کسب و کار

10 کتاب برتر “چگونه بفروشیم” در همه زمان ها

10 کتاب برتر که می توانید با آن در هر زمانی فروش داشته باشید

این کتاب های فروش که از جمله شاهکارهای زمینه فروش مطرح هستند، باید در تمام کتابخانه های مربوط به کسب و کار وجود داشته باشند.

در آمازون 340737 جلد عنوان کتاب موجود است که در 48427 جلد عنوان کلمه حراجی و در 389164 جلد، کلمه فروش به کار رفته است. از آنجا که احتمالاً شما قصد ندارید همه این 389164 عنوان را بخوانید، شناسایی ده موردی که باید در هر کتابخانه مربوط به کسب و کار وجود داشته باشد، می تواند مفید باشد. این ده کتاب برتر فروش در ادامه برای شما لیست شده اند:

بهترین کتاب برای فروشندگی,بهترین کتاب در مورد فروشندگی,بهترین کتاب فروش,

10. فروش به شرکت های بزرگ | Selling To Big Companies

یکی از بزرگترین اشتباهات در دنیای تجارت این است که فرض کنیم همه شرکت ها یکسان هستند و بنابراین باید به یک شیوه مشابه به آنها نزدیک شد. در این شاهکار، جیل کونرات توضیح می دهد که چگونه می توان با مدیریت سیاست های پیچیده شرکت های بزرگ، به آنها کمک کرد تا بتوانند تصمیمات هوشمندانه اتخاذ کنند.

بهترین کتاب فروشندگی,بهترین کتاب های فروشندگی,کتاب برتر فروش,

9. تسلط بر پییچیدگی های فروش | Mastering the Complex Sale

قبل از اینکه این کتاب نوشته شود، بسیاری از فعالان دنیای تجارت معتقد بودند که یک فروشنده خوب می تواند “هر چیزی را به هر کسی بفروشد”. با این حال، جف تول روند تدریجی را ارائه می دهد که توسط آن یک فروشنده می تواند به مشتریان کمک کند تا با کمک روشن کردن نیازها، امکاناتشان را متوجه شده و با توجه به آنها تغییراتی را پیشنهاد دهند تا بتوانند کل کسب و کار خود را تغییر دهند.

کتاب در مورد فروشندگی,کتاب فروشندگی,کتاب فروشندگی برایان تریسی,

8. روانشناسی فروش | The Psychology of Selling

موردی که بیشتر از استراتژی و سیاست در فروش به کار گرفته می شود؛ استفاده و کاربرد عملی روانشناسی در زمینه تجارت است که در کتاب فروشندگی برایان تریسی به آن اشاره شده است. به کمک این عامل اثر گذار، برایان تریسی انگیزه های درونی خریداران و فروشندگان را بیان می کند و توضیح می دهد که آنها چگونه می توانند با یکدیگر در تعامل باشند تا فرصت هایی خلق کنند که برای هر دو طرف سودمند باشد.

کتاب فروشندگی حرفه ای,بهترین کتاب برای فروشندگی,بهترین کتاب در مورد فروشندگی,

7. فروش استراتژیک | Strategic Selling

این کتاب یک شاهکار و بهترین کتاب فروشندگی است که هدفش روشن کردن استراتژی فروش شرکت ها می باشد و خلق این استراتژی می تواند باعث شکست یا موفقیت یک مدل کسب و کار شود. نویسندگان این شاهکار، روبرت میلر و استفان هیمن (به همراه همکار نویسنده شان، تد تولژا) بهترین روش های موفقیت را به تفصیل، شرح و نشان دادند که چگونه و چرا استراتژی شان به خوبی عمل می کند.

بهترین کتاب فروش,بهترین کتاب فروشندگی,بهترین کتاب های فروشندگی,

6. فروش عالی و تمام عیار | Perfect Selling

این کتاب یک کتاب راجب فروشندگی می باشد که با یک مطالعه سریع می توان گفت، نویسنده لیندا ریچاردسون، با روشی بسیار ساده و سر راست کل چرخه فروش را در این کتاب گنجانده است. این نویسنده جاهایی که بقیه همکارانش با پیچیدگی به توضیح آن پرداخته اند با زبانی بسیار ساده توضیح می دهد، و روشن می کند که هیچ دلیلی وجود ندارد که انسان های باهوش و منطقی نتوانند در زمینه فروش رو به جلو حرکت کنند. این خبر خوبی برای کارآفرینان و فروشندگان حرفه ای است که به یکدیگر شباهت دارند.

این مطلب را از دست ندهید
دوره های آرایشگری در آموزشگاه هنرآموزان ماهسان

کتاب برتر فروش,کتاب در مورد فروشندگی,کتاب فروشندگی,

5. تسلط بر هنر فروش | How to Master the Art of Selling

شاید اندکی زیاده روی باشد که معتقد باشیم تام هاپکینز تاثیرات بسیار زیادی را بر دنیای فروش داشته باشد. او اولین کسی بود که آنچه را که امروزه به یک امر عادی تبدیل شده است، تشخیص و ارائه داد. تام هاپکنیز معتقد است که شما در درجه اول باید ابتدا ترس های خود را بشناسید و سپس بر روی نیازهای مشتری تمرکز کنید. کتاب تسلط بر هنر فروش از بهترین کتاب های فروشندگی می باشد.

کتاب فروشندگی برایان تریسی,کتاب فروشندگی حرفه ای,بهترین کتاب برای فروشندگی,

4. بزرگترین فروشنده در جهان | The Greatest Salesman In The World

علاوه بر اینکه این کتاب یکی از کتاب های پیشگام در زمینه تجارت است (به 10 کتاب برتر کسب و کار مهم و مؤثر نگاه کنید)، شاهکار ادبی اوگ ماندینو به خواننده کمک می کند چرایی مثبتی که در نهان فروش وجود دارد را کشف کند.

بهترین کتاب در مورد فروشندگی,بهترین کتاب فروش,بهترین کتاب فروشندگی,

3. اسرار فروش نهایی | Secrets Of Closing The Sale

حتما دلیلی وجود دارد که چرا مرگ زیگ زیگلر در نوامبر گذشته باعث شد از هر گوشه دنیا، نسبت به او ادای احترام به کنند. گفته شده است که همه افراد موفق “روی شانه های غول ایستاده اند”. زیگ زیگلر نیز در دنیای فروش به عنوان یک غول مطرح بود. او اصول اساسی را تنظیم کرد که پایه و بنیاد همه تکنیک ها و آموزش های فروش بر اساس آن بنا شده است.

بهترین کتاب های فروشندگی,کتاب برتر فروش,کتاب در مورد فروشندگی,

2. کتاب قرمز کوچک فروش | The Little Red Book Of Selling

دوست دارم از جف گیتومر به عنوان “ست گودینِ” دنیای فروش نام ببرم. جف برای مقابله با مسائل پیچیده تجارت به ذات آنها می پردازد و سپس دقیقاً توضیح می دهد که چگونه از آن ذات استفاده کنید تا بتوانید موفق تر شوید. توجه: این کتاب به عنوان یک کتاب مقدس فروش، در جایگاه دوم با Gitomer’s شکاهکار دیگر، گره خورده است.

کتاب فروشندگی,کتاب فروشندگی برایان تریسی,کتاب فروشندگی حرفه ای,

1. چرخش فروش | Spin Selling

کتاب چرخش فروش بهترین کتاب برای فروشندگی است که باعث شد فروش دیگر به عنوان یک هنر مطرح نباشد و به آن به صورت کاملا علمی نگاه می شود. در حالی که سایر کتابهای فروش با وجود حکایات و فرضیاتی که در آنها مطرح شده است، به کتاب های سنگینی تبدیل شده اند، اما نیل راکام در کتابی که تالیف کرده است، عملکرد واقعی خود را با تلاش های سختی که انجام داده است بیان کرده و تمام آن چیزهایی که در شرایط فروش در دنیای واقعی کارگر اتفاق می افتد و یا نمی افتد، را تدوین کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا