سبک زندگی

10 دلیل که چرا هیچ کس نباید از شریک زندگیش عشق گدایی کند

خلاصه نوشته
  • هیچ کس نیازی به التماس عشق از شریک زندگی خود ندارد. اگر مجبور باشید برای عشق گدایی کنید، رابطه بدی دارید. این رفتار چیزی نیست که باید در هر رابطه ای انجام شود. این نشانه این است که شریک زندگی شما به اندازه شما فداکار نیست و ممکن است احساسات برابر نباشد.

هرگز عشق رو گدایی نکن و …

یک رابطه قرار است یک مشارکت واقعی باشد و برای تکمیل آن به دو نفر نیاز است. هر دو شریک باید برای نشان دادن محبت یا غلبه بر مسائل با هم کار کنند. اگر فقط یک شریک این کار را انجام دهد، یک چرخه منفی گرایی بی پایان به وجود می آید. اگر خود را در رابطه ای می یابید که باید در آن از پارتنر خود توجه و محبت بخواهید، این یک رابطه بد است. شریک زندگی شما باید به اندازه شما انرژی صرف کند. در غیر این صورت، خودتان مجبور به ادامه این رابطه خواهید بود.

جدا از ایجاد احساس پوچی و تنهایی، دلایل زیادی نیز وجود دارد که شما هرگز نباید عشق را التماس کنید. اگر مجبور شوید گدایی کنید، این نشانه این است که شما اولویت آنها نیستید و احتمالاً هرگز نخواهید بود. شما باید ابتدا به فکر خود و رفاه باشید و تصمیم بگیرید که زمان حرکت است.

Bestfarsi در این مقاله به 10 دلیل برای اینکه هیچ کس نباید عشق گدایی کند خواهد پرداخت که در روابط همسرداری بسیار موثر است.

شریک زندگی,شریک زندگی عشق,عشق را گدایی نکن,

10. شخص نمی خواهد کارهای خودش را انجام دهد

اگر شریک زندگی شما کارهای مورد نیاز خودش را انجام نمی دهد، تقصیر شما نیست. التماس نکنید که کاری انجام دهند که به آن علاقه ندارند. می توانید شخص دیگری را پیدا کنید که کاملاً درگیر رابطه باشد.

شخصی که کاملاً به این رابطه اختصاص داده شده باشد و می تواند از نظر عاطفی ارتباط برقرار کند. فرد مهم دیگر شما به آنچه در زندگی شما می گذرد حمایت و علاقه مند خواهد شد. به علاوه، آنها می خواهند تا آنجا که می توانند با شما وقت بگذارند.

کسی که می خواهد با شما باشد شما را ترک نمی کند و احساس می کند ارزش شخصی شما کاهش یافته است. بعد از گذراندن وقت با آنها احساس خوشبختی و رضایت خواهید کرد. به یاد داشته باشید، اگر مجبور شوید عشق گدایی کنید، این یک رابطه ناپایدار خواهد شد.

9. ممکن است آماده نباشند

اگر شریک زندگی شما عشق نشان نمی دهد، می تواند نشانه آمادگی آنها برای رابطه مورد نیاز شما نباشد. مهم نیست که چه کاری انجام می دهید یا می گویید، نمی توانید آنها را مجبور به آمادگی کنید.

وقت خود را برای تلاش برای تغییر شخصی که قابل تغییر نیست هدر ندهید. منتظر شریک زندگی باشید که آماده هستید و در کارهایتان به شما آسیب نمی رساند. رفاه شما مهم تر از عدم تمایل آنها است.

عشق گدایی نکن,عشق گدایی نکنید,شریک زندگی,

8. آنها از شما قدردانی نمی کنند

اگر مجبور شوید التماس کنید، این نشانه واضحی است که آنها از شما قدردانی نمی کنند، به این معنی که لیاقت شما را ندارند. نباید وقت خود را از دست بدهید و به عشق شخصی که لیاقت آن را ندارد دعا کنید. سرانجام، کسی که قدر شما را بداند حاضر می شود و همانگونه که لیاقت شما را دارد با شما رفتار می کند.

از آنجا که خوشبختی شما ضروری است، هرگز مجبور نیستید از کسی التماس کنید تا با شما خوب رفتار کند. در عوض، انرژی خود را برای شخصی صرف کنید که هرگز مجبور نخواهد شد دو بار از او خواسته شود تا به شما محبت نشان دهد.

7. گدایی باعث نمی شود شریک زندگی شما را دوست داشته باشد

شما نمی توانید کسی را مجبور کنید که شما را دوست داشته باشد و هیچ التماس خواهی نظر او را تغییر نخواهد داد. درست مثل شما، نمی توانید احساساتی را مجبور به خوشبختی کنید. بنابراین، اگر این شخص اکنون علاقه ای به شما عشق تان، توجه و علاقه ندارد، احتمالاً هرگز اهمیتی نخواهد داشت.

این مطلب را از دست ندهید
نکاتی درباره موفقیت که کمتر کسی در موردشان می گوید

شریک زندگی عشق,عشق را گدایی نکن,عشق گدایی نکن,

6. زمان بازیابی شما را افزایش می دهد

اگر شریک زندگی شما همه کاره نیست، شما در طول زندگی اغلب غمگین و تنها خواهید بود. سرانجام، رابطه به هر شکلی که باشد به پایان خواهد رسید. بنابراین، نباید وقت خود را صرف ناراحتی از احساسی که در روابط خود دارید، کنید.

شما از قبل احساس بدی دارید که آنها به شما عشق و علاقه نمی دهند، بنابراین ممکن است به جای آنها پایان دهید. درد در هر دو مورد رخ خواهد داد، اما این رابطه را مجبور به کارایی نکنید. در عوض، حرکت کنید چراکه شما سریعتر از صدمه عبور خواهید کرد. با کشیدن اتصال دیگر، فقط جدول زمانی بهبودی خود را عقب خواهید برد.

5. این می تواند مانع ملاقات شما با یک شخص مناسب شود

وقتی انرژی خود را صرف شخصی می کنید که شما را دوست ندارد، ممکن است چیز بهتری را از دست بدهید. در واقع، شخصی خاص در آنجا وجود دارد که شما را همانگونه که لیاقت دوست داشتن شما را دارد، دوست خواهد داشت. اجازه ندهید که فرد صحیح از کنار شما عبور کند زیرا شما در تلاش برای جلب محبت شخصی هستید که آن را نمی خواهد.

اگر با کسی در ارتباط ضعیف باشید که باید عشق گدایی کنید، فرد مناسب گزینه درستی نخواهد بود. خود را در این موقعیت قرار ندهید زیرا روزی سزاوار خوشبختی و عشق واقعی هستید.

عشق گدایی نکنید,شریک زندگی,شریک زندگی عشق,

4. این می تواند باعث شود که ارزش شخصی شما کاهش یابد

ارزش و اعتماد به نفس شما اگر خواهان عشق از طرف همسرتان باشید ضربه بزرگی به شما وارد می کند. همچنین برای شما تحقیرآمیز است و باعث می شود احساس بی لیاقتی کنید. باید به یاد داشته باشید که لیاقت دارید و این ضرر شریک زندگی شماست.

یک رابطه فقط باید باعث شود شما بهتر باشید و بیشتر از اینکه ناراحت باشید، شما را خوشحال کند. این باید احساس اعتماد به نفس شما را تقویت کند و باعث شود شما نسبت به آنچه که هستید احساس امنیت کنید. هرگز نباید باعث شود که از ارزش شخصی خود کاسته شود.

3. شما برای شخص دیگری عالی هستید

حتی اگر کسی کامل نیست، شما برای کسی عالی هستید. این را به خاطر بسپارید و به خود یادآوری کنید که اگر مجبورید به شریک زندگی خود محبت کنید برای او ایده آل نیستید. چیزهای خارق العاده ای که ارائه می دهید را برای کسی که نمی داند چقدر خاص هستید، هدر ندهید.

آنها همانطور که همه چیزهای دیگر در مورد شما را دوست دارند، نقص های شما را دوست خواهند داشت. منتظر آن شخصی باشید که همه چیز را درباره شما بپذیرد و شما را به همان اندازه دوست بدارد که ارزشش را دارید.

عشق را گدایی نکن,عشق گدایی نکن,عشق گدایی نکنید,

2. این به شریک زندگی شما برگ برنده می دهد

وقتی برای عشق التماس می کنید، باعث می شود طرف مقابل احساس کند بالای سر شماست. اگر رابطه بعد از التماس شما ادامه یابد، رفتار آنها با شما فقط به دلیل آن بدتر خواهد شد. ارتباط هرگز مساوی نخواهد بود و شما همیشه احساس خواهید کرد که چیزی از دست رفته است.

آنها ممکن است از التماس علیه شما استفاده کنند و به نظر برسد که به شما لطف کرده اند. یا، این شخص حتی می تواند از التماس شما به عنوان ابزاری برای صدمه زدن بیشتر با ایجاد یک شوخی از آن استفاده کند. صدمه زدن به شما را حتی از طرف همسرتان آسان نکنید.

این مطلب را از دست ندهید
10 ترس از عوامل کاهش خلاقیت در شما

حتی بدتر، آنها ممکن است از آن به عنوان فرصتی برای استفاده از شما استفاده کنند. آنها می بینند که شما برای بدست آوردن عشق آنها حاضرید هر کاری انجام دهید. این سناریو می تواند منجر به برنده شدن آنها شود، و شما را وادار به انجام کارهایی کنند که با آنها راحت نیستید و یا باعث ناراحتی شما می شود.

1. لازم نیست ارزش خود را ثابت کنید

اگر شریک زندگی شما ارزش شما را نمی بیند، لیاقت وقت و انرژی شما را ندارند. شما شایسته فردی هستید که می خواهد با شما وقت بگذارد و شما را دوست دارد. هنگامی که آن فرد خاص بخواهد با شما باشد و برای شما ارزش قائل شود، تمام تلاش خود را برای حضور در آنجا می کند.

بهتر است به جای احساس خیلی بدی در رابطه خود، منتظر بمانید تا شخص شگفت انگیزی ظاهر شود. این به عزت نفس و اعتماد به نفس شما کمک می کند و به شما این فرصت را می دهد که با افراد جدید ملاقات کنید.

شریک زندگی,شریک زندگی عشق,عشق را گدایی نکن,

برای جلوگیری از احساس نیاز به عشق شریک زندگی خود چه کاری باید انجام دهید

اگر شریک زندگی شما به تماس های تلفنی شما پاسخ نمی دهد، تماس آنها را متوقف کنید. یا آنها متوجه می شوند که حضور شما از دست رفته است، یا شما خواهید فهمید که شما لیاقت بهتر را دارید. با بی پاسخ ماندن تماس هایتان، فقط احساس بدتری خواهید داشت، بنابراین از این کار اجتناب کنید، تا به شما کمک کند ادامه دهید.

منتظر شریک زندگی خود نباشید. مثبت باشید، لطفا کاری را که می خواهید انجام دهید و هر طور که دوست دارید برنامه ریزی کنید. اگر آنها می خواستند با شما وقت بگذرانند، برنامه هایی را تنظیم می کردند یا به شما اطلاع می دادند که می خواهند با شما باشند.

این وقت را بگذارید تا متوجه شوید شخصی را پیدا خواهید کرد که برای شما ارزش قائل است و وقت شما را با هم می گذراند شما نباید عشق را گدایی کنید، زیرا در این صورت هیچ وقت نمی دانید عشق واقعی چگونه است. شخص دیگری پیدا می شود که شما را به همان طریقی که به دنبالش هستید گرامی بدارد.

در آخر ، یاد بگیرید که خودتان را دوست داشته باشید. اگر بتوانید واقعاً خودتان را دوست داشته باشید، احساس نخواهید کرد که باید از کسی محبت التماس کنید. شما ارزش خود را خواهید دانست و می دانید که بیش از آنچه دریافت می کنید سزاوار آن هستید. دوست داشتن خود به شما کمک می کند تا منتظر آمدن فرد مناسب باشید و در صورت انجام این کار در دسترس خواهید بود.

عشق گدایی نکن,عشق گدایی نکنید,شریک زندگی,

افکار نهایی درباره دلایلی که چرا هیچ کس نباید از شریک زندگی خود عشق بطلبد

اگر احساس می کنید باید عشق به شریک زندگی خود را التماس کنید، باید بهترین کار را برای خود انجام دهید. یادتان باشد که برای خود ارزش قائل شوید و وقت خود را به کسانی که با تمایل وقت خود را به شما اختصاص می دهند بگذرانید. شما لیاقت این را دارید که خوشبخت باشید و هر آنچه را که می خواهید در یک رابطه داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا