سبک زندگی

10 راه برای ضد ضربه شدن ازدواج

افزایش بازدید در گوگل

بسیاری از افراد به دلیل واهمه‌ ای که از شکست خوردن در ازدواج خود دارند، هیچگاه اقدام به این کار نمی‌کنند و تنهایی را به خواست خود انتخاب می ‌کنند. اما باید بدانید روش هایی وجود دارند که با کمک گرفتن و پیروی از آن ها، می توانید ازدواجی موفق داشته و همواره زندگی خوشی را در کنار همسر خود طی نمایید. اگر می خواهید با راه های ضد ضربه شدن ازدواج آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه بمانید و مطالب ذکر شده را مورد بررسی تان قرار دهید.

بررسی ۱۰ روش برای ضد ضربه شدن ازدواج

همانطور که تا به الان متوجه شده‌ اید، برای داشتن یک زندگی موفق می‌بایست راه و روش ‌های متعددی را مدنظر خود قرار دهید که از مهم ‌ترین آن ها می ‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

راه ضد ضربه شدن ازدواج,راه های ضد ضربه شدن ازدواج,راه ضد ضربه شدن ازدواج

۱۰. تماس های کوتاه

یکی از مهم ترین راه‌ های ضد ضربه شدن ازدواج، تماس‌های کوتاه با همسرتان است. هنگامی که همسر شما به محل کار روانه می‌ شود، بهتر است روزی یک الی دو بار با او تماس گرفته و جویای حال آن شوید تا از این طریق بتوانید عشق و محبت خود را نسبت به او بروز دهید. بسیاری از افراد هنگامی که با همسرشان تماس می ‌گیرند مکالمه را به شدت طولانی می‌ کنند که این موضوع باعث می شود همسرتان از کار خود عقب بماند و هنگام بازگشت به منزل، تمایلی به حرف زدن با شما نداشته باشد. به همین خاطر توصیه می‌شود تا تماس ‌های خود را بیش از یک دقیقه ادامه ندهید و پس از یک احوالپرسی نسبتا ساده و کوتاه، تلفن را قطع نمایید تا از این طریق بتوانید همسر خود را برای حرف زدن مجدد مشتاق کنید‌.

۹. شبیه یکدیگر باشید

اگر می ‌خواهید یک زندگی با دوام و موفق داشته باشید، می‌بایست شبیه یکدیگر باشید و عادت‌ های مشابه را در خود ایجاد کنید. در این صورت رفتارها و عادت‌های مورد علاقه همسرتان با شما یکسان شده و می ‌توانید از این طریق ارتباط بیشتری را با همسر خود برقرار کنید.

راه ضد ضربه شدن ازدواج,راه های ضد ضربه شدن ازدواج,راه ضد ضربه شدن ازدواج

۸. قدردانی و تشکر

از مهم ترین راه‌ هایی که می ‌تواند باعث افزایش دوام یک زندگی مشترک شود، قدردانی و تشکر زوجین از یکدیگر است. هنگامی که همسر شما برایتان کاری انجام می ‌دهد، بهتر است از او به خوبی تشکر کرده و قدردان زحمات او باشید. بسیاری از افراد گمان می ‌کنند اگر همسرشان کار کوچکی برایشان انجام دهد نیازی به قدردانی و تشکر نیست، اما باید بگوییم این تصور کاملاً اشتباه و نادرست می ‌باشد؛ چرا که در این صورت همسر شما دیگر تمایلی به سورپرایز کردن و خوشحال کردن شما نخواهد داشت و زندگی یکنواختی برایتان به وجود خواهد آمد.

۷. گفتن جملات و کلمات رومانتیک

از مهم ترین لازمه های زندگی مشترک، گفتن جملات و کلمات رومانتیک است. هنگامی که شما به همسرتان جملات زیبا و رومانتیک می گویید، همسرتان علاقه ببش تری را نسبت به شما نشان خواهد داد. علاوه بر این، بعضی اوقات افراد گمان می کنند در زندگی مشترک تنها هستند، گفتن جملات رومانتیک از این تصورات اشتباه تا حد بسیار زیادی جلوگیری می کند.

راه ضد ضربه شدن ازدواج,راه های ضد ضربه شدن ازدواج,راه ضد ضربه شدن ازدواج

۶. خواب منظم

یکی از راه های ضد ضربه شدن ازدواج خواب منظم و مناسب است. هنگامی که شما در طول شب خواب مفید و مناسبی داشته باشید، در روز بعد انرژی بیشتری داشته و می ‌توانید با آرامش بالاتری با همسر خود گفت و گو داشته باشید. افرادی که به کم خوابی عادت دارند، در روز بعد بسیار پرخاشگر بوده و نمی ‌توانند به خوبی مشکلاتشان را با همسر خود برطرف نمایند که این موضوع باعث بروز اختلاف های بسیار زیادی خواهد شد.

۵. لبخند زدن

برای اینکه بتوانید زندگی زناشویی خود را از مشکلات متعدد در امان نگه دارید، به شما پیشنهاد می ‌دهیم تا همواره لبخند به لب داشته باشید. چرا که این موضوع انرژی بالایی را به همسر شما انتقال خواهد داد و از بروز بحث و تنش‌ های گوناگون تا حد بسیار زیادی جلوگیری خواهد کرد. اغلب افرادی که به لبخند زدن عادت دارند، زندگی مشترک موفق‌ تری را تجربه خواهند کرد.

راه ضد ضربه شدن ازدواج,راه های ضد ضربه شدن ازدواج,راه ضد ضربه شدن ازدواج

۴. مکمل یک دیگر باشید

اگر به دنبال راه های پایدار شدن زندگی مشترک هستید، می بایست بدانید زوجین همواره باید مکمل یک دیگر باشند. عده‌ای از افراد ممکن است با خود بپرسند منظور از مکمل بودن یکدیگر چیست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم به عنوان مثال اگر شما مسئله ‌ای را مطرح می ‌کنید، اگر همسرتان پایان دهنده آن مبحث باشد قطعاً می ‌توان گفت شما مکمل یکدیگر خواهید بود و می‌ توانید زندگی مشترک موفقی را پیش رو داشته باشید.

۳. بیان جملات مثبت

طبق تحقیقاتی که توسط تیم ما انجام شده است، باید بگوییم بیان جملات مثبت می تواند تاثیر بسزایی را در زندگی زناشویی شما داشته باشد. هنگامی که کلمه ای مثبت به همسر خود می‌گویید، انرژی بالایی را در او ایجاد می ‌کنید که این موضوع باعث می‌ شود زندگی شما دوام بیشتری را پیدا کند و بتوانید در کنار یکدیگر زندگی خوشایندی را داشته باشید.

راه ضد ضربه شدن ازدواج,راه های ضد ضربه شدن ازدواج,راه ضد ضربه شدن ازدواج

۲. پیش قدم شدن برای آشتی

از دیگر راه های پایدار شدن زندگی مشترک می توان به پیش قدم شدن برای آشتی اشاره کرد. توجه داشته باشید بهتر است جر و بحث زوجین پس از مدت زمان کوتاهی اتمام یابد و یکی از طرفین برای آشتی پیش قدم شود. این موضوع از دلخوری ‌های بزرگ و بیش از اندازه جلوگیری خواهد کرد و باعث محکم شدن زندگی زناشویی خواهد شد.

۱. عدم گذشت بیش از اندازه

آخرین مورد از راه های ضد ضربه شدن ازدواج عدم گذشت بیش از اندازه است. توجه داشته باشید اگر شریک زندگی شما بیش از اندازه شما را از حقوق طبیعی و منطقی خود دور می‌ کند، نباید گذشت بیش از اندازه داشته باشید. چرا که این موضوع باعث می‌شود مشکلات متعددی برای زندگی مشترک شما به وجود آید‌‌ و در نهایت زندگی زناشویی تان خاتمه یابد.

سخن پایانی

همانطور که تا به الان متوجه شده‌ اید، روش و راه ‌های بسیاری برای ضد ضربه شدن ازدواج وجود دارد که اگر آن ها را حائز اهمیت تان قرار دهید، قطعاً می ‌توانید تجربه مناسبی را از ازدواج خود به دست آورید. به همین خاطر سعی کردیم در این قسمت از مقاله شما را با انواع روش ‌های ضد ضربه شدن ازدواج آشنا کنیمگ امیدواریم با مطالعه مطالب فوق توانسته باشید سوالات و ابهامات ذهن خود را نسبت به این موضوع برطرف کرده باشید.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دکمه بازگشت به بالا