مشهورترین ها

10 تا از وفادارترین زوج های مشهور دنیا

افزایش بازدید در گوگل

معرفی وفادارترین زوج های مشهور دنیا

بدون شک تصور بسیاری از شما در مورد زوج های معروفی که در زمینه های هنری فعالیت دارند این است که زندگی شان دوام چندانی نخواهد داشت و چندی بعد اخبار جدایی شان جزء سر تیتر تمامی رسانه های خبری خواهد شد! در حالیکه هستند زوج های وفاداری که با توجه به تضادهایی مانند زمینه های فعالیتی شان و یا نژاد و همه این ها سال هاست که در کنار یکدیگر خوش و خرم زندگی می کنند. اما شما باید این را بدانید که جدایی و طلاق مخصوص زوج های سینمایی و هالیوودی نیست! و یا به عبارتی بهتر است که بگوییم نباید به زوج های هنرمند و معروف چنین برچسب هایی بزنید! اتفاقاتی مانند جدایی و طلاق در زندگی افراد معمولی هم رخ می دهد و علت اینکه شاید چنین مسائلی برای زوج های هنرمند تبدیل به یک برچسب منفی شده، این است که تقریبا تمام دنیا آن ها می شناسند و نه تنها طلاق بلکه هر اتفاقی در زندگی شان رخ دهد، مانند بمب در دنیای هنر و اخبار صدا دارد!

در این میان زوج های هالیوودی بسیاری هستند که با وجود فراز و نشیب های طولانی و فشارهای زندگی بازهم صادقانه و وفادارانه در کنار یکدیگر زندگی می کنند حتی برخی از آن ها آنقدر بی حاشیه اند که شاید شما تا امروز متوجه نشده باشید که ازدواج کرده اند! با شناخت بهتر این زوج های مشهور دنیا می توان به گونه ای فرهنگ سازی کرد تا تبدیل به الگویی موفق برای پسران و دخترا جوانی باشند که قرار است روزی تشکیل زندگی مشترک دهند. زوج هایی که در وفاداری به عشق فداکاری های بسیاری کرده اند و حتی بعضی از آن ها داستان های جذابی برای به هم رسیدن شان دارند، تا جایی که فیلم های بسیاری از روی زندگی شان ساخته شده است! در ادامه این مطلب قصد داریم ۱۰ تا از معروف ترین زوج های دنیا را به شما معرفی کنیم که با وجود عشق پایدارشان ثابت کرده اند که هنوز هم می شود زندگی را از ته دل دوست داشت.

زوج های مشهور دنیا,زوج های معروف جهان,زوج های معروف دنیا

۱۰. اوپرا وینفری و استدمن گراهام | Oprah Winfrey & Stedman Graham

اوپرا وینفری، یکی از معروف ترین کار آفرینان زن موفق در جهان است که در بسیاری از برنامه های مشهور آمریکا مجری گری می کند. این بانوی معروف سیاه پوست آمریکایی تبار از سال ۱۹۸۶ تا به اکنون با استدمن گراهام در رابطه است. با توجه به اینکه با گذشت تمامی این سال ها با یکدیگر ازدواج نکرده اند اما همچنان عشق شان پایدار بوده و به همدیگر وفادار هستند. البته چند باری رسانه ها اخباری مضمون بر رسمی شدن رابطه این دو و ازدواج شان منتشر کردند، اما آن ها از این کار منصرف شدند! و پس از مصاحبه با رسانه ها گفتند که ترجیح عهد و پیمان میان شان معنوی است و نیازی به رسمی کردن آن نیست، چراکه خودشان خوب می دانند که هیچ چیز نمی تواند در این دنیا به جدایی شان ختم شود و یا مشکلی در روابط شان به وجود آورد! البته بر اساس گفته های اوپرا، او اگر بخواهد با استدمن ازدواج کند، باید قرار داد پیش از ازدواج نوشته و امضا نماید. زیرا اوپرا ثروت بیشتری نسبت به استدمن دارد و اگر ازدواج کند نیمی از این مال و ثروت به استدمن تعلق می گیرد! البته در برخی از رسانه گفته شده است که شاید علت اصلی ازدواج نکردن این دو، همین موضوع باشد.

عکس زوج های معروف جهان,معروف ترین زوج های دنیا,وفادارترین زوج های مشهور دنیا

۹. دیوید بکهام و دیکتوریا بکهام | David Beckham & Victoria Beckham

به جرعت می توان گفت که این زوج جزء از جذاب ترین زوج های معروف جهان هستند و همه آن ها را دوست دارند. جالب است بدانید که ویکتوریا پیش از اینکه با دیوید، فوتبالیست معروف جهان آشنا شود از او خوشش می آمده و دیوید هم دقیقا زمانی از ویکتوریا خوشش آمد و احساس کرد که به او علاقه مند شده است که اجرایش را در یکی از گروه های معروف موسیقی به نام The spice Girls دید. این دو چند سالی را مخفیانه در رابطه بودند و کسی متوجه آن نشد حتی رسانه ها! یعنی از سال ۱۹۹۶ که تاریخ اولین آشنایی آن ها بود تا چندسالی بعد به صورت مخفیانه ادامه دادند تا اینکه سر انجام این خبر را در رسانه ها و در میان طرفداران شان پخش کردند و سپس در سال ۱۹۹۸ دیوید به ویکتوریا پیشنهاد ازدواج داد. این زوج دوست داشتنی در چهارم جولای سال ۱۹۹۹ ازدواج کردند. آن ها مراسم عروسی شان را در قلعه باشکوهی به نام قلعه گوتیک لاترلزتاون در ایرلند برگزار کردند. ثمره ازدواج این زوج شامل ۴ فرزند است با نام های بروکلین، کروز، رومیو و هارپر می باشد.

دیوید همیشه در مصاحبه هایش در مورد ازدواجش با ویکتوریا اینگونه می گوید:

همیشه خوش باشید و خوش بگذرانید ما اکنون ۴ فرزند بسیار زیبا داریم که ثمره ازدواج و عشق عمیق مان هستند و برای اینکه آن ها را خوشبخت کنیم، تمام تلاش مان را خواهیم کرد. ما برای فرزندمان وقت زیادی گذاشته و در مقابل هم به عنوان یک زوج خوشبخت وقت زیادی برای پایدار شدن رابطه مان می گذاریم.

وفادارترین زوج های مشهور دنیا را بشناسید,زوج های مشهور دنیا,زوج های معروف جهان

۸. هریسون فورد و کالیستا فلاکهارت | Harrison Ford & Calista Flockhart

هریسون فود یکی از معروف ترین بازیگران هالیوودی جهان است که در سال ۲۰۰۲ با کالیستا فلاکهارت در مراسم گلدن گلوب آشنا شد. آن ها پس از گذشت ۸ سال یعنی در سال ۲۰۱۰ در محلی به نام سانتافه در نیومکزیگو ازدواج کردند. جالب است بدانید که هریسون حدود ۲۲ سال از کالیستا بزرگتر است و این اختلاف سنی هیچگاه باعث اختلاف در زندگی مشترک شان نشده است و سال هاست که مردم این زوج را به عنوان بهترین زوج های معروف دنیا می شناسند.

یکی دیگر از حقایق جالب در مورد ازدواج این دو، این است که کالیستا پیش از ازدواج یک پسر بچه را به فرزند خواندگی قبول کرده بود و هریسون هم از ازدواج قبلی اش ۴ فرزند دارد و پس از اینکه با کالیستا ازدواج کرد پسر خوانده او را هم به فرزندی پذیرفت. هریسون در یکی از مصاحبه هایش در مورد کالیسا اینگونه می گوید:

هنگامی که عاشق کالیستا شدم ۶۰ ساله بودم و هیچوقت فکرش را نمی کردم که بتوانم در این سن و سال یک رابطه جدی و متعهدانه بسازم و آن را ادامه دهم!

زوج های مشهور دنیا,زوج های معروف جهان,زوج های معروف دنیا

۷. هیو جکمن و دبورا لی فرنس | Hugh Jackman & Deborra-lee Furness

هیوجکمن بازیگر معروف استرالیایی که با بازی در فیلم مردان ایکس ۲۰۰۰ هزار معروف شد در سال ۱۹۹۵ با دبورا یکی از بازیگران محبوب استرالیایی آشنا شد. آن ها برای اولین بار همدیگر را در پشت صحنه یکی از سریال های تلویزیونی به نام correlli دیدند و از آن به بعد رابطه شان شروع شد و پس از مدت ۳ ماه هیو از دبورا خواستگاری کرد. هیوجکمن در مورد دبورا اینگونه می گوید:

پیش از آشنایی ام با دبی یک مرد ۲۶ ساله بودم که تنها در آمدم هفته ای ۱۲۰ دلار بود و علاوه بر آن دانشجو بودم! اما هنگامی که با دبی آشنا شدم دنیایم تغییر کرد و متوجه شدم که دنیای متاهلی و زندگی با او صدها برابر بهتر از دنیای مجردی است. دبی یک دختر شوخ طبع بی نظیر و زیباست و اعتماد به نفسش مثال زدنی است. من همان بار اول که او را در پشت صحنه سریال دیدم عاشقش شدم! در زمینه تفاهم، دبی دقیقا در نقطه مقابل من قرار دارد و هر چقدر بیشتر او را می شناختم بیشتر عاشق و دلبسته اش می شدم.

دبورا هم در یکی از مصاحبه های خود در مورد رابطه اش با هیو اینگونه گفت:

رابطه من و جکمن روز به روز بهتر می شود البته هنگامی که من با هیو آشنا شدم عشق در نگاه اول اتفاق نیفتاد و من به مرور زمان و شناخت بیشتر او متوجه شدم که چقدر جذاب و دوست داشتنی است. در واقع زمانی که با هیو ازدواج کردم متوجه شدم که در این دنیا می توان علاوه بر شریک زندگی شریک روحی هم داشت! وقتی برای اولین بار او را دیدم با خودم گفتم ممکن است اتفاقاتی بین ما رقم بخورد و وقتی که به جلو پیش رفتیم با خودم گفتم که دبی این مرد قرار است تا همیشه به عنوان یکی از بهترین دوست هایت در زندگی تو بماند اما بعد ها این دوستی تبدیل به یک چیز دیگر شد!

دبورا و هیو بچه دار نمی شدند و پس از تلاش های فروان و بعد از اینکه دب دو سقط جنین داشت تصمیم گرفتند که دو بچه را به فرزند خواندگی قبول کنند.

زوج های مشهور دنیا,زوج های معروف جهان,زوج های معروف دنیا

۶. داستین هافمن و لیزا گاتسگن | Dustin Hoffman & Lisa Gottsegen

داستین هافمن یکی از بازیگران آمریکایی و لیزا گاتسگن یکی دیگر از معروف ترین زوج های جهان هستند که حدود ۴۰ سال است که از ازدواج آن ها می گذرد! هنگامی که از آن ها راز موفقیت شان در زندگی زناشویی را می پرسند آن ها می گویند که ما هر دو مستقل هستیم! آشنایی لیزا و داستین در یک جمع خانوادگی اتفاق افتاد و در آن زمان لیزا تنها ۱۰ سال داشت در حالیکه داستین ۲۷ ساله بود! آن ها داستان جالبی از اولین دیدارشان تعریف می کنند.

دقیقا بعد از ازدواج شان مادربزرگ لیزا جلوی همه می گوید: یادت هست که آن روز بعد از دیدن داستین در گوش من چه گفتی؟ او می گوید که به آرامی در گوشم گفتی که ” مادر بزرگ من می خواهم وقتی بزرگ شدم با داستین ازدواج کنم” ازدواج این دو با توجه به اختلاف سنی شان برای برخی از طرفدارانی که دارند عجیب است چراکه علاوه بر اختلاف سنی در بسیاری از مسائل دقیقا نقطه مقابل یکدیگر هستند.

با این وجود سال هاست که کنار هم زندگی می کنند و نمونه کاملا و بارز یک زوج شاد و خوشبخت هستند. هافمن در مورد ازدواج شان می گوید:

زن و شوهر باید با یکدیگر صادق باشند و همین صداقت است که باعث پایداری رابطه و عمیق تر شدن عشق میان شان خواهد شد. او خطاب به لیزا می گوید که ” من زمان زیادی برای زندگی ندارم و همین زمان مانده هم برای در کنار تو بودن بسیار اندک است”

زوج های مشهور دنیا,زوج های معروف جهان,زوج های معروف دنیا

۵. کوین بیوکن و کایرا سجویک | Kevin Bacon & Kyra Sedgwick

کوین بیوکن و کایرا هم در صحنه فیلم بردازی با یکدیگر آشنا شدند و در سال ۱۹۸۸ با هم ازدواج کردند و پس از آن در چندین فیلم سینمایی و سریالی با هم به جلوی دوربین رفتند و همبازی شدند. آن ها کارنامه هنری بسیار پر رنگی دارند و در دو فیلم در کنار هم بسیار درخشیدند که این فیلم ها عبارتند اند از:
Murder in the First و Loverboy.

کایرا در هنگام ازدواج با کوین ۲۳ ساله بود و ثمره این ازدواج دو فرزند است. او در یکی از مصاحبه هایش در مورد زندگی مشترک با کوین می گوید:

با اینکه سال ها از زندگی مشترک مان می گذرد اما هنوز هم وقتی کوین وارد جمعی می شود قلبم شروع به تند تند تپیدن می کند و رابطه بین مان سال به سال بهتر می شود.  کوین بسیار جذاب است و فکر می کنم نه تنها من بلکه تمام کسانی که او را می شناسند همین فکر را خواهند کرد. کوین برای من شبیه به یک راز سر بسته است و از اینکه قرار است روزی باهم پیر شویم برام ترسناک و در عین حال حسی عجیب و هیجان انگیز است.

کوین هم در مورد کایرا اینگونه می گوید:

از اینکه کایرا به من در عنوان های مختلفی مانند همسر، پدر، موزیسین و بازیگر افتخار می کند، خوشحال می شوم. ما وقت زیادی را باهم می گذرانیم و راز عشق پایدارمان هم همین است!

زوج های مشهور دنیا,زوج های معروف جهان,زوج های معروف دنیا

۴. تام هنکس و ریتا ویلسون | Tom Hanks & Rita Wilson

تام و ریتا از زوج های مشهور دنیا هستند که باهم در فیلمی به نام Volunteers نقش آفرینی کردند و در همان فیلم هم به یکدیگر علاقه مند شدند. آن ها در سال ۱۹۸۸ ازدواج کردند و حاصل ازدواج شان دو پسر است و اکنون نوه هم دارند. هنکس و ویلسون ۳۲ سال است که باهم زندگی می کنند و ریتا در این مورد می گوید:

تام همیشه از من در هر کاری حمایت کرده است. یادم می آید که یک روز در خیابان ۵۸ نیویورک دستم را گرفت و به من نگاه کرد و گفت ” نمی خواهم هیچوقت خودت را تغییر دهی آن هم به خاطر با من بودن” و آن جا بود که موجی از عشق در دلم جوانه زد و تمام وجودم را تسخیر کرد.

تام هم در تمامی مصاحبه هایش در مورد ویلسون می گوید:

من در کنار ریتا بیشتر از لیاقتم خوشبخت هستم و ریتا تنها شریک زندگی من نیست بلکه شریک روحی من است.

زوج های مشهور دنیا,زوج های معروف جهان,زوج های معروف دنیا

۳. مت دیمون و لوسیانا باروسو | Matt Damon & Luciana Barroso

مت همیشه می گوید که به ازدواج اعتقادی ندارد و این روح انسان هاست که باید به تعهد برسد! اما با تمام این حرف ها از سال ۲۰۰۵ تا کنون که با لوسیانا باروسو ازدواج کرده است، به او وفادار مانده! این زوج خوشبخت و هنری در سال ۲۰۰۳ با یکدیگر آشنا شدند و جالب است بدانید که در آن زمان لوسیانا پیشخدمت یک رستوران بود و مت هم بر سر فیلمبرداری فیلم Stuck on You مشغول به کار بود. داستان آشنایی آن ها بسیار جذاب و در عین حال خنده دار است.

مت از زبان خودش داستان را اینگونه تعریف می کند:

روزی به یک رستوران رفتم و از آنجایی که طرفدارانم اذیتم می کردند و معذب بودم مجبور شدم به پشت پیشخوان رستوران پناه ببرم که یک دفعه سر و کله یک پیشخدمت یعنی لوسیانا پیدا شد و با صدای بلند و عصبانیت داد زد ” اینجا چه غلطی می کنی؟” حاضرم برای احساسی که اولین بار با دیدنش تمام وجودم را فرا گرفت قسم بخورم. بله من با همان دیدار اول عاشق لوسیانا شدم.

این زوج دوست داشتنی در سال ۲۰۰۵ ازدواج کردند و حاصل ازدواج شان هم ۴ دختر زیباست. دیمون در مورد زندگی با لوسیانا اینگونه می گوید:

ما در کانون خانواده مان قوانین زیادی داریم مثلا اینکه من نمی توانم بیشتر از ۲ هفته از لوسی دور بمانم من عاشق او هستم و تمام سعی ام را می کنم که در کنارش باشم با او وقت بگذرانم  چراکه او نه تنها شریک زندگی من است بلکه شریک روحی و احساسی من نیز هست.

زوج های مشهور دنیا,زوج های معروف جهان,زوج های معروف دنیا

۲. جف بریجز و سوزان گستون | Jeff Bridges & Susan Geston

جف بریجز ۴۳ سال پیش در فیلمی به نام  Rancho Deluxe بازی کرد و در همان فیلم با سوزان گستون آشنا شد. سوزان پیشخدمت یک مزرعه بزرگ بود. داستان ازدواج این دو بسیار جالب است. جف می گوید:

۱۰ سال بعد از اینکه ازدواج کردیم یک بسته پستی از گریمور همان فیلم دریافت کردم که حاوی یک یادداشت بود که در آن نوشته بود: جف من خیلی اتفاقی درون فایل ها چند عکس از تو پیدا کردم که با یک دختر محلی هم صحبت شده ای و این عکس ها همان عکس هایی است که در لحظه خواستگاری جف از سوزان گرفته شده اند!

و جالب اینجاست که سوزان در آن زمان به جف جوان منفی می دهد. جف و سوزان جزء وفادارترین زوج های مشهور دنیا اما بی حاشیه هستند، زیرا این دو علاقه ای به فاش کردن رازها و اتفاقات شخصی زندگی مشترک شان ندارند. اما پس از آن جواب منفی جف نا امید نشد و باز هم در اواخر تمام شدن فیلمبرداری از سوزان خواهش کرد که باهم بیرون بروند و سوزان هم قبول کرد. جف می گوید:

سوزان دختر بسیار ساده و در عین حال زیبا بود و حس شوخ طبعی جذابی هم داشت تا جایی که درکنارش احساس غریبگی نمی کردم و همین آرامشش بود که باعث شد باز هم از او درخواست ازدواج کنم. من واقعا عاشق سوزان شده بودم!

سر انجام این دو در تاریخ ۵ ژوئن سال ۱۹۷۷ دقیقا ۵ روز بعد از دومین درخواست ازدواج جف، زندگی مشترک شان را آغاز و ازدواج کردند. جف می گوید:

ازدواج با سوزان بهترین کار زندگی اش بوده و رابطه شان بسیار عمیق تر از آنچه می باشد که نشان می دهند. او می گوید انسان ها باید برداشت شان را از عشق تغییر گسترش دهند و ازدواج طولانی یعنی اینکه مدام در طول زندگی به چالش های مختلف قدم می گذاری و امتحان می شوی.

زوج های مشهور دنیا,زوج های معروف جهان,زوج های معروف دنیا

۱. مریل استریپ و دان گامر | Meryl Streep & Don Gummer

مریل استریپ و دان گامر یکی دیگر از زوج های مشهور دنیا هستند که حدود ۴۲ سال از ازدواج آن ها می گذرد. این دو زوج در زمینه هنر فعالیت دارند. مریل یک بازیگر آمریکایی موفق و محبوب است و دان هم در زمینه مجسمه سازی فعالیت می کند. آن ها چهار فرزند دارند و فرزندشان هم مانند رابطه موفقی که دارند، در زندگی بسیار موفق هستند. مریل در دنیای سینما جوایز بسیاری دریافت کرده و حدود ۱۸ بار نامزد جایزه اسکار شده و ۳ بار هم اسکار گرفته است. مریل استریپ دارای ۸ جایزه گلدن گلوب، ۲ جایزه بفتا و همچنین ۲ جایزه امی می باشد. مریل برای همسرش دان ارزش و احترام بسیاری قائل است و در یکی از مراسماتی که اسکار دریافت کرد در حین سخنرانی از همسرش تشکر ویژه ای کرد و گفت تمام موفقیت های زندگی اش را مدیون اوست.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا