اینستاگرام

آموزش تکنیک های مخفی club house

آموزش ترفندهای کلاب هاوس

یکی از پلتفرم‌ های که امروزه در اختیار کاربران قرار دارد کلاب هاوس می باشد، در واقع این شبکه اجتماعی توانسته ‌است با توجه به ویژگی ‌هایی دارد توجه افراد زیادی را به سوی خود جلب کند.

Club house یک شبکه‌ اجتماعی صوتی می باشد که کاربران آن می ‌توانند به ‌صورت زنده در یک صفحه با هم ‌صحبت کنند. بسیاری از افراد ممکن است به ‌تازگی با این پلتفورم آشنا شده باشند و در مورد ترفندهای آن هیچ ‌گونه اطلاعاتی را در اخنیار نداشته باشند. در ادامه مطالب اطلاعات مناسبی را در مورد کلاب هاوس در اختیار شما قرار خواهیم داد.

شرح ترفندهای کلاب هاوس

بسیاری از افراد ممکن است تا به حال ازشبکه اجتماعی کلاب هاوس استفاده نکرده باشند، بنابراین بهتر است که فرصت خود را بیشتر از این از دست ندهید و کار کردن با این اپلیکیشن را یاد بگیرید.

چرا که فرصت مناسبی برای دیده شدن بیشتر شما و کسب ‌و کار در اختیار شما قرار می دهد. برای یادگیری بهترین ترفند کلاب هاوس که در ادامه اطلاعات مناسبی را در اختیار شما قرار داده ‌ایم.

نصب کلاب هاوس

برای اینکه بتوانید از مزایای کلاب هاوس بهره مند شوید باید این برنامه را بر روی گوشی خود نصب کنید و سپس در آن عضو شوید. سه روش برای عضویت در این برنامه وجود دارد که شامل عضویت با دعوت ‌نامه، عضویت از طریق اعضاء فعال و استفاده از Club house  می ‌باشد.

عضویت از طریق اعضای فعال

کلاب هاوس بروزرسانی‌ های مختلفی را در بازه زمانی مناسبی ادامه می‌ دهد، به ‌همین ‌علت می ‌توان گفت با توجه به بروزرسانی که داشته ‌است شما می ‌توانید به‌ راحتی از طریق اعضای فعال در کلاب هاوس در این برنامه عضو شوید.

بنابراین کسانی که از Club house استفاده می‌ کنند و به انتشار محتوا می ‌پردازند، می‌ توانند لینک خود را برای افراد دیگر ارسال کنند و از آن ‌ها بخواهند که در این برنامه عضو شوند.

عضویت در کلاب هاوس با دعوت ‌نامه

یکی از روش‌ هایی که می ‌توانید در کلاب هاوس عضو شوید دریافت دعوت ‌نامه از طریق افرادی است که شما را می‌ شناسند، یعنی فردی که در کلاب هاوس عضو می شود به‌ صورت خودکار سه دعوت ‌نامه را دریافت کند.

بنابراین اگر شخصی را می ‌شناسید که به تازگی عضو کلاب هاوس شده و دعوت ‌نامه دارد می ‌توانید از او درخواست کنید که یکی از دعوت ‌نامه‌ های خود را برای شما ارسال کند.

ترفند های مخفی کلاب هاوس,تکنیک های کلاب هاوس,کلاب هاوس

نحوه استفاده از Club house

یکی از روش‌هایی که هم به شما کمک می ‌کند در کلاب هاوس عضو شوید استفاده از Club house می ‌باشد، در واقع زمانی‌ که به بازدید از وب‌ سایت کلاب هاوس می‌پردازید به شما این امکان را می ‌دهد که کلاب هاوس را برای خود دانلود کنید و یک نام کاربری را رزرو نمایید.

با این کار افرادی که شماره شما را داشته باشند اعلانی را دریافت می‌ کنند که این برنامه را دانلود  و نام کاربری را برای خود رزرو کرده اید، زمانی ‌که آن ‌ها این اعلان را دریافت کنند می‌ توانند به شما اجازه ورود دهند که در نهایت شما هم از این طریق می ‌توانید عضو برنامه کلاب هاوس شوید.

نحوه مخفی کردن اتاق در کلاب هاوس

گاهی اوقات ممکن است هنگام وارد شدن به کلاب هاوس با اتاق‌ های مختلفی که علاقه‌ ای به مشاهده آن ‌ها نداشته باشیم رو به رو شویم، تحت این شرایط می ‌تواند چنین اتاق هایی را  مخفی کنید.

برای انجام این کار وارد کلاب هاوس شوید و در صفحه اصلی اتاقی که قصد مخفی کردن آن را دارید ضربه بزنید، اگر در این ‌جا انگشت خود را نگه دارید پنجره دیگری به شما نمایش داده می‌ شود.

در این پنجره می‌ توانید بر روی گزینه show fewer like this کلیک نمایید که در نهایت صفحه اصلی کلاب هاوس حذف خواهد شد. در صورت پشیمانی هم می ‌توانید بر روی گزینه آندو کلیک کنید تا به اتاق صفحه اصلی بر گردید.

بلاک کردن افراد در کلاب هاوس

بلاک کردن افراد به عنوان ترفند کلاب هاوس معرفی می شود که از کاربرد مناسبی برخوردار است، اگر فردی در کلاب هاوس سعی داشت که حریم خصوصی شما را با اختلال ‌هایی مواجه کند یا این‌ که محتواهای نامناسبی برای شما ارسال می‌ کند، می‌توانید آن را ریپورت کنید. با این کار گزارشی برای مدیریت کلاب هاوس فرستاده می ‌شود تا به وی تذکر داده شود، علاوه‌ بر این به‌ راحتی می‌ توانید شخص موردنظر را بلاک کنید و ارتباط خود را با آن محدود نمایید.

برای بلاک کردن افراد باید در مرحله اول وارد کلاب هاوس شوید، در این‌ جا باید به قسمت آیکون جستجو مراجعه کنید و نام کاربری فردی را که قصد دارید او را بلاک کنید سرچ نمایید، اما اگر به‌ دنبال کلاب خاصی هستید باید بر روی کلاب ها کلیک کنید و بعد از نوشتن نام وی در کادری که به شما نشان داده می ‌شود او را پیدا کنید و بلاک نمایید.

در این مرحله بعد از این ‌که شخص موردنظر پیدا شد باید به صفحه پروفایل کاربری و مراجعه کنید و از گوشه سمت راست و بالا آیکون سه نقطه را انتخاب نمایید. با کلیک بر روی آن پنجره ‌ای که به شما نمایش داده می ‌شود دو گزینه بلاک و ریپورت را مشاهده می ‌کنید.

در این مرحله باید گزینه بلاک را انتخاب کنید که با انجام این کار پنجره ‌ای به شما نشان داده می ‌شود که مضمون آن این است که فرد مورد نظر نمی ‌تواند وارد اتاقی شود که شما در حال صحبت هستید و در اتاق‌ هایی که او وارد می ‌شود برای شما هشداری ارسال خواهد شد، تحت این شرایط مطمئن به بلاک کردن فرد هستید؟ که می‌ توانید بر روی بلاک ضربه بزنید.

البته لازم به ذکر است که بگوییم هرگز متوجه نمی ‌شوید که چه کسانی شما را بلاک کرده ‌اند، بلکه فردی که بلاک می‌ شود نمی‌ تواند به اتاقی که از طریق آن بلاک شده ‌است وارد شود.

چک کردن آخرین بازدید

زمانی‌ که در کلاب هاوس افراد مختلفی را دنبال می ‌کنید و آن‌ها هم به دنبال کردن شما می ‌پردازند می ‌توانید وضعیت آخرین بازدید آن‌ ها را مورد بررسی قرار دهید. برای انجام این کار در صفحه اصلی گزینه  ای به اسم dialpad وجود دارد که در قسمت پایین سمت راست صفحه واقع‌ شده است.

با کلیک بر روی آن می ‌توانید وضعیت آنلاین بودن فالوور ای خود را مشاهده کنید، بنابراین اگر هرکدام از فالوورهای شما آنلاین باشند یک نقطهسبز را مشاهده خواهید کرد.

ترفند های مخفی کلاب هاوس,تکنیک های کلاب هاوس,کلاب هاوس

پخش آهنگ در کلاب هاوس

برای پخش موسیقی در کلاب هاوس هیچ راه مستقیمی وجود ندارد، اما می ‌توانید یک آهنگ را از گوشی خود پخش کنید و اسپیکر خود را در کلاب هاوس روشن نمایید تا موزیک  برای بقیه اعضا پخش شود.

اضافه کردن علایق خود

زمانی ‌که در برنامه کلاب هاوس عضو می‌ شوید سوالاتی را در مورد علایق شما می ‌پرسند، بنابراین طبق سلیقه ای که دارید برای شما اتاق‌ هایی را پیشنهاد می دهند. برای مشخص کردن اتاق خود می ‌توانید بر روی آیکون پروفایل که در سمت بالای صفحه کاربرگ کلیک کنید که یک چرخ ‌دنده را مشاهده خواهید کرد و شما را به بخش تنظیمات راهی می‌ کند، در این قسمت می ‌توانید گزینه insert را انتخاب کنید و علایق خود را تغییر دهید.

پیوستن به اتاق‌ هایی که دوستانتان در آن هستند

اگردر صفحه اصلی کلاب هاوس انگشت خود را به سمت راست بکشید، اتاق‌ هایی که دوستان شما در آن حضور دارند را مشاهده خواهید کرد. با انجام این کار اسم تمامی دوستانی که در اتاق‌ ها حضور دارند را مشاهده خواهید کرد، برای پیوستن به این اتاق‌ ها کافی ا‌ست روی نام شخص مورد نظر کلیک کنید و به اتاقی که در آن ‌جا حضور دارند بپیوندید.

 شرکت در اتاق‌ های کلاب هاوس به ‌صورت مخفی

یکی از باگ های کلاب هاوس  شرکت در اتاق ‌ها با حالت روح است که تنها راه پایان دادن آن بستن اتاق می ‌باشد. در این حالت شما می ‌توانید در اتاق گفتوگوی افراد دیگر شرکت کنید بدون این ‌که آن‌ ها متوجه حضور شما شوند.

حتی می ‌توانید صحبت ‌هایی را انجام دهید بدون این ‌که کسی بتواند مانع شما شود، برای استفاده از این حالت باید از طریق دو سیستم مختلف به اکانت خود وارد شوید.

بنابراین باید با یک گوشی همراه به اکانت خود وارد شوید و به عضویت اتاق مورد نظر خود درآیید و از طرفی  با گوشی همراه دیگر به اکانت خود متصل شوید، چرا که زمانی‌ که با گوشی دیگر به اکانت خود وارد می ‌شوید، حساب کاربری گوشی اول شما خارج خواهد شد.

در این‌ جا مشکلی که ایجاد می‌ شود این است که تلفن اول صفحه لاگین را نمایش می ‌دهد، در حالی‌ که شما به ‌طور کامل از حساب خود خارج شده اید به اتاق دسترسی دارید. حال  اگر با گوشی دوم از حساب خود خارج شوید کاملا ناپدید می ‌شوید، اما هنوز هم می ‌توانید به صحبت ‌های افراد دیگر در گوشی اول گوش دهید.

البته دقت داشته باشید که این باگ تنها در یک بازه زمانی خاص قابل ‌استفاده می باشد، چرا که ممکن است بعدها از بین برود.

حذف اکانت

بسیاری از افراد ممکن است بعد از این ‌که کلاب هاوس را نصب کردند، هنگام کار کردن با آن احساس خوبی نداشته باشند یا این‌ که زمان کافی برای کار با این پلتفرم را در اختیار نداشته باشند، بنابراین اگر به ادامه فعالیت در کلاپ هاوس علاقه ندارید می ‌توانید به‌ راحتی اکانت خود را غیرفعال نمایید.

برای حذف اکانت کلاب هاوس باید بر روی تصویر پروفایل خود ضربه بزنید، سپس بر روی آیکون چرخ دهنده کلیک نمایید و وارد اکانت خود شوید.

در این مرحله گزینه غیر فعال کردن اکانت را مشاهده خواهید کرد که اگر قصد به غیرفعال ‌سازی اکانت خود بپردازید باید بر روی آن کلیک نمایید، بعد از انجام این مراحل حساب کاربری شما غیرفعال می ‌شود. البته به این نکته دقت داشته باشید که تا ۳۰ روز فرصت دارید دوباره حساب خود را مجددا فعال کنید.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا