رپورتاژ آگهی رایگان

مرکز مشاوره، بهترین مرکز مشاوره و روانشناسی در تهران

مرکز مشاوره و روانشناسی ذهن آرا، تخصصی ترین مرکز مشاوره روانشناسی در تهران و مرکز روانشناسی در تهران است که خدمات روانشناسی کودک، نوجوان و بزرگسال را زیر نظر برترین متخصصین ارائه می دهد.

کلینیک روانشناسی ذهن آرا، مرکزی جامع و تخصصی در حوزه سلامت روان است که از سال ۱۳۹۷، تلاش دارد با رویکرد تخصصی و نوآوری های تکنولوژیک، تشخیص و درمان اختلالات روانشناختی را در بالاترین سطح ارائه دهد.

مرکز مشاوره و مرکز روانشناسی ذهن آرا با استفاده از کمیسیون های تخصصی تشخیص، متشکل از روان پزشک و روان شناس سعی بر انجام تشخیصی دقیق به کمک کامل ترین آزمون های روان شناختی دارد.

پس از طی پروسه تشخیص، تیم روان درمانی، توانبخشی و مشاوران وارد عمل می شوند و با رویکردی چندجانبه مشکل مراجع حل می شود. هدف کلینیک روانشناسی ذهن آرا، به ارمغان آوردن آرامش و سلامت روان با استفاده از دانش حوزه علوم اعصاب و شناخت، همگام با درمان های روز دنیاست.

بهترین روانشناس,روانشناس خوب در تهران,مرکز مشاوره روانشناسی

خدمات مرکز مشاوره ذهن آرا

خدمات گروه تخصصی ذهن آرا بسیار گسترده است و نیاز مراجعین عزیز را از ابتدای تشخیص تا پیگیری مناسب  را برآورده می کند.

خدمات گروه تخصصی ذهن آرا عبارتند از: تشخیص و ارزیابی روانشناختی در کودکان و بزرگسالان، اجرا و تفسیر کلیه تست های روانشناختی، اعم از تست های شخصیت، تست های هوش و …، استعدادیابی کودکان و بزرگسالان، مشاوره، روانشناسی، و ارتقاء مشکلات رفتاری و بالینی کودکان، مشاوره و رواندرمانی نوجوانان، آموزش والدین و فرزندپروری کودکان و نوجوانان، درمان اختلالات روانشناختی بالینی مانند، اضطراب، افسردگی و … بصورت چند بعدی و با استفاده از رویکردهای جدید درمانی، درمان مشکلات جنسی و هویتی، مشاوره فردی، مشاوره تحصیلی، مشاوره شغلی، مشاوره ازدواج و خانواده، مشاوره طلاق و خیانت و همچنین ارتقاء توانمندی های شناختی مانند توجه، حافظه، خلاقیت و … در گروه های آسیب دیده و افراد نرمال، می باشد.

بهترین روانشناس,روانشناس خوب در تهران,مرکز مشاوره روانشناسی

ارزیابی و تشخیص روانشناسی

ارزیابی و تشخیص دقیق به معنای چارچوب بندی دقیق مشکل، تعداد جلسات و پروتکل درمانی مورد نیاز متناسب با مشکل است که جلسات درمان را هدفمند می کند.

ارزیابی درست از این جهت که در وقت و هزینه مراجع بسیار صرفه جویی می کند، مهم است و بیشتر متخصصین روانشناسی ارزیابی درست را مبنایی بر درما درست می دانند.

آزمایشگاه روانسنجی، تست های روانشناسی

آزمایشگاه روانشناسی شامل تست های معتبر روانشناسی است که در زمینه های مختلف تشخیصی و کمی سازی ویژگی های روانی مورد استفاده قرار می گیرد.

تست های روانشناسی کاربردهای بسیار زیاد تشخیصی برای اختلالات مختلف کودک و نوجوان، انتخابی برای مشاوره شغلی و تحصیلی، شناخت خود و طرف مقابل در مشاوره ازدواج و بسیاری کاربردهای دیگر نیز دارد.

بهترین روانشناس,روانشناس خوب در تهران,مرکز مشاوره روانشناسی

استعدادیابی کودکان

استعدادیابی کودکان و بزرگسالان مزایای زیادی از جمله هدفمند کردن فعالیت ها، صرفه جویی در زمان و صرفه جویی در انرژی را در پی دارد. با استعدادیابی درست کودک و بزرگسال می توانید کودک خود را در مسیر درستی از نظر تحصیلی، شغلی و موفقیت قرار دهید.

روانشناسی کودک و نوجوان

تشخیص و درمان اختلالات روانشناختی کودکان از جمله اختلالات اضطرابی و خلقی، اختلالات تحولی و رشدی، استثنایی، گفتاردرمانی و …، اختلالات کودکان انواع و تنوع بسیار زیادی دارد. ار اختلالات اضطزابی و خلقی گرفته تا اختلالات رشدی تحولی، مشکلات گفتاری، ارتباطی و …

بهترین روانشناس,روانشناس خوب در تهران,مرکز مشاوره روانشناسی

رواندرمانی اختلالات بالینی

تشخیص و رواندرمانی اختلالات بالینی مانند اضطراب، افسردگی، اسکیزوفرنی، وسواس، اختلالات شخصیت، اختلالات جنسی و سایر مشکلات روانشناختی، مشکلات روانشناختی گاها عذاب و رنج بسیار بیشتری از مشکلات جسمانی دارند.

آنقدر که مشکلات روانی می توانند بر جسم تاثیرگذار باشند، مشکلات جسمانی روی روان افراد تاثیرگذار نیست.

بهترین روانشناس,روانشناس خوب در تهران,مرکز مشاوره روانشناسی

مشاوره شغلی و تحصیلی

مشاوره شغلی و تحصیلی به معنای تعیین مسیر تحصیلی یا فعالیت حرفه ای شغلی به منظور دستیابی به اهداف و راهنمایی در جهت رسیدن به هدف است، مشاور شغلی و تحصیلی، مسیر و چشم انداز تحصیلی و شغلی را به همراه خود شما برای شما ترسیم می کند و همچنین ابزارهای رسیدن به آنها را نیز در اختیار شما قرار می دهد.

مشاوره خانواده و ازدواج

مشاوره ازدواج و خانواده به معنای انتخاب دقیق و درست شریک زندگی با توجه به معیارهای شخصی و همچنین ساخت خانوادهای پویا و سازنده، مشاوره ازدواج و خانواده، شامل انتخاب درست شریک زندگی با توجه به معیارهای دقیق، مداخله در مشکلات زناشویی و خانواده و همچنین روابط فرازناشویی و طلاق می شود.

رواندرمانی اختلالات جنسی – مشاوره جنسی

تشخیص، مشاوره و رواندرمانی اختلالات جنسی مرتبط با موضوع جنسی و مرتبط با چرخه کارکردی جنسی که مرتبط به مسائل جسمانی نیست.

بهترین روانشناس,روانشناس خوب در تهران,مرکز مشاوره روانشناسی

مشاوره آنلاین روانشناسی

مشاوره آنلاین روانشناسی ارائه خدمات مشاوره ای حرفه ای به مراجعان از طریق اینترنت می باشد.  مشاوره آنلاین روانشناسی می تواند از طریق ایمیل، مشاوره از طریق واتس آپ و سایر پیام رسان های متنی و صوتی، کنفرانس ویدیویی، چت آنلاین، پیام رسانی یا تلفن اینترنتی انجام شود.

روانشناس کودک آنلاین

امروزه، مشورت با یک روانشناس کودک آنلاین با توجه به مشغله های کاری زیاد و بیماری همه گیر کرونا، بهترین فرصت برای بهبود وضعیت عاطفی کودکان می باشد.

از آنجا که اختلالات عاطفی در کودکان به دلیل انزوای اجتماعی و نداشتن روال عادی افزایش یافته است کودکان در این دوران بیش از هر زمان دیگری نیاز به مراقبت دارند.

روانشنان کودک آنلاین، برای کار با کودکان و درک نحوه عملکرد ذهن آنها سال ها تحصیل کرده است و مجوز ارائه خدمات درمانی کودکان را کسب کرده است. این درمان هیچ محدودیت سنی ندارد و همه کودکان نوپا پیش دبستانی گرفته تا نوجوانان دبیرستانی خوش آمدید.

مشاوره ازدواج آنلاین

امروزه بسیاری از زوج ها از خدمات مشاوره ازدواج آنلاین استفاده می کنند تا تعارضات و مسائل موجود در رابطه خود را برطرف کنند.آیا شما و نامزدتان به دنبال راه هایی برای رفع مشکلات جدی در روابط خود هستید و امکان استفاده از خدمات حضوری را ندارید؟! مشاوره ازدواج آنلاین بهترین انتخاب برای شماست.

طرحواره درمانی

طرحواره درمانی یک روان درمان نوآورانه است که توسط دکتر جفری یانگ برای اختلالات شخصیت و سایر اختلالات روانشناختی مقاوم در برابر درمان ایجاد شده است.

طرحواره درمانی یک درمان تلفیقی است که شامل عناصر درمان شناختی، رفتاری، گشتالت درمانی و درمان پویایی در یک رویکرد سیستماتیک برای درمان است.

بهترین روانشناس,روانشناس خوب در تهران,مرکز مشاوره روانشناسی

متخصصین روانشناس مرکز مشاوره ذهن آرا

مرکز تخصصی روانشناسی ذهن آرا با گردآوری برترین و باتجربه ترین متخصصین روانشناسی در کنار یکدیگر و با رویکردی تخصصی و چندبعدی اقدام به تشخیص دقیق و چارچوب بندی دقیق مشکل می نماید.

پس از آن اقدامات لازم در جهت رفع مشکل یا رواندرمانی صورت می گیرد. حداقل مدرک تحصیلی در کلینیک روانشناسی ذهن آرا دانشجوی دکتری روانشناسی بوده و حداقل شرایط کاری برای اشتغال در مرکز ذهن آرا، سابقه کاری درخشان و اخلاق حرفه ای می باشد.

تماس با مرکز مشاوره و روانشناسی ذهن آرا

آدرس مرکز مشاوره ذهن آرا، تخصصی ترین مرکز مشاوره و روانشناسی در تهران: خیابان شریعتی، بالاتر از دوراهی قلهک، بن بست صنایع، پلاک ۳، گروه روانشناسی ذهن آرا

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا