خبری

10 تا از بهترین سایت های کاریابی ایران

خلاصه نوشته
 • سایت های کاریابی ایران، برای کسانی مناسب است که با توجه به مهارت و حرفه ای که دارند، هیچ شغل مناسبی پیدا نکرده اند. امروزه بهترین سایت های کاریابی ایرانی بر اعتبارشان افزوده شده است، بطوریکه کاربران می توانند شغل مناسب خود را به راحتی پیدا کنند و مشغول به کار شوند.

حل مشکل بیکاری در ایران

تفاوتی ندارد که شما تحصیلات بالایی داشته باشید یا خیر، به هرحال پیدا کردن شغل مناسبی که مرتبط با رشته تحصیلی تان باشد، یا به آن علاقمند باشید کار بسیار دشواری است. با اینکه جوانان امروزی بیشتر به دنبال کار ساده با درآمد بالا هستند، اما توانایی لازم و علاقه در انجام هرکاری شرط موفقیت در آن است. تعداد افراد تحصیل کرده ای که هنوز بیکار هستند و شغل مناسبی برای خود پیدا نمی کنند، روز به روز در حال افزایش است؛ با این وجود بسیاری از مردم تصورشان از پیدا کردن یک شغل مناسب با حقوقی خوب، این است که هیچ سختی برایش متحمل نشوند! یادتان باشد که برای پیشرفت و رسیدن به در آمدی بالا باید در کار خود تلاش کنید و این را هم فراموش نکنید که هر کاری سختی های خاص خودش را دارد! در این میان استارت آپ ها (Start Up) در چند سال اخیر رشد چشمگیری پیدا کرده و تا حدودی بخشی از مشکلات جوانان جویای کار را مرتفع کرده اند.

استارت آپ در واقع با شکل گیری یک شرکت صورت می گیرد که ایده های نو و خلاقانه خود را ارائه داده و کسب و کار جدیدی را به دنبال آن آغاز می کند. برای شروع این فعالیت نیاز به سرمایه آنچنانی و یا الزام به ثبت شرکت نیست و با توجه به نوع ایده و کسب و کار با کمترین بودجه ممکن نیز شاید بشود یک استارت آپ را آغاز نمود. برای راه اندازی یک استارتاپ تنها باید یک ذهن خلاق و یک جسم پر انرژی داشته باشید تا بتوانید با ایده هایی نو و خلاقانه یک کسب و کار جدید خلق کنید.
معمولا بیشتر موسسات و ادارات برای استخدام نیروهای مورد نیاز، نوک پیکان را به سمت افراد باتجربه و دارای سابقه کار می گیرند، چرا که نیاز به آموزش، صرفه هزینه، زمان و انرژی کمتری دارند و در اندک زمانی شخص به درون سیستم کاری راه پیدا کرده و بازدهی بیشتری را برای آن موسسه به ارمغان می آورد.

بهترین سایت های کاریابی ایران,بهترین سایت های کاریابی ایرانی,بهترین سایت های کاریابی در ایران,

تاریخچه سایت های کاریابی

کاریابی یکی از مهم ترین دغدغه های جوانان کشورمان است و متاسفانه این روزها در ایران به شدت با معضل بی کاری روبرو هستیم. اما آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که یافتن یک کار مناسب آنقدرها هم که فکر می کنید سخت نیست؟ بدون شک کل شهر را برای پیدا کردن یک شغل مناسب زیر پا گذاشته اید و در مصاحبه کاری زیادی شرکت کرده و رد شده اید! تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که شاید شغل ایده آل و مناسبی که کل شهر را به خاطرش زیر و رو کرده اید، همین نزدیکی ها و با فشردن چند گزینه و سر زدن به چندتا از سایت های کاریابی پیدا شود؟ این روزها هزینه های پروسه استخدام چه برای کارفرما و چه برای یابنده کار بسیار بالارفته و اکثر کسب و کارهایی که نیاز به نیرو برای استخدام دارند، ترجیح می دهند که از طریق سایت کاریابی جذب نیرو کنند.

پلتفرم های متفاوتی برای کاریابی وجود دارد و نمونه هایش را می توانید در بهترین سایت های کاریابی ایران بیابید. این سایت ها به شما کمک می کنند تا تمامی توانایی ها و حرفه هایی که یادگرفته اید را مورد ارزیابی قرار دهید و متوجه شوید در چه شغلی مهارت بیشتری دارید. مزایای سایت های کاریابی بسیار زیاد است که در ادامه به برخی از آن ها خواهیم پرداخت.

بهترین سایت کاریابی,بهترین سایت کاریابی ایران,بهترین سایت کاریابی تهران,

مزایای استفاده از سایت های کاریابی

بر اساس آمارهای گرفته شده، در کشورمان بیش از 4 میلیون نفر شغل و در آمد ثابتی ندارند. اما با شنیدن این موضوع نباید به این فکر کنید که همه افراد جامعه باید شغلی ثابت داشته باشند! این روزها یکی از مهم ترین دغدغه های اصلی جوانان کشورمان پیدا کردن یک شغل مناسب است که در آمد خوبی هم برای شان داشته باشد. اکثر افراد به دنبال شغل های دولتی و کار در نهاد های دولتی هستند، چراکه فکر می کنند با داشتن شغلی ثابت می توانند آینده شان را تضمین کنند! در صورتیکه اینگونه نیست. در واقع این افراد جرعت رفتن به دنبال شغل مناسب و مورد علاقه شان را ندارند و جستجو در سایت های کاریابی را هم یک نوع وقت تلف کردن بر می شمارند! در صورتیکه شاید ساعت ها در شرکت ها و ادارات مختلف به امید استخدام وقت خود را تلف کنند! بسیاری از افراد وجود دارند که اکنون با پیدا کردن شغل مورد نظرشان در چنین سایت هایی نه تنها در آمدی بسیار خوب دارند بلکه آینده کاری خود را تضمین کرده اند. ممکن است شما برای یافتن شغلی مناسب با حرفه و مهارتی که دارید، کل شهر را زیر و رو کرده اما هیچ نتیجه ای نگرفته باشید. می توان گفت که یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین سایت های کاریابی این است که دیگر نیازی به گشت و گذار و تلف کردن وقت خود نیست. شما می توانید با جستجو در این سایت ها با دسته بندی هایی که بر اساس مهارت های تان تعیین شده شغل خود را پیدا کنید.

بهترین سایتهای کاریابی ایران,سایت های معتبر کاریابی در ایران,سایت های کاریابی ایران,

بهترین سایت های کاریابی ایرانی

همانطور که گفتیم بیکاری یکی از معضلات بزرگ و مهم جامعه ماست که برای رفع آن باید دست به دامان مسئولین شد، چراکه تنها مسئولین هستند که با قدرت و اختیاراتی که دارند، می توانند یک زمان بندی درست به همراه برنامه و بودجه ای مشخص داشته باشند تا کمی از این مشکلات را حل نمایند. اما بازهم با این شرایط سایت های اینترنتی دست به کار شده برای حل این مشکل به کمک افراد جویای کار آمده اند. این وبگاه ها با نام پلتفرم استخدام کار خود را شروع کرده اند و نمونه های فراوانی از آن ها در اینترنت موجود می باشد.

این روزها پیشرفت چشمگیری را از این پلتفرم ها مشاهده می کنیم، تا جایی که به افراد مشاوره های شغلی داده و از آن ها تست روانشناسی می گیرند و برای یافتن شغل مناسب راهنمایی شان می کنند. بعضی از آن ها اقدام به تهیه رزومه کرده و به کمک فرد جویای کار می آیند. این سایت ها در واقع دست واسطه هایی که میان کارفرما و جوینده کار بودند و کار را برای فرد کارجو سخت می کردند جدا کرده و خود به عنوان واسطه ای بدون مشکل میان آن دو ارتباط برقرار می کنند. این پلتفرم ها به صورت رایگان آگهی ها را در خود جای می دهند و جوینده کار را از صرف هزینه های غیرضروری باز می دارند. عملکرد این وبگاه ها درست همانند آگهی هایی است که قبلا در روزنامه ها ثبت می شد با این تفاوت که با سرعت بالاتر، رایگان و بدون اتلاف وقت این خدمات را ارائه می دهند.

سایت های کاریابی ایرانی,سایت های کاریابی در ایران,سایت کاریابی ایرانی,

بهترین سایت های استخدامی چه مزایایی دارند؟

سایت های کاریابی بسیاری در ایران فعالیت می کنند و این فرصت را به جوانان می دهند تا در چنین اوضاع و احوال بحرانی برای خود یک کار بیابند. بهترین سایت های کاریابی ایرانی نام های مختلفی در اینترنت فعالیت دارند و هر کدام مخصوص به یک یا چندین رشته کاری هستند. برخی از مزایای این سایت ها را در قسمت زیر شرح خواهیم داد.

پیدا کردن شغل در سریع ترین زمان ممکن با یک جستجوی ساده

برای پید کردن شغل از طریق اینترنت، دیگر خبری از روش های سنتی و تلف شدن وقت در ادارات و ارائه رزومه کاری و مصاحبه کاری نیست! البته نه اینکه احتیاجی به هیچ کدام از این ها نداشته باشید، در واقع مراجعه به بهترین سایت های کاریابی ایران کار شما را آسان تر می کند. در درجه اول می توانید با یک جستجوی کوچک در مورد شاخصه کاری خود و مهارت هایی که دارید، چندین آگهی در سایت ها پیدا کنید. بسیاری از بهترین سایت های کاریابی ایرانی کاملا هدفمند طراحی شده اند، به طوریکه شما می توانید با استفاده از فیلترهای موجود مستقیما به سراغ آگهی های مورد نظرتان بروید.

دور زدن زمان و به صرفه بودن هزینه ها

به صرفه بودن هزینه هایی که بابت مراحل استخدامی می پردازید و همچنین صرفه جویی در زمان، یکی از موارد مهمی است که نه تنها به نفع کارجویان می باشد بلکه کافرمایان هم بسیار راحت می شوند. برای مثال، دیگر نیازی نیست که ساعت ها در اداره های استخدامی بنشینید و یا مدام به دنبال خرید روزنامه باشید تا صفحه نیازمندی هایش را چک کنید! از طرف دیگر کارفرمایان هم نفع زیادی از این ماجرا خواهند برد، چراکه برای ثبت اگهی های استخدامی شان تنها هزینه ای اندک می پردازند و این هزینه در مقابل سایر روش های استخدامی بسیار بهتر است. از طرف دیگر این روزها روزنامه ها و دیگر روش های سنتی مانند آگهی هایی استخدامی که در خیابان پیدا می کنید، هیچ بازدید کننده ای ندارند! و از همه مهم تر که معمولا نمی توانید از این طریق ها شغلی مناسب پیدا کنید، پس در نتیجه روش های اینترنتی مناسب تر هستند.

دارای رزومه ساز آنلاین

اگر حداقل به دنبال چند شغل مختلف رفته باشید، حتما این موضوع را متوجه شده اید که همه کارفرمایان از شما یک رزومه می خواهند و شاید شما به دلیل نداشتن یک رزومه و حتی درست کردن یک رزومه قید آن کار را زده باشید! اما با توجه به مزایایی که بهترین سایت های کاریابی دارند، دیگر جای هیچ نگرانی نیست و شما می توانید به راحتی با کارشناسان این سایت ها در ارتباط باشید و از آن ها برای ساخت رزومه کمک بگیرید.

یافتن شغل هایی که نیاز به تخصص ندارند!

از دیگر ویژگی های مثبت بهترین سایت های استخدامی می توانیم به این موضوع اشاره کنیم که شما می توانید به راحتی شغل خایی را پیدا کنید که نیاز به تخصص خاصی ندارند و حتی اگر هم نیازمند  تخصص باشند خود کارفرمایان از طریق شرکت و استارتاپی که دارند، برای تان دوره های کار آموزی برگزار می کنند.

کشور ما ایران، همانند سایر کشورهای دنیا اقدام به تهیه این نوع از سایت ها برای درج آگهی های مرتبط با یافتن شغل نموده، تا کسانی که به دنبال جذب نیرو و کسانی که در پی یافتن شغل هستند به سادگی هرچه بیشتر بتوانند با جستجو در این سایت ها نیاز خود را در این زمینه برطرف کنند.

اما سوالی که پیش می آید این است که آیا برترین سایت های استخدامی قابل اعتماد هستند؟ و یا اینکه کدام یک از آن ها مزیت های بیشتری نسبت به دیگری دارند؟

این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین سایت های خبری ایران

از نظر مدل ارائه خدمات و یا حتی ویژگی های ظاهری سایت، باتوجه به نیاز شما یکی از آن ها می تواند مناسب باشد. در واقع هر کدام از سایت های معتبر کاریابی در ایران ویژگی های منحصر به فردی دارند که باعث می شود مخاطب خاص خود را جذب کنند. بنابراین شما باید با همه این سایت ها آشنا شوید تا در نهایت بتوانید تصمیم بگیرید کدام یک از آن ها برای شما مناسب تر است.

ما سعی کرده ایم نمونه های بارز و موفق این سایت ها را برای شما عنوان کرده و به تحلیل آن ها بپردازیم. امیدواریم مفید واقع شده و شما را در انتخاب یک پلتفرم استخدامی خوب راهنمایی کند.

بست فارسی قصد دارد تا در این مقاله به تحلیل و معرفی بهترین سایت های کاریابی ایران در سال 99 بپردازید. با ما همراه باشید.

وب سایت کاریابی ایران,بهترین سایت های کاریابی ایران,بهترین سایت های کاریابی ایرانی,

ای استخدام پربازدیدترین و بهترین سایت کاریابی ایران است که فعالیت های خود را از سال 1391 آغاز کرده است. این سایت با داشتن مجوزهای لازم و با عملکردی شبیه به آگهی های سنتی در روزنامه ها شروع به فعالیت کرده، اما امروزه به سبکی مدرن و جدید اقدام به درج آگهی های متنوع استخدامی نموده است. رابط گرفیکی ساده و به دور از پیچیدگی که این سایت دارد باعث شده تا آگهی ها به سرعت در آن ثبت شده و به نمایش در بیایند.

پوشش گسترده ای که ای استخدام در سراسر کشور از آگهی های موجود دارد باعث شده تا بانک ها و ادارات دولتی نیز آگهی ها و فراخوان های خود را برای جذب نیرو در آن به ثبت برسانند، که این مورد برای آن دسته از عزیزانی که علاقمند به فعالیت در کارهای دولتی هستند بسیار مهم باشد.
در این پلتفرم شما به سادگی می توانید انواع نمونه سوالات استخدامی در دوره های گذشته چه عمومی و چه تخصصی را دانلود یا خریداری نمایید و مورد استفاده قرار دهید. عضویت در کانال های تلگرامی ای استخدام نیز می تواند سرعت عمل شما را در پیدا کردن آگهی مورد نظر بالا ببرد.
ویژگی جالب ای استخدام بررسی کردن تمامی آگهی هایی است که در روزنامه ها و سایر سایت ها وجود دارند. پس از بررسی آگهی ها، آن ها را در سایت و کانال های خود ارسال می کنند. یک سرویس برتر دیگر این که آگهی ها بر اساس استان ها و رشته های مختلف تفکیک شده اند تا دسترسی به آن ها ساده تر شود.

ای استخدام دارای اپلیکیشن در نسخه اندروید می باشد.

بهترین سایت های کاریابی در ایران,بهترین سایت کاریابی,بهترین سایت کاریابی ایران,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، ایران استخدام، جابینجا، یاهو، شاپرک
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %32.3
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 8.19
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 8:19
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: استخدام مهندس عمران، استخدام، ای استخدام، استخدام مهندس مکانیک، استخدام مهندس برق

امکانات سایت ای استخدام

 • دسته بندی جستجوی آگهی
 • دسته بندی استخدام های سراسری
 • دسته بندی استخدام بانک
 • دسته بندی استخدام تهران
 • دسته بندی استخدام استان‌ ها
 • دسته بندی نمونه سوالات استخدامی
 • دسته بندی درج آگهی استخدام
 • تب استخدام‌ های مهم امروز
 • تب استخدام‌ های سراسری و ویژه
 • تب استخدام بانک ها
 • تب لینکهای مفید و کاربردی “ای استخدام”

بهترین سایت کاریابی تهران,بهترین سایتهای کاریابی ایران,سایت های معتبر کاریابی در ایران,

جابینجا هم یکی دیگر از بهترین سایت های کاریابی در ایران است که فعایت های خود را از سال 1395 آغاز کرده است. با عضویت در این سایت می توانید متفکرانه و با هوشمندی، محل کار خود را در آینده انتخاب کنید، چرا که جابینجا معتبرترین شرکت های موجود در کشور را به شما معرفی می کند. از نظر برخی امکانات جابینجا نیز عملکردی شبیه سایت ایران استخدام دارد و شما می تواند رزومه ها را به صورت پیشرفته جستجو کرده، به ثبت آگهی پرداخته و درخواست جذب نیرو بدهید. با وجود این سایت دیگر نگرانی برای چگونگی تهیه رزومه ندارید زیرا این امکان به صورت آنلاین در اختیار شما قرار گرفته است.

جابینجا نیز از دو بخش مربوط به کارفرما و کارجو تشکیل شده و ورود به صفحه هرکدام، امکاناتی را به شما ارائه می دهد. کارجویان عزیز می توانند پس از ثبت نام از ابزارهایی نظیر جستجو آگهی ها، ایجاد و ارسال رزومه کاری، آشنایی با بهترین شرکت ها و فعالسازی قسمت مرتبط با اطلاع رسانی مشاغل مربوط به خویش بپردازند. در بخش دوم که در ارتباط با کارفرمایان می باشد همانند بخش اول پس از ثبت نام از ابزارهایی مانند ارسال آگهی استخدام خود به ایمیل کارجو، درج آگهی استخدام، امکان بررسی آگهی ها، دسترسی به رزومه هایی که دریافت کرده اند، خرید اعتبار برای ثبت آگهی های خود و اعتبار آن تا 90 روز و همچنین بهره بردن از مشاورهای تلفنی استفاده کنند.

خدمات بی نظیری که جابینجا به کاربران خود ارائه می دهد، باعث شده تا به یکی از محبوب ترین و پربیننده ترین پلتفرم های ایرانی در زمینه استخدام تبدیل شده و دست کاربران را برای پیدا کردن شغل مناسب با خود باز بگذارد. اولین آگهی که در این سایت درج می کنید رایگان می باشد.

در حال حاضر در هر 90 روز بیش از 15 هزار آگهی ثبت شده و 15 میلیون اطلاع رسانی های ارسال شده در سایت مشاهده میشود. این سایت به آن دسته از عزیزانی که در حوزه کامپیوتر تحصیل کرده یا سررشته دارند پیشنهاد می شود.

سایت های کاریابی ایران,سایت های کاریابی ایرانی,سایت های کاریابی در ایران,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، کانادا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، جاب ویژن، linkedin.com، یاهو، ای استخدام
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %18.1
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 6.72
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 7:13
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: جابینجا، jobinja، پارس پک، پارس پک، اسنپ فود

امکانات سایت جابینجا

 • دسته بندی جستجوی مشاغل
 • دسته بندی رزومه‌ ساز
 • دسته بندی ۵۰ شرکت برتر
 • دسته بندی بخش کارفرمایان
 • تب استخدام‌های فوری امروز

سایت کاریابی ایرانی,وب سایت کاریابی ایران,بهترین سایت های کاریابی ایران,

ایران استخدام از قدیمی ترین و بهترین سایت کاریابی تهران است که فعالیت های خود را از سال 1391 آغاز کرده است. ایران استخدام برخلاف برخی سایت های دیگر به طور مستقل شروع به کار کرده و خصوصی می باشد. همچنین به هیچ نهاد و ارگان دولتی نیز وابسته نیست. این سایت صرفا در جهت انتشار آگهی ها فعالیت می کند بنابراین مراجعه کنندگان به سایت ذکر شده باید نسبت به اعتبار و صحت آگهی ها هوشیاری لازم را داشته باشند.

این سایت دارای کانال تگرامی بوده و فعالیت زیادی در آن دارد. آگهی ها هم در سایت و هم در کانال درج می شود و ارسال رزومه را برای شما راحت تر می کند. تلاش بسیار زیاد مدیران ایران استخدام باعث شده تا امروزه این پلتفرم استخدامی در جهت مطلع کردن همگان از آگهی های موجود، بیش از پیش فعالیت خود را جدی بگیرند و مطالب سایت را به صورت مطلوب و باکیفیت برای کاربران محترم عرضه کنند.

از ویژگی های سایت کاریابی ایران استخدام می توان به مواردی همچون: دسته بندی آگهی ها بر اساس موضوع، نصب اپلیکیشن مخصوص موبایل، دریافت رایگان نمونه سوالات استخدامی و خرید کتاب مصاحبه و… اشاره داشت.

ایران استخدام دارای اپلیکیشن در نسخه اندروید می باشد.

بهترین سایت های کاریابی ایرانی,بهترین سایت های کاریابی در ایران,بهترین سایت کاریابی,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، کانادا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، ای استخدام، استخدام تهران، جابینجا، راهنما
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %33.6
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 12.2
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 28:51
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: استخدام مهندس برق، ای استخدام، استخدام مهندس مکانیک، ایران استخدام، استخدام

امکانات سایت ایران استخدام

 • دسته بندی استخدام، استان ها
 • دسته بندی مشاغل
 • دسته بندی استخدام ویژه
 • اپلیکیشن موبایل
 • دسته بندی مقالات آموزشی و نمونه سوالات استخدام
 • تب استخدام های مهم و برگزیده
 • تب استخدام های در جریان غیرفعال
 • تب استخدام براساس مدرک
 • تب آگهی استخدام بر اساس شهرهای مهم
 • تب استخدام شرکت ها و کسب و کارها
 • تب آگهی های استخدامی روزنامه ای

بهترین سایت کاریابی ایران,بهترین سایت کاریابی تهران,بهترین سایتهای کاریابی ایران,

سایت جاب ویژن از سایت های معتبر کاریابی در ایران است که فعالیت های خود را با دریافت مجوز از وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی و همچنین کاریابی الکترونیک از سوی وزارت کار، در سال 1395 آغاز کرده است. این سایت با ظاهر ساده ای که دارد یکی از پلتفرم های استخدامی بوده که به عنوان “فرآورده دانش بنیان” در بین مردم از سمت معاونت علمی و فناوری نهاد ریاست جمهوری شناخته شده است.

ایده سایت جاب ویژن از سوی دانشجویان دانشگاه شریف ساخته و پرداخته شد. در این سایت هم کارفرماها می توانند درخواست جذب نیرو کنند و هم کارجوها می توانند در پی یافتن شغل مناسب خود باشند. تعیین شاخصه های مورد نظر از سمت کارفرما تا حدود زیادی کار را برای جوینده کار راحت کرده تا براساس مشخصات خواسته شده، بررسی کند که آیا این شغل مورد نظر او و در حد توانایی هایش است یا خیر.

یکی از خدمات جالبی که جاب ویژن ارائه داده این است که شما می توانید یک صفحه شخصی مربوط به خودتان در سایت ایجاد کنید و در آن ثبت نام کرده، به درج آگهی بپردازید و رزومه فعالیت های خود را در آن ثبت نمایید و پیشنهاداتی که از سوی سایر کاربران نوشته شده بخوانید.
این تیم یک پیشنهاد جالب برای شما دارد که برای شناخت بهتر خودتان از شما تست خودشناسی می گیرند و در پایان مطالب جالبی راجع به شخصیت خودتان به شما می دهد که آسان تر بتوانید در انتخاب شغل مناسب خود تصمیم بگیرید. برخی از آزمون ها رایگان و برخی دیگر غیر رایگان هستند.
ثبت آگهی در جاب ویژن برای تمام استان های کشور به غیر از تهران و البرز رایگان می باشد. اگر کارفرما هستید پس از ثبت آگهی می توانید رزومه های ارسالی از سمت کارجویان را ببینید. عزیزانی که در این دو استان زندگی می کنند طبق گفته مدیران سایت می توانند با خرید بسته های متنوع برای ثبت آگهی، حداقل 10 رزومه مربوط به درخواست خودشان را پیدا کنند و اگر این اتفاق نیفتاد هزینه خرید بسته ها را به شما باز می گردانند.

جاب ویژن برای شما یک هدیه خاص دارد. دو آگهی اول و همچنین نتیجه 10 آزمون را به صورت رایگان برای شما قابل مشاهده کرده است.

سایت های معتبر کاریابی در ایران,سایت های کاریابی ایران,سایت های کاریابی ایرانی,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، کانادا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، جابینجا، یاهو، ایران تلنت، linkedin.com
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %19.1
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 5.90
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 6:39
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: jobvision، جاب ویژن، job vision، کاریابی، جاب اینجا

امکانات سایت جاب ویژن

 • دسته بندی فرصت‌ های شغلی
 • دسته بندی آزمون های خودشناسی
 • دسته بندی جاب ویژن برای کارجو
 • دسته بندی جاب ویژن برای کارفرما
 • دسته بندی شرکت‌ ها
 • دسته بندی جاب‌ ویژن پلاس
این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین سایت های پایان نامه نویسی ایران

سایت های کاریابی در ایران,سایت کاریابی ایرانی,وب سایت کاریابی ایران,

سایت کاریابی ایرانی “ایران تلنت” یکی دیگر از بهترین سایتهای کاریابی ایران است که در آن روزانه حدود 10 الی 12 هزار رزومه کاری به وسیله کارفرمایان جستجو و بررسی می شود؟!! این آمار خیره کننده باعث شده تا ایران تلنت به یکی از محبوب ترین پلتفرم های استخدامی تبدیل شده و به راحتی در آن دنبال کار بگردید.
وجه تمایز این سایت با سایت های مشابه نوع دیدگاه آن به صورت علمی به کاریابی است. هر سال با ارائه گزارش های معتبر از وضعیت دستمزد شاغلین در حوزه های کاری مختلف، باعث می شود کارجو مطلع شود در کدام زمینه می تواند درآمد بیشتری کسب کند.

ایران تلنت برای افراد دارای مدرک تحصیلی در رشته های مختلف یک راهنمای شغلی ایجاد کرده تا با مطالعه آن ارزش مدرک تحصیلی خود را بررسی کرده و به درستی بتوانند برای انتخاب شغل مناسب اقدام کنند.
تا به امروز 4500 شرکت ایرانی با این سایت در حال همکاری بوده که بیشتر آن ها دانش بنیان هستند و برای ثبت آگهی 40 درصد تخفیف برای کاربر در نظر می گیرند. این سایت فضای متفاوتی را برای مراجعه کنندگان فراهم آورده است چرا که این پلتفرم صرفا به زبان انگلیسی طراحی شده و اثری از زبان فارسی در آن نیست. این ویژگی تا حدودی نقطه ضعف محسوب می شود زیرا تمامی کاربران ممکن است به زبان انگلیسی مسلط نباشند.

بهترین سایت های کاریابی ایران,بهترین سایت های کاریابی ایرانی,بهترین سایت های کاریابی در ایران,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، کانادا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، جابینجا، linkedin.com، جاب ویژن، یاهو
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %29.0
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 4.38
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 4:48
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: irantalent، ایران تلنت، iran talent، حقوق وزارت کار، عیدی سال 98

امکانات سایت ایران تلنت

 • دسته بندی نوع شرکت
 • دسته بندی کار
 • دسته بندی شهر
 • دسته بندی اخبار ایران تلنت
 • دسته بندی بلاگ

بهترین سایت کاریابی,بهترین سایت کاریابی ایران,بهترین سایت کاریابی تهران,

کاربوم هم جزء سایت های کاریابی ایران است که فعالیت های خود را از سال 1394 آغاز کرده است. این سایت هم مانند جاب ویژن در پی خلق یک محیط جذاب و کاربرپسند (user friendly) بوده و با ایجاد محیطی که هم جوینده و هم کارفرما از استفاده آن احساس رضایت کنند شروع به فعالیت کرده است. یک ویژگی متفاوت که این سایت دارد ایجاد رزومه به شکل های مختلف برای کارجویان است که به صورت حرفه ای عمل می کند.

در این سایت چند تست شخصیتی متفاوت نیز برای کاربر در نظر گرفته شده که با پاسخ دقیق به آن ها تیپ شخصیتی فرد را به او نشان داده و با بررسی کامل و تحلیل آن تیپ، اطلاعات جامعی را در اختیار او می گذارد. شما با خواندن جواب تست ها به یک دیدگاه دقیق از مهارت ها و توانایی های خود دست می یابید.
این پلتفرم نیز هزینه های پرداختی شما را در صورتی که از امکانات و شرایط موجود در سایت راضی نباشید به شما باز می گرداند. کاربوم شرایط مناسبی را برای کارفرمایان فراهم کرده و با امکاناتی نظیر مدیریت رزومه های استخدام، گزارش های به عمل آمده از جذب نیروها و ایجاد قابلیت های دیگر، ابزار قدرتمندی برای آن ها به وجود آورده است.
شما برای ثبت نام در کاربوم می توانید از طریق حساب کاربری گوگل نیز اقدام کنید که این ویژگی سرعت کار را بالاتر می برد و مزیت خوبی به شمار می رود. این پلتفرم هنوز اپلیکیشنی برای موبایل طراحی نکرده و بشدت جای خالی آن در سیستم کاری شان وجود دارد.

تا قبل از اردیبهشت 97 نام این سایت تلنت یاب بود که پس از تاریخ ذکر شده نام خود را به کاربوم تغییر داد.

بهترین سایتهای کاریابی ایران,سایت های معتبر کاریابی در ایران,سایت های کاریابی ایران,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، کانادا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، جابینجا، linkedin.com، سی وی بیلدر، جاب ویژن
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %40.6
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 3.31
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 4:34
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: کاربوم، تست mbti، مبین نت، تست هوش، رزومه ساز

امکانات سایت کاربوم

 • دسته بندی خودشناسی
 • دسته بندی یادگیری
 • دسته بندی رزومه سازی
 • دسته بندی شغل یابی

سایت های کاریابی ایرانی,سایت های کاریابی در ایران,سایت کاریابی ایرانی,

بهترین سایت کاریابی برای کاربرانی که به دنبال شغل بانکداری هستند سایت بانکی می باشد که فعالیت های خود را از سال 1386 آغاز کرده است.

فعالیت سایت بانکی در ارتباط با اطلاع رسانی در زمینه استخدامی موسسات و بانک ها می باشد. در سایت، بخشی به نام کارجویان بانکی وجود دارد که می توانید با باز کردن آن، صفحه خدمات مربوط به کاریابی را ببینید. پس از ثبت نام می توانید آگهی ها را به صورت پیامک دریافت کنید. با پرداخت هزینه ای که از سوی بانک ها تعیین می شود می توانید در آزمون های استخدامی ثبت نام کرده و در صورت پذیرفته شدن شروع به همکاری کنید. رزومه های شما از طریق سامانه پیامکی برای کارفرما ارسال می شود. این سایت روزانه 10 محتوای جدید منتشر میکند.

وب سایت کاریابی ایران,بهترین سایت های کاریابی ایران,بهترین سایت های کاریابی ایرانی,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، کانادا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، bing.com، یاهو، راه پرداخت، فیس بوک
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %73.6
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 1.5
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 1:39
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: بانک پاسارگاد، اینترنت بانک سامان، بانک سامان، نت بانک سامان، اینترنت بانک پارسیان

امکانات سایت بانکی

 • دسته بندی اخبار بانک‌ ها
 • دسته بندی کارجویان بانکی
 • دسته بندی استخدام بانک ها
 • دسته بندی سایر خبرها
 • دسته بندی انجمن گفتگو

بهترین سایت های کاریابی در ایران,بهترین سایت کاریابی,بهترین سایت کاریابی ایران,

سایتی تحت عنوان “استخدام” با آدرس اینترنتی estekhtam.com از سال 1389 شروع به فعالیت کرده و بیشتر آگهی هایش مربوط به استخدامی سازمان ها و ارگان های دولتی می باشد. ظاهر سایت استخدام متفاوت از سایت های دیگر بوده و از قالب وبلاگ استفاده می کند. با این که ویژگی های چشمگیر آنچنانی ندارد اما ثبت آگهی در آن از هزینه زیادی برخوردار است. شما علاوه بر سایت از طریق کانال تلگرامی آن ها نیز می توانید از آگهی های استخدام مطلع شوید. همچنین با افزودن بخش خبر خوان این سایت (RSS) به مرورگرهای موبایل خود می توانید از تمامی اخبار موجود در سایت مطلع گردید.

بهترین سایت کاریابی تهران,بهترین سایتهای کاریابی ایران,سایت های معتبر کاریابی در ایران,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، ای استخدام، ایران استخدام، جابینجا، کاربوم
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %70.7
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 1.5
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 1:04
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: استخدام، ای استخدام، ایران استخدام، آگهی استخدام، سایت استخدام

امکانات سایت استخدام

 • دسته بندی ارسال آگهی استخدام
 • دسته بندی استخدام بانک ها
 • دسته بندی استخدام تهران
 • دسته بندی استخدام شهرستان
 • دسته بندی استخدام شرکت های خصوصی
 • دسته بندی استخدام شده ها

سایت های کاریابی ایران,سایت های کاریابی ایرانی,سایت های کاریابی در ایران,

کار بانک یکی دیگر از سایت های کاریابی در ایران است که فعالیت های خود را از سال 1390 آغاز کرده است. این سایت نیز خدمات جامع و مفیدی را برای سازمان ها و مختصصین ارائه می دهد، از جستجوی پیشرفته آگهی ها گرفته تا تهیه فیلم هایی که برای بالا بردن دانش کارجویان مفید است.
کاربانک دارای مجوز و متعلق به شرکت داده سامان آرینا می باشد که به عنوان یک کاریاب در اینترنت مشغول به کار بوده و آگهی ها را به صورت دسته بندی شده ارائه می کند. کاربانک طیف وسیع و گسترده ای از آگهی های شرکت ها و نهادهای مختلف را جمع آموری می کند و تسهیل امور کارفرما و کارجو را در اولویت خود قرار داده است. این سایت دارای یک جستجو گر پیشرفته است که میتوانید بر اساس شهر و شغل مورد نظر در آن جستجو نمایید.

سایت کاریابی ایرانی,وب سایت کاریابی ایران,بهترین سایت های کاریابی ایران,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، ایران استخدام، جابینجا، ای استخدام، جاب ویژن
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %48.9
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 4.0
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 3:09
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: کاربانک، کاریابی، کاریابی تهران، سایت کاریابی، karbank

امکانات سایت کار بانک

 • دسته بندی جویای کار (فرصت‌ های شغلی، ثبت سریع رزومه، وبلاگ)
 • دسته بندی جویای همکار (جستجو رزومه‌ ها، ثبت فرصت شغلی، وبلاگ)
 • دسته بندی رزومه ساز
 • تب استخدام در فرصت‌ های شغلی
 • تب استخدام امروز
 • تب استخدام فوری

بهترین سایت های کاریابی ایرانی,بهترین سایت های کاریابی در ایران,بهترین سایت کاریابی,

سایت کارلیب آخرین سایت از لیست بهترین سایت های کاریابی ایران است که شروع فعالیت هایش از سال 1396 بوده است. این سایت پلتفرمی اختصاصی برای کارفرمایان محترم که به راحتی بتوانند به جذب نیروی مورد نظر خود برای استخدام بپردازند ساخته است. تفاوت اساسی کارلیب با سایر سایت های مشابه این است که کارجویان نمی توانند در این سایت به درج آگهی بپردازند؛ اما این مسئله به این معنی نیست که کارجو نمی تواند شغل مورد علاقه خود را پیدا کند. از آن جایی که برای استخدام، شایسته سالاری حرف اول را می زند بنابراین فقط کارجویان مسلط به کار و واجد شرایط می توانند به کار گرفته شوند.

مدت زمان زیادی از شروع فعالیت کارلیب نمی گذرد، بنابراین هنوز تعداد آگهی های چشمگیری در این سایت ثبت نشده است، اما هزینه کمی در مقایسه با سایر سایت ها از کارفرما برای ثبت آگهی گرفته می شود. شما می توانید با پرداخت مبلغ 99 هزار تومان یک آزمون اختصاصی سفارش بدهید که برای تعداد بی شماری کارجو قابل استفاده می باشد.

بهترین سایت کاریابی ایران,بهترین سایت کاریابی تهران,بهترین سایتهای کاریابی ایران,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، جابینجا، linkedin.com، کاربوم، جاب ویژن
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %40.1
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.8
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 2:26
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: ابر آوران، ponisha، نیک پرداخت، virgool، میموس

امکانات سایت کارلیب

 • دسته بندی آگهی استخدام
 • دسته بندی نمونه آزمون ها
 • دسته بندی های شغل

لطفا با نظرات خود و معرفی سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند ما را همراهی کنید.

به نظر شما بهترین سایت های کاریابی ایران کدام است؟

مشاهده نتایج

سایت های معتبر کاریابی در ایران,سایت های کاریابی ایران,سایت های کاریابی ایرانی, Loading ...

8 واکنش کاربران به این مقاله

 1. ممنون از کمکتون
  مشکل اکثر این سایت ها اینه برای شهرهای کوچیک مناسب نیستن و بعضی ها حتی اسم شهر رو توی دسته بندی شون ندارن
  کارپیشه – جاب ویژن شامل شهرهای کوچیک هم میشدن
  استخدام شو و الو استخدام هم تا حدی خوب هستن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا