توییتر

خرید تیک آبی توییتر

افزایش بازدید در گوگل

پیشنهاد ویژه بست فارسی

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه می گردی بزن رو دکمه پایین

قیمت لیر ترکیهاعزام دانشجوتحصیل در ترکیهمهاجرت به ترکیه

توییتر به یکی از پلتفرم های رسانه‌ های اجتماعی گفته می‌ شود که به کاربران اجازه می‌ دهد پیام‌ های کوتاه را به اسم توییت برای یکدیگر ارسال کنند، در واقع توییت‌ ها حاوی ۲۸۰ کاراکتر، تصویر، متن و ویدیو هستند، اما خرید تیک آبی توییتر می تواند توییت شما را در معرض دید قرار دهد.

این پلتفرم اجتماعی در سال ۲۰۰۶ توسط جک دارسی، اوان ویلیامز و بیز استون ارائه شد. در ابتدا این پلتفرم اجتماعی تنها برای ارتباط با گروه‌ های کوچک ایجاد شده بود، اما توانست در کمترین زمان ممکن به محبوبیت زیادی برسد و آن را به‌ عنوان یک پلتفرم رسانه اجتماعی پرطرفدار معرفی کردند.

لازم به ذکر است بگوییم از زمانی‌ که توییتر راه ‌اندازی شده‌ است تا به امروز تعداد کاربران فعال آن حدود ۳۳۰ میلیون در سراسر جهان است.

از طرفی در فضای توییتر افراد نظرات خود را با هم به اشتراک می‌ گذارند و برای این ‌که دیده شوند به اشتراک نظرها نیاز دارند به ‌همین علت بسیاری از افراد به خرید تیک آبی توییتر می ‌پردازند که کاملا سودمند است، زیرا خرید نماد آبی توییتر در کمترین زمان ممکن به شما کمک می ‌کند که در میان افراد دیگر قابل اعتماد به‌ نظر برسید.

بسیاری از افراد ممکن است بیزینسی داشته باشند که مربوط به طراحی وب، اپلیکیشن، طراحی ناخن، سالن‌ های زیبایی و … شود، بنابراین هیچ محدودیتی وجود ندارد که شما بتوانید با تیک آبی توییتر اعتبار زیادی به حساب تجاری خود ببخشید، چرا که باعث معتبر شدن برند شما خواهد شد.

تیک آبی توییتر چیست؟

تیک آبی در توییتر نشان ‌دهنده یک حساب تایید شده به وسیله توییتر می‌ باشد، همچنین نشان می‌ دهد که این حساب کاربری کاملا فعال است و متعلق به کاربری با هویتی می باشد که در ابتدای راه آن را ایجاد کرده، این نوع حساب ‌ها بیشتر برای افراد مشهور، برجسته و برندهای مختلف است.

با داشتن تیک آبی در حساب توییتر تمامی حساب‌ های کاربری فیک و فن پیج ها با حساب ‌های کاربری واقعی کاملا تفکیک می‌ شوند و روش مناسبی برای تأیید شدن در دیگر شبکه‌ های مجازی به شمار می‌ رود.

تیک آبی توییتر,خرید تیک آبی توییتر,فروش تیک آبی توییتر

مزایای خرید تیک آبی توییتر

تا این قسمت اطلاعاتی را در مورد تیک آبی توییتر به دست آوردید حال باید بگوییم که داشتن تیک آبی توییتر از مزایایی برخوردار است که با خرید آن می‌ توانید به آن ها دسترسی پیدا کنند که در ادامه بیان خواهیم کرد.

دریافت فالوور

اگر تیک آبی توییتر را بدست آورید با توجه به آن می‌ توانید فالوورهای بیشتری داشته باشید، چرا که نماد آبی می‌ تواند اعتبار و هویت خاصی به حساب شما در توییتر ببخشد.

افزایش اعتماد

زمانی که تیک آبی توییتر را دریافت می کنید به اعتبار شما می افزاید و فالوورها اعتماد بیشتری به پیج شما خواهند داشت، در نتیجه به ‌راحتی می ‌توانید به کسب و کار توییتری خود رونق ببخشید.

به دست آوردن تاییدیه تمامی شبکه ‌های اجتماعی

به دست آوردن تیک آبی در توییتر می‌ تواند باعث شود که در دیگر شبکه‌ های مجازی هم تایید شوید، در واقع یکی از این پلتفرم های شبکه اجتماعی تیک تاک می ‌باشد که می ‌توانید حساب خود را با آن پیوند دهید تا شانس تأیید شدن حساب کاربری شما افزایش یابد.

داشتن درآمد

با به دست آوردن تیک آبی می ‌توانید قسمت زیادی از درآمد خود را از توییت ‌هایی که به وسیله کاربران دیگر ارسال می شود به دست آورید.

افزایش مشارکت کاربران

با خرید تیک آبی توییتر کاربران تعامل بیشتری با توییت ‌های شما خواهند داشت، چرا که به دیگر کاربران نشان می‌ دهید که توییت های شما از طریق یک حساب تایید شده است و ارزش مشارکت و تعامل را هم دارد.

کاهش جعل حساب کاربری

هر فردی که در توییتر تیک آبی داشته باشد این اجازه را از دیگر کاربران سلب می کند که یک هویت جعلی را برای وی ایجاد کنند، در واقع فردی که به‌ دنبال حساب کاربری شما باشد تنها با یک جستجو می ‌تواند حساب رسمی را بیابد، چرا که تنها حساب ‌های تایید شده در توییتر هنگام جستجو نمایش داده می‌ شوند و کاربران متوجه خواهند شد که کدام حساب در توییتر واقعی است.

دریافت تیک آبی تویبتر

هر فردی می ‌تواند تیک آبی توییتر را به ‌دست آورد، اما لازم به ذکر است که بگوییم دریافت تیک آبی برای کاربران ایرانی کاری بسیار دشوار است، چرا که باید مراحل و زمان زیادی را صرف کنید که بتواند این تیک را به دست آورید.

به ‌عنوان مثال فردی که به‌ دنبال تیک آبی توییتر به‌ صورت رایگان است باید در مرحله اول حسابی فعال و عالی داشته باشد، همچنین گذشت ۶ ماه از ایجاد حساب کاربری فعال، پیروی از قوانین توییتر، داشتن حساب عمومی، هویت تأیید شده، ایجاد حسابی با توجه به علاقه مردم و … مدنظر است که بتوانید تیک آبی توییتر را دریافت کنید، اما هر فردی برای‌ اینکه بتواند سریعا نماد آبی توییتر را بگیرد باید با نحوه خرید تیک آبی توییتر بپردازد.

تیک آبی توییتر,خرید تیک آبی توییتر,فروش تیک آبی توییتر

شرایط دریافت تیک آبی توییتر

تیک آبی توییتر را می ‌توان با چند حرکت ساده هم به دست آورد، اما شرایط و مسیر دشواری دارد، همان‌ طور که گفته شد باید از تمامی قوانین و سیاست های توییتر پیروی کنید.

ایجاد حساب کاربری فعال

برای دریافت تیک آبی توییتر همان‌ طور که گفته شد باید حساب کاربری شما فعال باید که برای این کار باید عکس نمایه ای را برای خود انتخاب کنید و تا ۶ در اکانت مورد نظر فعالیت داشته باشید، همچنین اگر می خواهید اکانت توییتر شما فعال شود باید ایمیل یا شماره تلفن همراه خود را وریفای کنید.

تابع قوانین توییتر باشید

از دیگر شرایطی که برای دریافت تیک آبی توییتر مد نظر قرار می‌ گیرد پیروی از قوانین توییتر می‌ باشد، در واقع زمانی ‌که شما یک حساب کاربری را در توییتر برای خود فعال کنید، اگر قانونی را نقض نمایید به‌ صورت اتوماتیک حساب شما برای مدت زمان مشخصی غیرفعال خواهد شد، بنابراین بهتر است فعالیت حساب شما کاملا طبق استاندارد های توییتر باشد.

داشتن اکانت توییتر معتبر

برای ‌اینکه بدون خرید تیک آبی توییتر  بتوانید این نماد را دریافت کنید باید یک اکانت معتبر را انتخاب نمایید و به احراز هویت خود بپردازید. اولین روش برای انجام این کار این است که در بخش بیوگرافی یک پیوند به وب‌ سایت خود اضافه نمایید، همچنین باید توضیحی را در مورد پیوند بنویسید.

تیک آبی توییتر,خرید تیک آبی توییتر,فروش تیک آبی توییتر

نحوه خرید تیک آبی توییتر

شاید بسیاری از افراد با نحوه خرید نماد آبی توییتر آشنایی نداشته باشند، در واقع باید بگوییم که خرید تیک آبی توییتر با ارز دیجیتال انجام می‌ شود، اما بسیاری از افراد معادل ریالی آن را هم پرداخت می ‌کنند.

به طور کلی مبلغی که با مراجعه به یک وب ‌سایت برای شما تعیین‌ شده باید پرداخت نمایید و اطلاعات که اکانت خود را در اختیار آن وب ‌سایت قرار دهید تا در مدت زمان کمی اکانت توییتر شما تیک آبی را دریافت کند.

تفاوت تیک آبی توییتر پولی با افراد معروف

تیک آبی در توییتر به دو صورت قابل دریافت است یعنی این‌ که افراد معروف یک تیک آبی را دریافت می‌ کند و افراد دیگر تیک آبی را به‌ صورت پولی به ‌دست می ‌آورند. در واقع طبق اطلاعاتی که وجود دارد می‌ توان گفت که تیک آبی را معمولا با ۸ دلار می‌ توان خریداری کرد.

توییتر نسخه جدیدی را از پلتفرم خود ارائه داده که به ‌راحتی می‌ توان با کلیک بر روی تیک آبی اکانت کاربران مختلف از جزئیاتی که وجود دارد اطلاع پیدا کرد، به ‌عنوان مثال می ‌توان متوجه شد که اکانت مربوط به افرادی است که تیک آبی را خریداری کرده‌ اند یا متعلق به افراد معروف می باشد.

تیک آبی توییتر,خرید تیک آبی توییتر,فروش تیک آبی توییتر

مراحل دریافت تیک آبی در توییتر

گفتیم برای‌ اینکه بتوانید بتوانید بدون خرید تیک آبی توییتر آن را به‌ صورت رایگان دریافت کنید باید موارد زیادی را مورد توجه قرار دهید و بعد از آن مراحلی که مورد نیاز است را به ترتیب  انجام دهد که در ادامه آن ها را بیان می‌ کنیم.

در مرحله اول بعد از این ‌که تطبیق نمای خود را با استانداردهای رسانه‌ اجتماعی توییتر مشاهده کردید باید به بخش تنظیمات حساب کاربری مراجعه نمایید و گزینه ‌ای با نام request verification را انتخاب کنید.

در مرحله بعد صفحه جدیدی به شما نشان داده می‌ شود که اطلاعاتی در مورد تأیید توسط توییتر مشاهده خواهید کرد که باید گزینه Start Now را انتخاب کرده و با توجه به حساب کاربری که دارید دسته مناسبی را برای هویت خود اعلام نمایید.

توییتر در این مرحله از شما مدارکی را دریافت می ‌کند که صحت انتخاب دسته‌ بندی در آن کاملا ملموس باشد، شما می ‌توانید هویت خود را در توییتر با قرار دادن آدرس ایمیل رسمی و وب‌ سایت تایید نمایید. در نهایت با انتخاب گزینه Submit توییتر تمامی این مراحل را تایید خواهد کرد که می‌ توانید تیک آبی را دریافت کنید.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا