اینستاگرام

معرفی سایت معتبر جهت افزایش فالوور رایگان بدون پسورد

امروزه بازار کسب و کارهای اینترنتی بسیار داغ است؛ به همین دلیل  از مشاغل کوچک گرفته تا برندهای بزرگ، همیشه دغدغه جذب مخاطب و افزایش فالوور دارند. جذب فالوور هدفمند در اینستاگرام یعنی ایجاد لید و دسترسی به مشتریان بالقوه می باشد، از این رو افراد دست به هر کاری می زنند تا فالوورهای پیج شان را افزایش دهند. برای استفاده از  برخی تکنیک های جذب فالوور رایگان، بایستی اطلاعات حساب کاربری تان را در اختیار ربات ها و یا پنل های اینستاگرامی قرار دهید؛ تأکید می کنم از انجام چنین اقدامی به جد دوری کنید!  یادتان باشد محفوظ ماندن اطلاعات حساب کاربری تان در اولویت است. 

بسیاری از کاربران بدون توجه به عواقب ارائه اطلاعات حساب کاربری اینستاگرام شان، تمامی اطلاعات اکانت خود را در اختیار انواع برنامه های جذب فالوور، ربات یا حتی وب سایت ها قرار می دهند. اما اشتراک گذاری این اطلاعات خطرات جدی برای حساب شما به همراه دارد که گاهی اوقات غیر قابل جبران هستند.

از طرف دیگر استفاده از ربات های اینستاگرامی نقض قوانین اینستاگرام است. در صورتی که اینستاگرام متوجه این موضوع شود، به شدت اکانت شما را جریمه می کند و گاهی اوقات این جریمه ها آنقدر سنگین هستند که مجبور می شوید برای همیشه قید پیج تان را بزنید.  

اگر می خواهید با صرف هزینه کم فالوورهای پیج تان را افزایش دهید، مطالعه این مقاله را از دست ندهید. در این مقاله می خواهیم راه های افزایش فالوور رایگان بدون پسورد را به شما معرفی کنیم. 

خرید فالوور اینستاگرام,خرید فالوور فیک اینستاگرام بدون پسورد,خرید فالوور اینستاگرام

روش های افزایش فالوور فیک اینستاگرام بدون پسورد

با رونمای از اکانت های تجاری اینستاگرام، پیج های کاری متعددی در این پلتفرم  راه اندازی شدند و در حال حاضر رقابت شدیدی بین آنها بر سر جذب مخاطب و فروش بیشتر وجود دارد.

روش های مختلفی برای جذب فالوور بدون ارائه اطلاعات حساب کاربری وجود دارد، که دو مورد از معروف ترین و رایج ترین آن ها عبارتند از:

  • ربات ها و اپلیکیشن های اینستاگرامی
  • سایت های ارائه خدمات اینستاگرامی
  • استفاده از تکنیک ربات اینستاگرامی

با کمک ربات های اینستاگرامی می توان بدون نیاز به وارد کردن پسورد در برنامه و به صورت رایگان، برای یک پیج فالوور جذب کرد.  اما همانطور که می دانید الگوریتم های اینستاگرام به راحتی این ربات ها را شناسایی می کنند. هوش مصنوعی اینستاگرام بسیار دقیق است و برای دور زدن قوانین اینستاگرام باید تمامی نکات تعامل و فعالیت های انجام شده در پیج را بطور کامل رعایت کرد؛ که ربات ها از این قاعده مستثنی هستند. 

بسیاری از کسب و کارهای نوپا به دلیل رایگان و یا کم هزینه بودن ربات ها، برای جذب فالوور از این روش استفاده می کنند؛ اما در نهایت با جریمه هایی مانند شادوبن، فلاپ و یا حتی برخی مواقع مسدود شدن پیج شان روبرو می شوند. 

رعایت نکردن اصول اعمال بسته های فالووری به پیج توسط ربات ها، یکی از مهم ترین موارد نقض قوانین اینستاگرام می باشد.

مورد دوم  کیفیت پایین اکانت های کاربران این بسته ها می باشد؛ اکانت های ارائه شده توسط ربات ها، دارای نام کاربری عجیب و غریب بی معنی، بدون عکس پروفایل و  فاقد محتوا هستند. 

سه شاخصه اصلی شناسایی فالوورهای بی کیفیت 

  • عدم ارسال پست در اینستاگرام
  •  نام کاربری عجیب و بی معنی
  • فاقد عکس پروفایل

فالوورهایی که توسط ربات ها یا برنامه ها به یک صفحه اینستاگرامی اضافه می شوند؛  اگر بتوانند هوش مصنوعی الگوریتم  اینستاگرام را فریب بدهند،  بازهم به دلیل ویژگی های ظاهری مشخصی که دارند قابل شناسایی هستند. این اکانت ها به راحتی توجه هر کاربری را به خود جلب می کنند و هر مخاطبی در یک چشم بهم زدن متوجه فیک بودن فالور های پیج مربوطه می شود. 

بنا به تمامی دلایل ذکر شده، استفاده از ربات های اینستاگرامی را فراموش کنید. 

خرید فالوور اینستاگرام,خرید فالوور فیک اینستاگرام بدون پسورد,خرید فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور رایگان بدون پسورد

جذب فالوور توسط سایت ها، روشی بسیار کارآمدتر و کم خطرتر از ربات های اینستاگرام می باشد. زیرا علاوه بر عدم نیاز به وارد کردن اطلاعات حساب، احتمال شناسایی توسط الگوریتم  ها نیز بسیار کم است. 

البته به خاطر داشته باشید که قبل از استفاده از این روش باید کیفیت و اعتبار وبسایت ها را بررسی کنید. 

بست فارسی یکی از سایت های فعال معتبر در این زمینه است که با ارائه پشتیبانی فعال ۲۴ ساعته، ضمانت بازگشت وجه و نماد اعتماد الکترونیکی سعی در جلب اعتماد مخاطبان خود دارد. 

این سه ویژگی قطعا اعتبار یک وب سایت را افزایش می دهد و به مشتری کمک می کند با خیال راحت و آسوده خاطر خرید خود را انجام دهد. 

پس از اطمینان از معتبر بودن سایت، باید کیفیت بسته فالوورها و خدمات ارائه شدن وب سایت را به خوبی ارزیابی کنید.

برخی از وب سایت ها از ربات ها برای اعمال بسته های فالووری خریداری شده استفاده می کنند؛ که هیچ تفاوتی با کاربرد ربات اینستاگرامی ندارد. 

سایت های مطمئنی مثل بست فارسی با استفاده از تکنیک هایی مطابق با عملکرد الگوریتم های اینستاگرام و رعایت نکات مهم اعمال بسته های فالووری به پیج، خدمات با کیفیت را با قیمت مناسبی ارائه می دهند.

از دیگر مزایای استفاده از وب سایت می توان به پشتیبانی شبانه روزی، مشاوره پیش از خرید و کیفیت بالای فالوورهای اشاره کرد. 

این سایت با افزودن فالوورهای شبه واقعی در بازه های زمانی متفاوت، سعی دارد افزایش فالوورهای یک پیج را طبیعی جلوه دهد. 

فالوورهای شبه واقعی تمام خصوصیات فالوور واقعی اینستاگرام را  دارند و تنها تفاوت آن در تعامل آن ها با پیج است. 

البته هیچ جای نگرانی نیست،وب سایت بست فارسی انواع خدمات اینستاگرامی مانند بسته های لایک و بازدید را با قیمت های بسیار مناسب در اختیار شما قرار می دهد. بنابراین با خرید فالوورهای شبه واقعی در کنار بسته های لایک و بازدید می توانید تمامی تعاملات پیج تان را طبیعی نشان دهید. 

خرید فالوور اینستاگرام,خرید فالوور فیک اینستاگرام بدون پسورد,خرید فالوور اینستاگرام

مزایای خرید فالوور فیک اینستاگرام بدون پسورد

با توجه به مطالب ذکر شده امیدواریم متوجه برتری خرید فالوور اینستاگرام بدون درج پسورد از طریق سایت نسبت به ربات ها شده باشید.

در ادامه می خواهیم درباره مزایای خرید و کیفیت فالوورهای این سایت ها صحبت کنیم: جذب فالوورهای فیک از طریق سایت ها امن تر از استفاده از ربات ها و  اپلیکیشن است. تعاملات غیرقانونی ربات ها و اپلیکیشن های افزایش فالوور اینستاگرام 

فالوورهایی که از سایت های معتبری مانند بست فارسی خریداری می شوند، طبق الگوریتم های اینستاگرام در صفحه اینستاگرام تعامل ایجاد می کنند. در حالی که ربات ها بدون توجه به قوانین اینستاگرام، فالوورهای بی کیفیت را به صفحه شما تزریق می کنند.

فالوورهایی که سایت به پیج شما تزریق می کند هدفمند می باشند در نتیجه با ریزش بسیار کمی همراه هستند. 

اما روش کار بسیاری از ربات‌ها این گونه است که تعدادی پیج به شما نمایش می دهد و در صورتیکه با آن ها تعامل داشته باشید و آن ها را فالو کنید، آن پیج ها نیز متقابلاً پیج شما را فالو می کنند. 

در واقع، کسانی که از طریق ربات پیج شما را دنبال می کنند احتمالاً به صفحه و محتوای شما علاقه ای ندارند؛ این باعث می شود که شما پس از مدتی تعداد زیادی فالوور را از دست بدهید.

 اما در صورت خرید فالوور از سایت ما  با ریزش فالوور بسیار کمی مواجه هستند؛ زیرا اکانت هایی که به پیج شما تزریق می شوند، اکانت های واقعی هستند که توسط سایت ایجاد شده اند و پس از مدتی شما را آنفالو می کنند.

یکی دیگر از مزایای استفاده از سایت ها ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی ۲۴ ساعته است. در صورت بروز مشکل با قسمت پشتیبانی سایت ارتباط برقرار کنید تا در اسرع وقت مشکل شما رفع شود. در حالی که برنامه ها و ربات ها معمولاً خدمات پشتیبانی ندارند.

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم دو روش رایج افزایش فالوور بدون نیاز به وارد کردن پسورد را  با تمامی مزایا و معایب آن شرح دهیم. 

آیا تا به حال از وب سایت ها یا ربات هایی استفاده کرده اید که برای تزریق فالوور به پیج تان از شما درخواست اطلاعات اکانت کاربری کنند؟  تجریبات خود،  چه خوب و چه بد را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید تا آن ها با آگاهی کامل یک روش درست را برای افزایش فالوورهایشان انتخاب کنند. در آخر اینکه اگر می خواهید پیج تان در سریعترین زمان ممکن رشد کند با بست فارسی همراه باشید. 

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا