اینستاگرام

آموزش خرید پیج اینستاگرام در 4 مرحله به راحتی

راهنمای خرید پیج اینستاگرام

همانطور که می دانید راه اندازی پیج اینستاگرامی و گرفتن فالوور از صفر به تعدادی که بتواند اطمینان کاربران را جلب کند، کار بسیار دشواری است.

برای راه اندازی کسب و کار در اینستاگرام یا بالا بردن و پیشرفت صفحه کاربری خود اگر بخواهید به صورت تدریجی و پله پله شروع کنید، باید بدانید که راه بسیار طولانی در پیش دارید.

اما ما راه کاری نوین و باور نکردنی برای شما داریم، که از این طریق می توانید از پله اول به پله آخر نزدیک شوید.

خرید پیج اینستاگرام همان راه کار فوق العاده ای است که، کار شما را بسیار راحت و کسب و کارتان را به بهترین شکل رونق می دهد.

اما باید توجه کنید که اصول، قوانین و نکات لازم را رعایت کنید، تا مشکلی برای تان به وجود نیاید و بهترین بازدهی را با توجه به هزینه ای که متقبل می شوید، داشته باشید.

در ادامه مطلب با نحوه خرید پیج و آشنایی با بهترین و سود آور ترین گزینه ها که مناسب کسب و کار تان است، آشنا می شوید.

خرید پیج اینستاگرام چه مزایایی دارد؟

برای پیشرفت پیج و بالا بردن تعداد فالوور های خود لازم نیست تلاش زیادی کنید، چراکه با خرید پیج به طور آنی و لحظه ای فالوور های شما بالا می رود.

با این کار از وقت خود صرفه جویی کرده اید و در مدت زمان کوتاهی به کسب و کار خود اعتبار و ارزش بخشیده اید.

یکی دیگر از مزایای خرید پیج این است که فالوور های شما بالا رفته پس اعتبار پیج و اطمینان مردم نیز به شما افزایش می یابد.

همچنین با خرید پیج واقعی می توانید از طریق تبلیغات برای پیج های کاری، نیز برای خود درآمد داشته باشید.

خرید پیج اینستاگرام چه معایبی دارد؟

  • برای خرید پیج لازم است هزینه ای پرداخت کنید.
  • اگر موضوع پیج را تغییر دهید، ممکن است پیج شما با ریزش مواجه شود.
  • همچنین نرخ تعامل برای خرید پیج های آماده کم است.

آموزش خرید پیج اینستاگرام

همانطور که در ابتدا گفتیم، خرید پیج نیازمند یک سری اصول و نکات است، که با رعایت کردن آنها خریدی موفق و مطمئنی می توان داشت.

در ادامه قدم به قدم در چهار مرحله شما را با این نکات آشنا خواهیم کرد.

۱. هدف گذاری

باید برای خود هدفی تعیین کنید و مشخص کنید که هدف شما از خرید پیج اینستاگرام چیست.

اگر بدون هدف پیش بروید بی شک به مشکل بر خواهید خورد، زیرا با نداشتن هدف در واقع شما نمی دانید که این پیج را برای چه کاری اختصاص دهید و با عوض و بدل کردن موضوع پیج باعث ریزش فالوور و افت پیشرفت خود می شوید و به طبع نتیجه مطلوبی نیز از آن نخواهید گرفت.

بهتر است قبل از خرید پیج اینستاگرام به چند سوال پاسخ دهید.

مثلا چرا می خواهید پیج اینستاگرام خریداری کنید؟ یا موضوع و محتوای پیج شما چیست؟ و یا به طور روزانه چند ساعت وقت برای فعالیت در پیج می توانید اختصاص دهید؟

این سوالات به شما کمک می کند که در هدف گذاری دقیق تر و با برنامه ریزی جلو بروید.

و در آخر با توجه به خواسته و هدف خود از راه اندازی پیج، می توانید مشخص کنید که پیج خریداری شده خود دارای فالوور روح باشد یا واقعی!؟

خرید پیج اینستاگرام,خرید پیج اینستاگرام تضمینی,راهنمای خرید پیج اینستاگرام

تفاوت پیج واقعی با پیج آماده

در پیج واقعی فالوور های موجود در آن کاربرانی هستند که به صورت عادی پیج شخصی خود را دارند و اداره می کنند، و فالوور فیک در پیج واقعی وجود ندارد.

اما فالوور های پیج آماده تنها ۲۰ درصد از آنها هویت واقعی دارند و ۸۰ درصد دیگر به صورت روح یا فیک هستند.

انتخاب بهترین پیج برای کسب و کار

اگر بخواهید  بین پیج واقعی و آماده یکی را انتخاب کرده و خریداری کنید، باید حتما کسب و کار خود را در نظر داشته باشید، که برای این کسب و کار چه نوع پیجی مناسب تر است.

پس با توجه به کار و هدف خود واقعی یا آماده بودن پیج را مشخص کنید.

از طرفی شاید به این فکر کنید که پیج واقعی برای هر کسب و کاری مناسب تر خواهد بود، زیرا فالوور های واقعی دارد و باعث درآمد زایی بهتر و رونق کار شما می شود، اما این طرز فکر درست نیست.

زیرا ممکن است شما پیج واقعی بخرید که محتوای موجود در آن مربوط به آشپزی و آموزش آشپزی باشد، که هیچ گونه ربطی به هدف شما و محتوایی که شما دارید، نداشته باشد.

حال شما برای راه اندازی پیج باید پست ها و محتوای مربوط به آشپزی داخل پیج را حذف کنید و عکس ها و فیلم های مربوط به کار خود را در پیج قرار دهید.

همین موضوع باعث می شود که فالوور های واقعی پیج متوجه تغییر محتوا و حذف پست های مربوط به آشپزی شوند و اقدام به آنفالو کردن شما کنند، چراکه آنها به پیج آشپزی علاقمند بودند پس با تغییر پیج و حذف پست ها دیگر مشتاق به دنبال کردن شما نیستند.

به این ترتیب پیج شما به شدت دچار ریزش فالوور می شود، پیج به سمت نابودی رفته و در نتیجه هزینه ای که شما برای خرید پیج واقعی کرده اید به هدر می رود و سودی عاید شما نمی شود.

فواید فالوور روح

با یک مثال کاملا می توانید بزرگ ترین مزایای فالوور روح را بفهمید، فرض کنید شما یک مدل کفش را انتخاب کرده اید که آن را بخرید و از همان کفش در دو پیج مشابه برای فروش وجود دارد.

که یکی از پیج ها ۳۰ هزار فالوور دارد و پیج دیگر تنها هزار فالوور دارد، به یقین شما از پیجی خرید خواهید کرد که تعداد فالوور بیشتری دارد زیرا با دیدن تعداد فالوور بالا اعتماد شما به آن بیشتر می شود.

پس داشتن فالوور روح مانند ویترین یک کسب و کار موفق عمل می کند و به مرور زمان با تولید محتوا و فعالیت های منظم و برنامه ریزی شده در پیج می توانید فالوور های واقعی بگیرید.

خرید همزمان پیج واقعی و آماده

سریع ترین کار برای پیشرفت شما، خرید همزمان پیج واقعی و آماده است.

پیج های واقعی به مرور زمان فالوور هایشان بیشتر می شود، به خصوص اگر تولید محتوا را با همان موضوع قبلی ادامه دهید و پست های پیج را حذف نکنید، با گذشت چند ماه می بینید که تعداد فالوور های شما افزایش یافته و در زمان کوتاهی سرمایه خود را بدست آوردید.

خرید پیج اینستاگرام,خرید پیج اینستاگرام تضمینی,راهنمای خرید پیج اینستاگرام

نحوه استفاده از پیج واقعی برای پیشرفت کسب و کار

بعد از مدتی که در پیج آماده خود تولید محتوا کردید و نظر فالوور های واقعی خود را جلب کردید، حال وقت این است که فالوور های واقعی را به سمت پیج کسب و کار خود بکشانید.

از این طریق که پیج کاری خود را شات و استوری کنید یا یک پست مختص به آن را در صفحه خود به اشتراک بگذارید.

حتی اگر کاربران پیج کاری شما را دنبال نکنند و تبلیغ شما به حد کافی رضایت مند نباشد و منجر به فروش محصول یا خدمات به مشتری نشود، افزایش بازدید پست یا استوری شما در زمان کوتاه باعث شده که پست شما به اکسپلور وارد شود و کاربران را جذب پیج کند.

۲. تعیین منبع خرید پیج اینستاگرام

از دو روش می توانید اقدام کنید، اول اینکه از کابران عادی و از طریق آگهی های موجود در فضای مجازی از اشخاص عادی پیج را خریداری کنید، و دوم اینکه از سایت های ارائه دهنده خدمات اینستاگرامی پیج مورد نظر خود را بخرید.

از آنجایی که کلاه برداری های زیادی از طریق خرید پیج های اینستاگرام از اشخاص عادی صورت می گیرد، توصیه می کنیم خرید پیج را از سایت های معتبر انجام دهید.

مهم ترین ویژگی های سایت های معتبر برای خرید پیج اینستاگرام

  • راهنمایی کردن مشتری برای پیشرفت پیج کسب و کار در اینستاگرام
  • ارائه خدمات پس از فروش
  • پشتیبان گیری خوب و کارآمد
  • امنیت بالا و ایجاد اعتماد کافی برای مشتری
  • قیمت مناسب محصول

۳. بررسی پیج و نرخ تعامل آن

بهتر است برای بررسی پیج ابتدا واقعی یا روح بودن فالوور ها را بررسی کنید، همانطور که می دانید نرخ تعامل پیج، شاخصی است که به کمک آن واقعی یا روح بودن فالوور ها مشخص می شود.

اگر تعداد فالوور های یک پیج ۲۰ هزار نفر باشد و تعداد لایک های پست موجود در آن پیج به ۲۰۰ نفر هم نرسد به این معنی است که، فالوور های موجود در آن پیج اکثرا فیک و روح هستند.

۴. خرید پیج با ایمیل اولیه

قبل از خرید پیج حتما به سایت یا شخص مورد نظر بگویید که پیج خریداری شده را با همان ایمیل اولیه و همان اکانت به شما تحویل دهد.

زیرا الگوریتم اینستاگرام طوری طراحی شده که برای ایمیلی که اکانت با آن ساخته می شود اهمیت بیشتری قائل است، پس بعد از خرید پیج حتی اگر ایمیل خود را عوض کنید، فروشنده به راحتی می تواند با ایمیل اولیه به پیج دسترسی پیدا کند و شما پیج را از دست بدهید.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا