اعزام دانشجو

بهترین کشور برای مهاجرت معلولین

پیشنهاد ویژه بست فارسی

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه می گردی بزن رو دکمه پایین

قیمت لیر ترکیهاعزام دانشجوتحصیل در ترکیهمهاجرت به ترکیه

معلولان با داشتن شرایط ویژه و خاصی که دارند، باید برای مهاجرت کشوری را انتخاب کنند که بتواند امکانات رفاهی خاصی را برای آنها در نظر داشته باشد تا بتوانند یک زندگی مرفه و آرامی را در این کشور تجربه نمایند که ما در این قسمت می خواهیم بهترین کشور برای مهاجرت معلولین را به شما معرفی نماییم و درباره آن با شما سخن کوتاهی داشته باشیم.

معلولان عزیز باید در انتخاب کشور برای مهاجرت دقت لازم و کافی را داشته باشند تا بتوانند با کمترین هزینه، کشوری را انتخاب کنند که بیشترین امکانات را دارا باشد تا بتوانند در این کشور هم به تحصیلات خود را ادامه دهند و هم در زمینه های مختلف هنری بتوانند موفق شوند و استعداد های خود را در این کشور شکوفا نمایند.

بهترین کشور برای مهاجرت معلولین,مهاجرت معلولین,مهاجرت معلولین به آلمان

یکی از کشورهای مهمی که برای معلولان بسیار ارزش قائل می باشد و امروزه مهاجران بسیار زیادی به این کشور مهاجرت می‌کنند، کشور آمریکا می باشد. سیستم مهاجرت ایالات متحده به طور قابل توجهی درباره ناتوانی انعطاف پذیر تر و بازتر از سیستم کشورهای دیگر مانند کانادا می باشد. متقاضیان دارای ناتوانی ذهنی و جسمی تنها در صورتی مستثنا می‌شوند که در معرض خطر رفتار مضر باشند یا تهدیدی برای آنها یا خانواده‌شان وجود داشته باشد.

مهاجرت معلولین به فنلاند,مهاجرت معلولین به کانادا,بهترین کشور برای مهاجرت معلولین

مهاجرت معلولین به آلمان

یکی از کشورهایی که از معلولان در زمینه‌ های خاصی حمایت می‌ کند، کشور آلمان می باشد، به همین دلیل است که امروزه بیشتر مهاجرانی که دارای معلولیت جسمی می باشند، این کشور را برای مهاجرت انتخاب می کنند که در این قسمت شرایط مهاجرت معلولین به آلمان را با هم بررسی می کنیم.

آلمان یکی از معدود کشورهایی می باشد که حمایت ویژه از مهاجران معلول در راستای برنامه های خود قرار داده است تا آسیب هایی که ممکن است به معلولان وارد شود ،از این طریق بتواند آن را جبران نماید. آلمان قوانین بسیار خوبی برای این افراد در نظر گرفته است که می توانیم به چند مورد اشاره داشته باشیم.

اولین مورد مربوط به مراقبت‌های پزشکی خاصی می‌باشد که دولت آلمان برای معلولین در نظر گرفته است و هر چند ماه یکبار مراقبت‌های پزشکی خاصی را برای این افراد انجام می دهد.

قانون دیگری که دولت آلمان در نظر گرفته است و قانون بسیار خوبی می باشد، مربوط به کمک در کسب شغل یا محافظت از افراد معلول در برابر اخراج می باشد.

یک قانون بسیار خوبی که کشور آلمان برای معلولان در نظر گرفته است این است که امکان بهره مندی از کمک های مداوم یک مددکار خانگی را دارند که مددکار بتواند آنها را در انجام کارهای شخصی خود کمک کند.

کمک و یا قانون دیگری که برای معلولان در این کشور در نظر گرفته شده است، این است که دولت آلمان یک کمک هزینه ای برای راه اندازی یک زندگی خوب به این افراد اعطا می‌کند و همچنین استفاده از لوازم نقلیه عمومی مانند قطار و اتوبوس برای این افراد کاملا رایگان می باشد.

معلولانی که می خواهند به کشور آلمان مهاجرت کنند، در ابتدا باید درخواست اخذ کارت معلولیت خود را بدهند. فقط افراد دارای ناتوانی شدید با درجه معلولیت ۵۰ درصد یا بالاتر می توانند برای اخذ این کارت درخواست نمایند و آن را دریافت کنند و برای این کار باید ابتدا فرم های مربوطه و کلیه گواهی های پزشکی که بتواند ادعای آنها را ثابت کند، به یکی از دفاتر بازنشستگی محل اقامت خود تحویل دهند.

افراد معلول می توانند روش های مختلفی را برای مهاجرت به کشور آلمان انتخاب کنند و اقامت طولانی مدت و کوتاه مدت کشور آلمان را برای خود بگیرند، به عنوان مثال می توانند برای تحصیل در آلمان یا سرمایه گذاری در آلمان به این کشور مهاجرت کنند.

بهترین کشور برای مهاجرت معلولین,مهاجرت معلولین,مهاجرت معلولین به آلمان

مزایای مهاجرت معلولین به کانادا

معلولانی که می خواهند برای مهاجرت به کشور کانادا بروند، ابتدا باید ویزای معلولیت کانادا را دریافت نمایند که ما در این قسمت می خواهیم درباره‌ی مزیت مهاجرت معلولین به کانادا توضیح مختصری را بیان کنیم:

۱. افراد معلولی که به کشور کانادا مهاجرت می‌کنند و مقیم کانادا می شوند یک مزیت بسیار مهمی دارد که مربوط به برنامه ثبت شده پس انداز معلولین و کمک هزینه ها می باشد که به این صورت می باشد که افراد مقیم کانادا که دارای معلولیت هستند و همچنین به خانواده‌های آنها کمک می‌کند که برای آینده پس انداز نمایند و اگر فردی مقیم کشور کانادا باشد و سن آن زیر۶۰ سال باشد و همچنین واجد شرایط اعتبار مالیات بر ناتوانی باشد، می‌تواند از برنامه پس انداز معلولین در کانادا بهره‌مند شود.

۲. مزایای بسیار مهم دیگری که کشور کانادا برای افراد معلول در نظر گرفته است، مزایا و خدمات ویژه معلولین جهت تحصیل در کانادا می باشد. دولت کانادا یک کمک هزینه تحصیلی برای دانش آموزان مقیم کانادا که دارای ناتوانی و معلولیت دائمی هستند، اعطا می کند که برای هر سال تحصیلی تا زمان فارغ التحصیلی و دریافت مدرک این کمک هزینه به این افراد داده می شود.

۳. مزایا و خدمات ویژه ی دیگری که دولت کانادا در نظر گرفته است، مربوط به خانواده های دارای فرزند در کانادا می باشد که این مزایا به این صورت می باشد که در کانادا ماهیانه بدون کسر مالیات یک مبلغی به این خانواده ها تعلق می گیرد که از فرزندان معلول زیر ۱۸سال مراقبت می کنند و این فرزند دارای اختلال شدید و طولانی مدت در عملکرد جسمی یا روانی می باشد و درصد معلولیت آن باید بالا باشد.

بهترین کشور برای مهاجرت معلولین,مهاجرت معلولین,مهاجرت معلولین به آلمان

مهاجرت معلولین به فنلاند

اگر بخواهیم درباره مهاجرت معلولین به فنلاند توضیحی را در این قسمت بیان کنیم می‌ توانیم بگوییم که کشور فنلاند به بهشت معلولین شهرت دارد، به دلیل اینکه مزایای بسیار زیادی برای معلولین در نظر گرفته است. امروزه معلولینی که در زمینه های مختلفی هنر و تجربه دارند و می‌خواهند استعدادهای خود را شکوفا کنند، به این کشور مهاجرت می کنند.

طبق قوانین کشور فنلاند نمی توان هیچ کس را به دلیل معلولیت جسمی یا روانی که دارد مورد تبعیض قرار داد. شخص معلول در این کشور حق دارد که یک زندگی طبیعی مانند دیگران داشته باشد و از تمام مزایایی که یک فرد عادی در کشور فنلاند بهره مند می باشد، این فرد نیز بتواند از آنها استفاده نماید، به عنوان مثال بتواند مانند یک فرد عادی تحصیلات خود را ادامه دهد و یا شاغل باشد و خانواده تشکیل دهد.

شخص معلول ممکن است به دلیل معلولیت و بیماری که دارد، برای مدیریت کارهای روزمره زندگی خود با مشکلاتی روبرو باشد که در این کشور شهرداری ها موظف به ارائه خدمات مورد نیاز به افراد ناتوان می باشند، به عنوان نمونه می توانیم به خدمات حمل و نقل اشاره نماییم که برای این افراد استفاده کردن از وسایل حمل و نقل به طور کاملا رایگان می باشد.

در داخل کشور فنلاند انجمن های معلولین بسیار زیادی وجود دارد که با هدف بهبود جایگاه معلولین در جامعه و کشور فعالیت های بسیار زیادی را انجام می دهند. معلولین از طریق این سازمان ها می توانند در مورد چگونگی درخواست خدمات خود مشاوره و کمک را دریافت نمایند.

خوشبختانه کشور فنلاند مانند اکثر کشورهای توسعه یافته حامی حقوق معلولان است و از برابری حقوق این افراد با سایر افراد جامعه صحبت می‌کند، به همین دلیل افرادی که دارای معلولیت می باشند در صورتی که بتوانند به فنلاند مهاجرت کنند، مورد حمایت این دولت قرار می‌گیرند.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا