اعزام دانشجو

بهترین کشور برای مهاجرت ماما

پیشنهاد ویژه بست فارسی

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه می گردی بزن رو دکمه پایین

قیمت لیر ترکیهاعزام دانشجوتحصیل در ترکیهمهاجرت به ترکیه

بهترین کشور برای مهاجرت رشته مامایی کجاست؟

شاید بسیاری از دانشجویانی که در رشته مامایی تحصیل می کنند، به این فکر بیفتند که بعد از اتمام تحصیلاتشان از کشور ایران مهاجرت نموده و به کشورهای پیشرفته ای چون آلمان، کانادا، دبی و سوئد بروند. در این کشورهای پیشرفته ماماها در یک شرایط بسیار مناسب می توانند در کلینیک های مختلف مشغول به کار شوند. مامایی یک شغل بسیار هیجان انگیزی است، هنگامی که یک ماما در متولد شدن نوزاد به مادر آن کمک می کند، می تواند یک حس بسیار لذت بخش را تجربه کند. هنگامی که نوزاد برای اولین بار چشمش را باز می کند، یک ماما در کنار آن نوزاد شاهد این لحظه بسیار زیبا و خاص خواهد بود.

بهترین کشور برای مهاجرت رشته مامایی,بهترین کشور برای مهاجرت ماما,بهترین کشور برای مهاجرت ماماها

ماماها در سلامت مادران و تمامی بانوان نقش به سزایی دارند، این اشخاص با حضور در خانه های بهداشت، مراکز جامع سلامت، بسیار دلسوزانه ایفای نقش می کنند. در صورتی که یک ماما بخواهد از کشورش مهاجرت کند، باید تمامی مدارک علمی خود را پس از معادل سازی به انجمن مربوط به شغلش در کشوری که قصد دریافت اقامت آنجا را دارد ، بفرستد، علاوه بر این یک ماما باید زبان بسیار قوی داشته باشد تا به راحتی بتواند با اشخاص در کشورهای مختلف ارتباط برقرار کند.

سعی کنید سوابق و رزومه بسیاری قوی و معتبر به کشور مقابل ارسال کنید.

بهترین کشور برای مهاجرت کاری ماما,مهاجرت ماما به آلمان,مهاجرت ماما به کانادا

مهاجرت ماما به آلمان

کشور آلمان یکی از شاخص ترین و پیشرفته ترین کشورها در زمینه پزشکی و ارائه خدمات به شهروندان است. این کشور بسیار پیشرفته با وضع قوانینی به افرادی چون ماماها، اجازه دریافت ویزای این کشور را داده است. همچنین ماماها می توانند به دو صورت ویزا اخذ نموده و به کشور آلمان مهاجرت کنند، اولین شکل به وسیله ویزای بلو کار ( جستجوی کار) در کشور آلمان است و روش دوم ویزای جاب آفر بوده، البته این ویزا در صورتی است که شخص از یک کارفرمای آلمانی پیشنهاد کاری دریافت نموده باشد یا قراردادی بین طرفین منعقد شده باشد.

ویزای جاب آفر به شخص دریافت کننده اجازه می دهد که در این کشور به مدت ۶ ماه به دنبال کاری باشد که در رابطه با آن تحصیلات دارد، به طور کل ماماهایی که موفق می شوند به کشور آلمان مهاجرت کنند، در مراکزی چون درمانگاه ها و بیمارستان ها مشغول به کار خواهند شد، علاوه بر این یک مامایی که از تخصص کافی برخوردار نیست، می تواند تحت آموزش یک مامای متخصص قرار گرفته مشغول به کار شود.

دولت آلمان با انتشار یک بیانیه اعلام کرده است ۱۳۰۰۰ موقعیت خالی در بیمارستان ها و مراکز درمانی برای ماماها وجود دارد. این می تواند یک فرصت شغلی بسیار عالی برای ماماها باشد، در صورتی که قصد مهاجرت و اخذ ویزا برای کشور آلمان را داشته باشید مجموعه ما یکی از گزینه هایی است که شما را در پیشبرد اهدافتان یاری می رساند.

بهترین کشور برای مهاجرت رشته مامایی,بهترین کشور برای مهاجرت ماما,بهترین کشور برای مهاجرت ماماها

مهاجرت ماما به کانادا

کشور کانادا از جمله مکان هایی است که بیشتر افراد آرزوی زندگی و شغل داشتن در آنجا را دارند. کانادا در حال حاضر با کمبود نیروی کار در مشاغل مختلف از جمله ماما است. در سال های اخیر این کشور حدود ۶۰ درصد از مهاجرانش را افرادی تشکیل داده اند که با عنوان نیروی کار به این کشور مهاجرت نموده اند.

این کشور با مهار ویروس کرونا و واکسیناسیون گسترده مجددا به رونق مهاجرت کمک کرده است . طبق آخرین آمارهای منتشر شده در این کشور شغل هایی چون مهندسی فناوری اطلاعات ، افرادی که در حوزه پزشکی فعالیت می کنند ( ماماها )، فروش و بازاریابی، حسابداری و مشاغل تولیدی بیشترین نیاز کشور کانادا است.

افرادی که در این مشاغل از مهارت کافی برخوردار هستند، می توانند با اخذ ویزای کاری به این کشور مهاجرت کنند. یکی از مرسوم ترین راهی که یک ماما می تواند برای مهاجرت انتخاب کند، علاوه بر استفاده از طریقه برنامه فدرال، اسکیل ورکر کشور کانادا است،

در این شرایط ماما با داشتن سابقه کار و مدرک زبان می تواند شانس دریافت ویزای کاری کانادا را افزایش دهد. کشور کانادا یکی از بهترین مقاصد برای مهاجرت است، زندگی کردن در این کشور برای مهاجرین چندان دشوار نیست، درآمد مناسب، بالا بودن سطح کیفی زندگی اشخاص و امکانات کانادا از جمله مواردی است که باعث می شود بیشتر افراد این کشور را برای مهاجرت و اقامت انتخاب کنند.

بهترین کشور برای مهاجرت رشته مامایی,بهترین کشور برای مهاجرت ماما,بهترین کشور برای مهاجرت ماماها

مهاجرت ماما به سوئد

برای دانشجویان یا افرادی که در زمینه مامایی تخصص دارند و مشغول به کار هستند، مهاجرت و دریافت حقوق و مزایا در کشورهای مختلف از اهمیت ویژه ای برخوردار است، چرا که بیشتر این افراد برای اینکه بتوانند سطح حقوق خود را بالابرده و بتوانند به زندگی خود ارتقاء ببخشند، تن به مهاجرت از کشورشان می دهند. طبق جدیدترین آمار منتشر شده حقوق یک ماما در سال چیزی معادل ۹۷ تا ۱۰۰ هزار دلار است. البته این رقم در کشورهای مختلف متغیر است، به طوری که ماما هر اندازه از سابقه و تخصص بالاتری برخوردار باشد، این درآمد و حقوق بیشتر خواهد بود.

به عنوان مثال حقوق یک ماما در کشور عمان به طور میانگین چیزی حدود ۱۰۰۰ دلار در ماه است و در کشورهایی چون آلمان، سوئد، دانمارک، این حقوق به ترتیب به این صورت است:

آلمان ۸۰/۹۱۶ یورو، سوئد ۶۴۰/۵۷۸ کرون، دانمارک ۷۵۶/۰۶۷ کرون دانمارک است.

در نظر داشته باشید بیشتر ماما ها قبل از مهاجرت می بایست مدرک خود را معادل سازی کنند، البته در برخی از کشورها شرایطی وجود دارد که ماماها قادر هستند در آنجا مدرکشان را معادل سازی نمایند.

جالب است بدانید در میان برخی از کشورها شرایطی حاکم است که ماماها بدون دردسر و به راحتی می توانند به آنجا مهاجرت کنند. کانادا، ایتالیا، اسکاندیناوی از جمله این کشورها هستند. در میان کشورهای همسایه امارات، کویت، عمان، برای مهاجرت ماما ها گزینه خوبی به شمار می آیند.

بهترین کشور برای مهاجرت رشته مامایی,بهترین کشور برای مهاجرت ماما,بهترین کشور برای مهاجرت ماماها

مهاجرت ماما به دبی

کشور امارات یکی از کشورهای خاورمیانه است. این کشور به طور معمول به جذب نیرو در زمینه های مختلف اقدام می کند که یکی از این موارد، جذب ماما است. این کشور در زمینه اقتصادی بسیار موفق عمل کرده است، به طوری که مردم این کشور از سطح رفاه بسیار بالایی برخوردار هستند.

شخصی که تصمیم دارد به دبی مهاجرت کند، باید در ابتدا ویزای کار داشته باشد. در صورتی که یک ماما بتواند دعوتنانه رسمی از یک کارفرما ( بیمارستان، درمانگاه ) بگیرد، روند مهاجرت بسیار سریع تر خواهد بود.

در مرحله بعد سلامت شخص به وسیله کارت بهداشت محرز می شود، سپس شما مدارکی چون یک قطعه از جدیدترین عکس خود همراه سه نسخه کپی از قرادکار، یک نسخه کپی از ویزای امارات را تهیه کرده و به مراکز مربوطه ارسال می نمایید.

ماما ها می توانند بعد از دریافت تاییدیه و دریافت ویزای کار برای دریافت اقامت نیز اقدام کنند، برای انجام این کار شما باید به اداره امور اقامتی این کشور رفته و پس از ارائه مدارک ادامه روند کار را پیگیری کنید. همچنین ماماها می توانند از طریق شرکت در آزمون dha در دبی به این کشور مهاجرت نمایند.

در دبی بیمارستانی وجود دارد که متعلق به ایرانیان است. این مرکز به طور مستدام در حال جذب نیروی متخصص است. اشخاص به دو شکل می توانند به این بیمارستان رفته و در زمینه مامایی به بیماران ارائه خدمت نمایند؛ یک از طریق هلال احمر و دیگری دریافت ویزای توریستی دبی.

در صورت پیش آمدن هر گونه سوال در این رابطه یا نیاز به مشاوره می توانید به وبسایت مجموعه ما مراجعه نموده و از مشاوران ما راهنمایی دریافت کنید.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا