بیوگرافی

زندگینامه آنتونی رابینز – سخنران انگیزشی

پیشنهاد ویژه بست فارسی

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه می گردی بزن رو دکمه پایین

قیمت لیر ترکیهاعزام دانشجوتحصیل در ترکیهمهاجرت به ترکیه

بیوگرافی آنتونی رابینز (زندگینامه افراد موفق)

آنتونی رابینز کیست؟ آنتونی رابینز بازیگر اهل آمریکا و سخنران انگیزشی می باشد که در تاریخ 29 فوریه 1960 در شهر کالیفرنیا در خانواده ای فقیر دیده به جهان گشود.

امروزه کتاب های موفقیت این سخنران انگیزشی در حوزه موفقیت باعث شهرتش در دنیا شده و در این مقاله قصد داریم به زندگی نامه آنتونی رابینز نویسنده، استاد دانشگاه و مربی حرفه ای انگیزشی بپردازیم.

عکس آنتونی رابینز

آنتونی رابینز موفقیت,آنتونی رابینز کیست,بیوگرافی آنتونی رابینز,

دوران نوجوانی آنتونی رابینز

آنتونی بعد از گذارندن مقطع متوسطه، برای گذران امرار و معاش خود به کارهای متعدد و مختلفی روی آورد، ولی بخت با او یار نبود و هیچ سود و توفیقی نصیبش نگردید. وی اوایل جوانی خود را در آپارتمان کوچکی (40 متری) سپری میکرد. طبق گفته های خودش: آپارتمان حتی از وسایل اولیه زندگی هم برخوردار نبود و مجبور بود که ظروف غذای خودش را درون وان حمام بشوید.

مشکلات آنتونی رابینز فقط از نوع مالی نبود، وی بر اثر پرخوری های بیش از حد وزنی بیشتر از (122کیلو گرم ) داشت. و به همین دلیل دچار کسالت شده بود، ولی در عین تمام ناکامی ها رویا های جاه طلبانه ای داشت، درعالم رویا خود را در قصری با شکوه و مجلل، همراه با همسرش مجسم می ساخت.

زندگي نامه آنتوني رابينز,زندگینامه آنتونی رابینز,سخنران انگیزشی,

برنامه آنتونی رابینز برای کاهش وزن

سرانجام خیال پردازی ها جواب داد و آنتونی بر این شد که، وزن خود را کم کند. جهت رسیدن به این آرمان و هدف خویش ابتدا تعدادی کتاب درباره ی اصول کاهش وزن مطالعه کرد، چون کارساز نبودند از مطالعه آن ها صرف نظر کرد.

بعد از اینکه این روش پاسخگو نبود، به سراغ روش دیگری رفت. رابینز به این نتیجه رسید که شخصی را که از هر لحاظ و جنبه سالم است، و دارای اندامی متناسب می باشد پیدا کند و طرز تفکر و روش تغذیه او را الگوی خودش قرار دهد. این روش بسیار کار ساز واقع شد. آنتونی رابینز توانست در مدت زمانی کوتاه شانزده کیلوگرم وزن خود را بدون استفاده از رژیم غذایی کاهش دهد. این کاهش وزن را فقط با استفاده از تکنیک های روانشناسی و کنترل ذهن به دست آورد.

رمز موفقیت آنتونی رابینز

پس از رسیدن به تناسب اندام به این نتیجه رسید که ممکن است این روش در هر زمینه ای و برای هر فردی نتیجه بخش باشد. وی به این موضوع ایمان آورده بود که  ذهن همه ی افراد تا حدودی شبیه به یکدیگر است، با توجه به این مطلب به این موضوع پی برد که اگر فردی در هر نقطه از جهان و در هر زمینه ای به موفقیت رسیده باشد، من هم که دارای سیستم مغزی شبیه به آن فرد هستم؛ می توانم در همان زمینه به موفقیت برسم با این شرط که مسیر او را طی کنم، به علاوه ی اینکه تفکر و رفتاری مشابه او را داشته باشم.

این مطلب را از دست ندهید
زندگینامه متین ستوده بازیگر لیسانسه ها

عکس آنتونی رابینز,آنتونی رابینز موفقیت,آنتونی رابینز کیست,

آنتونی رابینز این تجربه خویش را سرلوحه ی کار هایش قرار داد و به آن عمل کرد و به دیگران نیز گوش زد می کرد که از این تجربه ی جالب و ارزشمند استفاده کنند؛ و تمام نتیجه ها را بررسی کرد و به صحت و درستی این عقیده ایمان پیدا کرد. سپس مطالعه ی خود را در همین زمینه و با خواندن کتاب های روانشناسی شروع کرد.

وی با حضور یافتن و شرکت کردن در کلاس های تئوری استادانی که در زمینه ی این علم جذاب فعالیت میکردند اطلاعات خود را افزایش داد و با مسائل بیشتری آشنا گردید. او روش های انجام بهینه کارها و برنامه ریزی عصبی _ کلامی را درمورد خودش و افراد دیگر انجام داد و به نتیجه های فوق العاده چشم گیری دست یافت؛ به طوری که از این طریق توانست راه پیشرفت و موفقیت خودش را پیدا کند و توجه افراد بسیاری را در سراسر گیتی به خود جلب کند.

بیوگرافی آنتونی رابینز,زندگي نامه آنتوني رابينز,زندگینامه آنتونی رابینز,

همکاری آنتونی رابینز با ارتش آمریکا

در سال 1985 روش های تازه ای در زمینه ی روانشناسی برای عده ای از قهرمان های رشته های مختلف ورزشی مورد بررسی قرار داد. به سرعت آثار تکنیک های روانشناسی خود را در المپیک همان سال مشاهده کرد. بعد از به دست آوردن این موفقیت، ارتش آمریکا از وی دعوت به عمل آورد برای تدریس به نظامیان؛ رابینز با ارتش قرار داد بست که زمان تمام برنامه های آموزشی را مدیریت می کند و نقص آموزشی ارتش را در مبحث تیراندازی برطرف میکند. ارتش آمریکا نیز قول داد که در صورت به اثبات رسیدن این ادعا دستمزدی بسیار قابل توجه به وی بپردازد.

آنتونی رابینز توانست در مدت زمانی کوتاه به تمام قول هایی که به ارتش آمریکا داده بود عمل کند. این موفقیت در حالتی کسب شد که وی از اصول تیر اندازی چیزی نمی دانست و به طرز عجیبی از جنگ و خون ریزی متنفر بود. تنها مسئله ای که باعث پیشرفت و موفقیت او شد اطلاعات دقیق و عمیقش از روانشناسی و اصول یاد گیری بود؛ نا گفته نماند که لحن با نفوذ او، اطلاعات دقیقش در مبحث یادگیری در موفقیتش بی تاثیر نبود.

سخنران انگیزشی,عکس آنتونی رابینز,آنتونی رابینز موفقیت,

این موفقیت بی نظیر پاداش های معنوی و مادی زیادی را به همراه داشت. آنتونی در طی مدت زمانی بسیارکوتاه در حدود دوسال به تمام آرزوها و آرمان هایش رسید و همانطور که در جوانی خیال پردازی کرده بود قصری در ساحلی آرام خرید که از یک سمت به دریا و از سمتی دیگر به جنگلی سرسبز مشرف بود. وسایل خانه و زندگی خود را همانند آنچه در ایام جوانی خیال پردازی کرده بود تهیه کرد و همسری شایسته و برازنده نیز برای خود برگزید؛ همچنین اتومبیلی از بهترین برند های دنیا برای خود انتخاب کرد و خرید.

زندگی روی جدید خودش را به او نشان داده بود و تمام رویا های جوانی او به واقعیتی محض تبدیل شده بود. او به یاری دوستان و اطرافیانش موسسه یی برای دست یافتن به موفقیت های حرفه ای و شخصی با نام بنیاد رابینز تاسیس نمود. که این بنیاد سالانه هزاران نفر را برای آموزش پذیرا می باشد.

این مطلب را از دست ندهید
زندگینامه الن پیج بازیگر کانادایی

رابینز برنامه یی تحت عنوان، عبور از روی آتش داشت؛ که برای از بین بردن ترس و ایجاد اعتماد به نفس در افراد ساخته شده بود؛ این برنامه طرفداران زیادی پیدا کرده بود و به سرعت توجه تمام رسانه ها را به خود جلب کرده بود.

آنتونی رابینز کیست,بیوگرافی آنتونی رابینز,زندگي نامه آنتوني رابينز,

عقاید رابینز برای خدمت به جامعه

رابینز همانطور که، به آرمان های مادی خود جامه ی عمل پوشاند. در تلاش است که، به کمک افراد جامعه، جهان را به جایی بهتر تبدیل کند برای زندگی؛ و به مردم آموزش دهد که سرنوشت خود را به بهترین شکل رقم بزنند، مسیر هدف های ارزشمند را در پیش بگیرند و به اندازه ی توان خود به کشور و جامعه ی خود خدمت کنند.

زندگینامه آنتونی رابینز,سخنران انگیزشی,عکس آنتونی رابینز,

کتاب های آنتونی رابینز

رابینز اولین کتاب خود را تحت عنوان، به سوی کامیابی به رشته ی تحریر در آورد؛ و در آن راز و رمز های موفقیت خود و تعداد زیادی از افراد موفق را بیان کرد. این کتاب در مدت زمان کوتاهی به پر فروش ترین کتاب سال تبدیل شد.

آنتونی در بسیاری از شهر ها سمینار هایی برای تمام اقشارجامعه از جمله  کودکان، معلولین، بزرگ سالان برگزار کرد. او در سال 1992 بنیادی را بنا نهاد برای کمک به افراد بی خانمان، زندانی ها، سالمندان، کودکان عقب مانده؛ او با تکنیک ها و روش های درمانی خودش بسیاری از انسان ها را از چنگال ترس های بی مورد، افسردگی ها و نا امیدی ها نجات داد. وی به کشور و شهر های زیادی سفر کرد، در طی سفر هایش به افراد زیادی از طبقه های مختلف جامعه مشورت داد، رابینز از طریق رسانه های گروهی و مطبوعات، عقاید و افکار خودش را اشاعه داد.

چندی بعد کتابی دیگر تحت عنوان، به سوی کامیابی 2 را به رشته ی تحریر درآورد و این کتاب هم عنوان پرفروش ترین کتاب سال را، از آن خود کرد.

آنتونی رابینز موفقیت,آنتونی رابینز کیست,بیوگرافی آنتونی رابینز,

شهرت آنتونی رابینز در ایران

در سال 1370 آقای مجرد زاده ی کرمانی هر دو کتاب رابینز را ترجمه کرد و در اختیار ایرانیان گذاشت. عمده ی شهرت آنتونی رابینز در ایران به علت کتاب های انگیزشی او است.

زندگي نامه آنتوني رابينز,زندگینامه آنتونی رابینز,سخنران انگیزشی,

آنتونی رابینز در حال حاضر 59  سال سن دارد و به همراه همسر و فرزندانش در کالیفرینا زندگی می کند. و تعدادی بیشتر از 20 جلد کتاب از او به چاپ رسیده است. وی معتقد است که رسیدن به موفقیت چیزی به دور از پرسش و پاسخ های درونی نمی باشد.

پیشنهاد ویژه بست فارسی

یک سایت خوب و معروف جهت مشاوره مهاجرت تحصیلی و شرایط مهاجرت کاری میخوای بزن رو دکمه پایین

مهاجرت تحصیلیمهاجرت کاریتحصیل در انگلستانتحصیل در کانادا

شبکه اجتماعی
Tony Robbins InstagramTony Robbins FacebookTony Robbins TwitterTony Robbins YouTube

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا