آشپزیراهنمای سفر به اروپا

10 تا از بهترین غذاهای لندن با عکس

افزایش بازدید در گوگل

لیست غذاهای معروف لندن

زمانی که از انگلیس و شهر لندن صحبت می کنیم، ممکن است اولین چیزی که به خاطر تان می رسد چای ها و مراسمات مخصوص چای خوردن باشند. اما بهتر است بدانید که باید تمام آن تصورات را کنار بگذارید چرا که زیادی قدیمی شده اند.

آشپزی انگلیسی و غذاهای لندن از خوشمزه ترین دستورها و مواد موجود استفاده می کنند تا طعمی رویایی خلق کنند و این را تنها زمانی متوجه می شوید که خودتان آن ها را از نزدیک امتحان کنید.

شرط می بندیم که پس از مزه کردن آن ها بیخیال شان نخواهید شد و غذاهای انگلیسی به یکی از بهترین تجربه های شما تبدیل خواهند شد.

اگر این مطالب باعث شده تا دهان تان آب بیوفتد و حسابی کنجکاو شوید، با ما همراه باشید تا ۱۰ تا از بهترین غذاهای لندن را به شما معرفی کنیم.

بهترین غذای لندن,عکس غذای لندن,غذای خیابانی لندن

۱۰. رول بیکن و تجربه طعمی بی نظیر | Bacon Roll

قطعا شما هم می دانید که بیکن و ساندویچ آن یکی از محبوب ترین صبحانه های غربی است که در انگلیس هم حسابی محبوب است و کلی طرفدار دارد.

در این غذا از مرغوب ترین بیکن های انگلیسی استفاده می شود که با لایه ای از تخم مرغ و سس هلندایز پوشانده شده و در نهایت روی نان پاراتا قرار می گیرند.

این غذا نه تنها خوشمزه است، بلکه دیدن ظاهرش هم برای تان کافی است تا برای امتحان کردنش وسوسه شوید.

نان پاراتای استفاده شده در این غذا توسط بهترین نانواهای هندی تهیه می شود که در شمال لندن مشغول به کار هستند، بنابراین یکی از خاص ترین غذاهایی است که می توانید در لندن مزه کنید.

غذای محلی لندن,غذای معروف لندن,بهترین غذای لندن

۹. کباب بره؛ لذیذ و همراه با عطر و بوی خاورمیانه ای | Lamb Kebab

آشپزی خاورمیانه ای معمولا از خاص ترین و خوشمزه ترین غذاها تشکیل شده است که دستور های فوق العاده شان در سراسر دنیا منتشر شده اند. از نمونه های این تاثیر را می توانید در غذاهای لندن مشاهده کنید.

کباب بره یکی از این غذاهاست که جزوی از آشپزی انگلیسی شده و علاوه بر خوشمزه بودن حسابی معروف شده است.

کباب های بره که در رستوران های معروف لندن مانند  “منقل “۲ سرو می شوند بسیار لذیذ و آب دارند و از فوق العاده ترین کباب هایی هستند که می توانید در طول زندگی تان امتحان کنید.

بنابراین اگر مسافر لندن هستید حتما امتحان کردن کباب بره را در برنامه های تان بگنجانید.

بهترین غذای لندن,عکس غذای لندن,غذای خیابانی لندن

۸. شاکشوکا دودی؛ متفاوت با طعمی خاص | Smoky Shakshuka

شاکشوکا از آن دسته غذاهایی به شمار می رود که تا حالا مثلش را امتحان نکرده اید. ترکیبی فوق العاده از تخم مرغ آب پز شده، سس گوجه ویژه و ماست دودی یکی از منحصر به فرد ترین غذاهایی را خلق می کند که برای تان نا آشناست اما طعم عجیب و بی نظیر آن هوش از سرتان می پراند.

اگر این غذا توسط سر آشپز های معروف لندن مانند “یوتام اتولنگی” تهیه شود، در رسپی آن از مرغوب ترین پنیرهای شمال لندن استفاده می کند که لذت چشیدن آن را چند برابر خواهد کرد.

بهترین غذای لندن,عکس غذای لندن,غذای خیابانی لندن

۷. ماهی کاد؛ طعمی بهاری و شگفت انگیز! | Cod Fish

اگر از طرفداران غذاهای دریایی هستید، یکی از بهترین انتخاب های شما در لندن ماهی کاد خواهد بود. رستوران اسپرینگ یکی از معروف ترین رستوران های لندن است که سرآشپز معروف آن، “اسکای گینگل” در درست کردن این غذا و بسیاری از رسپی های فصلی دیگر مهارتش را به شما نشان خواهد داد.

ترکیب این اصلی غذا از ماهی و سیب زمینی سرخ شده است که با سیر وحشی و کره خاصی سرو می شود. علاوه بر آن کلم دریایی و لیمو ترش هم از سایر دورچین های جذاب این غذای خوشمزه و لذیذ هستند.

بهترین غذای لندن,عکس غذای لندن,غذای خیابانی لندن

۶. چیپس و ماهی؛ دریایی اما با رنگ و بوی فست فود | Fish & Chips

یکی از معروف ترین غذاهایی که نه تنها در لندن، بلکه در تمام در جهان محبوب است فیش اند چیپس می باشد. این غذا که به علت وجود ماهی در رسپی اش ممکن است دریایی و کلاسیک به نظر برسد، کاملا بر خلاف تصور شماست و بیشتر حالتی فست فودی و ترد دارد که عاشقش خواهید شد!

این غذا از ماهی کاملا سرخ شده تشکیل شده است که در کنارش سیب زمینی های چیپسی و سرخ شده هم سرو می شود.

این غذا به علت سرعت آماده شدنش و همچنین خوشمزه بودن، بسیار در لندن محبوب است و به شما پیشنهاد می کنیم تا حتما امتحانش کنید.

بهترین غذای لندن,عکس غذای لندن,غذای خیابانی لندن

۵. پوره سیب زمینی و پای؛ محلی و دلپذیر | Pie & Mash

یکی از غذای محلی لندن انگلستان که می توانید امتحان کنید، پوره سیب زمینی به همراه پای می باشد.

تصورات تان از پای های شیرین و کیک مانند را دور بریزید و غذایی کلوچه مانند که باگوشت لذیذ پر شده است را جایگزین آن کنید. حتی فکر کردن به ترکیب خوشمزه اش هم کافیست تا هوش از سرتان ببرد.

این غذا در گذشته با گوشت مارماهی تهیه می شده است اما در گذر زمان جایش را گوشت گاو ریز شده و طعم دار شده داده است. پوره سیب زمینی هم از آن دسته غذاهایی است از قدیم الایام محبوب انگلیسی ها بوده و بر سر میزهای غذای شان همواره سرو می شود.

علاوه بر آن معمولا در رستوران ها، کنار غذای تان مقداری نخود فرنگی هم وجود دارد که طعم این غذا را برای تان خاص تر می کند.

بهترین غذای لندن,عکس غذای لندن,غذای خیابانی لندن

۴. رست بیف؛ یکشنبه های خوشمزه به سبک انگلیسی ها | Roast Beef

اگر می خواهید که یکی از خوشمزه ترین غذاهای لندن را امتحان کنید، حتما رست بیف را در صدر جدول قرار دهید.

این غذای لذیذ در گذشته ها به عنوان غذای روز یکشنبه شناخته می شده است و یکی از قدیمی ترین غذاهای انگلیسی است که رنگ و بویی از سنت خانواده های قدیمی دارد.

این غذا به قدری محبوب شده است که دستور آن به کشورهای دیگری مانند آمریکا و استرالیا هم رسیده است و دیگر مخصوص انگلیسی ها نمی باشد.

رست بیف در کنار سیب زمینی های تنوری یا کبابی سرو می شود و همراه آن پودینگ یورکشایر هم قرار می گیرد که طعمی فوق العاده دارد.

بهترین غذای لندن,عکس غذای لندن,غذای خیابانی لندن

۳. وین دالو؛ طعمی فوق العاده از دل لندن | Vindaloo

این غذای محلی لندن یکی از متفاوت ترین غذاهای حاضر در لیست است زیرا برخلاف سایرین از گوشت گاو یا ماهی تهیه نشده است، بلکه در دستور آن از گوشت مرغ استفاده می شود.

اگر از طرفدار غذاهای تند و طعم دار هستید، وین دالو یکی از بهترین انتخاب های پیش روی شماست. در این خوراک از سس های هندی استفاده می شود و طعم بی نظیری را در ذهن تان ثبت خواهد کرد.

بهترین غذای لندن,عکس غذای لندن,غذای خیابانی لندن

۲. بیف ولینگتن؛ خوش عطر و وسوسه انگیز | Beef Wellington

یکی از خاص ترین و خوشمزه ترین غذاهای لندن است که امتحان کردنش ضروری است و حسابی عاشقش خواهید شد!

در این غذا از خمیر پاته استفاده می شود و گوشت و قارچ را در کنار سبزیجات مختلفی در داخل آن قرار می دهند. راز خوش عطر بودن بیف ولینگتن ادویه هایی مانند زنجبیل و فلفل می باشد که لذت مزه کردن آن را برای تان دو چندان خواهد کرد.

بهترین غذای لندن,عکس غذای لندن,غذای خیابانی لندن

۱. بنگرز و پوره سیب زمینی؛ ساده اما فوق العاده | Bangers and Mash

یکی از بهترین غذاهای لندن که با طعمش بریتانیا و آشپزی انگلیسی را احساس خواهید کرد ترکیبی از سوسیس و پوره سیب زمینی است که با خوشمزه و لذیذ بودنش در یادتان خواهد ماند.

بنابراین اگر مسافر لندن هستید این غذا را حتما امتحان کنید و بهتر است بدانید که در روز های سرد بیشتر بهتان می چسبد و حسابی پر انرژی خواهید بود!

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا