سبک زندگی

۱۰ نشانه مردانه برای ابراز عشق

افزایش بازدید در گوگل

نشانه های ابراز عشق در مردان کدامند؟

حرف‌ هایی که بسیاری از زن‌ ها ممکن است در طول روز با آن مواجه شوند شامل: او نمی ‌گوید تو را دوست دارم، اصلا من را دوست ندارد، به زندگی بدون من عادت کرده، ممکن است در جوانی با شکست عشقی مواجه شده باشد، دیگر مرا دوست ندارد، به اصرار خانواده‌ اش با من ازدواج کرده  و … می ‌شود.

تحت این شرایط باید بگوییم که بیشتر مردها از طریق حرف زدن احساس خود را بیان نمی کنند، بلکه کارهایی را انجام می دهند که با توجه به آن ها می توان پی به عشق مردانه همسر خود برد، بنابراین بسیاری از افراد با وجود احترامی که برای همسر خود قائل هستند از عهده گفتن کلمات محبت‌ آمیز بر نمی ‌آید.

بسیاری از مردها ممکن است با هدیه و گل دادن میانه خوبی نداشته باشند یا این ‌که جملاتی چون دوستت دارم را به زبان نیاورند و به ‌جای عذر خواهی سعی به فراموشی موضوع داشته باشند، اگر شما هم با چنین افرادی زندگی می‌ کنید، بهتر است قبل ‌از هر چیزی با ۱۰ نشانه‌ عشق مردها آشنا شوید که در ادامه مطالب آن ‌ها را برای شما بیان می ‌کنیم.

10 نشانه مردانه ابراز عشق,نشانه های ابراز عشق,نشانه های ابراز عشق مردان

۱۰. شما را در اولویت قرار می ‌دهد

مردها اگر واقعا همسر خود را دوست داشته باشد بیشتر از آن‌ چه که تصورش را دارید برای زندگی خود وقت می‌ گذارند و تقویم را با توجه به برنامه‌ های همسر خود ورق می ‌زنند و تمام تلاش خود را می‌ کنند که زمان ‌های آزاد خود را صرف زندگی مشترک کنند.

این چنین مردهایی با دسته ‌گل به خانه نخواهد آمد، اما سعی می کنند که در سریع‌ ترین زمان ممکن خود را به خانه برساند، از طرفی هیچ ‌گاه نمی‌ گویند دلم برای تو تنگ شده ‌است، اما با روی گشاده به خانه بر می‌ گردند و همیشه سعی دارند برنامه‌ ای را برای بعد از ظهر طراحی کند تا با هم وقت بگذرانند.

۹. مرد عمل بودن

اگر به‌ صورت سنتی ازدواج کرده‌ اید و همسر شما تصور می‌ کند که ابراز احساسات بر عهده زن است باید بگوییم که تا مدت ‌ها بعد از ازدواج باید به ‌دنبال نشانه‌ های عشق واقعی مرد به زن باشید که به زبان بی‌ زبانی علاقه آن ها را به شما اثبات می‌ کند.

شاید همسر شما هیچ‌ گاه از کلمه دوستت دارم استفاده نکند، اما سعی دارد با درست کردن وسایل خانه علاقه خود را نشان دهد. این ‌گونه از مردها از ابراز عشق بیزارند و هیچ ‌گونه هیجانی برای آن ندارند، اما در مقابل دوست دارند یک زندگی آرام را برای شما بسازند، همچنین زمانی‌ که مسیر پر ترافیکی پیش روی شما قرار می ‌گیرد هر کاری را انجام می ‌دهند که راحت ‌تر به خانه برسید و همیشه در رفاه باشید.

10 نشانه مردانه ابراز عشق,نشانه های ابراز عشق,نشانه های ابراز عشق مردان

۸. بازنگری باورها

مردهای ایرانی معمولا با اصول خاصی زندگی می ‌کنند و اگر عاشق همسر خود باشند به‌ راحتی از اصول ‌های قدیمی خود دست بر می‌ دارند. شاید مردهایی که علاقه‌ کمی به همسر خود دارند هیچ‌ گاه بر روی مرزهای خود خط نکشند، اما یک مرد عاشق کاملا انعطاف ‌پذیر است و می‌ تواند قوانین زندگی خود را تغییر دهد، به‌ همین علت اگر همسر شما در حال انجام کارهایی است که شما را راضی نگه ‌دارد باید پی به دوست داشتن وی ببرید.

۷. کمک گرفتن از همسر خود

یکی از نشانه های عشق مرد به زن این است که هرکاری داشته باشد از همسر خود کمک می گرد، بنابراین باید بدون هیچ ‌گونه چون ‌و چرایی آن کار را برای وی انجام دهید.

شاید اینگونه مردها خود از عهده انجام تمامی کارها بر آیند، اما برای ‌اینکه به شما میزان علاقه خود را نشان دهند دوست دارند تمامی کارها را مشارکتی انجام دهند.

این مردها می‌ خواهند حتی راحت‌ ترین کارها را هم به کمک همسر خود انجام دهند، برای مردهایی که نمی‌ توانند به ‌صورت مدرن علاقه خود را نشان دهند کمک خواستند یکی از راه های ابرز علاقه است.

10 نشانه مردانه ابراز عشق,نشانه های ابراز عشق,نشانه های ابراز عشق مردان

۶. رویاهایش را با همسرش می‌ سازد

اگر مردی واقعا عاشق شما باشد ثانیه به ثانیه زندگی را در کنار شما می‌ گذراند و هیچ کدام از رویاهایی که در ذهن دارد بدون شما برای وی امکان‌ پذیر نخواهد بود، بنابراین تمام تلاش خود را می ‌کند که زندگی راحتی برای شما فراهم کند، به عنوان مثال برای رسیدن به ثبات مالی  تلاش زیادی را انجام می دهد و دوست دارد یک خانواده‌ کامل داشته باشید، همچنین از خبر داشتن یک بچه در زندگی بسیار هیجان ‌زده می ‌شود و از اتفاق های تازه استقبال می‌ کند.

۵. تغییر دادن خود

تغییر دادن اخلاق و روحیات بدون شک امری کاملا سخت است، بنابراین اگر همسر شما در حال تلاش است که خود را تغییر دهد بدون شک به شما علاقه زیادی دارد.از طرفی اگر مردی به‌ خاطر شما صبور می ‌شود و روی موضوعاتی که هیچ ‌گونه اهمیتی برای وی ندارند تمرکز بیشتری نشان می ‌دهد، به دلخواه شما لباس می ‌پوشد، اگر برخورد او را دوست ندارید و به ‌خاطر شما تغییر می کند و …  بدون شک علاقه خود را نشان می دهد.

10 نشانه مردانه ابراز عشق,نشانه های ابراز عشق,نشانه های ابراز عشق مردان

۴. شما را حلال مشکلات قرار نمی‌ دهد

فردی هم که زندگی مشترک خود را با عشق شروع می کند دور از مشکل نخواهد بود، پس اگر همسر شما عشق و علاقه ای واقعی داشته باشد هرگز برای حل کردن مشکلات از شما کمک نخواهد گرفت، حتی اگر تفاوت عقیده ‌ای بین شما و اطرافیان وجود داشته باشد به آن توجهی نشان نمی ‌دهد و خود حلال مشکلات می ‌باشد.

۳. پا به ‌پای شما پیش می‌ رود

یکی از نشانه‌ های عشق مردان این است که با تمام وجود می‌ خواهند همسر خود را راضی و خوشحال نگه دارند، حتی شاید آخر هفته رمانتیکی را برای آن ها مهیا نکنند، اما  به تمامی حرف‌ ها و درد دل‌ های همسر خود گوش می ‌دهند تا دغدغه‌ ها و نگرانی ‌های وی را رفع کنند. حتی برای او فرقی ندارد که شما درگیر یک مسئله کاری یا خانوادگی باشید تنها می ‌خواهد شما را خوشحال کند.

10 نشانه مردانه ابراز عشق,نشانه های ابراز عشق,نشانه های ابراز عشق مردان

۲. فاش کردن تمامی رازها برای شما

بسیاری از مردها رازهای خود را برای هیچ ‌کس بازگو نخواهند کرد، چرا که گفتن رازی که سال‌ ها پنهان بوده برای یک مرد ساده نیست و مردی که عاشق همسر خود باشد هیچ‌ گونه رازی را پنهان نمی‌ کند، پس فکر نکنید حرف ‌هایی که شما به ‌راحتی آن ‌ها را بر زبان می ‌آورید برای مردها هم قابل گفتن است.

در نتیجه اگر مردی رازهای خود را برای شما گفت بهتر است شنونده خیلی خوبی باشید، برای یک مرد زمانی گفتن رازها راحت می ‌شود که یک عشق بی ‌اندازه داشته باشد.

۱. پذیرفتن همسر خود همان گونه که هست

هیچ فردی بدون ایراد نیست و از ظاهر تا نوع حرف زدن و وضعیت خانوادگی ممکن است  ایرادهایی وجود داشته باشد، بنابراین اگر مردی عاشق همسر خود باشد از تمامی مشکلاتی که وجود دارد گذشت می کند.

یک مرد عاشق همیشه در برابر تمامی انتقادهایی که وجود دارد پشتیبان همسر خود است و اجازه نمی دهد کسی در مورد شریک زندگی وی بد بگوید.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دکمه بازگشت به بالا