تکنولوژی و فناوری

10 تا از بهترین سرویس دهنده های اینترنت ایران

خلاصه نوشته
 • بهترین سرویس دهنده های اینترنت را در این مقاله به شما معرفی خواهیم کرد و شما نباید هیچ مشکلی بابت انتخاب اپراتور مورد نظرتان داشته باشید. شما با اطلاعاتی که هم اکنون از این اپراتورها کسب خواهید کرد می توانید آنها را باهم مقایسه کرده و بهترین شرکت ارائه دهنده اینترنت پرسرعت در ایران را انتخاب نمایید.

سرویس اینترنت خانگی

حدودا چند سالی می شود که ماهیت اینترنت در ایران بسیار افزایش یافته است تاجایی که بیشتر کسب و کارها نیازمند این شبکه بزرگ و گسترده هستند و برای برخی از مردم حتی قطع شدن یک ساعت اینترنت منجر به اتفاقات بسیاری می شود که چندان خوشایند نیستند! بنابراین می توان حدس زد که انتخاب یک سرویس دهنده اینترنت چقدر سخت است، چراکه یکی از مهم ترین دغدغه  اکثر ایرانی ها انتخاب یک سرویس مناسب برای اینترنت می باشد که علاوه برکیفیت و سرعت بالا قیمت مناسبی هم داشته باشد. معمولا هر کسی در طول روز حداقل یکبار را از اینترنت استفاده می کند و برخی از مردم هم هستند که اگر یک روز را بی اینترنت سپری کنند آن روز شان شب نخواهد شد!

بهترین خدمات اینترنت خانگی,بهترین سرویس اینترنت ایران,بهترین سرویس اینترنت خانگی,

پس اگر شما هم جزء این دسته از افراد باشید قطعا تبلیغات بسیاری از سوی شرکت های اینترنتی دریافت کرده اید. مانند سرویس های ترافیک بین الملل و داخلی که این روزها برای جذب مشتری بسیار باب شده و اکثر شرکت های اینترنتی از این روش استفاده می کنند. برای مثال زمانی که شما قصد خرید ترافیک و یا یک سرویس خاص را دارید، شرکت های ارائه دهنده می آیند و اول از همه ترافیک داخلی را برای تان شرح می دهند و شماهم غافل از اینکه با این ترافیک تنها می توانید از سایت ها و برنامه هایی استفاده کنید که سرورشان داخل ایران باشد، به نوعی فریب خورده و اقدام به خرید سرویس می کنید! پس این موضوع بسیار مهم است که شما از شرکت های ارائه دهنده اینترنتی استفاده کنید که به طور کاملا و واضح برای تان تمامی سرویس های خود را به همراه تعرفه های مختلفش شرح دهند.

بهترین سرویس دهنده اینترنت خانگی,بهترین سرویس دهنده اینترنت در ایران,بهترین سرویس دهنده های اینترنت,

وای فای مهم ترین خرید پس از انتخاب شرکت سرویس دهنده!

مهم ترین چیزی که باید پس از انتخاب شرکت سرویس دهنده به فکرش باشید، تهیه یک وایفای است. وایفای به دستگاهی گفته می شود که بدون آنکه ارتباطی در بین فرستند و گیرنده ایجاد کند، کار کرده و تمامی این ارتباطات تنها به وسیله فرکانس های رادیویی امکان پذیر است. این اطلاعات برای ارسال و منتشر شدن به یک طیف الکترو مغناطیسی نیاز دارند که این طیف را رادیو در اختیارشان قرار می دهند. پس از آن مهم ترین عامل بعدی اکسس پوینت ها هستند که وظیفه آن ها هم انتشار شبکه های بیسیم می باشد. در نهایت تمامی دستگاه های گیرنده مانند لپتاپ، کامپیوتر و تلفن همراه سیگنال های ارسالی را دریافت می کنند و توسط اکسس پوینت ها از طریق شبکه های محلی موجود به شبکه های اصلی متصل می شوند.

بهترین سرویس دهنده های اینترنت ایران,سرویس دهنده اینترنت,بهترین خدمات اینترنت خانگی,

انتخاب سرویس دهندگان اینترنت خانگی باید بر اساس چه معیاری باشد؟

آن دسته از کسانی که نیازمند بهترین سرویس اینترنت خانگی هستند، همیشه یک دغدغه اصلی دارد و آن هم این است که بهترین شرکت سرویس دهنده اینترنت را بر اساس چه معیارهایی انتخاب کنند! سرعت مناسب، حجم ارائه شده و تعرفه های اینترنتی که شرکت ها ارائه می دهند، همگی جزئی از اصلی ترین معیارهای انتخاب یک سرویس دهنده خوب اینترنتی است. پس گول نام شرکت های معروف را نخورید و کمی در مورد نوع ارائه خدمات شان تحقیق کنید. برای مثال پیشنهاد می کنیم که یک جستجوی کوچک در اینترنت داشته باشید و نظرات کاربران مختلف را مطالعه کنید، معمولا کاربران سطح رضایتی و نا رضایتی خود را کامنت می کنند!

در وهله اول برای در نظر گرفتن معیارهای انتخاب سرویس اینترنتی، بهتر است سرعت شرکت های مورد نظرتان را با سرعت سایر کشورها مقایسه کنید و توجهی به تبلیغات اینترنتی شرکت های مختلف که تنها هدف شان این است که پول زیادی از شما بگیرند را نخورید! پس به طور کلی سه معیار مهم برای انتخاب سرویس وجود دارد که عبارت اند از:

 • سرعت اینترنت
 • حجم اینترنت ارائه شده
 • قیمت و تعرفه های مختلف بسته های اینترنتی

بهترین سرویس اینترنت ایران,بهترین سرویس اینترنت خانگی,بهترین سرویس دهنده اینترنت خانگی,

معرفی انواع سرویس های پرسرعت اینترنتی

سرویس های اینترنتی که توسط شرکت های مختلف ارائه می گردند، متفاوت هستندو این تفاوت بستگی به شرایط مکانی، موقعیتی طراحی شده است که کاربران می توانند با توجه به نیازشان سرویس مورد نظر را خریداری نمایند. برخی از سرویس ها شامل موارد زیر می باشد:

سرویس‌ های ارتباطی ثابت

سرویس های ارتباطی ثابت شامل ADSL ،VDSL می شود و همانطور که می دانید استفاده از این سرویس ها دارای محدودیت مکانی می باشد و تنها یک محیط جغرافیایی خاص را در بر گرفته و خارج از آن هیچگونه دسترسی به اینترنت وجود ندارد. بیشترین سرعتی که این سرویس در اختیار مشتریان قرار می دهد بر مبنای ظرفیت خطوط مخابراتی می باشد که باید فاصله آن کمتر از 24 MAPS باشد.

سرویس‌ های ثابت بی‌ سیم

سرویس های ارتباطی ثابت بی سیم هم شامل ADSL و  TD-LTE می باشد. این دستگاه ها و سرویس ها هم دارای محدودیت هایی می باشد، چراکه برای استفاده از اینترنت نمی توان از محدوده مورد نظری که دستگاه در آن قرار دارد خارج شد! اما تفاوت این سرویس با سرویس قبلی، این است که چندین دستگاه و کنسول مختلف می توانند به صورت همزمان به آن متصل شده و از اینترنت استفاده کنند.

سرویس های TD-LTE

سرویس TDD-LTE به نوعی است که باید برای راه اندازی آن هم مودم و هم سیمکارت هایی مخصوص تهیه کرد. این سیمکارت در مودم قرار گرفته و ارسال و دریافت اطلاعات را انجام می دهد اما نمی توان از طریق آن تماس تلفنی بر قرار نمود و یا پیامکی ارسال و دریافت کرد. این سرویس بر خلاف سرویس های ای دی اس ال، دیگر نیازی به خط تلفن ثابت نداشته و فاقد محدودیت مکانی می باشد.

بهترین سرویس دهنده اینترنت در ایران,بهترین سرویس دهنده های اینترنت,بهترین سرویس دهنده های اینترنت ایران,

بهترین سرویس دهنده اینترنت در ایران

راه اندازی یک اینترنت خانگی بسیار راحت است اما پیش از اینکه قصد این کار را داشته باشید، حتما باید به تحقیقات کلی در مورد سرویس های ارائه دهنده اینترنت داشته باشید تا بتوانید بهترین خدمات و بهترین سرویس ها را برای خود تهیه نمایید. اینکه همه مردم توقع دارند بهترین کیفیت از سوی شرکت های ارائه دهنده اینترنت عرضه شود، توقعی درست و به جایی است. همه ما می خواهیم بدون هیچ دردسری هر چه که می خواهیم را با خیال راحت دانلود کنیم آن هم بدون اینکه نگران تمام شدن حجم و سرعت اینترنت باشیم!  از این رو ما هم تصمیم گرفته ایم که بهترین شرکت های ارائه دهنده اینترنت ایران در سال 99 را بر اساس الکسا به شما معرفی نماییم.

سرویس دهنده اینترنت,بهترین خدمات اینترنت خانگی,بهترین سرویس اینترنت ایران,

شرکت مخابرات ایران سرویس دهنده اینترنت خانگی است که نه تنها زیر ساخت های ارتباطی مثل ISP را عرضه می کند، بلکه خدمات اینترنتی را هم ارائه می دهد. انتقادات زیادی نیز در خصوص عرضه خدمات اینترنت پرسرعتی که مخابرات ارائه می دهد، متوجه مردم شده است.

یکی از انتقادات این است که چرا شرکت مخابرات در کنار راه اندازی زیرساخت ها، اینترنت ارائه می دهد؟ بیشتر شرکت های ‌ISP نسبت به این مسئله معترض شده اند. دیگری راضی نبودن کاربران از کیفیت سرویس اینترنت خانگی مخابرات می باشد.

خدمات اینترنتی مثل ارائه IP های ثابت، اینترنت ماهواره ای، فیبر نوری و … از جمله خدماتی است که شرکت مخابرات در کنار ارائه سرویس های مختلف اینترنتی با قیمت ارزان و مناسب در طرح و برنامه خود قرار داده است.

هر چقدر که شرکت مخابرات روز به روز شهرت و گسترش بیشتری پیدا می کند همراه آن نیز مشتریان زیادی از خدمات و امکانات آن استفاده می کنند. اما به این معنی نیست که سرویسهای اینترنت مخابرات در کنار این حجم از مشتریان مورد قبول واقع شده باشد،‌ چرا که بسیاری از مشترکین نسبت به کیفیت اینترنت این شرکت ناراضی بوده اند. بعضی از آنها از سرعت پایین و قطعی های پی در پی اینترنت شرکت مخابرات رضایت ندارند.

خدمات شرکت مخابرات ایران

 1. خدمات تلفن ثابت (ثبت نام تلفن ثابت، پرداخت قبض، خدمات الکترونیک تلفن ثابت و …)
 2. خدمات اینترنت (ADSL (اینترنت بر بستر سیم)، تانوما (اینترنت فوق پرسرعت بر بستر فیبر)، SIP Phone و …)

بهترین سرویس اینترنت خانگی,بهترین سرویس دهنده اینترنت خانگی,بهترین سرویس دهنده اینترنت در ایران,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، شاپرک، دیجی کالا، شرکت مخابرات استاد آذربایجان شرقی، ورزش3
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %41.9
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 3.20
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 5:59
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: پرداخت قبض تلفن ثابت، مخابرات تهران، قبض تلفن ثابت، اینترنت مخابرات، مخابرات

امکانات شرکت مخابرات ایران

 • دسته بندی خدمات مخابراتی (تلفن ثابت “ثبت نام تلفن ثابت، ثبت نام تلفن رند، پرداخت قبض، خدمات الکترونیک تلفن ثابت، سرویس های ارزش افزوده، ثبت درخواست تلفن روستایی، استعلام درخواست تلفن روستایی، شارژ کارت تلفن همگانی”، اینترنت ” ADSL، تانوما، سرویس تانوما”)
 • دسته بندی مشتریان تجاری (تلفن ثابت، دیتا)
 • دسته بندی امور مشتریان (سرویس ها، آموزش، پشتیبانی، جشواره ها، تست سرعت)
 • دسته بندی پرتال خبری
 • تب سرویس ها
 • تب آموزش

این سایت با کلمه کلیدی “سرویس اینترنت خانگی” یازدهمین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سرویس دهنده های اینترنت,بهترین سرویس دهنده های اینترنت ایران,سرویس دهنده اینترنت,

نخستین شرکت عرضه کننده خدمات اینترنت پرسرعت در ایران گروه IT شاتل می باشد که هم اکنون انواع متنوعی از سرویس اینترنت شاتل را در پکیج های پرسرعت ADSL و +ADSL2 به کاربران ارائه می کند. اینترنت فیبرنوری و اینترنت نسل جدید TD-LTE از دیگر خدماتی است که توسط گروه فناوری و اطلاعات شاتل به مشترکین ارائه می شود.

در سال 1381 گروه شرکت های شاتل با کسب مجوز ISP و ICP از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات،‌ فعالیت خود را آغاز و شروع به کار نمود. تیمی تشکیل شده از 20 نفر کارشناس خبره و متخصصان کارآزموده، فعالیت های این شرکت را با بهترین کیفیت پیش می برند. هدف از ارائه خدمات توسط این شرکت دسترسی راحت به اینترنت برای مشترکین است.

این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین سایت های کوتاه کننده لینک ایران

اولین شرکتی که توانست خدمات خطوط دیجیتال مشترک نامتقارن (ADSL2+) ارائه دهد شرکت شاتل بوده که هم اکنون مشترکین زیادی نیز از آن استفاده می کنند. در کنار آن، این شرکت جدیدترین تکنولوژی های اینترنت پرسرعت را وارد کشور نموده که موفق شده مجوز آن را از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی دریافت نماید. در حال حاضر شرکت شاتل نمایندگی های زیادی را در تمام نقاط ایران دارد که آماده ارائه خدمات به مشترکین می باشند.

اکثر مشترکینی که از سرویس اینترنت خانگی پرسرعت شاتل استفاده کرده اند رضایت خوبی داشته اند. این شرکت در تلاش است که رضایت مشتریان خود را جلب کند و به همین خاطر خدمات گسترده و متنوعی را به مشترکین ارائه می دهد. زمانی که شرکت شاتل سرویس ها خود را می فروشد پشتیبانی مناسبی نیز عرضه می کند که همین باعث شده تعداد کثیری از کاربران از این شرکت راضی باشند. در اکثر رده بندی ها شرکت شاتل به عنوان بهترین سرویس دهنده های اینترنت ایران از سوی کاربران انتخاب شده است.

خدمات شرکت شاتل

 1. پهنای باند
 2. اینترنت برج ها و مجتمع ها
 3. شاتل لند
 4. شاتل تاک
 5. شاتل موبایل
 6. سرویس FMC
 7. راهکار امنیتی شاتل برای اندروید
 8. ADSL2+

بهترین خدمات اینترنت خانگی,بهترین سرویس اینترنت ایران,بهترین سرویس اینترنت خانگی,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، هلند
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، شاپرک، نماوا، شاتل موبایل، دیجی کالا
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %19.8
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 4.43
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 4:26
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: شاتل، تست سرعت اینترنت، نماوا، shatel، my shatel

امکانات شرکت شاتل

 • دسته بندی خدمات شاتل (شاتل تاک سازمانی، پهنای باند، شاتل تاک و …)
 • تب بررسی پوشش خدمات +ADSL2
 • تب تعرفه خدمات +ADSL2
 • تب سفارش آنلاین خدمات +ADSL2
 • تب خبر ها

این سایت با کلمه کلیدی “سرویس اینترنت خانگی” سومین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سرویس دهنده اینترنت خانگی,بهترین سرویس دهنده اینترنت در ایران,بهترین سرویس دهنده های اینترنت,

یکی دیگر از بهترین سرویس دهنده های اینترنت در ایران شرکت آسیاتک (شرکت انتقال داده های آسیاتک) می باشد که فعالیت خود را در سال 1387 آغاز کرده است. این شرکت پس از آنکه موفق شد مجوز خود را از سازمان تنظیم و مقررات و ارتباطات رادیویی اخد کند، شروع به عرضه خدمات ‌ADSL در سرتاسر کشور کرد و توانست سرویس های متعددی را در اختیار مشترکین بگذارد.

در کنار ارائه خدمات اینترنتی و فروش سرویس های اینترنت پرسرعت ADSL، این شرکت توانسته امکانات و خدمات دیگری همچون اشتراک مکانی مراکز داده و خدمات میزبانی، وایرلس و فیبرنوری را به مشترکین ارائه دهد. فروش متنوع سرویس اینترنت آسیاتک همراه با تعرفه های مختلف به کاربران، در شهرهای مختلف کشور موجب شده این شرکت مشتریان زیادی در مراکز مخابراتی داشته باشد.

شاید شرکت آسیاتک آنچنان سابقه طولانی در ارائه خدمات اینترنت نداشته باشد اما از آن دسته شرکت های تازه تاسیسی است که همواره در تلاش است بهترین سرویس اینترنت خانگی و دیگر خدمات را با بالاترین کیفیت ارائه دهد. در همین مدت زمان کم این شرکت در میان بهترین سرویس دهنده های اینترنت کشور قرار گرفته است. چند آمار از رتبه بندی ها نشان می دهد که این شرکت در چند مورد توانسته رتبه یک بهترین اپراتور را به خود اختصاص دهد.

خدمات شرکت آسیاتک

 1. اینترنت پر سرعت ADSL2+
 2. اینترنت بی سیم اشتراکی
 3. اینترنت public wifi
 4. تلفن ثابت آسیاتل
 5. خدمات ارزش افزوده (VAS)
 6. میزبانی دیتاسنتر
 7. پهنای باند اختصاصی
 8. سرور مجازی/اختصاصی
 9. اینترنت نسل 4 ثابت (TD-LTE)
 10. فروشگاه آنلاین
 11. هاستینگ
 12. دامنه

بهترین سرویس دهنده های اینترنت ایران,سرویس دهنده اینترنت,بهترین خدمات اینترنت خانگی,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، کانادا
 2. بیشترین بازدید از سایت های:گوگل، شاپرک، تماشاخونه، دیجی کالا، ورزش3
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %15.1
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 5.72
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 6:17
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: فیلیمو، آسیاتک، asiatech، 1544، اسیاتک

امکانات شرکت آسیاتک

 • دسته بندی با آسیاتک (آسیاتک در یک نگاه، آشنایی با آسیاتک)
 • دسته بندی خدمات و تعرفه ها (هاستینگ، دامنه، فروشگاه آنلاین و …)
 • دسته بندی پشتیبانی (امور مشترکین، دانش و پژوهش، تماس با ما)
 • تب شارژ سریع
 • تب اخبار و رویداد ها

این سایت با کلمه کلیدی “سرویس اینترنت خانگی” پنجمین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سرویس اینترنت ایران,بهترین سرویس اینترنت خانگی,بهترین سرویس دهنده اینترنت خانگی,

یکی از بزرگترین شرکت های ارائه خدمات اینترنت پرسرعت کشور که در اختیار بخش خصوصی نیز قرار گرفته است گروه شرکت های پارس آنلاین است. مهم ترین خدماتی که این شرکت ارائه می دهد ارائه راه حل های مناسب و مختلف جهت دسترسی به اینترنت پرسرعت،‌ بهره مندی از مراکز خدمات مراکز داده مثل میزبانی وب، سرور اختصاصی و سرور ابری می باشد.

تمام نقاط کشور از خدمات اینترنت پرسرعت پارس آنلاین همچون ‌ADSL و اینترنت VDSL استفاده می کنند. این شرکت یکی از بهترین سرویس دهنده های اینترنت ایران است که سازمان ها و موسسات دولتی و خصوصی نیز از خدمات و سرویس های پرسرعت اینترنت آن در اکثر نقاط کشور بهره می برند.

فعالیت شرکت های پارس آنلاین از اواخر سال 1378 آغاز شده که با تشکیل بزرگ ترین شبکه دسترسی به مجهزترین ابزارهای ارتباطی و اینترنتی، خدمات متنوع و موثری در کل کشور فراهم آوره است. این شرکت به عنوان بزرگترین مجموعه سرویس دهنده اینترنت در بخش خصوصی ارتباط خود را با شبکه های محلی و جهانی برقرار کرده و نیروهای متخصص و کارآمدی نیز بهره می برد.

در سال 1396 شنیده شد که شرکت پارس آنلاین قصد دارد سهام خود را به رقیبش یعنی های وب بفروشد و حتی تفاهم نامه ای نیز در این خصوص امضا کردند. ولی این تفاهم نامه به مرحله اجرا نرسید و پس از مدتی این خبر منتشر شد که تفاهم نامه لغو شده است. اما هم اکنون سهام این شرکت متعلق به شرکت های وب می باشد.

بهترین سرویس دهنده اینترنت در ایران,بهترین سرویس دهنده های اینترنت,بهترین سرویس دهنده های اینترنت ایران,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، شاپرک، دیجی کالا، شاتل، پارس آنلاین
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %22.3
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 4.26
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 4:22
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: پارس آنلاین، parsonline، پارس انلاین، سرور مجازی، اینترنت

امکانات شرکت پارس آنلاین

 • دسته بندی اینترنت پرسرعت
 • دسته بندی فروش اینترنت پرسرعت
 • دسته بندی تمدید اینترنت پرسرعت
 • دسته بندی تعرفه خدمات
 • دسته بندی خدمات سازمانی و ابری
 • دسته بندی دیتا سنتر
 • دسته بندی پهنای باند اختصاصی
 • دسته بندی خدمات ماهواره
 • دسته بندی اخبار

این سایت با کلمه کلیدی “سرویس اینترنت خانگی” ششمین سایت جستجو گوگل می باشد.

سرویس دهنده اینترنت,بهترین خدمات اینترنت خانگی,بهترین سرویس اینترنت ایران,

های وب (شرکت داده گستر عصر نوین) یکی دیگر از بهترین سرویس دهنده اینترنت خانگی است که توانسته از سازمان تنطیم مقررات و ارتباطات رادیویی، پروانه ایجاد و بهره برداری از شبکه ارتباطات ثابت (FCP) را اخذ نماید. این شرکت در حال حاضر در تمام شهرهای کشور نمایندگی داشته و به مشترکین تمام این شهرها سرویس های پرسرعت اینترنت ارائه می  دهد.

فعالیت جدی این شرکت در سال 1382 با هدف عرضه خدمات دسترسی به اینترنت و برقراری ارتباطات آغاز شده است. شرکت اینترنتی های وب سرویس های متنوع شبکه و اینترنت ADSL، Broadband و VOIP را در تمام نقاط کشور عرضه می کند. های وب با 31 دفتر استانی مشترکین خود را زیر پوشش شبکه های وب برده است.

شرکت های وب از جمله سرویس دهنده های اینترنتی است که توانسته سهام دو شرکت رقیب خود را خریداری نماید. اولین سهام شرکتی را که خریداری کرد پارس آنلاین بود و پس مدتی خرید سهام شرکت ایرانیان را نیز در طرح و برنامه خود قرار داد. یکی از اقدامات ویژه ای که این شرکت با همکاری شرکت وادفون (آغاز همکاری از سال 1395) انجام داده، تلاش جهت راه اندازی اینترنت اشیاء است.

خدمات شرکت های وب

 1. خدمات سازمانی
 2. سینمای خانگی
 3. سرویس های ADSL2+
 4. سرویس های ویژه برج ها و مجتمع ها
 5. سرویس های 4G

بهترین سرویس اینترنت خانگی,بهترین سرویس دهنده اینترنت خانگی,بهترین سرویس دهنده اینترنت در ایران,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، کانادا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، شاپرک، های وب، دیجی کالا، شاتل
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %39.4
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.58
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 3:19
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: های وب، hiweb، تست سرعت اینترنت، اینترنت، پنل کاربری

امکانات شرکت های وب

 • دسته بندی خدمات خانگی (قیمت های ADSL2+، 4G در روستا ها، فروش شبکه ای و …)
 • دسته بندی رادیو ترانک عمومی
 • دسته بندی پشتیبانی و استان ها
 • دسته بندی امور سهام
 • تب سنجش سرعت

این سایت با کلمه کلیدی “سرویس اینترنت خانگی” دومین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سرویس دهنده های اینترنت,بهترین سرویس دهنده های اینترنت ایران,سرویس دهنده اینترنت,

در سال 1382 شرکت ارائه خدمات اینترنتی پیشگامان فعالیت خود را آغاز کرد و توانست پس از گذشت مدتی، مجوزهای PAP و FCP را از سازمان تنظیم مقررات دریاف نماید. بسیاری از شهرهای کشور از خدمات شرکت پیشگامان از جمله سرویس اینترنت خانگی استفاده می کنند. سرویس های این شرکت براساس تکنولوژی های خانواده DSL مثل ADSL، VDSL، ADSL2+ و… می باشد که به بسیاری از مشترکین ارائه می دهد.

طبق ادعای پیشگامان، این شرکت از بروزترین تجهیزات اینترنتی در زیرساخت خود استفاده می کند. خدمات دیگری که این شرکت ارائه می دهد شامل: پهنای باند اختصاصی، سرویس های مختلف با حجم های متفاوت، اینترنت نسل چهارم TD-LTE، اینترنت بی سیم بر پایه سیم کارت و … می باشند.

این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین شتاب دهنده های ایران

چشم انداز شرکت پیشگامان این است که هر چقدر رو به جلو حرکت کند، از فناوری های جدید و بروز در ارائه خدمات خود جهت پیشبرد تکنولوژی در سرتاسر کشور بهره بگیرد. نمونه این تکنولوژی های جدید G5 می باشد، که شرکت پیشگامان قصد دارد با راه انداز اینترنت نسل پنجم G5 گام بزرگی را در ارائه خدمات به مشترکین بردارد و خود را به یکی از بهترین سرویس دهنده های اینترنت در ایران تبدیل کند.

خدمات شرکت پیشگامان

 1. اینترنت پرسرعت ADSL
 2. اینترنت بی سیم اشتراکی
 3. پهنای باند اختصاصی
 4. اینترنت مرکزی ویژه برج ها و مجتمع ها
 5. سرویس وایرلس عمومی Public Wifi
 6. خدمات اینترنت نسل 4 ثابت TD-LTE
 7. خدمات تلفن ثابت بر مبنای IP

بهترین خدمات اینترنت خانگی,بهترین سرویس اینترنت ایران,بهترین سرویس اینترنت خانگی,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، شاپرک، آسیاتک، شاتل، پارس آنلاین
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %34.4
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 3.63
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 4:59
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: تست سرعت اینترنت، پیشگامان، pishgaman، تست سرعت، اینترنت پیشگامان

امکانات شرکت پیشگامان

 • دسته بندی تعرفه ها (اینترنت بی سیم اشتراکی، پهنای باند اختصاصی، مودم و …)
 • دسته بندی امور مشتریان (ثبت نام ADSL، تست سرعت اینترنت و …)
 • دسته بندی محتوای آموزشی (راهنمای استفاده از پنل کاربری، راهنمای خرید آنلاین و …)
 • تب رسانه های تعاملی
 • تب خدمات اینترنت نسل 4 ثابت
 • تب اینترنت پرسرعت ADSL2+
 • تب اینترنت پر سرعت بی سیم
 • تب پهنای باند اختصاصی
 • تب اینترنت برج و مجتمع

این سایت با کلمه کلیدی “سرویس اینترنت خانگی” اولین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سرویس دهنده اینترنت خانگی,بهترین سرویس دهنده اینترنت در ایران,بهترین سرویس دهنده های اینترنت,

یکی از شرکت های بزرگ ارائه اینترنت در ایران صبانت (شرکت داده های نداگستر صبا) می باشد که با اخد مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات در این خصوص فعالیت خود را آغاز کرده است. همچنین این شرکت توانسته پروانه های FCP و PAP (نقاط دسترسی انتهایی) را از سازمان تنظیم مقررات دریافت نماید.

شروع فعالیت شرکت صبانت از سال 1382 به عنوان یکی از بزرگ ترین شرکت های مجموعه گروه صنعتی پرورش داده ها، بوده است. هدف این شرکت در ابتدا ارتقا کیفیت خدمات ارتباطی در ایران بود، که با استفاده از فن آوری ADSL ارتباطی پرسرعت را بین شهرها برقرار کرد و موفق شد هدف خود را به انجام برساند. همین عامل موجب شد شرکت انتقال داده های ندا گستر با نام تجاری صبانت، به یکی از قدیمی ترین و بهترین سرویس دهنده های اینترنت کشور مبدل شود.

درست است که شرکت صبانت از قدیمی ترین و باسابقه ترین شرکت های اینترنت کشور به شمار می رود اما هم اکنون در رده شرکت های برتر ارائه دهنده اینترنت قرار نمی گیرد. با این وجود این شرکت در تلاش است با ارائه خدمات باکیفیت و جلب رضایت مشتری دوباره جایگاه خوبی را بین اپراتورهای دیگر پیدا کند.

خدمات شرکت صبانت

 1. خدمات سرویس مجتمع ها
 2. خدمات شبکه های خصوصی (VPN)
 3. خدمات پهنای باند اختصاصی
 4. خدمات سرویس های حجمی
 5. خدمات سرویس های FCP
 6. خدمات آنتی ویروس

بهترین سرویس دهنده های اینترنت ایران,سرویس دهنده اینترنت,بهترین خدمات اینترنت خانگی,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های:گوگل، شاپرک، بانک ملت، شرکت مخابرات ایران، ورزش3
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %15.0
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 4.70
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 7:42
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: صبانت، تست سرعت اینترنت، sabanet، صبا نت، تست سرعت

امکانات شرکت صبانت

 • دسته بندی تلفن Voice (صبافون، صباتل، تلفن سازمانی)
 • دسته بندی اینترنت ADSL2+ (تعرفه ها و لیست سرویس ها، مناطق تحت پوشش)
 • دسته بندی پشتیبانی
 • تب ثبت نام ADSL2+
 • تب جشواره ها و پیشنهادات ویژه
 • تب تمدید و شارژ سریع
 • تب پهنای باند اختصاصی
 • تب نقشه و درخواست نمایندگی

این سایت با کلمه کلیدی “سرویس اینترنت خانگی” هفتمین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سرویس اینترنت ایران,بهترین سرویس اینترنت خانگی,بهترین سرویس دهنده اینترنت خانگی,

شرکت رهام داتک (شرکت انتقال داده های رهام داتک) به طور جدی فعالیت خود را در سال 1380 در زمینه شبکه های ارتباطی آغاز نمود، و به مرور فعالیت خود را در زمینه شرکت و ارتباطات بی سیم گسترش داد. در حال حاضر این شرکت بهترین خدمات اینترنت خانگی از جمله خدمات اینترنت ADSL و نسل های متعدد آن را در سراسر کشور پوشش می دهد.

شرکت رهام داتک موفق شده پروانه هایی همچون FCP، ISDP، VOIP و PAP را از سازمان های مربوطه دریافت نماید. این شرکت همچنین سرویس وایمکس را در شهر تهران ارائه می دهد. پوشش سراسری اینترنت در شهرها توسط این شرکت هنوز تکمیل نشده و برخی استان ها دسترسی به خدمات آن ندارند.

شرکت رهام داتک را بیشتر با عنوان شرکت ارتباطی می شناسند تا اپراتور اینترنتی. چرا که این شرکت خدماتی نظیر تجهیزات مخابراتی، تولید نرم افزارهای امنیتی، ارائه خدمات ارتباطی و … را که بیشتر در حوزه مخابرات و ارتباطات می باشند، عرضه می کند.

خدمات شرکت رهام داتک

 1. خدمات پهنای باند اختصاصی
 2. خدمات سرویس بیسیم حجمی
 3. خدمات سرویس برج‌ ها (مسکونی، تجاری، اداری)
 4. خدمات سرویس VPN

بهترین سرویس دهنده اینترنت در ایران,بهترین سرویس دهنده های اینترنت,بهترین سرویس دهنده های اینترنت ایران,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: شبکه اجتماعی فیسنما، گوگل، شاپرک، پارت کلیک، ir
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %58.0
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.61
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 2:26
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: داتک، رهام داتک، datak، اینترنت داتک، اینترنت adsl

امکانات شرکت رهام داتک

 • دسته بندی محصولات (تعرفه ها)
 • دسته بندی خدمات سازمانی
 • دسته بندی صدای مشتریان و نمایندگی ها
 • دسته بندی اخبار ، راهنما و آموزش
 • تب اطلاعات بیشتر درباره ADSL
 • تب جستجوی مراکز تحت پوشش
 • تب قیمت سرویس ها

این سایت با کلمه کلیدی “سرویس اینترنت خانگی” پانزدهمین سایت جستجو گوگل می باشد.

سرویس دهنده اینترنت,بهترین خدمات اینترنت خانگی,بهترین سرویس اینترنت ایران,

شرکت فن آوا که زیر مجموعه گروه فن آوا می باشد، از سال 1382 فعالیت خود را جهت عرضه خدمات انتقال دیتا آغاز کرد. این شرکت که در زمینه خدمات اینترنتی فعال است پس از سالها فعالیت توانست پروانه ارائه ارتباطات ثابت (FCP) در کل کشور اخد کند.

سرویس های این شرکت بر اساس تکنولوژی DSL ارائه می شود و در تلاش است تا بهترین خدمات اینترنت خانگی را به مشترکین خود ارائه دهد. در این راستا این شرکت سرویس های متنوع با تعرفه های ارزان و مناسب ارائه می دهد که همین امر موجب شده کابران این شرکت روز به روز در حال افزایش باشد.

شرکت فن آوا خدمات جانبی دیگری مثل VPN، هات اسپات، و دیتاسنتر را در کنار خدمات اپراتوری، به کاربران سازمانی ارائه می دهد.

خدمات شرکت فن آوا

 1. خدمات پهنای باند
 2. خدمات دیتاسنتر
 3. خدمات هات اسپات
 4. خدمات Voip
 5. خدمات وی پی ان
 6. خدمات اینترنت

بهترین سرویس اینترنت خانگی,بهترین سرویس دهنده اینترنت خانگی,بهترین سرویس دهنده اینترنت در ایران,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، شاپرک، دیجی کالا، پارس آنلاین، شرکت مخابرات ایران
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %26.3
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 4.3
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 5:48
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: فن آوا، فن اوا، fanava، فن آوا کارت، فناوا

امکانات شرکت فن آوا

 • دسته بندی اینترنت پرسرعت (تعرفه ها، مناطق تحت پوشش، سفارش آنلاین)
 • دسته بندی راهکار های سازمانی
 • دسته بندی پشتیبانی (مرکز پشتیبانی فن آوا، آموزش و راهنمایی ها، دانلود ها)
 • دسته بندی اخبار شرکت و شبکه نمایندگی و پیشنهاد ویژه
 • تب بررسی پوشش خدمات
 • تب سفارش آنلاین اینترنت
 • تب تعرفه خدمات اینترنت پرسرعت

این سایت با کلمه کلیدی “سرویس اینترنت خانگی” بیست و چهار سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سرویس دهنده های اینترنت,بهترین سرویس دهنده های اینترنت ایران,سرویس دهنده اینترنت,

در سال 1383 شرکت دیده بان نت در شهر کرمان فعالیت خود را با هدف توسعه خدمات اینترنتی و شبکه آغاز کرد. این شرکت توانست پس از مدتی مجوز ISP را از سازمان تنظیم مقررات رادیویی دریافت نماید. این شرکت پس مدت زمانی مجوز ServeCo را دریافت و فعالیت های خود را در این راستا گسترش داد. یکی از اهداف شکرت دیده بان نت این است که با کمک دانش نیروهای خود و استفاده از تجربه متخصصین، فناوری اینترنت را در کشور بومی سازی کند.

در کنار خدمات اپراتور اینترنت، هم اکنون ارائه و پشتیبانی پایانه های POS نیز در این شرکت در شهر کرمان انجام می شود که به عنوان بهترین نماینده کشوری آسان پرداخت شناخته شده است. البته تمام خدمات این اپراتور ثابت تنها در شهر کرمان انجام می شود و پوشش سراسری ندارد.

مانند بهترین سرویس دهنده های اینترنت در ایران این شرکت نیز نه تنها در حوزه اینترنت، بلکه فعالیت دیگری مثل ارتباطات و خدمات نرم افزاری تحت وب انجام می دهد.

بهترین خدمات اینترنت خانگی,بهترین سرویس اینترنت ایران,بهترین سرویس اینترنت خانگی,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های:گوگل، آسیاتک، شاپرک، com، دیجی کالا
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %38.5
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 3.0
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 3:11
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: دیده بان نت، دیدبان نت، ir، dideban net، دیده بانت

امکانات شرکت دیده بان نت

 • دسته بندی اینترنت پرسرعت
 • دسته بندی وب سایت و نرم افزار
 • دسته بندی پایانه های فروشگاهی
 • دسته بندی تعرفه اینترنت
 • تب درباره دیده بان نت (سوابق، فعالیت ها، مجوز ها)
 • تب دریافت نمایندگی
 • تب ربات تلگرام
 • تب تعرفه اینترنت
 • تب سامانه تست سرعت
 • تب شارژ سریع حساب اینترنت

لطفا با نظرات خود و معرفی سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند ما را همراهی کنید.

رتبه بندی شرکت های اینترنتی از نگاه کاربران

مشاهده نتایج

بهترین سرویس دهنده اینترنت خانگی,بهترین سرویس دهنده اینترنت در ایران,بهترین سرویس دهنده های اینترنت, Loading ...

2 واکنش کاربران به این مقاله

 1. مرسی از مطالب خیلی خوبی که تو سایتتون به اشتراک میذارید مخصوصا قسمت معرفی که خیلی سایت‌های خوبی رو معرفی می‌کنید
  خسته نباشید واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا