اینستاگرام

قابلیت Exclusive Stories یا استوری‌ انحصاری اینستاگرام

یکی از موضوعاتی که باعث شده تا شبکه اجتماعی اینستاگرام به یکی از محبوب ترین پلتفرم های اجتماعی در جهان تبدیل شود، قابلیت های خاص و ممتاز این اپلیکیشن است که استفاده از آن را به یک تجربه لذت بخش برای کاربران تبدیل کرده است.

یکی از این قابلیت های خاص که بر اساس گزارش ها اینستاگرام به زودی به اپلیکیش خود اضافه خواهد کرد، قابلیت استوری انحصاری یا همان Exclusive Stories است. در این مقاله قصد داریم تا به اشتراک گذاشتن اطلاعات موجود درباره این قابلیت با خوانندگان به آنها در استفاده بهتر از اپ اینستاگراک کمک کنیم.

استوری انحصاری اینستاگرام چیست؟

اگرچه استوری انحصاری هنوز به صورت عمومی در اینستا فعال نشده است، اما اطلاعاتی از آن در اختیار کاربران قرار گرفته است. بر اساس این اطلاعات استوری انحصاری، نوعی از استوری است که محتوای آن تنها برای کاربران خاص به نمایش در خواهد آمد.

به عبارت دیگر تنها افرادی که اشتراک یک پیج را خریداری کرده اند توانایی مشاهده محتوای به اشتراک گذاشته شده در این استوری ها را خواهند داشت. اینطور به نظر می آید که اینستاگرام هم سعی کرده تا با پیروی از مسیر توییتر، قابلیتی شبیه به سوپر توییتر را در اپلیکیشن خود فعال کند.

البته بر اساس همان اطلاعات انتشار یافته پیج هاییخواهند توانست از این قابلیت استفاده کنند که شرایطی خاص مانند داشتن بیش از ۱۰ هزار فالوور داشته باشند.

استوری های انحصاری اینستاگرام و چگونگی نمایش آنها

اگرچه هنوز این قابلیت در اینستا فعال نشده است اما براساس گزارشات ارائه شده می توان حدس زد که استوری های انحصاری از نظر چگونگی نمایش، عملکردی شبیه استوری های کلوز فرندز خواهند داشت.

همانطوری که استوری های کلوزفرند به رنگ سبز هستند، این استوری ها هم احتمالا به یک رنگ خاص (بنفش) در اپلیکیشن نمایش داده خواهند شد.

در صورتی که فرد غیر مشترک پیج بر روی این استوری ها کلیک کند با پیامی روبرو می شود که احتمالا چنین مضمونی خواهد داشت: «این استوری تنها برای فن کلاب های پیچ است».

البته تمام این موارد احتمالاتی بر اساس اطلاعات منتشر شده درباره این استوری ها است و اطلاعات دقیق و صد درصد قطعی مرتبط با استوری انحصاری، تنها بعد از ارائه قابلیت در دسترس خواهند بود.

مزایای بالقوه استوری انحصاری اینستاگرام

سوالی که در اینجا ممکن است برای بسیاری از خوانندگان به وجود بیاید این است که هدف اینستاگرام از عرضه این قابلیت چیست؟ در این باره باید گفت که ارائه قابلیت استوری انحصاری، یک گام بزرگ در زمینه درآمدزایی از اپلیکیشن اینستاگرام است.

تا به حال اینستاگرام هیچ امکان درآمدزایی مستقیم از اپلیکیشن خود را در اختیار کاربران قرار نمی داد و تمام درآمدهای به دست آمده از این اپ به روش های غیرمستقیم مانند تبلیغات یا صفحات آنلاین شاپ بود.

اما اضافه شدن استوری انحصاری برای اولین بار این امکان را به گردانندگان صفحات اینستا می دهد تا به صورت مستقیم از صفحات خود درآمد کسب کنند.

سخن آخر

یکی از قابلیت های جدیدی که به احتمال فراوان به زودی به اپلیکیشن اینستاگرام اضافه خواهد، قابلیت استوری انحصاری خواهد بود. در این روش محتوای به اشتراک گذاشته شده در استوری ها تنها توسط کاربرانی مشاهده خواهد شد که اشتراک صفحه را خریداری کرده باشند. اضافه شدن این توانایی جدید به اپلیکیشن اینستاگرام، یک گام بزرگ برای کسب درآمد با استفاده از این پلتفرم به حساب می آید.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا