مشهورترین ها

10 تا از شیطان پرستان مشهور دنیا – مدونا تا جانی دپ

افزایش بازدید در گوگل

مشهور ترین شیطان پرستان دنیا

شیطان پرستی نیز مانند هر آیین دیگری در جهان برای خود پیروانی دارد، جدا از هر گونه قضاوت و یا نقد هوادارن شیطان، امروزه جمعیت کثیری به این عقیده گرایش پیدا کرده اند. در هیچ دین یکتا پرستی اطاعت از شیطان مجاز شمرده نشده و در تمام ادیان بر خودداری و مقابله با شیطان بسیار تاکید، شده است.

در میان مردم جهان برخی افراد مشهور و محبوب نیز به این دین کذایی گرایش داشته و به صراحت عقاید خود را بیان می کنند. در این مقاله قصد bestfarsi شما را با ۱۰ تن از مشهور ترین شیطان پرستان دنیا آشنا خواهد کرد، پس با ما همراه باشید.

شیطان پرستان مشهور دنیا,شیطان پرستان معروف دنیا,مشهور ترین شیطان پرستان دنیا

۱۰. چارلی شین | Charlie Sheen

کارلوس ایروین استیوز با نام هنری چارلی شین، هنرپیشه آمریکایی، متولد ۱۹۶۵ نیویورک است، او از سال ۲۰۱۵ در یک مصاحبه مطبوعاتی اعلام کرد که به بیماری ایدز مبتلاست. و در سال ۲۰۱۷ رسما گرایش خود را به دین شیطان پرستی بیان کرد. چارلی معتقد است، که شیطان نیز به عنوان یک موجود فرابشری می تواند پیروان خود را داشته باشد.

معروف ترین شیطان پرست دنیا,معروف ترین شیطان پرستان جهان,معروف ترین شیطان پرستان دنیا

۹. مدونا لوئیز چیکونی | Madonna Louise Ciccone

مدونا خواننده، ترانه سرا و بازیگر معروف آمریکایی، که در سال ۱۹۵۸ به دنیا آمد، نیز یکی دیگر از مشهور ترین شیطان پرستان جهان به شمار می رود. او به عنوان پردرآمدترین هنرمند سال های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۵ شناخته می شود.

مدونا در یک خانواده کاتولیک متولد شد و پدر ومادری معتقد نیز داشت. بعد ها با برند های مختص به خودش در زمینه لباس و عطر توانست ثروت بیشماری را به دست آورد. این خواننده سرشناس در یکی ازکنسرت هایش، با چند نماد شیطان پرستی به روی صحنه رفت و رسما دین خود را به هوادارنش اعلام نمود.

شیطان پرستان مشهور دنیا,شیطان پرستان معروف دنیا,مشهور ترین شیطان پرستان دنیا

۸. ریحانا | Rihanna

روبین ریانا فنتی با نام هنری ریحانا، از محبوب ترین خوانندگان، بازیگران و طراحان مد اهل باربادوس می باشد. او رسما از سال ۲۰۰۳ فعالیت هنری خود را شروع کرد. ریحانا در سال ۲۰۱۶ با انتشار آلبوم ” ضد” گرایشات شیطان پرستانه خود را ابراز نمود. وی تاکنون جوایز بسیاری از حوزه موسیقی و هنر به دست آورده است.

شیطان پرستان مشهور دنیا,شیطان پرستان معروف دنیا,مشهور ترین شیطان پرستان دنیا

۷. دیوید دابکین | David Dobkin

دیوید دابکین، کارگردان و تهیه کننده فیلم انگلیسی تبار در سال ۱۹۶۹ متولد شد و فعالیت خود را در سینما و هالیوود آغاز کرد. این کارگردان علاوه بر ابراز عقاید شیطان پرستانه خود، به این موضوع که کمپانی برادران وارنر، نیز انتخاب های خود را بر اساس گرایشات دینی افراد انجام می دهند، اعتراف نمود.

او بیان کرد که این کمپانی اشخاصی را که شیطان پرستند را برای ایفای نقش های برتر فیلم های خود انتخاب می کند.

شیطان پرستان مشهور دنیا,شیطان پرستان معروف دنیا,مشهور ترین شیطان پرستان دنیا

۶. لیندزی لوهان | Lindsay Lohan

لیندزی مورگان (دی) لوهان بازیگر، خواننده و مانکن دورگه ایرلندی. ایتالیایی، متولد ۱۹۸۶ می باشد. لیندزی از معروف ترین چهره های هالیوود به شمار می رود، که به صراحت دین شیطان پرستی و اعتیادش را به الکل وموادمخدر اعلام می کند.

ضمن اینکه وی را تا به حال بارها به خاطر سرقت ، قمار و فروش مخدر دادگاهی کرده اند. او درکنار ترویج عقاید خود به حمایت از همجنس گرایان نیز می پردازد.

شیطان پرستان مشهور دنیا,شیطان پرستان معروف دنیا,مشهور ترین شیطان پرستان دنیا

۵. جانی دپ | Johnny Depp

جان کریستوفر “جانی” دپ، متولد ۱۹۶۳ کنتاکی، از مشهورترین هنرپیشه و تهیه کنندگان هالیوود به شمار می رود. جانی موفق به کسب جوایز بسیاری از جمله گلدن گلوب و بهترین بازیگر مرد را از انجمن سینمایی، شده است. دپ در سال های جوانی خود بارها به دلیل خودآزاری و ایجاد جراحت های گوناگون، مورد مشاوره و مداوا قرار گرفت.

اگر چه جانی دپ رسما شیطان پرستی خود را اعلام ننموده، اما در بسیاری از مصاحبه هایش از فرقه های شیطان پرستی حمایت کرده، که همین امر موجب شده تا او را نیز یکی از هوادارن شیطان بدانند. از سویی دیگر انگشتری با نشان اسکلت، که از مهمترین نماد های شیطان پرستان است را به انگشت دارد، و بر عقایدش صحه می گذارد.

شیطان پرستان مشهور دنیا,شیطان پرستان معروف دنیا,مشهور ترین شیطان پرستان دنیا

۴. استفانی جوآن انجلینا جرمنوتا (لیدی گاگا) | Lady Gaga

لیدی گاگا خواننده، تهیه کننده موسیقی، هنرپیشه، ترانه سرا و تاجر آمریکایی موفق و مشهور، نیز از افراد محبوبی است که به دین شیطان پرستی گرایش داشته و در تمام آهنگ های خود، نماد و یا نشانه ای را از این عقیده به همراه دارد.

او در سال های اخیر جزو پردرآمدترین هنرمندان بوده، که آلبوم هایش از فروش بسیار بالایی در جهان برخوردار می باشد. گاگا از شیطان پرستان معروف دنیا و معدود خوانندگانی که موفق به کسب جایزه اسکار شده است، می باشد.

شیطان پرستان مشهور دنیا,شیطان پرستان معروف دنیا,مشهور ترین شیطان پرستان دنیا

۳. بیانسه | Beyoncé

بیانسه جیزل نولز. کارتر، متولد ۴۹۸۱ از خوانندگان مطرح آمریکا به شمار می رود، که در هوستون، تگزاس به دنیا آمد. او فعالیتش را به طور مستقل از سال ۱۹۹۸ آغاز کرد و به سرعت توانست هواداران بیشماری را برای خود، دست و پا کند.

بیانسه در یک مصاحبه مطبوعاتی اعلام کرد، از هوادارن فرقه های شیطان پرستی حمایت می کند و هرگونه اقدامی را برای به رسمیت شناخته شدن شان در جهان انجام خواهد داد.

شیطان پرستان مشهور دنیا,شیطان پرستان معروف دنیا,مشهور ترین شیطان پرستان دنیا

۲. برد پیت | Brad Pitt

ویلیام بردلی پیت با نام هنری براد پیت، متولد ۱۹۶۳ آمریکایی تبار است که طی دو دهه سینمای هالیوود را در انحصار چهره و توانایی خاص خود قرار داده، و هوادارن بیشماری را در سراسر جهان دارد.

برد پیت نیز تا کنون به صراحت عقاید شیطان پرستانه خود را اعلام نکرده، اما در همه محافل مطبوعاتی از طرفداران این فرقه اهریمنی حمایت می کند.

شیطان پرستان مشهور دنیا,شیطان پرستان معروف دنیا,مشهور ترین شیطان پرستان دنیا

۱. مریلین منسون | Marilyn Manson

برایان هیو وارنر با نام هنری “مریلین منسون”، خواننده، ترانه سرا، موسیقی دان، روزنامه نگار و نویسنده آمریکایی با تباری سرخ پوستی، متولد ۱۹۶۹ می باشد. که به استاد اعظم شیطان شهرت دارد.

او می گوید: شیطان مجموعه ای از زیبایی و زشتی در کنار هم است و این تضاد را ارزشمند می شمارد. مریلین نام خود را از ترکیب مرلین مونرو، که نماد زیبایی و خوبی در هالیوود محسوب می شود، و چالرز منسون قاتل زنجیره ای و مخوف آمریکا می داند. او گروه موسیقی پر طرفداری نیز دارد، و در تمام آهنگ هایش نماد های شیطان پرستی را به نمایش می گذارد.

به نظر شما معروف ترین شیطان پرست دنیا کدامند؟

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

13 واکنش کاربران به این مقاله

 1. بله کاملا واقعیه حتی ت همین ایران هم وجود داره شیطان پرست ها استغفرالله شیطان رو خدای خودشون می دونن و دس ب اعمال وحشت ناکی می زنن ک حتی خوندن شون حال آدمو بد می کنه چ برسه ب انجامش

 2. اینا روحشون به شیطان فروختند و شیطان پرست شدند حالا روحشون به شیطان فروختند چی گرفتند جواب اینه معروف بودن اون ها پر کلاغ را به خون خود زند و در کاغذی نوشتند من روحم را به شیطان میفروشم و فردای ان روز ان ها کلی مشهوریت به دست می اورند و همه این ها بخاطر …مشهوریت…

 3. …. اینها همشون بنظرم فقط و فقط جزو سیاهی لشگرهای شیطان پرستانند ، در حالی که خود شیطان پرستان واقعی شبیه مردمان متوسط جامعه هستن ، قابل تسخیص نیستن و با ظاهری کاملن موجه و با شخصیت در جامعه حاضر میشن و با مردم بخوبی معاشرت میکنن ک هیچ
  نقطه تمایزی بین مردم و اونا وجود نداره … نمونه بارزش جرج دبلیو بوش …

 4. دوستان کلا در هالیوود و دنیای هنر آمریکا بعد از مدتی زیر نظر و عضو شیطان پرستان و ایلومیناتی ها نشن از زمین محو و نابودشون میکنن ، هر احدی که آمریکا در اوج مونده و روز به روز محبوبیتش بیشتر میشه بدونید که زیر نظر و در فرقه شیطان پرستی وارد شده ، مثال بارزش هم مایکل جکسون هست که بعد از مقداری مخالفت و سرسختی از روی زمین محوش کردن ، فقط مختص آمریکا هم نیست این فرقه بی اندازه بزرگ و قویه و غیر از خدا هیچ کدوم از انسانها توان مقابله باهاشون رو ندارن ، تصور حرکات و کارهای مرلین منسون آدم رو از انسان بودن متنفر میکنه ، روحیه من به دلیل کنجکاوی و موشکافی در این فرقه داغون شد مراقب روحیه خودتون باشید

 5. حالم بد شد
  فراماسون های اصلی تو اسراییلن
  تو آمریکا هم هستن
  چیز جالب اینه که خیلی محترم و کت شلواری هستن
  و بشدت سرمایه دار

 6. من اینارو درست نمیشناسم اما جانی دپ تویه برنامه تلوزیونی نماد مثلث ایلومیناتی رو مسخره کرد خودم فیلمشو دیدم و تماشاچی ها خندیدن که بعدا هم مشخص شد اونموقع همه تماشاچیا ساکت بودن از ترس و صدای خنده صداگذاری بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا