اعزام دانشجو

معرفی دانشگاه قاضی آنکارا

پیشنهاد ویژه بست فارسی

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه می گردی بزن رو دکمه پایین

قیمت لیر ترکیهاعزام دانشجوتحصیل در ترکیهمهاجرت به ترکیه

دانشگاه قاضی آنکارا دارای مساحت بسیار زیادی است و به نوبه خود منحصر به فرد و لوکس می باشد. این دانشگاه از بهترین و مدرن ترین دانشگاه های دولتی در کشور ترکیه محسوب می شود. رشته های این دانشگاه طوری است که وزارت بهداشت تایید کرده است و مورد تایید وزارت بهداشت و وزارت علوم ایران نیز قرار گرفته است.

دانشگاه قاضی ترکیه علاوه بر کشورمان در تمام دانشگاه های آمریکا و اروپا اعتبار زیادی دارد. دانشگاه قاضی در مرکز شهر آنکارا ساخته شده است و دارای امکانات زیادی از قبیل خوابگاه ها، مراکز خرید، مراکز درمانی، تفریحی و غیره دارد و دسترسی افراد به این امکانات بسیار راحت و آسوده می باشد.

تحصیل در این دانشگاه یکی از رویاها و آرزوهای هر دانشجویی می باشد، این دانشگاه در سال ۱۹۸۲ به نام دانشگاه قاضی معروف شد. لازم به ذکر است بگوییم که این دانشگاه دارای ۲۱ دانشکده و همچنین ۴ مدرسه و ۱۱ موسسه فنی و حرفه ای و ۷ موسسه تحصیلات تکمیلی و ۴۸ مرکز تحقیقات تشکیل شده است.

برای پیدا کردن بهترین موسسه اعزام دانشجو به ترکیه روی لینک کلیک کنید

در این دانشگاه ۷۹ هزار دانشجو در حال تحصیل هستند و زبان تحصیلی در این دانشگاه به انگلیسی ترکی و آلمانی می باشد. دانشگاه قاضی آنکارا یکی از بهترین دانشگاه های جهان است که مدرک معتبری را به دانشجویان خود ارائه می دهد، که افراد می توانند با این مدرک به راحتی به یک کار خوب دسترسی پیدا کنند.

اگر شما دانشجویان و محصلین عزیز می خواهید در مورد دانشگاه قاضی آنکارا اطلاعات بیشتری کسب کنید و از خدمات و امکانات آن آگاهی بیشتری داشته باشید، می توانید به وب سایت ما مراجعه کنید.

دانشگاه قاضی آنکارا,دانشگاه قاضی ترکیه,رنکینگ دانشگاه قاضی آنکارا

رنکینگ دانشگاه قاضی آنکارا

دانشگاه قاضی آنکارا یکی از بهترین و فوق العاده ترین دانشگاه های کشور ترکیه محسوب می‌شود که در رتبه بندی جهانی رتبه ۸۰۱ تا ۱۰۰۰ را گرفته است. رنکینگ دانشگاه قاضی آنکارا، در رتبه‌ بندی و در رده ۱۵ ترکیه قرار گرفته است و در جهان در رتبه ۸۰۱ تا ۹۰۰ قرار دارد. بنابراین رنکینگ قاضی آنکارا در سطح بسیار خوبی وجود دارد و از دانشگاه های معروف و معتبر در ترکیه و همچنین در جهان می باشد.

مدارکی که برای پذیرش این دانشگاه مورد نیاز است اسکن پاسپورت ترجمه مدرک و ریز نمرات متقاضیان پیش دانشگاهی و همچنین ترجمه مدرک و ریز نمرات افراد در مقطع دیپلم است. دانشگاه قاضی آنکارا یکی از برترین دانشگاه‌های کشور ترکیه می باشد. این دانشگاه شهریه کمتری دارد و نسبت به دانشگاه‌های دیگر از مزایای زیادی برخوردار است.

این دانشگاه در بین ۵۰۰ دانشگاه عالی جهان قرار دارد و برنامه‌های آموزش و تحقیقات را طبق استانداردهای جهانی به دانشجویان ارائه می دهند. رنکینگ دانشگاه های ترکیه تعداد ۱۰ دانشگاه در رتبه بندی دانشگاه جهانی دارای رتبه های بسیار بالایی قرار گرفته اند. حتی در سال ۲۰۱۹، ۴۵ دانشگاه ترکیه در رتبه بندی بالایی حضور دارند. بیشترین دانشگاه‌های نمونه در ترکیه در آنکارا، استانبول، دو شهر بزرگ ترکیه وجود دارد.

هزینه دانشگاه قاضی آنکارا,دانشگاه قاضی آنکارا,دانشگاه قاضی ترکیه

شرایط پذیرش دانشگاه قاضی آنکارا

شما برای پذیرش در این دانشگاه فقط دو راه دارید، قبولی در آزمون و همچنین پذیرش بدون کنکور، که هر کدام روش ها و شرایط پذیرش خود را دارند. یعنی قانون خاصی برای پذیرش در این دانشگاه وجود دارد. شرایط دیگر پذیرش دانشگاه بورسیه شدن می باشد، رشته های پرطرفدار زیادی در این دانشگاه وجود دارد از قبیل؛ پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، فیزیوتراپی، معماری و غیره می باشد. در این دانشگاه برای پذیرش دانشجویان خود شرط معدل قرار داده است.

باید معدل پیش دانشگاهی و معدل دیپلم شما بالای ۱۸ و متقاضیان رشته های علوم انسانی و مهندسی باید معدل پیش دانشگاهی و دیپلم شان بالای ۱۷ باشد. شرایط پذیرش از طریق آزمون به این صورت است که، این آزمون یک آزمون کلی محسوب می شود که به وسیله موسسه کالج برد، آمریکا گرفته می شود و داوطلبان می توانند هر سال در چهار نوبت در این آزمون شرکت کنند.

بهتر است بدانید که بیشتر قبول شدگان از طریق آزمون، به زبان انگلیسی به تحصیل خود ادامه می‌دهند. حداقل نمره که دانشگاه برای پذیرش قبول می کند نمره ۱۲۰۰ از ۱۶۰۰ می باشد. شرایط پذیرش بدون کنکور به این صورت است که دانشجویان و متقاضیان را عموماً رئیس یا معاون دانشگاه انتخاب می کنند و در ابتدا به مقدار مشخص شده ای بورسیه می‌ شوند و دپارتمان به واسطه ارتباطی که با این دانشگاه دارد با مبلغ و هزینه مناسب در رشته های دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی و سایر رشته ها پذیرش می شوند.

دانشگاه قاضی آنکارا,دانشگاه قاضی ترکیه,رنکینگ دانشگاه قاضی آنکارا

شرایط بورسیه دانشگاه قاضی آنکارا

بورسیه دانشگاه قاضی آنکارا نیز شرایط خاصی دارد، از آنجایی که این دانشگاه بسیار معتبر و معروف است و مدارکی که از این دانشگاه کسب می‌کنید از اعتبار زیادی برخوردار است باید شرایط بورسیه آن را بدانید.

بنابراین دانشگاه قاضی آنکارا شرایط بورسیه خاصی دارد و دانشجویان بین‌المللی که داوطلب ثبت نام در بورسیه تحصیلی دانشگاه در مقطع مختلف هستند، باید هنگام ثبت نام شرایط های لازم را داشته باشند. از قبیل؛ سن مجاز برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی حداقل ۲۰ سال و یا کمتر باشد.

برای تحصیل در مقطع کارشناسی تاریخ تولد داوطلب باید بعد از سال ۱۹۹۰ باشد. برای تحصیل مقطع دکترا، تاریخ تولد داوطلب باید سال ۱۹۸۵ به بالاتر باشد. برای دریافت بورسیه تحصیلی دانشگاه قاضی آنکارا در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا معدل کل داوطلب نباید کمتر از ۱۵ از ۲۰ باشد و همچنین معدل کل داوطلب نباید کمتر از ۹۰ از ۱۰۰ باشد.

به همین علت معدل و ریز نمرات تاثیر زیادی در بورسیه شدن دانشگاه قاضی آنکارا دارد. مدارک های لازم برای بورسیه تحصیلی دانشگاه قاضی آنکارا نیز ریز نمرات از مقطع دیپلم تا آخرین مقطع تحصیلی، ارائه گواهی قبولی کنکور، مدارک شناسایی، توصیه نامه از اساتید، فعالیت های علمی، مقالات ثبت اختراعات، اسکن عکس ۶×۴ دو قطعه می باشد.

زمان بورسیه شدن نیز از شرایط دیگر دانشگاه قاضی آنکارا است که از اواخر دی تا اوایل اسفند ماه قرار داده شده است. کشور ترکیه از لحاظ امکانات تحصیلی و دانشگاه، در جایگاه خوبی قرار دارد. پزشکی و دندانپزشکی در این دانشگاه یکی از بهترین و محبوب ترین رشته هایی است که طرفداران و علاقمندان زیادی را جذب خود کرده است و هر ساله افراد زیادی چه در داخل ترکیه و چه در سایر نقاط جهان برای تحصیل در این رشته ها به ترکیه مهاجرت می کنند.

دانشگاه قاضی آنکارا از نظر علم پزشکی و دندانپزشکی در جایگاه و موقعیت بسیار خوبی قرار دارند و می‌توان گفت اولین جایگاه را به خود اختصاص داده اند.

این دانشگاه یک دانشگاه دولتی و ممتاز است که اگر شما قصد تحصیل دارید، می توانید در این دانشگاه با شرایط هایی که اشاره کردیم مدرک معتبر دریافت کنید. بنابراین این دانشگاه بر اساس نمره های آزمون های بین المللی SAT و همچنین نمره دیپلم دوره دبیرستان در مقطع کاردانی و همچنین کارشناسی، دانشجو قبول می کند.

اگر به دنبال مهاجرت به کشور ترکیه و ادامه تحصیل در یکی از رشته های دانشگاه قاضی هستید، بهتر است با مشاورین و کارشناسان ما در این سایت مشورت کنید و از اطلاعات آنها بهره‌مند شوید.

مشاورین ما با سابقه طولانی و کارآمد در خدمت شما قرار می گیرند و شما می توانید با نحوه پذیرش، شهریه و رتبه و همچنین امکانات و خدمات این دانشگاه با ما در ارتباط باشید و به صورت آنلاین اطلاعات بگیرید.

دانشگاه قاضی آنکارا,دانشگاه قاضی ترکیه,رنکینگ دانشگاه قاضی آنکارا

امکانات دانشگاه قاضی آنکارا

دانشگاه قاضی آنکارا دارای امکانات مدرن و به روز می باشد که می توان به پارک تکنولوژی اشاره کرد که در این مکان خدمات علمی و پژوهشی ارائه داده می شود. کتابخانه دانشگاه از امکانات دیگری است که دانشجویان می توانند به راحتی دسترسی داشته باشند.

کتابخانه این دانشگاه از ۱۵۰ هزار کتاب تشکیل شده است. در این کتابخانه ۶۲۰۰۰ نشریات دوره ای وجود دارد و ده هزار پایان نامه به زبان های مختلف به دانشجویان ارائه داده می شود. امکانات ورزشی و تفریحی زیادی در این دانشگاه وجود دارد که شامل استخر ها، سالن ورزشی سربسته، پرورش اندام، بسکتبال، فوتبال و تنیس می باشد. داشتن خوابگاه مجهز و تمیز از امکانات دیگر این دانشگاه است.

این خوابگاه در مرکز شهر قرار گرفته است و همچنین این خوابگاه در نزدیک ایستگاه اتوبوس است و دانشجویان به راحتی می توانند به تمام نقاط شهر دسترسی داشته باشند. این نکته را اضافه کنیم که، خدمات ارائه شده در این خوابگاه ها متفاوت است و نسبت به امکاناتی که در اختیار دانشجویان قرار داده می شود، هزینه خوابگاه هم متفاوت خواهد بود. امکانات دیگر این دانشگاه، اتصال وای فای رایگان است که در سراسر محوطه دانشگاه به راحتی و با سرعت زیاد قابل استفاده می باشد.

از این دانشگاه می توان به عنوان نخستین دانشگاه جمهوری کشور ترکیه نام برد. دانشگاه قاضی آنکارا دارای امکانات ورزشی و تفریحی زیادی است. این دانشگاه خدمات پژوهشی و علمی با کیفیتی را به دانشجویان ارائه می دهد. شما می توانید با تحصیل در این دانشگاه در قلب پایتخت ترکیه زندگی جذابی را تجربه کنید.

در این دانشگاه کنسرت ها و رویدادهای مختلف هنری و فرهنگی برگزار می شود. همانطور که می دانید رشته دندانپزشکی جز رشته های سخت و پر هزینه در دانشگاه ها محسوب می‌شود که تحصیل در این دانشگاه به علت دولتی بودن می‌ تواند در کاهش هزینه های تحصیل به شما کمک کند.

بنابراین امکانات دانشگاه قاضی آنکارا به شما کمک می کند که در راحت ترین شرایط به تحصیل خود ادامه دهید و به آرزوهای خود برسید.

دانشگاه قاضی آنکارا,دانشگاه قاضی ترکیه,رنکینگ دانشگاه قاضی آنکارا

مزیت های تحصیل در دانشگاه قاضی آنکارا

مزایای تحصیل در دانشگاه قاضی آنکارا بسیار زیاد است و شما به سختی می توانید معایبی را در این دانشگاه پیدا کنید. این دانشگاه از نظر مسافتی به کشورمان نزدیک است. از مزیت های دیگر تحصیل در این دانشگاه، هزینه پایین رفت آمد می باشد.  تنوع رشته های دانشگاهی زیادی در این دانشگاه وجود دارد که یکی دیگر از مزیت های تحصیل در دانشگاه قاضی آنکارا محسوب می شود که افراد بر اساس علاقه خود می توانند رشته های مورد نظر خود را انتخاب کنند.

مدرک دانشگاهی اخذ شده در این دانشگاه بسیار معتبر است و در تمام کشورهای جهان به رسمیت شناخته می شود. بنابراین از مزیت های تحصیل در این دانشگاه می توان به کیفیت بالای آموزش، تنوع رشته های تحصیلی، امکانات اقامت پس از تحصیل، امکان کار پس از فارغ التحصیلی، عدم نیاز به دریافت ویزا، عدم نیاز به مدرک زبان قبل از شروع کلاس، امکان کار و فعالیت هنگام تحصیل، نزدیکی مسافت تا ایران و شباهت فرهنگی، استفاده از اساتید برتر و غیره می توان اشاره کرد.

اگر قصد تحصیل در رشته های هنری، معماری، طراحی، سینما، موسیقی، هنرهای دستی و سایر رشته های هنری دارید می توانید این دانشگاه را انتخاب کنید. این دانشگاه بهترین گزینه برای رسیدن به اهداف شما می باشد و دستتان برای انتخاب باز است.

اگر می خواهید پس از فارغ التحصیلی در کشورمان مشغول به کار شوید بهتر است نام دانشگاه مربوطه را در لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم و بهداشت در ایران جستجو کنید تا از اعتبار مدرسه خود در ایران مطمئن شوید. یکی از مهم‌ ترین و اصلی‌ ترین مزیت تحصیل در این دانشگاه امکان دریافت بورسیه تحصیلی در مقاطع مختلف مانند کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا می باشد.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دکمه بازگشت به بالا