اعزام دانشجو

تجربه مهاجرت به کانادا

پیشنهاد ویژه بست فارسی

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه می گردی بزن رو دکمه پایین

قیمت لیر ترکیهاعزام دانشجوتحصیل در ترکیهمهاجرت به ترکیه

تجربه های مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا امروزه یکی از داغ ترین موضوعاتی است که بسیاری از افراد به بحث درباره آن می‌ پردازند، چرا که با راهی شدن به سوی این کشور شرایط مناسبی پیش روی متقاضیان قرار خواهد گرفت.

با مهاجرت به کانادا می ‌توانید از شرایط تحصیلی مناسب، شرایط کاری عالی، شرایط زندگی بهتر … برخوردار شوید، بنابراین تجربه مهاجرت به کانادا برای متقاضیان بسیار شگفت انگیز خواهد بود.

از این ‌رو همواره درصدد پیدا کردن راه‌ های مناسبی برای مهاجرت به این کشور و اطلاع پیدا کردن در مورد شرایط و مدارک مورد نیاز و مهاجرت به کانادا هستند.

شاید بسیاری از افراد این سوال را از خود بپرسند که برای مهاجرت به کانادا باید چه کاری انجام دهیم یا این ‌که چه مراحلی پیش روی ما قرار خواهد گرفت. در ادامه مطالب قصد داریم اطلاعات مناسبی را در مورد مهاجرت به کانادا در اختیار شما قرار دهیم.

تحصیل در کانادا,مهاجرت به کانادا,تحصیل در کانادا

دلیل مهاجرت به کانادا

با توجه به این‌ که کانادا کشوری توسعه‌ یافته است متقاضیان بسیاری در کشور ایران برای بهبود زندگی خود و فراهم آوردن آرامش و رفاه کافی به فکر مهاجرت به کشور کانادا هستند.

در واقع مهاجرت به کشورهایی که از لحاظ علم و دانش و رفاه و آسایش پیشرفته هستند می ‌تواند فرصت ‌های جدیدی را برای زندگی کردن در اختیار متقاضیان قرار دهد.

قرار گرفتن مواردی چون امنیت، رفاه، آرامش، فرصت شغلی، امکانات مناسب آموزشی و … در کنار هم کمک می ‌کند که مهاجران بتوانند در کشورهای دیگر زندگی بهتری را برای خود فراهم آورند.

با توجه به این ‌که کانادا از این امتیازات برخوردار است در چند سال گذشته به یکی از اولویت ‌های متقاضیان مهاجرت  تبدیل شده که از آن به عنوان یک کشور چند فرهنگی به یاد می شود.

تحصیل در کانادا,مهاجرت به کانادا,تحصیل در کانادا

مهاجرت به کشور کانادا

افرادی که تجربه مهاجرت به کانادا دارند معمولا با  برتری ‌هایی که این کشور نسبت‌ به کشورهای دیگر دارند آشنایی پیدا کرده‌ اند، بنابراین باید بگوییم طبق آمارهایی که وجود دارد مزایای بسیاری را می ‌توان برای کشور کانادا برشمرد که متقاضیان بر اساس آن ها مهاجرت خود را به این کشور انجام دهند.

با مهاجرت به کانادا می ‌توانید یکی از معتبرترین پاسپورت ‌های جهان را دریافت کنید که در سال ۲۰۲۲ رتبه ۹ را در بین تمام کشورهای جهان بدست آورده که با استفاده از آن می ‌توانید به بیشتر کشورهای جهان بدون نیاز به ویزا سفر کنید.

کشور کانادا از نظام آموزشی و تحصیلی بسیار مدرن و پیشرفته و قوی برخوردار است که ۵ دانشگاه برتر در بین تمامی کشورهای جهان در این کشور معرفی می‌ شود و دیگر دانشگاه ‌های آن، رتبه ای زیر ۲۰۰ تا ۳۰۰ دارد.

کانادا یکی از امن ‌ترین کشورها در سطح جهان معرفی می‌ شود که از مزایای شغلی  بسیار زیادی برخوردار است، از طرفی با توجه به اینکه فرهنگ ‌های مختلفی از سراسر جهان به این کشور مهاجرت کرده‌ اند، مهاجران احساس راحت‌ تری خواهند داشت و هیچ‌ گونه حس تبعیض نژادی در این کشور بود وجود ندارد.

از دیگر مزایا مهاجرت به کانادا می‌ توان مزایای شغلی آن را نام برد که برای امور مربوط به تعطیلات، زایمان، مرخصی و …  نسبت‌ به کشورهای دیگر عملکرد بهتری دارد.

در این کشور امکان تحصیل رایگان برای فرزندان زیر ۱۸ سال وجود دارد و افرادی که اقامت دائم داشته باشند و به‌ عنوان شهروند کانادا معرفی شوند می ‌توانند برای خانواده خود اقامت کشور کانادا را دریافت کنند.

کانادا به‌ عنوان یکی از کشورهایی معرفی می ‌شود که بین حقوق زنان و مردان هیچ ‌گونه تفاوتی قائل نیست و برابری خاصی حکم فرما است، به‌ همین علت بسیاری از متقاضیان علاقه‌ مند به زندگی در این کشور می ‌باشند.

تحصیل در کانادا,مهاجرت به کانادا,تحصیل در کانادا

سیستم آموزشی در کشور کانادا

افرادی که از تجربه‌ مهاجرت تحصیلی به کانادا برخوردار هستند،  مقاطع تحصیلات خود را در این کشور پشت سر گذاشته اند، بنابراین از علم دانش بالایی برخوردار می باشند، چرا که بیشتر دانشگاه‌ های فعال در کشور کانادا پذیرای دانشجویان بین‌ المللی می باشند.

در واقع کانادا به‌ عنوان یکی از ۵ مقصد برتر برای تحصیل در جهان معرفی می‌ شود. سیستم آموزشی  تحصیلی کشور کانادا یکی از موضوعاتی است که تأثیر بسیاری بر روی مهاجرت دانشجویان بین‌ المللی دارد، بنابراین اگر فردی قصد ادامه تحصیل در دانشگاه ‌های پیشرفته با سیستم آموزشی عالی را داشته باشد؛ بدون شک به انتخاب کشور کانادا خواهد پرداخت.

با توجه به این ‌که دولت بودجه زیادی را به تحصیل اختصاص داده است می ‌توان گفت که حدود ۶۰ درصد از مردم ساکن در آن‌ جا از تحصیلات دانشگاهی برخوردار هستند و ۹۹ درصد از بزرگسالان بی ‌قید و شرط تحصیلات دیپلم خود را به پایان رسانده اند‌

از طرفی دانشجویان با داشتن شرایط مدنظر می ‌توانند از بورسیه های تحصیلی دانشگاهی این کشور نهایت بهره را ببرند.

تحصیل در کانادا,مهاجرت به کانادا,تحصیل در کانادا

هزینه‌ های زندگی در کشور کانادا

تجربه های مهاجرت به کانادا نشان می ‌دهد که بررسی هزینه‌ های زندگی در این کشور به سبک زندگی افراد و شهری مه انتخاب می‌ کنند، بستگی دارد. به طور کلی در شهرهای پرجمعیت و بزرگ مثل مونترال هزینه‌ های زندگی بسیار بالاتر می ‌باشد، اما در مقابل سطح درآمد افراد هم بالاتر از دیگر شهرهای کشور کانادا است.

برای صرفه‌ جویی در هزینه ‌ها می توانید به انتخاب یک آپارتمان در شهرهای کوچک ‌تر بپردازید که از لحاظ هزینه مقرون به ‌صرفه تر هستند، حتی اگر ملک موردنظر شما در هر حومه‌ شهر قرار گرفته باشد با مبالغ بسیار کمتری هم می‌ توانید یک خانه را برای خود اجاره کنید.

هزینه تحصیل در کانادا هم به شرایط مختلفی بستگی دارد، به‌ عنوان مثال اگر شما دانشگاهی را انتخاب کنید که از لحاظ رتبه بالاتر از دیگر دانشگاه ‌ها باشد شهریه زیادی را از شما دریافت می ‌کند.

تحصیل در کانادا,مهاجرت به کانادا,تحصیل در کانادا

اعتبار پاسپورت کشور کانادا

متقاضیانی که تصمیم می ‌گیرند که به کشورهای دیگر مهاجرت کنند همواره به ‌دنبال پیدا کردن زندگی بدون دردسر و با کیفیت هستند. یکی از مواردی که هنگام انتخاب مقصد باید به آن توجه داشته باشید اعتبار پاسپورت کشور مورد نظر است، زیرا معمولا افرادی که به کشوری مهاجرت می‌ کنند دوست دارند که اقامت دائم داشته باشند و بتوانند پاسپورت آن کشور را بدست آورند.

کانادا یکی از معتبرترین پاسپورت‌ ها را در بین تمامی کشورهای جهان دارا است و در فهرست قدرتمندترین پاسپورت های دنیا قرار دارد.

افرادی که تجربه‌ مهاجرت به کانادا دارند به‌ خوبی به این موضوع واقف هستند که با مهاجرت به کشور کانادا تمامی شرایط یک زندگی مرفه و بدون دغدغه برای آن ‌ها فراهم می ‌شود، بنابراین عده زیادی از افراد مراحل مربوط به اقامت دائم خود را انجام خواهند داد. از طرفی به این نکته دقت کنید که با داشتن پاسپورت کانادا می‌ توانید بدون نیاز به هیچ‌ گونه ویزایی به ۱۴۷ کشور دیگر سفر کنید.

تحصیل در کانادا,مهاجرت به کانادا,تحصیل در کانادا

تفاوت شهروندی و اقامت کانادا

متقاضیانی که قصد دارند در کشور کانادا زندگی کنند و از طریق مهاجرت به کشور کانادا وارد می‌ شوند، می‌ توانند در صورت داشتن شرایط اقامت این کشور را بدست آورند. دریافت اقامت دائم از لحاظ حقوقی برای متقاضیان مناسب است، چرا که به ‌راحتی می ‌توانند در سطح کشور تردد داشته باشند و به تمام شهرهای کانادا سفر کنند، همچنین متقاضیان کار و تحصیل در کانادا زندگی آزادی خواهند داشت و حمایت ‌هایی با توجه به شهروندی کانادا دریافت می ‌کنند.

فردی که شهروند کانادا است می ‌تواند در این کشور ساکن نباشد، اما متقاضی اقامت دائم در کانادا باید حداقل چند روز در سال در این کشور حضور داشته باشد.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا