اعزام دانشجو

بهترین شهر کانادا برای مهاجرت ایرانیان

پیشنهاد ویژه بست فارسی

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه می گردی بزن رو دکمه پایین

قیمت لیر ترکیهاعزام دانشجوتحصیل در ترکیهمهاجرت به ترکیه

بهترین شهرهای کانادا برای مهاجرت کدامند؟

کانادا یکی از کشورهای مهاجر پذیر است که هر سال پذیرای مهاجران بسیاری می باشد. برخی از شهرهای کانادا مانند: بریتیش، کلمبیا، مانیتوبا، آنتاریو‌‌… از نظر شرایط کاری، تحصیلی و حتی کیفیت زندگی در سطح مطلوبی قرار دارند و افراد متقاضی با در نظر داشتن شرایط زندگی خود یکی از این شهرها را برای سکونت انتخاب کنند.

در این مقاله به بررسی بهترین شهر کانادا برای مهاجرت ایرانیان می پردازیم و شرایط و قوانین مهاجرتی کانادا را برای افرادی که قصد مهاجرت دارند بیان خواهیم کرد.

بهترین شهر کانادا برای مهاجرت ایرانیان,بهترین شهر برای مهاجرت به کانادا,بهترین شهر برای مهاجرت در کانادا

بهترین شهر کانادا برای مهاجرت کاری

درباره شرایط مهاجرت از طریق کار به راحت ترین شهر کانادا بحث و تبادل نظر بسیاری وجود دارد، زیرا کانادا دارای ویزای کاری مختلفی می باشد.

از طرفی افرادی که می خواهند ویزای کاری این کشور را دریافت کنند باید با ارزیابی شرایط خود برای اسکیل ورکر فدرال، سیستم اکسپرس انتری و ویزا کاری شهری درخواست بدهند.

روال کار برای گرفتن ویزا کاری و مهاجرت به کشور کانادا به این صورت است که افراد پس از کسب امتیاز مد نظر موفق به دریافت ویزای کاری خواهند شد. اگر می خواهید با داشتن ویزا کاری به کانادا مهاجرت کنید پیشنهاد می کنیم که راه اسکیل ورکر فدرال را انتخاب نمایید.

اگر از این طریق به امتیاز حد نصاب برسید می توانید در همه شهرهای کانادا به جز کبک به راحتی وارد بازار کار شوید.

بهترین شهر کانادا برای مهاجرت ایرانیان,بهترین شهر برای مهاجرت به کانادا,بهترین شهر برای مهاجرت در کانادا

بهترین ترین شهر کانادا برای مهاجرت افراد موفق

در این قسمت از مقاله به موضوع مهاجرت از طریق اشخاص موفق می پردازیم، اشخاصی که در زمینه های ورزشی یا هنری موفقیتی کسب کرده اند می توانند از طریق ویزای هنرمندان به کشور کانادا مهاجرت کنند.

استان بریتیش کلمبیا به خصوص شهر زیبای ونکوور به دلیل داشتن شرایط خوب مقصد بسیاری از هنرمندان و افراد موفق به کشور کانادا می باشد. اگر شما هم قصد مهاجرت به کشور کانادا از طریق ویزا افراد موفق را دارید بهتر است ابتدا شرایط کاری خود را مورد بررسی قرار دهید، اگر دارای شرایط مناسب برای گرفتن این نوع ویزا بودید به راحتی می توانید مهاجرت خود را به کشورهای خارجی انجام دهید.

بهترین شهر کانادا برای مهاجرت ایرانیان,بهترین شهر برای مهاجرت به کانادا,بهترین شهر برای مهاجرت در کانادا

بهترین شهر کانادا برای مهاجرت از طریق تولد

بر اساس اجرای سیستم خاک در کشور کانادا هر فرزندی که متولد شود اقامت و تابعیت کانادایی دارد، بنابراین هنگام انتخاب بهترین شهر کانادا برای مهاجرت ایرانیان اخذ ویزا از طریق تولد می تواند کمک بسیاری به افراد واجد الشرایط کند.

قوانین اخذ ویزای تولد در همه جای کانادا به صورت یکسان اجرا می شود، اما هزینه های درمان و زاد و‌ ولد برای هر ایالتی کمی متفاوت است.

در ایالت های بزرگتر چون تعداد افرادی که فرزند آوری مورد توجه زیادی قرار می گیرد، طبیعتا هزینه های درمان نیز بیشتر خواهد بود، در واقع افرادی که اقامت کشور کانادا را ندارند باید تمام و کمال هزینه های بیمارستان را پرداخت کنند.

بهترین شهر کانادا برای مهاجرت ایرانیان,بهترین شهر برای مهاجرت به کانادا,بهترین شهر برای مهاجرت در کانادا

بهترین شهر کانادا برای مهاجرت ایرانیان از طریق سرمایه گذاری

افرادی که خواهان ایجاد یک کسب و‌ کار در کشور کانادا هستند مهاجرت از طریق سرمایه گذاری برای آن ها بهترین گزینه خواهد بود، زیرا در این کشور سرمایه گذاری های کلانی انجام می شود.

در مورد این موضوع باید بگوییم که هر شخصی با توجه به نوع فعالیت و سرمایه ای که دارد می تواند به انتخاب بهترین شهر کانادا برای مهاجرت بپردازند.

هم اکنون دو شهر بریتیش کلمبیا و آنتاریو بهترین شهر کانادا برای مهاجرت ایرانیان می باشد که مناسب  سرمایه گذاری و راه اندازی یک کسب و کار هستند.

حداقل سرمایه لازم برای افراد متقاضی در شهر بریتیش کلمبیا حدود ۱۰۰ هزار دلار و در آنتاریو حدود ۲۰۰ هزار دلار می باشد، همچنین افرادی که قصد اقامت از طریق سرمایه گذاری دارند می توانند با داشتن مدرک زبان آیلتس با نمره ۵، مدرک دیپلم و رزومه مدیریتی در این شهرها سرمایه گذاری انجام دهند.

بهترین شهر کانادا برای مهاجرت ایرانیان,بهترین شهر برای مهاجرت به کانادا,بهترین شهر برای مهاجرت در کانادا

بهترین شهر کانادا برای مهاجرت ایرانیان از طریق تحصیل

داشتن ویزا تحصیلی یکی از بهترین گزینه ها برای اقامت در کشور کانادا است‌. برای این که در کانادا ادامه تحصیل دهید باید چند ویژگی را که بسیار مورد اهمیت واقع می شوند رعایت کنید تا مجوز ثبت نام در رشته و شهر مورد نظر را دریافت کنید.

مواردی که برای اخذ پذیرش تحصیلی حائز اهمیت است عبارت اند از: داشتن نمرات خوب، داشتن مدرک زبان در سطح قابل قبول، داشتن توانایی مالی، معدل بالا و…  که هم اکنون بهترین شهر برای مهاجرت تحصیلی ایرانیان شهر بریتیش کلمبیا مخصوصا شهر ونکوور به دلیل استقرار دانشگاه های عالی و برترین ها از نظر داشتن سطح علمی بالا می باشد.

دانشگاه ونکوور، کالج تامسون ریو، دانشگاه ویکتوریا و … از جمله مراکز معتبر برای ادامه تحصیل در کانادا هستند.  دانشجویانی که قصد دارند درخواست پذیرش تحصیلی را به این دانشگاه ها ارسال کنند باید از مدرک آیلتس با نمره مناسب برای هر مقطع تحصیلی برخوردار باشند، از طرفی  داشتن انگیزه نامه و توصیه نامه در گرفتن پذیرش تحصیلی تاثیر به سزایی دارد.

بهترین شهر کانادا برای مهاجرت ایرانیان,بهترین شهر برای مهاجرت به کانادا,بهترین شهر برای مهاجرت در کانادا

بهترین شهر کانادا برای مهاجرت ایرانیان از طریق پناهندگی

گرفتن پناهندگی برای مهاجرت شاید در نگاه اول یک روش معمول باشد اما باید توجه داشت که این کار امری غیر قانونی برای مهاجرت است. لازم است نسبت به این موضوع آگاهی داشته باشید افرادی که به عنوان پناهنده وارد کانادا می شوند به صورت قانونی اجازه تحصیل و کار نخواهند داشت و احتمال دارد مشکلات غیر قابل جبرانی از قبیل درگیری با قاچاقچیان انسان، پلیس مرزی و گاهی اوقات غرق شدن یا گم شدن افراد در مسیر مواجه شوند. و

از طرفی انتخاب بهترین شهر برای مهاجرت در کانادا از طریق پناهندگی کمی مشکل می باشد، به همین علت بهتر است در قدم اول تمام شرایط پیش رو را مورد بررسی قرار دهید.

گران ترین و ارزان ترین شهر کانادا

در این قسمت از مقاله شما را با گران ترین و ارزان ترین شهرهای کانادا آشنا می کنیم که اگر قصد مهاجرت به این کشور را داشتید با شناخت بیشتری تصمیم بگیرید.

بهترین شهر کانادا برای مهاجرت ایرانیان,بهترین شهر برای مهاجرت به کانادا,بهترین شهر برای مهاجرت در کانادا

ارزان ترین شهرهای کانادا

شهر مونترال برخلاف این که یکی از بزرگ ترین شهرهای کانادا محسوب می شود، اما جز ارزان ترین شهرها می باشد که هزینه های زندگی در ان جا حدود ۱۸۰۰ دلار در ماه است، البته این مبلغ برای هر شخصی بر اساس شیوه زندگی که دارد ممکن است کمی متفاوت باشد.

شهر ادمونتون از دیگر شهرهای ارزان کانادا به شمار می رود که هزینه ماهیانه در این شهر حدود ۱۸۵۰ دلار کانادا است.

شهر همیلتون در نزدیکی شهر تورنتو واقع شده و یکی از گزینه های مناسب برای زندگی می باشد، هزینه ماهیانه در این شهر ۱۸۵۰ دلار می باشد.

اگر تمایل دارید که در یک شهر کوچک زندگی کنید سنت جان گزینه مناسبی برای شما خواهد بود، چرا که هزینه های زندگی در آن ۱۸۰۰ دلار در ماه می باشد.

شهر کبک یکی از ارزان ترین شهرهای کانادا معرفی می شود که برای زندگی در این شهر باید ۱۶۰۰ دلار در ماه هزینه کنید.

بهترین شهر کانادا برای مهاجرت ایرانیان,بهترین شهر برای مهاجرت به کانادا,بهترین شهر برای مهاجرت در کانادا

گران ترین شهرهای کانادا

تورنتو علاوه بر این که جز پر جمعیت ترین شهرهای کانادا محسوب می شود در شمار گرانترین شهر کانادا نیز قرار می گیرد که هزینه های زندگی در این شهر حدود ۲۳۰۰ دلار کانادا در ماه می باشد.

هنگام انتخاب بهترین شهر کانادا برای مهاجرت دقت داشته باشید که شهر ونکوور در لیست گران ترین شهر های کانادا قرار دارد، حتی اجاره خانه در این منطقه بسیار بالا است.

شهر ویکتوریا که پایتخت کلمبیا است از دیگر شهر های گران کانادا می باشد که برای زندگی در این شهر باید در ماه ۲۳۰۰ دلار کانادا باید هزینه کنید‌.

شهر کلگری یکی دیگر از شهر های گران کانادا می باشد که افراد بسیاری علاقه مند به زندگی در این شهر هستند و هزینه زندگی در آن به صورت میانگین  ۱۹۰۰ دلار کانادا در ماه است.

بهترین شهر کانادا برای مهاجرت ایرانیان از طریق ازدواج

هنگام بررسی بهترین شهر کانادا برای مهاجرت ایرانیان از طریق ازدواج نمی توان اطلاعات دقیقی را ارائه داد، زیرا قوانین گرفتن پذیرش ازدواج در تمام ایالت های کانادا ثابت است.

فردی که می خواهد از این طریق مهاجرت کند باید در ابتدا با شخصی که تبعیت کانادایی دارد ازدواج کند و ثابت نماید که ازدواج صوری انجام نشده و تصمیم دارند که با یکدیگر در کانادا زندگی کنند.

موضوع مهمی که باید به آن توجه داشت این است که فرد با تابعیت کانادایی باید ثابت کند توانایی پرداخت هزینه های زندگی ۲ نفر را خواهد داشت، سپس می تواند برای همسر خود ویزا ازدواج و اقامت بگیرد.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا