سبک زندگی و روانشناسی

10 تا از بهترین سایت های سفارش آنلاین غذا ایران

خلاصه نوشته
 • بهترین سایت های سفارش آنلاین غذا با دارا بودن اپلیکیشن تلاش می کنند تا در جهت ارائه بهترین خدمات، مشتریان را برای رسیدن به بهترین غذا از مناسب ترین مکان راهنمایی نمایند، سایت های سفارش اینترنتی غذا امروزه با امکاناتی فراوان در کشور در حال گسترش هستند که در ادامه به بهترین آن ها خواهیم پرداخت.

برترین سایت های سفارش آنلاین غذا

با پیشرفت تکنولوژی و دنیای اینترنت برخی از مشاغل در صدد بهبود خدمات و ارتقای کسب و کارشان برآمدند. یکی از این مشاغل ها رستوران ها و فست فودها می باشند که به صورت آنلاین شروع به کار کردند. وجود ترافیک سنگین در شهرهای پرجمعیت موجب شد که رستوران ها جذابیتشان را از دست بدهند و ترجیح افراد این باشد که در خانه بدون دغدغه ترافیک و جای پارک به سفارش آنلاین غذا پرداخته و در کنار جمع گرمشان میل کنند. طی چند سال اخیر برخی از شرکت ها و استارتاپ ها این امکان را فراهم آوردند که افراد از راه دور و بدون دغدغه، غذا سفارش داده و هزینه آن را بپردازند.

بسیاری از رستوران ها با سایت های سفارش آنلاین غذا و استارتاپ ها فعالیت می کنند که باعث شده تنوع زیادی در انتخاب رستوران ها و غذاها داشته باشیم. یکی از کارهای مشکل برای سفارش غذا، نداشتن شماره تلفن رستوران مدنظر است، که با داشتن شماره تلفن هم مشکلاتی مانند تاخیر در ارسال غذا، موجود نبودن غذا و توضیح دادن های تلفنی که خارج از حوصله است روبرو خواهیم بود. اما وجود این شرکت ها تمام این مشکلات را رفع کرده است.

اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا,اپلیکیشن های سفارش آنلاین غذا,بهترین سایت سفارش آنلاین غذا

سفارش آنلاین غذا چیست؟

همانطور که گفتیم با پیشرفت تکنولوژی انسان ها در صدد برآمدند که سریع ترین راه، را برای رفع نیازهایشان به وجود آورند. سیستم سفارش آنلاین غذا یکی از این راه ها می باشد که نیاز انسان به غذا را با سرعت و دقت بالا رفع خواهد کرد. با این سیستم ها که امروزه به صورت سایت و اپلیکیشن هم در دسترس هستند، هر لحظه و در هرجا می توانید به رستوران مورد علاقه تان سربزنید، تا از وضعیت غذا ها و منوهایشان آگاه شوید. برای مشتریان هم خیلی راحت تر است که از طریق اینترنت و اپلیکیشن غذای مورد علاقه خود را سفارش داده و هزینه را به صورت آنلاین پرداخت کنند.

سفارش آنلاین غذا چه مزیت هایی دارد؟

به سادگی قابل درک است که سیستم سفارش انلاین غذا موجب صرفه جویی در وقت و هزینه برای مشتری خواهد شد. سیستم سفارش اینترنتی غذا برای مشاغلی همچون رستوران ها و فست فودها خیلی جالب است چون از طریق اینترنت در حال جذب مشتری هستند. این سیستم می تواند علاوه بر این که اطلاعات دقیقی از مشتریان را در اختیار صاحبان رستوران ها بگذارد، همچنین کمک شایانی در بهبود خدمات رستوران ها از طریق نظراتی که مشتریان ثبت می کنند داشته باشد. به چند نمونه دیگر از مزیت های این سرویس اشاره خواهیم کرد.

سایت سفارش آنلاین غذا,سایت سفارش اینترنتی غذا,سایت های سفارش آنلاین غذا

۱. سفارش غذا به راحتی

در برخی از موارد شاید به علت کمبود وقت و یا داشتن مهمان مجبور می شدید که سفارش غذا دهید و تا سال های پیش این امکان وجود نداشت که به صورت غیر حضوری این کار را انجام دهید، ولی امروزه شما می توانید با استفاده از سایت های سفارش اینترنتی غذا و یا از طریق اپلیکیشن این کار را به راحتی انجام دهید.

۲. دسترسی راحت به غذا های متنوع

مزیت بسیار مناسب سایت سفارش آنلاین غذا این است که بیشتر غذا های ایرانی و فرنگی را در کنار هم جمع کرده است و برای تمام ذائقه های مختلف تنوع غذایی دارند و شما به راحتی می توانید به مجموعه غذایی مورد نظر خود وارد شوید و غذای مورد علاقه خود را ثبت کنید. علاوه بر این موارد کافه ها نیز فعالیت چشمگیری در این سایت ها دارند و حتی شما می توانید صبحانه خود را نیز سفارش دهید.

۳. دسترسی داشتن به تمام جزئیات

از مزیت های مهم و اساسی سایت سفارش اینترنتی غذا می توان به این مورد اشاره کرد که شما می توانید به طور کامل از تمام دسته بندی های مربوطه از غذای اصلی تا نوشیدنی و دسر را به صورت کامل همراه با تصویر مشاهده کنید و در همان ابتدا از قیمت غذا مطلع شوید.
مواد غذایی که در بهترین سایت های سفارش اینترنتی غذا وجود دارند شامل غذا های اصلی، پیش غذا، دسر و نوشیدنی می باشند که با تمام جزییات در صفحه سفارش برای شما نمایش داده خواهد شد.

سایت های سفارش اینترنتی غذا,سایت های فروش غذا,سفارش آنلاین غذا

۴. برخورداری از تخفیف و پایین بودن هزینه

بیشتر افراد در طول ماه یا هفته مجبور می شوند که در منزل یا محل کار غذا سفارش دهند و بهترین گزینه برای آنها سایت های آنلاین سفارش غذا می باشد، به دلیل اینکه در این سایت ها تخفیف های ویژه ای برای مشتریان در نظر گرفته شده است.

۵. کمک گرفتن از تجربه کاربران

امروزه بیشتر افراد برای انجام خرید های مختلف از تجربه و نظر دیگران استفاده می کنند تا بتوانند بهترین گزینه را انتخاب نمایند، بنابراین سایت های سفارش آنلاین غذا نیز یک قسمت را برای ثبت نظر کاربران در نظر گرفته اند که تمامی مشتریان می توانند این قسمت را مشاهده کرده و به راحتی در رابطه با سفارش خود تصمیم بگیرند.

۶. رهگیری سفارش

در سایت های فروش غذا این امکان برای مشتریان وجود دارد که سفارش خود را پیگیری کنند و به صورت دقیق می توانید از مراحل آماده سازی، زمان تحویل غذا و یا تاخیر آن مطلع شوید و در صورت هر گونه مشکلی می توانید با واحد پشتیبانی ارتباط برقرار کنید تا در کمترین زمان به درخواست شما رسیدگی شود.

سفارش انلاین غذا,سفارش اینترنتی غذا,اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا

۷. انتخاب کردن رستوران نزدیک

سایت ها و اپلیکیشن های سفارش آنلاین غذا این امکان را دارند که موقعیت فعلی شما را نمایش دهند و رستوران های نزدیک را برای مشتریان انتخاب نمایند تا بدون صرف وقت زیادی غذا به دست شما برسد. همچنین در زمان ورود به صفحه اول سایت مجموعه های غذایی و تخفیفات برای شما نمایش داده می شود.

۸. سیستم های پرداخت متنوع

مزیت مهمی که سفارش انلاین غذا دارد این است که شما می توانید به صورت اعتباری و یا در محل هزینه را پرداخت کنید، البته باید به این نکته توجه داشته باشید که تخفیف ها شامل پرداخت های آنلاین می شود.

۹. وجود فضای رقابتی

در بهترین سایت های سفارش آنلاین غذا یک فضای رقابتی وجود دارد به همین منظور کیفیت و قیمت کنترل می شود و این مورد به نفع مشتریان است.

۱۰. افزایش فروش

تمامی مزیت ها در بهترین سایت سفارش آنلاین غذا فقط برای مشتریان نیست، بلکه مجموعه های تهیه غذا نیز می توانند از این مزیت ها استفاده کنند و با به کار گیری روش های درست، فروش خود را بالا برده و سود خوبی به دست آورند.

بست فارسی در این مقاله قصد دارد به تحلیل و معرفی بهترین سایت های سفارش آنلاین غذا ایران در سال ۱۴۰۱ بپردازد.

اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا,اپلیکیشن های سفارش آنلاین غذا,بهترین سایت سفارش آنلاین غذا

زود فود جز اولین شرکت ها و بهترین سایت سفارش آنلاین غذا در ایران محسوب می شود که توسط “شرکت آوا نگار اطلس تجارت” راه اندازی شد. این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ شروع کرد و در تهران با رستوران های زیادی قرارداد بست تا خودش را یک قدم جلو بیاندازد و بعد از گذشت مدتی از فعالیتش در سال ۱۳۹۶ با شرکت اسنپ ترکیب شده به اسنپ فود تغییر نام پیدا کرد. اسنپ فود بعد از دو سال در شهر های دیگری مثل تهران، اصفهان، مشهد، تبریز، اهواز، شیراز، قم، کرج و… راه اندازی شد که حالا این تعداد به بیش از ۱۴۰ شهر رسیده است.

در صفحه اول وب سایت این شرکت رستوران های پرفروش و پرطرفدار و همینطور تخفیف‌ های روزانه اسنپ‌ فود به طور جداگانه دسته بندی شده اند که بتوان راحت تر به رستوران مورد نظرتان دسترسی پیدا کرده و از تخفیفات آن استفاده کنید. اسنپ سرویسی با نام اسنپ باکس دارد که از این سرویس برای رساندن زودتر غذا در اسنپ فود استفاده می شود. سفارش آنلاین غذا اسنپ فود دارای بیش از ۱۰۳۰۰ رستوران متفاوت، ۱۰۵۰ کافی شاپ، ۲۹۰ شیرینی پزی و ۸۰ سوپر مارکت می باشد. این سایت دارای پشتیبانی خوبی است که موجب رضایت کاربران شده و تا به حال با مشکل جدی روبرو نشده است.

مزیت رقابتی اسنپ فود نسبت به دیگران راه اندازی نایت فود است که در آن کاربران می توانند از ساعت ۱۲ شب به بعد هم سفارش دهند، البته این ویژگی در برخی از شهر های کشور فعلا قابل اجراست.

نکته مهم :

 • اسنپ فود از نظر قیمت و سرعت نسبت به سایر اپلیکیشن ها اول است.
 • تمامی قابلیت های اسنپ فود مدام در حال به روز شدن هستند.
 • اسنپ فود از زبان انگلیسی هم پشتیبانی می کند.
 • دارای بسته های خدماتی (بسته هزینه ارسال رایگان، بسته تخفیف شدید) می باشد.

مزایای اسنپ فود

 • با اسنپ فود رستوران های اطرافتان را پیدا خواهید کرد
 • رستوران هایی که دارای تخفیف هستند به طور جداگانه در بخشی به نام تخفیفات مشخص شده اند
 • دارای اپلیکیشن در نسخه اندروید و آیفون
 • پیگیری سفارش آنلاین غذا به صورت لحظه به لحظه
 • پشتیبانی آنلاین و تلفنی
 • تعداد و تنوع رستوران های و منو زیاد است
 • دارای بخشی باعنوان همیشگی که غذاها و رستوران های مورد علاقه کاربر را در پروفایلش ذخیره می کند.
 • تنوع بی‌ نظیر غذاها اعم از ایرانی، سنتی، فرنگی، چینی، دریایی، ایتالیایی، مغولی، فست‌ فود، گیاهی، رژیمی و …
 • روش های پرداخت و جستجوی متفاوت
 • قیمت منوهای موجود در اسنپ فود با منوی رستوران ها برابر است
 • برگزاری کمپین های مختلف در مناسبت ها و امکان شرکت کاربران در این کمپین
 • قابلیت مشاهده منو و عکس غذاها در سایت
 • طبق نظرات کاربران رستوران های جدیدی را در لیست خود اضافه می کند
 • با عضویت در خبرنامه، اسنپ‌ فود کاربران را از رستوران های جدید مطلع می کند
 • علاوه بر رستوران ها کاربر می تواند به کافی شاپ ها، سوپرمارکت ها یا حتی شیرینی فروشی ها سفارش دهند
 • انتخاب سریع و راحت غذا به وسیله سیستم فیلترینگ قوی

معایب اسنپ فود

 • عدم وجود پرداخت هزینه درب منزل
 • تاخیر ارسال غذا در بعضی از شهرها
 • گاهی اوقات نظرات منفی را مانند دیجی کالا پاک می کند

اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا,اپلیکیشن های سفارش آنلاین غذا,بهترین سایت سفارش آنلاین غذا

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، کانادا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، شاپرک، موپن، دیجی کالا، چیلیوری
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %۲۰.۵
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: ۶.۴۹
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: ۷:۱۷
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: اسنپ فود، snappfood، snapfood، سوپرمارکت انلاین، کد تخفیف اسنپ فود

این سایت با کلمه کلیدی “سفارش آنلاین غذا” اولین سایت جستجو گوگل می باشد.

اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا,اپلیکیشن های سفارش آنلاین غذا,بهترین سایت سفارش آنلاین غذا

چیلیوری یکی از بهترین سایت های سفارش آنلاین غذا در ایران است که زیرمجموعه شرکت “کسب و کار نوین ایرانیان” بوده و فعالیت های خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز کرده است، این سایت بسیار شبیه به اسنپ فود می باشد.

چیلیوری تمرکز خود را برروی مشتریان قدیمی ترش می گذارد و تخفیفاتی را برای آنها در نظر می گیرد که این موضوع ممکن است باعث شود برای اولین بارجذابیتی نداشته باشد. سفارش آنلاین غذا چیلیوری در صفحه اول وب سایت خود رستوران ها طبق سه دسته ی رستوران های منتخب، رستوران‌ های ویژه و رستوران های تخفیف دار تقسیم بندی کرده است که دسترسی راحت تر به آن خواهید داشت.

این شرکت دارای بخشی با نام چت آنلاین است که دیگر سرویس های مشابه این امکان را ندارند. این سایت دارای ۳۰۰۰ رستوران و فست فود است که می توانید سفارشات خود را در هر مکانی ثبت نمایید. سایت چیلیوری در شهرهایی همچون تهران، اصفهان، مشهد، کرج، قم، شیراز و تبریز و کلاً بیش از ۳۵ شهر دیگر ایران فعالیت دارد.

ویژگی متفاوت چیلیوری نسبت به سایر موارد مشابه این است که اگر پیک وجود نداشته باشد مشتریان می توانند از پیک مربوط به خود چیلیوری استفاده کنند. بعضی ها به این مجموعه برادر نت برگ و تیکت هم می گویند، چون همگی از زیر مجموعه شرکت کسب و کار نوین ایرانیان هستند.

قسمت پیشنهادات در چیلیوری، در طول روز از رستوران های مورد نظر ۲ نوع غذا را با ۳۰ درصد تخفیف به مشتریان پیشنهاد می دهد.

مزایای چیلیوری

 • امتیاز دهی به رستوران ها و مشاهده سایر امتیازات
 • مکاتبه و پشتیبانی با مشتریان به صورت آنلاین و ۲۰ ساعت در شبانه روز
 • ارائه طرح ها و تخفیفات مختلف
 • فعالیت در شبکه های اجتماعی و ارائه کدهای تخفیف روزانه از این طریق
 • رابط کاربرپسند و سهولت دسترسی در سایت
 • دارای پیک ویژه
 • افراد می توانند رستوران های مورد علاقه خود را در پروفایلشان اضافه کنند
 •  سیستم انتخابی قوی
 • تنوع در غذاها (سنتی، مدرن، ایرانی، ملل و…)
 • کاربران را از رستوران های جدید مطلع می کند
 • روش های پرداخت و جستجوی متفاوت دارد
 • دارای اپلیکیشن در نسخه اندروید و آیفون
 • برگزاری کمپین ها در مناسبت های مختلف و امکان شرکت در آنها
 • دیگر نیازی به کد اشتراک نیست، شما می توانید آدرس های خود را ذخیره کرده و به راحتی سفارش خود را ثبت نمایید

معایب چیلیوری

 • آخرین زمان مکاتبه و پشتیبانی آنلاین با مشتری به خیلی وقت پیش باز می گردد
 • رستوران در برخی محدوده های جغرافیایی کم است
 • زیر ساخت ضعیف در اپلیکیشن

اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا,اپلیکیشن های سفارش آنلاین غذا,بهترین سایت سفارش آنلاین غذا

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، کانادا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، iiventures، اسنپ فود، ریحون، موپن
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %۲۲.۱
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: ۶.۱۱
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: ۱۰:۴۰
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: چیلیوری، chilivery، چیلیوری، سفارش غذا، سفارش آنلاین غذا

این سایت با کلمه کلیدی “سفارش آنلاین غذا” سومین سایت جستجو گوگل می باشد.

اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا,اپلیکیشن های سفارش آنلاین غذا,بهترین سایت سفارش آنلاین غذا

ریحون نیز یکی از برترین سایت های سفارش آنلاین غذا در کشور است که اولین فعالیتش را از سال ۱۳۹۳ و در تهران آغاز کرد، اما حالا پنج سالی است که حوزه کاری خود را گسترش داده و در شهرهایی همچون تهران، کرج، اصفهان، مشهد، شیراز، رشت، قزوین و در کل بیش از ۶۵ شهر فعالیت می کند، که اگر فقط خود را به یک شهر محدود می کرد به زودی توسط رقبا حذف شده و از میدان به در می شد. این شرکت با شعار “زمونه عوض شده” شروع به فعالیت کرد.

سفارش آنلاین غذا ریحون بیشتر تمرکز خود را بر اپلیکیشن موبایلی و تخفیف گرفتن از رستوران ها گذاشت. سایت ریحون گاهی تبلیغاتی همچون تخفیف ۹۰ درصد غذا در روز هایی مثل سیزده به در می زند که بعد از ورود به سایت پیغام دروغ ۱۳ را می دهد، که این نوع تبلیغ و بازدید می تواند برای برخی از افراد خوشایند بوده و برای برخی دیگر خوشایند نباشد. این مجموعه دارای بیش از ۳۵۰۰ رستوران و مجموعه غذایی است که در شهر های مختلف فعال بوده و امکاناتی نظیر سایر شرکت های مشابه را ارائه می دهد.

برای تجربه سفارش آنلاین غذا در سایت ریحون ابتدا وارد سایت و بخش جستجو شده ،سپس شهر و محدوه مورد نظر را انتخاب نموده، غذای مورد علاقه را سفارش دهید و هزینه آن را پرداخت کنید.

مزیت رقابتی سایت ریحون نسبت به رقبا داشتن وبلاگ می باشد که مطالب بسیار جذاب و تخصصی در آن درج شده است.

نکته مهم:

 • ریحون تمرکزش را بیشتر بر روی تخفیف گذاشته است که این امر باعث شده روزی نباشد که ریحون تخفیف روزانه نداشته باشد.

مزایای سایت ریحون

 • اپلیکیشن موبایلی برتر سفارش آنلاین غذا و برنده جشنواره وب ایران
 • تمرکز برروی تخفیف رستوران های مختلف
 • رستوران‌‌ ها و فست فود‌های برتر ماه بر اساس امتیاز‌دهی کاربران
 • دارای تیم جوان،حرفه ای و متخصص
 • قوی بودن در تولید محتوا به ویژه در شبکه های اجتماعی که موجب می شود مشتریان انتخاب بهتری داشته باشند
 • تعداد و تنوع رستوران های و منو زیاد است
 • تنوع در غذاها (سنتی، مدرن، ایرانی، دریایی، ملل و…)
 • روش های پرداخت و جستجوی متفاوت
 • برگزاری کمپین های مختلف در مناسبت ها و امکان شرکت کاربران در این کمپین
 • قابلیت مشاهده منو و عکس غذاها در سایت
 • دارا بودن منوی کاربری ساده و روان
 • امکان مقایسه منو و قیمت های، رستوران های مختلف در سایت
 • دارای اپلیکیشن در نسخه اندروید و آیفون
 • دستورات آشپزی برای کاربران
 • ثبت سفارش تا ساعت ۲ بامداد

معایب سایت ریحون

 • نداشتن پشتیبانی آنلاین در سایت نسبت به سایت های مشابه
 • زیر ساخت و پشتیبانی ضعیف در اپلیکیشن

اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا,اپلیکیشن های سفارش آنلاین غذا,بهترین سایت سفارش آنلاین غذا

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، شاپرک، اسنپ فود، چیلیوری، دیجی پی
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %۵۰.۷
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: ۲.۷
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: ۳:۰۲
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: ریحون، reyhoon، سفارش آنلاین غذا، سفارش غذا، شاندیز جردن

این سایت با کلمه کلیدی “سفارش آنلاین غذا” دومین سایت جستجو گوگل می باشد.

اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا,اپلیکیشن های سفارش آنلاین غذا,بهترین سایت سفارش آنلاین غذا

دلینو از دیگر سایت های سفارش اینترنتی غذا است که فعالیت خود را از شهر تهران و در بهمن ماه ۱۳۹۵ آغاز کرده است. سفارش آنلاین غذا دلینو پس از مدتی برای جا نماندن از رقبا و موفقیت بیشتر، حوزه فعالیتش را به شهرهای گرگان، قم، کرج، بندر عباس، همدان، یزد، گنبد کاووس و ارومیه گسترش داد. تمرکز این سایت در حال حاضر برروی رابط کاربری خود است تا بتواند خدمات بهتر و ساده تری را ارائه دهد.

مزایای دلینو

 • به علت وجود نرم افرار در رستوران ها سفارش شما مستقیما از طریق سایت خود رستوران انجام می شود. (نیازی به شخص سوم ندارد) به همین منظور احتمال رخ دادن خطای انسان و موجود نبودن غذا پایین است
 • قراردان عکس واقعی عرضه شده توسط رستوران انتخابی
 • تیم پشتیبانی قوی و آنلاین
 • برگزاری کمپین های مختلف در مناسبت ها
 • قدرت کیفیت و سرویس دهی یکسان
 • هزینه پرداخت به صورت آنلاین، نقدی یا با استفاده از کارتخوان
 • دلینو از زبان انگلیسی هم پشتیبانی می کند
 • ثبت سفارش تا ساعت ۲ بامداد

معایب دلینو

 • روند اضافه شدن رستوران در سایر شهرها کند پیش می رود

اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا,اپلیکیشن های سفارش آنلاین غذا,بهترین سایت سفارش آنلاین غذا

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، شاپرک، اسنپ فود، موپن، چیلیوری
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %۲۵.۹
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: ۴.۷
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: ۵:۵۰
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: دلینو، سفارش آنلاین غذا، delino، سفارش غذا، دلینو گرگان

این سایت با کلمه کلیدی “سفارش آنلاین غذا” چهارمین سایت جستجو گوگل می باشد.

اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا,اپلیکیشن های سفارش آنلاین غذا,بهترین سایت سفارش آنلاین غذا

سایت سفارش آنلاین غذا چنگال نیز فعالیت های خود را ابتدا از سال ۱۳۹۵ و در تهران آغاز کرد و سپس به شهرهایی همچون کرج، اصفهان، قم، کیش، رشت، کرمانشاه و تبریز رسید. سایت چنگال زیر مجموعه شرکت “ایده نگر باربد” بوده و نسبت به رقبا و سایر برنامه های مشابه خود سابقه کمتری دارد.

سایت چنگال در حال حاضر بیش از ۱۵ شهر کشور را تحت پوشش دارد و مشتریان به راحتی می توانند سفارشات خود را در بیش از ۱۴۰۰ رستوران ثبت نمایند. امکانت و عملکرد های کلی این سایت مشابه رقبای خود است، ولی برای متفاوت بودن با سایرین، امکاناتی ویژه ای را ارائه می دهد که می توان به آنها به عنوان مزایای این سایت نیز نگاه کرد.

مزایای چنگال

 • شرکت در جوایز روزانه چنگال
 • تخفیفاتی که در آن مبلغی به حساب مشتری باز می گردد
 • در نظر گرفتن جوایز ویژه برای مشتریان وفادار
 • نمایش جزئیاتی مانند: فاصله رستوران تا مکانی که شما قراردارید، حداقل میزان سفارش، نحوه ارسال و هزینه
 • پشتیبانی به صورت آنلاین
 • دارای اپلیکیشن در نسخه اندروید و آیفون

معایب چنگال

 • زیر ساخت و پشتیبانی ضعیف در اپلیکیشن
 • زیاد بودن قیمت برخی رستوران ها نسبت به رقبا

اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا,اپلیکیشن های سفارش آنلاین غذا,بهترین سایت سفارش آنلاین غذا

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، شاپرک، موپن، اسنپ فود، چیلیوری
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %۳۰.۰
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: ۳.۷
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: ۴:۰۹
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: چنگال، changal، سفارش غذا، سفارش آنلاین غذا، iransansweb

این سایت با کلمه کلیدی “سفارش آنلاین غذا” پنجمین سایت جستجو گوگل می باشد.

اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا,اپلیکیشن های سفارش آنلاین غذا,بهترین سایت سفارش آنلاین غذا

مامان‌ پز، نخستین و بهترین سایت سفارش غذای خانگی در ایران است که فعالیت خود را با همکاری خانم‌‌ های خانه دار ایرانی در سال ۱۳۹۳ آغاز نمود.

سایت سفارش آنلاین غذا مامان پز در سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را با منوی شرکتی آغاز کرده و همکنون با بسیاری از شرکت های معتیر در تهران همکاری دارد. تمرکز مامان پز برروی غذاهای خانگی است که توسط خانم های خانه دار با رعایت نکات بهداشتی تهیه و عرضه می گردد. چون غذاهای مامان پز با مواد تازه تهیه می شود، لذا باید کاربران یک روز زودتر سفارش خود را ثبت نمایند. مامان پز علاوه بر کدبانو های خانه دار که بیش از ۱۵۰ نفر هستند، با بیش از ۱۰۰ رستوران دیگر که غذاهای خانگی دارند همکاری می کنند.

مزایای مامان پز

 • دریافت سفارش های شرکتی
 • پشتیبانی و پاسخگویی آنلاین به موقع، به مشتریان
 • سفارش غذای خانگی به صورت آنلاین
 • امکان انتخاب مواد اولیه و تازه توسط مشتری
 • نوع طبخ، تزیین و سفارش توسط مشتری انتخاب می شود
 • کیفیت و طعم متفاوت غذای خانگی
 • دارای اپلیکیشن در نسخه اندروید
 • روش های مختلف پرداخت
 • استفاده از سیستم فیلترینگ پیشرفته
 • تمامی مامان ها و کدبانوهای آشپز دارای کارت بهداشت هستند
 • انتخاب بهترین غذا و بهترین کدبانو به انتخاب کاربران

معایب مامان پز

 • رابط کاربری سایت و اپلیکیشن با مشکل مواجه است
 • سرویس دهی محدود در تهران

اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا,اپلیکیشن های سفارش آنلاین غذا,بهترین سایت سفارش آنلاین غذا

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، امارات
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، موپن، شاپرک، اسنپ فود، دیجی کالا
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %۳۳.۲
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: ۵.۴
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: ۴:۲۸
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: مامان پز، غذای شرکتی، mamanpaz، شام چی بپزم، ناهار

این سایت با کلمه کلیدی “سفارش غذای خانگی” اولین سایت جستجو گوگل می باشد.

اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا,اپلیکیشن های سفارش آنلاین غذا,بهترین سایت سفارش آنلاین غذا

بر اساس گفته های مدیر، نسخه ابتدایی ناهارتایم، در بهمن ماه سال ۱۳۹۶ شروع شده و پس از یک دوره تحقیق و مطالعه در روز های نخستین سال ۱۳۹۷ فعالیت اصلی خود را آغاز کرده است.

همچنین ناهار تایم یک تیم با تجربه را برای نظارت بر کار رستوران ها تشکیل داده است که به طور دقیق کار خود را انجام می دهند و سعی می کنند که قیمت ها را در سطح مناسبی نگه دارند و کیفیت را افزایش دهند. ناهار تایم به یک فکر خلاقانه و به کارگیری روش های متنوع توانسته است خدمت های گوناگونی از جمله منوی ترکیبی، غذاهای با کیفیت در بهترین رستوران های تهران، سفارش غذای روزانه، ارسال سفارش غذای کارمندان شرکت ها در یک تایم معین، مشاهده لیست سفارش، ایجاد یک صفحه برای بیان نظر کاربران و … را به مشتریان خود ارائه دهد.

همچنین شرکت ها می تواند به طور آنلاین فرم مربوط به ثبت شرکت در ناهار تایم را تکمیل کنند و مشاوران ناهار تایم در اولین فرصت با آنها تماس می گیرند.

مزایای نهارتایم

 • در یک روز مشخص غذای خود را انتخاب می کنید تا در همان زمان به شما تحویل داده شود

معایب نهارتایم

 • نداشتن اپلیکیشن و پشتیبان آنلاین

اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا,اپلیکیشن های سفارش آنلاین غذا,بهترین سایت سفارش آنلاین غذا

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، دلینو، لینکدین، مدیااد، زومیت
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %۲۹.۸
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: ۴.۲
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: ۶:۳۵
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: غذای شرکتی، ناهارتایم، ناهار تایم، nahartime، سفارش غذای شرکتی

این سایت با کلمه کلیدی “سفارش غذای شرکتی” چهارمین سایت جستجو گوگل می باشد.

اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا,اپلیکیشن های سفارش آنلاین غذا,بهترین سایت سفارش آنلاین غذا

حمید سپید نام که به اسم مستر تیستر در بین مردم شهرت دارد بالغ بر ۲۰ سال در حوزه وب فعالیت کرده است و در رابطه با رستوران ها نزدیک به ۱۰ سال برای افراد مختلف محتوا تولید می کند.

مستر تیستر بدن اطلاع فبلی به رستوران های مختلف می رود و در رابطه با تجربه غذا خوردن مشتریان در آن مکان گزارش تهیه می کند و این گزارش ها تاثیر زیادی در روش رستوران‌ های گوناگون دارد. همچنین به جز تهران به شهرها و کشور های دیگر نیز سفر می کند و علاوه بر صنعت غذا در رابطه با صنعت گردشگری آنها نیز گزارش تهیه کرده و در سایت خود آن ها را ثبت می کند.

هم اکنون مستر تستر سایت و اپلیکیشن خود را طراحی کرده است و کاربران به آسانی می توانند غذا و رستوران مورد علاقه خود را جست و جو کنند و همچنین از دستورات آشپزی این سایت لذت ببرند.

اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا,اپلیکیشن های سفارش آنلاین غذا,بهترین سایت سفارش آنلاین غذا

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، شرکت کاسپید، فیدیلو، اسنپ فود، اینستاگرام
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %۶۰.۱
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: ۲.۷
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: ۱:۴۸
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: mr taster، مستر تیستر، غذا، مستر تستر، رستوران مسلم

این سایت با کلمه کلیدی “سفارش آنلاین غذا” بیستمین سایت جستجو گوگل می باشد.

اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا,اپلیکیشن های سفارش آنلاین غذا,بهترین سایت سفارش آنلاین غذا

مامی فود نیز جزء سایت های سفارش آنلاین غذا است که فعالیت های خود را از اوایل سال ۱۳۹۷ آغاز کرده است. این سایت کارایی شبیه مامان پز دارد، اما مامی فود امکان خرید انواع میوه، سبزی، عسل، مربا، ترشی، کیک، شیرینی، لبنیات و … را برای مشتریان فراهم کرده است و پشتیبانی آن به صورت شبانه روز می باشد.

مزایا مامی فود

 • سفارش غذای خانگی
 • سفارش میوه، سبزی، مربا و …
 • امکان استفاده از دستور های پخت غذایی
 • تنوع غذایی
 •  اطلاع مشتریان از وضعیت سفارش
 • ایجاد فرصت های شغلی

معایب مامی فود

 • عدم استفاده از اپلیکیشن
 • جذاب نبودن سایت
 • نداشتن پشتیبانی مناسب
 • وجود باگ های عجیب در کارایی سایت
 • پیچیده بودن مراحل ثبت سفارش

اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا,اپلیکیشن های سفارش آنلاین غذا,بهترین سایت سفارش آنلاین غذا

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، مامان پز
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %۴۴.۸
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: ۳.۴
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: ۵:۲۱
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: مامی فود، غذای شرکتی، انواع ماکارونی، شیرینی دانمارکی، سفارش غذای خانگی

این سایت با کلمه کلیدی “سفارش آنلاین غذا” بیست و سومین سایت جستجو گوگل می باشد.

اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا,اپلیکیشن های سفارش آنلاین غذا,بهترین سایت سفارش آنلاین غذا

آخرین عضو در لیست بهترین سایت های سفارش آنلاین غذا در کشور سایت نیمرو می باشد که فعالیت های خود را از سال ۱۳۹۶ و در شهر بیرجند آغاز کرده است. این سایت دارای اپلیکیشن موبایلی در نسخه های اندروید و آیفون می باشد.

اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا,اپلیکیشن های سفارش آنلاین غذا,بهترین سایت سفارش آنلاین غذا

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: نوپاپ هاب
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %۴۶.۷۰
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: ۳.۸۰
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: ۳:۳۹
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: سفارش آنلاین غذا نیمرو، سایت نیمرو، نیمرو، nimrou، نیمرو بیرجند

این سایت با کلمه کلیدی”سفارش آنلاین غذا” سی امین سایت جستجو گوگل می باشد.

کلام آخر

تمامی سایت های سفارش آنلاین غذا امکانات مشابه ای را ارائه داده و همگی در تلاش اند تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهند، تمامی این نوع سایت ها دارای اپلیکیشن موبایلی اندروید و آیفون می باشند. بیشتر این سایت ها با رستوران ها و فست فودها قرارداد دارند، به وسیله پشتیبانی آنلاین و تلفنی در کوتاه ترین زمان ممکن به درخواست شما پاسخ خواهند داد. همچنین علاوه برسایت هایی که در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت، سایت های زیادی دیگری وجود دارند که در حوزه محدودتری مشغول به کار و فعالیت هستند.

لطفا با نظرات خود و معرفی سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند ما را همراهی کنید.

لطفا با نظرات خود و معرفی سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند ما را همراهی کنید.

به نظر شما بهترین سایت سفارش آنلاین غذا ایرانی کدام است؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

7 واکنش کاربران به این مقاله

 1. سلام به نظرمن دلینو از همه بهتر است چون مشتری مستقیم با رستوران در ارتباط است و عکس غذاهای ارائه شده هم واقعی است

 2. ممنونم بابت مطالب
  ای کاش میزدید که هرکدام توی چه شهری از همه موفق تره

 3. مطالب جذاب بود آدم رو ترغیب می کنه به استفاده بیشتر از این نوع سایت ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا