مشهورترین ها

10 تا از جوان ترین میلیاردرهای جهان

افزایش بازدید در گوگل

جوان ترین میلیاردرهای دنیا کدامند؟

بدون شک همه ما بارها اخبار متفاوتی از افراد ثروتمند و خودساخته می بینیم که توانسته اند با دارایی های هنگفت شان در عرصه جهانی مطرح شوند و در همین مورد جالب است بدانید که رتبه اول لیست جوان ترین میلیاردها تنها به جوانی ۲۲ ساله تعلق دارد!

قطعا زمانی که بحث در مورد میلیاردرهای خود ساخته باشد، کایلی جنر آشنا ترین نامی است که خواهید شنید. نکته جالب آن جاست که این رتبه قبلا متعلق به مارک زاکر برگ بود که در سال ۲۰۰۶ و به علت ثروت حاصل از بنیان گذاری فیسبوک، آن را به دست آورد، اما کایلی با ثروت ۹۰۰ میلیون دلاری اش آن هم تنها در سن ۲۱ سالگی، توانست خیلی زود به صدر جدول برسد و رقبایش را کنار بزند.

طبق رتبه بندی هایی که انجام شده است بد نیست بدانید که در رده سنی زیر ۴۰ سال حدود ۶۳ میلیاردر در دنیا وجود دارد که نشان می دهد ثروت شان به قدری زیاد است که در سه درصد برتر جهان قرار گرفته اند.

اگر شما هم در مورد افراد جوان و ثروتمند کنجکاو شده اید، پس با ما همراه باشید تا با ۱۰ تا از جوان ترین میلیاردرهای جهان آشنا شوید.

جوان ترین میلیاردر جهان,جوان ترین میلیاردرهای جهان,جوان ترین میلیاردرهای دنیا

۱۰. وان هان | Wang Han

وان هان ۳۴ ساله، با ثروتی بالغ بر ۱.۲ میلیارد دلار یکی از سهام داران شرکت هواپیمایی Juneyao Air می باشد که یکی از بزرگ ترین شرکت های شانگهای در این زمینه به شمار می رود و منبع اصلی ثروت وان می باشد.

اگر در مورد خانواده اش کنجکاو هستید، بهتر است بدانید که پدر وان هان مجموعه Juneyao Group را پایه گذاری کرده که در طیف گسترده ای از زمینه ها مانند غذا، آموزش و پرورش و خورده فروشی در حال خدمات رسانی است.

در واقع وان ثروت هنگفتش را مدیون پدرش می باشد زیرا تمام دارایی اش را از او به ارث برده است.

جوان ترین میلیاردر جهان,جوان ترین میلیاردرهای جهان,جوان ترین میلیاردرهای دنیا

۹. کاترینا اندرسن | Katharina Andresen

کاترینا اندرسن با ۲۶ سال سن و ۱.۳ میلیارد دلار ثروت در جایگاه نهم این لیست قرار می گیرد. کاترینا مانند خواهر ۲۲ ساله اش یعنی الکساندرا، توانسته با به ارث بردن ۴۲.۲ درصد از سهام کمپانی Ferd، یکی از میلیاردرهای حال حاضر دنیا به شمار رود.

جوان ترین میلیاردر جهان,جوان ترین میلیاردرهای جهان,جوان ترین میلیاردرهای دنیا

۸. الکساندرا اندرسن | Alexandra Andersen

رتبه هشتم ثروتمند ترین جوانان دنیا به کسی تعلق ندارد جز الکساندرا اندرسن با ۲۵ سال سن و ۱.۳ میلیارد دلار ثروت!

الکساندرا که خواهر کاترینا اندرسن می باشد نیز ثروتش حاصل فعالیت در کمپانی Ferd و به ارث بردن ۴۲.۲ از سهام آن می باشد. این دو خواهر در واقع فرزندان یوهان اندرسن، صاحب اصلی این کمپانی می باشند که ثروت شان را از پدرشان به ارث برده اند.

این کمپانی در عرصه سرمایه گذاری های خصوصی فعالیت می کند و از شرکت های نروژی به شمار می رود که به افراد در زمینه اداره سرمایه های شان کمک می کند.

جوان ترین میلیاردر جهان,جوان ترین میلیاردرهای جهان,جوان ترین میلیاردرهای دنیا

۷. اوا ماریا براون- لودویک | Eva Maria Braun-Luedicke

اوا ماریا با ۳۴ سال سن و ثروتی معادل ۱.۶ میلیارد دلار یکی از ثروتمندترین جوانان دنیا به شمار می رود که در این لیست حضور دارد.

Braun Melsungen نام کمپانی است که در زمینه تولید وسیله های جراحی و ابزارهای تزریقاتی فعالیت می کند و اوا صاحب ۱۲ درصد از سهام این کمپانی می باشد.

جالب است بدانید که سال ۲۰۱۷ این کمپانی توانست درآمدی بالغ بر ۷.۹ میلیارد دلار داشته باشد!

جوان ترین میلیاردر جهان,جوان ترین میلیاردرهای جهان,جوان ترین میلیاردرهای دنیا

۶. گوستاو مگنار ویتزه | Gustav Magnar Witzoe

این جوان ۲۸ ساله با دارایی خالصی بالغ بر ۴.۲ میلیارد دلار، مالکیت نیمی از شرکت SalMAR ASA را بر عهده دارد. این شرکت از معروف ترین و بزرگ ترین کمپانی های نروژی است که در زمینه تولید ماهی سالمون، شهرتی جهانی دارد.

SalMar در واقع هدایت کننده صنعت پروش ماهی های در این کشور می باشد و جالب است بدانید که گوستاو این سهام را در سال ۲۰۱۳ و از پدرش به ارث برده است.

پدر وی در سال ۱۹۹۱ مالکیت این شرکت را بر عهده داشته است و انتقال سهامش باعث شد تا گوستاو یکی از جوان ترین میلیاردهای جهان به شمار رود که دارایی بسیار زیادی دارد.

پدر گوستاو علاوه بر فعالیت در این شرکت، در زمینه های متفاوتی مانند املاک و تکنولوژی نیز سرمایه گذاری کرده است و تلاش می کند تا بیزنسش را بیش از پیش گسترش دهد.

جوان ترین میلیاردر جهان,جوان ترین میلیاردرهای جهان,جوان ترین میلیاردرهای دنیا

۵. لودویک تئودور براون | Ludwig Theodor Braun

لودویک براون ۲۸ ساله با دارایی خالص ۸ میلیارد دلاری اش در کمپانی Braun Melsungen فعالیت می کند و ۱۰ درصد از این کمپانی را در اختیار دارد و یکی از جوان ترین میلیاردرهای دنیا محسوب می شود.

جالب است بدانید که این کمپانی در اوایل فعالیتش، یعنی در سال ۱۸۳۹ تنها با عرضه گیاهان دارویی، یک داروخانه بسیار کوچک و ساده به شمار می رفت اما امروزه یکی از بزرگ ترین کمپانی ها در زمینه ابزار و تجهیزات پزشکی محسوب می شود که حسابی معروف شده است.

پدر براون موفق شد تا در سال ۱۹۷۷ اداره این کمپانی را به دست بگیرد و در نهایت باعث شد تا پسرش در جایگاه پنجم این لیست قرار بگیرد.

جوان ترین میلیاردر جهان,جوان ترین میلیاردرهای جهان,جوان ترین میلیاردرهای دنیا

۴. جان کالیسن | John Collison

جان کالیسن ۳۱ ساله با ثروتی بالغ بر ۹.۵ میلیارد دلار، برادر پاتریک کالیسن می باشد که هر دو از صاحبان کمپانی Stripe هستند و توسط این شرکت خدماتی ارائه می کنند که افراد به کمک آن ها می توانند به راحتی به پرداخت های درون اینترنتی شان دسترسی داشته باشند.

این کمپانی حاصل ایده جان کالیسن در حین تحصیلش در دانشگاه بوستون است که در نهایت توانست به کمک برادرش آن را پایه گذاری کند. بنابراین این دو کارآفرین و برادر ایرلندی جایگاه ششم وهفتم این لیست را به خودشان اختصاص داده اند و از ثروتمند ترین جوان های حال حاضر در دنیا به شمار می روند.

جوان ترین میلیاردر جهان,جوان ترین میلیاردرهای جهان,جوان ترین میلیاردرهای دنیا

۳. پاتریک کالیسن | Patrick Collison

پاتریک کالیسن جوانی ۳۲ ساله با دارایی خالص ۹.۵ میلیارد دلار می باشد که همراه برادرش صاحب و موسس کمپانی Stripe هستند. زمینه فعالیت این کمپانی در مورد تولید و طراحی نرم افزارهایی است که به کمک آن ها افراد می توانند دسترسی سریعی به حساب ها و فعالیت بانکی شان داشته باشند.

علاوه بر آن این برنامه ها برای استفاده بهتر و سریع تر، قابلیت قرارگیری در وب سایت ها یا پلتفرم های مختلف را نیز دارند.

جالب است بدانید که افراد سرشناسی مانند ایلان ماسک و پیتر تیل نیز از سرمایه گذاران این شرکت به شمار می روند و طبق گفته ها ارزش کمپانی Stripe چیزی در حدود ۲۰ میلیارد دلار می باشد.

جوان ترین میلیاردر جهان,جوان ترین میلیاردرهای جهان,جوان ترین میلیاردرهای دنیا

۲. اوان اسپیگل | Evan Spiegel

یکی دیگر از جوان ترین میلیاردرهای جهان، اوان اسپیگل ۳۱ ساله با ثروتی بالغ بر ۱۳.۴ میلیارد دلار می باشد که بنیان گذار شرکت و اپلیکیشن محبوب اسنپ چت می باشد.

این سرویس و پیام رسان محبوب که امروزه حسابی در بین کاربران معروف شده است، حاصل آشنایی او با بابی مورفی، یکی دیگر از افراد ثروتمند این لیست می باشد و جالب است بدانید که این دو در دانشگاه استنفورد با یکدیگر آشنا شدند.

اوان در این دانشگاه در شاخه ای از طراحی که به دیزاین محصولات مربوط می شده است، تحصیلاتش را به پایان رسانده و موفق شده تا در سن ۲۸ سالگی در جایگاه چهارم بین ثروتمندترین افراد جوان قرار بگیرد.

جوان ترین میلیاردر جهان,جوان ترین میلیاردرهای جهان,جوان ترین میلیاردرهای دنیا

۱. بابی مورفی | Bobby Murphy

بابی مورفی جوانی ۳۳ ساله با ثروتی معادل ۱۴.۸ میلیارد دلار جوان ترین میلیاردر جهان می باشد که نیمی از کمپانی اپلیکیشن معروف اسنپ چت را پایه گذاری کرده است. قطعا با توجه به دنیای امروزی، کمتر کسی را پیدا می کنید که از اسنپ چت استفاده نکرده باشد یا آن را نشناسد.

او در این زمینه با شخص دیگری به نام اسپیگل شریک است و از همکارش سن بیشتری دارد. در ضمن بابی فارغ التحصیل رشته ریاضیات و علوم می باشد و در دانشگاه استنفورد تحصیلاتش را به پایان رسانده است.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا