طراحی و ساختمان

فرش‌ طرح‌ افشان‌ نقشه‌ پر‌فروش‌‌ فرش‌ ماشینی

افزایش بازدید در گوگل

فرش طرح افشان کاشان

فرش از هنرهای مرغوب ایرانی‌ هاست و همین فرش‌ هایی که در زیر پاهایمان قرار دارد و برای ما چندان اهمیتی ندارد در بعضی از کشورها به عنوان عتیقه در موزه‌ ها نگهداری می‌ شود و با قیمت‌ هایی غیر قابل تصور هم فروخته ‌می‌ شوند. چه بسا ما ایرانی‌ ها می توانیم با بهترین قیمت از ان بهره‌ مند شویم.

در هر شهری که مردمان ان فرش‌ بافی را انجام دهند قطعا در پایان می‌ توانید قسمتی از فرهنگ ان شهر را داخل فرش ببینید. شهرهایی مانند کاشان و تبریز و قم و اصفهان از شهرهایی هستند که فرش‌ های دست‌ بافت با قیمت‌ های بیشتر تولید می‌‌کنند و از زمانی که فرش‌ ماشینی پا به عرصه نهاده است بیشتر اقشار مردم توان خرید فرش را دارند زیرا مطمئنا فرش های دست بافت از ارزش بیشتری برخوردار هستند و گران قیمت‌ ترند.

از پرفروش‌ ترین‌ طرح‌ فرش‌ ماشینی در سطح ایران می‌ توان فرش طرح افشان را نام برد زیرا طرحی بی‌ نظیر دارد و با پیشرفت تکنولوژی نیز زیباترین فرش‌طرح‌ افشان وارد بازار شده‌ است و همچنین یکتا فرش در این تلاش است که به کیفیت فرش‌ های ماشینی افزوده‌ شود و به کیفیت فرش‌ های دست بافت نزدیک‌ تر شود.

فرش طرح افشان,فرش طرح افشان کاشان,فرش طرح افشان کاشان

اندازه و قیمت فرش طرح افشان کاشان

قیمت‌ فرش‌ های دستبافت به تعداد خانه‌ های ان و یا طرح بافته ‌شده‌ ی آن بستگی دارد و از ۴۲ خانه تا ۷۰ خانه قابل تولید است و برای تراکم و زیبایی هرچه بیشتر ‌فرش‌‌ طرح‌ افشان بهتر است که تعداد خانه‌ ها بیشتر باشد زیرا ریز‌ بافت‌ تر بافته می‌ شود. فرش طرح افشان کاشان در ابعاد ۶ متر وجود دارد و از قیمت ۳ میلیون تومان شروع و تا ۱۲ میلیون تومان ادامه‌ دارد در ابعاد ۹ متری از ۴ میلیون‌ تومان تا ۱۵ میلیون‌ تومان و در ابعاد ۱۲ متری از ۷ میلیون تومان تا ۳۰ میلیون تومان ادامه دارد و اگر فرش‌‌ طرح‌ فشان از شرکت فرش‌ کاشان باشد قیمت آن به ۳۸۰ میلیون به بالا افزایش می‌ یابد.

پایین‌ ترین قیمت فرش طرح افشان کاشان از شرکت ‌فرش‌ کاشان را فرشی ۴۴۰ شانه با تراکم ۸۰۰ به خود اختصاص داده است و بالاترین قیمت را هم فرش ۱۲ متری با ۱۵۰۰ شانه و تراکم ۴۵۰۰ به خود اختصاص داده با رنگ‌ هایی مانند سورمه‌ ای و گردویی و کرم و …

در متن و حاشیه‌ ی فرش‌ها اغلب وضع ظاهری فرش مانند رنگ و نقش و بافت و ابعاد و تناسب همه‌ی این عوامل برای اطلاع مشتری نوشته شده است. پرفروش ترین طرح فرش ماشینی که توسط یکتا فرش برای مشتری‌ ها ارسال می‌ شود آمیزه‌ ایست از هنر و صنعت و  فرهنگ و … تولید انواع فرش‌ با طرح‌ های سنتی و به روز  تخصص ماست که مورد استقبال عموم است و همه پسند است.

جنس‌ فرش‌ ها عبارتند از فرش‌ پشمی و فرش ‌تمام‌ پشم و فرش‌ چله‌ پشم و فرش‌ گل‌ ابریشم و فرش‌ تمام ابریشم و زربفت و سوف و…از نکات مهم و مفهومی در بافت‌ فرش‌ ها پسش‌ روی درست و صحیح می‌ باشد که باید با روشی استاندارد انجام شود.

فرش ماشینی کاشان طرح افشان,قیمت فرش طرح افشان کاشان,فرش طرح افشان

جایگاه فرش در خانه‌ ها

از عناصر مهم و ضروری برای دادن جلوه‌ ای صمیمانه‌ تر و گرم‌ تر به خانه فرش است که در چیدمان خانه باید استفاده شود و بهتر است برای اینکه کل دکوراسیون خانه‌ یتان بیشتر به چشم اید فرش‌ طرح‌ افشان را که از یکتا فرش خریداری می‌ کنید چه به صورت حضوری و چه به صورت اینترنتی باید هماهنگ با وسایل داخل خانه باشد و جدیدا هم شاهد حضور فرش‌ های مختلف در خانه‌ های خارج بوده‌ است و علاوه بر توجه کردن به خصوصیات فرش باید توجه داشته باشید که ان را در کدام نقطه از خانه قرار می‌ دهید و بهتر است بهترین قسمت خانه را انتخاب کنید و طوری ان را پهن کنید که لبه‌ های فرش زیر پایه‌ های مبل قرار بگیرد و یا اگر می‌ خواهید خانه‌ ای مدرن و شیک‌ تری داشته باشید اندازه‌ ی فرش را کوچک‌ تر از ابعاد اتاق انتخاب نمایید و برای راهروهای خود از قالیچه استفاده کنید.

طرح‌ فرش‌ افشان

اگر توجه کرده‌ باشید در اغلب فرش‌ ها طرح‌ هایی به هم پیوسته و متصل به هم دیده می‌ شود که مانند این است که بافنده‌ ی فرش از ابتدا تا انتهای کار نقش دست از بافتن برنداشته اما در طرح‌ فرش‌ افشان چنین چیزی دیده نمی‌ شود و طرح‌ ها جدا از هم و پراکنده‌ اند و دلیل انتخاب نام فرش افشان هم این است که افشان در معنای پراکنده و دور از هم است و طرح‌ های اطراف آن از طرح‌ های داخل فرش منشعب گردیده است.

از انواع فرش با طرح‌ افشان می‌ توان افشان‌ اسلیمی و افشان‌ ختائی و بندی شکسته، گل‌ اناری، شاه‌ عباسی، شاخه‌ پیچ، افشان‌ دسته‌ گل، حیوان‌ دار و ترنج‌ دار و ….. را نام برد که در سراسر ایران به خصوص شرکت‌ ها و تولیدی‌ های معتبری مانند ما توزیع می‌ شوند.

که نقشه افشان در فرش ۱۲۰۰ شانه زیبایی خاصی دارد.

کاشان از قدیمی‌ ترین تولید کنندگان فرش است که معروف‌ ترین فرش آن فرش‌ ابریشم است که از رنگ‌ های زمینه‌ ی ان قرمز و فیلی بوده و تعداد گره‌ های بیشتر در هر اینچ مربع نشان از کیفیت آن بوده است و در بعضی از فرش‌ ها به ۱۰۰۰ گره هم می‌ رسد. فرش‌ های کاشان از زیباترین‌ ها هستند و نسبت به بقیه‌ ی فرش‌ ها قابل تمایز‌ترند.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا