سبک زندگی

چگونه با قانون جذب پولدار شویم؟

چگونه با قانون جذب ثروتمند شویم؟

پولدار شدن می تواند یک هدف محسوب شود؟

ممکن است مشکلات مالی که در زندگی وجود دارد، باعث شود نتوانید ارتباط مناسبی را بین ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه خود ایجاد کنید و از داشته ها و اموال خود در دنیا رضایت داشته باشید که بیانگر آن است که هنوز نوعی درگیری و تضاد در درون شما وجود دارد.
قطعا شما هم افرادی را دیده اید که با صرف زمان اندکی در طول یک هفته به سودهای بسیاری می رسند و این سوال برای شما پیش می آید که همچین اتفاقی چگونه ممکن است؟

خیلی ها بر این باور هستند که تنها با عرق ریختن و زحمت کشیدن است که می توان پول در آورد اما کارشناسان معتقد هستند اگر فردی به شغل و حرفه خود علاقه مند باشد می تواند سخت ترین شرایط را تحمل کند و انجام کارها برای او آسان گردد. اگر فردی به کار خود عشق بورزد می تواند با استفاده از قانون جذب سخت ترین کارها را انجام دهد.

ثروتمند شدن با قانون جذب,قانون جذب برای پولدار شدن,قانون جذب و پولدار شدن,

توانایی و قدرت مالی را در وجود خود بیابید

تفکر ثروتمند شدن را باید در خود پرورش دهید و به آن ایمان آورید. قطعا بیان جملاتی مانند من میلیونر می شوم یا پولدار می شوم نمی تواند عملی شود مگر آنکه به آن باور پیدا کنید و در جهت رسیدن به آن تلاش کنید.

اشتباهی که بیشتر مردم در مواقع سختی و در حین مشکلات مالی مرتکب آن می شوند توجه نکردن به قدرت ضمیرناخودآگاه و تاثیر آن می باشد. اگر انسان در چنین شرایطی بتواند به سراغ قانون جذب پولدار شدن برود و از آن کمک بگیرد قطعا می تواند از پس مشکلات خود برآید.
کاملا طبیعی است که اگر مدام به مشکلات و بدبختی ها فکر کنید چیزی شبیه به همان ها نصیبتان می شود. در حالی که اگر تفکر مثبت داشته باشد و به ثروت و رفاه و شادی فکر کنید چیزهایی مانند آن ها به سمت شما می آیند که همگی به دلیل قانون جذب می باشد.

هدف از خلقت انسان قطعا زندگی در شرایط سخت مالی و فقر و تنگدستی نمی باشد و ذهن و اندیشه انسان است که تعیین می کند که انسان تا چه میزان می تواند به مال و ثروت دست یابد، از این رو بهتر است افکار نا امید کننده و مخرب را از خود دور نمایید تا به اوج کمال آرامش و سر بلندی که در شان هر انسانی است در گرو قانون جذب دست یابید.

قانون جذب پولدار شدن,چگونه با قانون جذب پولدار شویم,ثروتمند شدن با قانون جذب,

بهایی که بانک روح پرداخت می کند

خواندن این مقاله باعث می شود که افراد زیادی تصمیم بگیرند به پول و موفقیت در زندگی دست یابند. چنین افرادی ابتدا باید روزانه چندین مرتبه از این هدف خود یاد کنند تا به آن ایمان آورند و در ضمیر ناخودآگاهشان حک شود. پس از آن خواهند دید که این قدرت درونی چگونه آن ها را به سمت رسیدن به آن هدف سوق می دهد.
وجود قدرت های درونی موجب می شود که بدون نیاز به فکر کردن به قضیه پولدار شدن روح خود را به غنی شدن از ثروت تشویق کنید و به واسطه آن در جهت اهداف خود گام بردارید.

این مطلب را از دست ندهید
10 عادت روزانه افراد با اعتماد به نفس بالا

فردی که احساس مثبت و خوبی به ثروت و ثروتمند شدن داشته باشد قانون جذب نیز به او کمک می کند تا به هدف خود برسد. روح انسان یه گونه ای است که به یک بانک تشبیه شده است و به میزانی که در آن پس انداز داشته باشید بهره ای با همان میزان و کیفیت در اختیارتان قرار خواهد داد. از این رو تصمیم با شما است که در این بانک ثروت اندوخته نمایید یا فقر و تنگدستی.

نحوه جلوگیری از برخوردهای ذهنی چگونه است؟

ما به شما پیشنهاد می کنیم که روزانه و به ویژه قبل از خواب این عبارات را با خود مرور و تکرار نمایید تا در ضمیر ناخودآگاهتان حک شود. وجود چنین تلقین هایی موجب می شود که ضمیر ناخودآگاه نیز آن را بپذیرد و از جدال های احتمالی پرهیز کند زیرا کاملا مطابق با روح کمال گرایی انسان است.

از امضا کردن چک سفید خودداری کنید.

پذیرفتن چک سفید و قبول کردن امضای آن به معنی حرکت به سوی تباهی می باشد و شما را به سمت ورشکستگی سوق می دهد به طوری که دیگر حتی ممکن است با خود بگویید همه چیز دیگر برای من تمام شده و تمام دارایی هایم را از دست خواهم داد.
ممکن است زمانی که ترس عواقب امضای چک های سفید سخت شما را درگیر کرده است دوباره چک سفید دیگری را امضا کنید زیرا زمانی که همه چیز منفی است قانون جذب و ضمیر ناخودآگاه شما نیز باعث می شوند ترس و تشویش و نا امیدی در وجودتان بیشتر شود.
در چنین مواقعی قانون جذب نیز بیماری، گرفتاری و مشکلات را به سمت شما هدایت می کند و زندگی شما درگیر اتفاقات ناگوار جدیدی می شود.
طبق عبارت معروف از هر چه بترسی به سرت می آید اگر فردی دیدگاه مثبتی داشته باشد و به ثروت و آرزوهای بلند فکر کند قطعا شرایط زندگی طوری پیش می رود که او به خواسته های خود می رسد و بر عکس اگر فردی به تنگدستی و گرفتاری و مشکلات فکر کند در زندگی نیز آن ها برایش اتفاق می افتد.

ثروتمند شدن با قانون جذب به این صورت است که فرد هر آنچه که بخواهد به سمت او منتقل می کند پس بهتر است از این قانون استفاده کنیم و به جای یاس و نا امیدی چیزهای بهتر و بیشتری را از او بخواهیم که بازتاب بهتری از آن در زندگی خود دریافت کنیم.
بهتر است روزانه و قبل از شروع فعالیت ها به افکار و آرزوهای مثبت ،سلامتی، پول، ثروت ، رستگاری و غیره بیاندیشیم و آن ها را از قانون جذب بخواهیم تا زندگیمان متحول شود.

قانون جذب برای پولدار شدن,قانون جذب و پولدار شدن,قانون جذب پولدار شدن,

سعی کنید از منفی بافی پرهیز کنید

ممکن است در زندگی خود افرادی را مشاهده کرده باشید که هرگز بر اعتقادات و باورهای خود پایبند نیستند و همواره جملاتی مانند این کار فایده ندارد یا بی فایده است را از آن ها می شنویم. در چنین افرادی احساس ترس و تشویش در ضمیر ناخودآگاهشان به یکباره زیاد می شود و جای خود را به امید و آرزوهای بزرگ می دهد.

این مطلب را از دست ندهید
10 ترفند کاربردی برای هدف گذاری صحیح

همانطور که اگر یک بذر کاشته شده و یک زمین کشاورزی را نیمه کاره رها کنیم نباید انتظار برداشت محصول را داشته باشیم. قطعا اگر بر اهداف و آرزوهای مثبت پافشاری نکنیم و به آن ها ایمان نداشته باشیم مطمئنن نمی توانیم به آن ها برسیم، از این رو باید به رسیدن به ثروت و آرزوهای بزرگی که در سر داریم اعتقاد داشته باشیم و آن ها را در ضمیر ناخودآگاه خودمان با تکرار مداوم حک کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا