اعزام دانشجو

بهترین کشور برای مهاجرت داروسازان

پیشنهاد ویژه بست فارسی

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه می گردی بزن رو دکمه پایین

قیمت لیر ترکیهاعزام دانشجوتحصیل در ترکیهمهاجرت به ترکیه

بهترین کشور برای مهاجرت کاری داروسازان کجاست؟

رشته داروسازی یکی از رشته های بسیار مهم در صنعت بهداشت و درمان می باشد که امروزه متقاضیان بسیار زیادی دارد و افرادی که به این رشته علاقمند می باشند، برای اینکه اطلاعات بالاتری را از این رشته دریافت کنند به کشورهای دیگر مهاجرت می کنند که در این قسمت می خواهیم بهترین کشور برای مهاجرت داروسازان را به شما معرفی کنیم.

اولین کشوری که بتوانیم برای مهاجرت داروسازی در این قسمت نام ببریم، مربوط به کشور ایسلند می باشد که می توانیم به این مورد اشاره کنیم که در طی سال های اخیر کشور ایسلند از بهترین کشورها برای مهاجرت کاری دارو سازی به شمار می‌رود و در نگاه اول این مورد ممکن است کمی تعجب آور باشد.

در کشور ایسلند دستمزد داروسازی بسیار بالا می باشد و به دلیل اینکه کشور ایسلند کشور بسیار کوچکی می باشد که فقط حدود ۶۰ داروخانه دارد و بیشتر آنها توسط یک داروساز خبره و ماهر که در این زمینه تجربه کاری فراوانی دارد به بهترین صورت اداره می شود و دستمزد بالایی را دریافت می کند.

کشور دیگری که بتوانیم در زمینه مهاجرت کاری داروسازان به شما معرفی کنیم، می توانیم کشور ایرلند را نام ببریم. اگرچه کشور ایرلند پس از سال ها رکود اقتصادی همچنان با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کند، اما کمبود داروسازان منجر به تلاش اخیر برای جذب نیرو شده است. جای خالی در هر دو مرکز بهداشتی خصوصی و عمومی در سراسر کشور ایرلند وجود دارد که همین مورد باعث شده است که سالانه نیروهای داروساز بسیار زیادی را از سراسر دنیا جذب نماید.

از کشورهای مهم دیگری که امکانات بسیار زیاد و مهمی را در اختیار داروسازان قرار می‌دهد، کشور انگلستان می باشد که اگر بخواهیم به درآمد داروسازان در این کشور اشاره داشته باشیم، می توانیم بگوییم که حدود ۵۳ هزار دلار درآمد ماهانه داروسازان می باشد و تقریباً از ۹۰ درصد از دانشجویانی که در زمینه داروسازی در دانشگاه های این کشور مشغول به تحصیل هستند، به سرعت وارد بازار کار کشور انگلستان می شوند و نیمی از آنها در داروخانه ها مشغول به کار می‌شوند و بقیه در موقعیت های شغلی دیگر در کارخانه ها و در بخش ساخت و کنترل دارو به کار خود ادامه می‌دهند و در این زمینه موفق می شوند و تجربه بسیار زیادی را به دست می آورند.

۱. مهاجرت کاری داروسازان به امریکا

اگر بخواهیم یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت کاری داروسازان را در این قسمت نام ببریم، می توانیم به کشور آمریکا اشاره مستقیمی داشته باشیم. کشور آمریکا از نظر تجهیزات پزشکی بالایی که دارد، بهشت داروسازان نامیده می شود و کشوری با بالاترین حقوق و بهترین شرایط شغلی می باشد.

کمبود مداوم داروسازان در آمریکا به دلیل رشد سریع صنایع بهداشتی و دارویی است.ا ز موارد مهم دیگری که باعث شده است کشور آمریکا یکی از کشورهای مهاجر پذیر در زمینه داروسازی باشد، مربوط به پیر شدن جمعیت و افزایش تعداد داروسازانی است که تصمیم گرفتند به صورت نیمه وقت کار کنند.

از آنجا که کشور آمریکا به داروسازان حرفه ای نیازمند می باشد، این مورد باعث شده است حقوق و دستمزد در سال های اخیر با افزایش سالانه پاداش نیز همراه باشد تا داروسازان بتوانند زندگی مرفهی را در این کشور داشته باشند و از بهترین موقعیت شغلی بهره‌مند باشند.

بهترین کشور برای مهاجرت داروسازان,بهترین کشور برای مهاجرت کاری داروسازان,رشته داروسازی

۲. مهاجرت کاری داروسازان به سوئیس

کشور دیگری که امروزه بیشتر مهاجران برای مهاجرت کاری و داروسازی آن را انتخاب می‌کنند، مربوط به کشور سوئیس می باشد. دلایل مهمی که امروزه کشور سوئیس به عنوان مقصد داروسازان انتخاب می‌شود، مربوط به درآمد داروسازی در سوئیس می باشد.

اگرچه ممکن است که درآمد داروسازی در سوئیس به اندازه درآمد داروسازی در کشور آمریکا نباشد، اما سوئیس اغلب به بر اساس شاخص هایی مانند مراقبت های بهداشتی، ایمنی، ترافیک و آلودگی، کشوری با بالاترین کیفیت زندگی شناخته می‌شود که صنعت داروسازی نیز در این کشور یکی از صنایع مهم به شمار می رود.

۳. مهاجرت کاری داروساز به کانادا

کشور کانادا یک کشور بسیار پیشرفته در زمینه های مختلف به خصوص داروسازی می باشد که می توانیم بگوییم یکی از بهترین کشور ها برای داروسازان به شمار می رود. در کشور کانادا تفاوت قابل توجهی در حقوق داروسازان باتجربه یا کم تجربه وجود ندارد، به همین دلیل است که بیشتر داروسازان کانادایی به محض کسب بیشتر از ۲۰ سال تجربه بیکاری به شغل های دیگر روی می آورند.

از نظر کیفیت خدمات و تقاضای شغلی، کانادا همیشه با کمبود داروساز موفق و با تجربه مواجه می باشد، به همین دلیل است که افرادی که برای مهاجرت در زمینه داروسازی به این کشور مهاجرت می‌کنند، ماهانه درآمد بسیار بالایی را دریافت می کنند و می توانند برای خود یک داروخانه مجزا تاسیس نمایند.

مهاجرت داروسازان به آمریکا,بهترین کشور برای مهاجرت داروسازان,بهترین کشور برای مهاجرت کاری داروسازان

۴. مهاجرت کاری داروسازان به آلمان

اگر بخواهیم یکی از کشورهای مهمی را که امروزه به عنوان مقصد بسیاری از داروسازان مورد توجه قرار گرفته است اشاره کنیم، می توانیم کشور آلمان را نام ببریم که درآمد داروسازی در آلمان بسیار خوب و مطلوب می باشد. نیروی کار در کشور آلمان بیشتر متعلق به زنان می باشد و زنان در آلمان ۵۵ درصد نیروی کار داروساز کشور را تشکیل می‌دهند ‌.

داروسازی در کشور آلمان و افرادی که داروخانه دارند باید قانون را رعایت نمایند که این قانون به این صورت می باشد که داروسازان آلمانی فقط مجاز به داشتن سه داروخانه در کشور می‌باشند، بنابراین هیچ زنجیره دارویی بزرگی مانند ایالات متحده یا انگلستان وجود ندارد و قانون دیگری که بتوانیم آن را در این قسمت برای شما توضیح دهیم، مربوط به این مورد می باشد که بیشتر داروخانه های آن در عصر ها و بعد از ظهر های شنبه و یکشنبه و روزهای تعطیل به طور کامل بسته می باشد.

۵. مهاجرت کاری داروسازان به سوئد

کشور سوئد به دلیل اینکه یک کشور کاملا پیشرفته می باشد، باعث شده است مهاجرت داروسازان به سوئد رونق بسیار زیادی بگیرد که در این قسمت می خواهیم درباره تجهیزات کشور سوئد در زمینه داروسازی توضیح مختصری را خدمت شما بیان کنیم:

اگر بخواهیم یکی دیگر از بهترین کشورها برای مهاجرت کاری داروسازان را به شما معرفی کنیم، می توانیم به کشور سوئد اشاره مستقیمی داشته باشیم. دستمزد متوسط داروسازان در این کشور ساعتی ۳۴ دلار می باشد که می توانیم بگوییم ماهانه یک درآمد بسیار خوب برای این افراد به شمار می‌رود.

یک مزیت خوب مهاجرت داروسازان به سوئد، این مورد می باشد که مالیات بر درآمد به نسبت کم می باشد. این مالیات فقط ۲۴ درصد از کل درآمد داروسازان می باشد.

قانون دیگری که در کشور سوئد وجود دارد، مربوط به زبان آنها می باشد که افرادی که به این کشور مهاجرت می‌کنند، یادگیری زبان سوئدی برای آنها کاملاً اجباری است که تخمین زده شده است که یادگیری زبان سوئدی تقریباً ۵۷۵ تا ۶۰۰ ساعت کلاس فرد متقاضی می تواند به سطح بالایی برسد و این زبان را به طور کامل یاد بگیرد و تسلط کافی در این زمینه را کسب نماید تا بتواند به راحتی در داروخانه با افراد مختلفی ارتباط برقرار کرده و در زمینه دارویی اطلاعات مفیدی را به دست آورد و در این صورت است که فرد داروساز به راحتی می تواند در طی چند ماه یا چند سال برای خود یک داروخانه مجزا تاسیس کرده و نیروهای کاری بسیار زیادی را در این داروخانه استخدام نماید.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا