اعزام دانشجو

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در تهران

پیشنهاد ویژه بست فارسی

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه می گردی بزن رو دکمه پایین

قیمت لیر ترکیهاعزام دانشجوتحصیل در ترکیهمهاجرت به ترکیه

کشور کانادا به دلیل ویژگی های مثبتی که دارد نظیر موقعیت جغرافیایی ویژه، وسعت زیاد، آب و هوای پاک و کوهستانی، موقعیت اقتصادی و رفاهی بالا، سطح بیکاری پایین، امکانات زندگی خوب و سطح آموزشی بالا توانسته توجه بسیاری از مردم را برای مهاجرت به خود جلب کند.

کشور کانادا در مقایسه سایر کشور ها بیشترین میزان مهاجر را دارد، همین موضوع باعث شده است که تقریبا ۲۲درصد جمعیت این کشور را مهاجران تشکیل دهند و دارای ۳۴ قومیت مختلف با فرهنگ های مختلف باشد.

اگر شما نیز قصد دارید برای اقامت این کشور اقدام کنید و از راه ها و روش های دریافت اقامت آن مطلع شوید، با بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در تهران مشورت کنید تا راه را به شما نشان دهد و در تمام مسیر با تجربه و تخصص پرونده شما را پیش ببرد.

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در تهران,وکیل مهاجرت به کانادا,بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در تهران

چرا باید وکیل مهاجرت داشته باشیم ؟

افراد زیادی هستند که دوست دارند به کانادا مهاجرت کنند، اما نمی دانند چگونه و با چه روشی باید برای مهاجرت به این کشور زیبا اقدام کنند و همچنین از قوانین و شرایط حاکم برای مهاجرت به این کشور اطلاعی ندارند که در این صورت باید با یک وکیل حرفه ای موقعیت خود را در میان بگذارند تا بسته به شرایط آنها و قوانین موجود در آن کشور آنها را راهنمایی و در دریافت اقامت کانادا آنها را حمایت کند.

سعی کنید تا بهترین وکیل مهاجرت به کانادا را انتخاب کنید، زیرا داشتن یک وکیل کاربلد و با تجربه به شما کمک می کند تا روند پرونده و کارهای شما سریع تر اتفاق افتد و راحت تر بتوانید اقامت این کشور را بدست آورید.

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در تهران,وکیل مهاجرت به کانادا,بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در تهران

مشخصات بهترین وکیل مهاجرت به کانادا

برای اینکه پرونده شما دچار مشکل نشود و همچنین از شما کلاه برداری نکنند، باید در انتخاب وکیل دقت زیادی داشته باشید و بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در تهران را انتخاب کنید.

این وکیل باید یک سری از شرایط را داشته باشد، اولین شرط این است که وکیل مهاجرت به کانادا باید مجوز های لازم را برای این کار دارا باشد‌.

این وکیل باید شهروند کانادا بوده و بعد از گذراندن دوره های آموزشی مخصوص و قبولی در آزمون ها برای همکاری با اداره‌ مهاجرت مجوز های مورد نیاز را دریافت کند و دائما تحت بررسی و نظارت و مشاوران مهاجرت به کانادا قرار می گیرد.

برای اینکه مطمئن شوید که آیا وکیلی که پرونده تان را به ان سپرده اید مورد تایید اداره مهاجرت کانادا هست یا خیر، باید به صفحه کالج مشاوران مهاجرت بروید و نام ان وکیل یا مشاور را در آنجا جستجو کنید و اگر عضو کانون مشاوران باشد، نام وی در آنجا هست و اگر نباشد کارش قانونی نیست و مورد تایید اداره مهاجرت به کانادا نخواهد بود، اگر دچار مشکل شوید و یا برای شما کاری انجام ندهد، نمی توانید پیگیری قضایی کنید.

شرط بعدی این است که قرارداد وکیل باید مطابق با فرمت اعلام شده توسط lCCRC-CRCIC باشد که در این صورت قرداد معتبر است.

وکیل مهاجرت به کانادا نباید کاری خلاف قانون انجام دهد و یکی از کارهای رایج خلاف قانون در امر مهاجرت، ارائه مدارک جعلی است.

بعضی از وکلا و موسسات مهاجرت برای اینکه پرونده شخص را قوی تر کنند و راحت تر بتوانند اقامت را برای آن بگیرند، اقدام به جعل سند می کنند که این کار کاملا خلاف قانون است.

اگر افیسر پرونده متوجه شود، پرونده شما ریجکت می شود و علاوه بر آن مدتی محرومیت برای شما در نظر می گیرند. گاهی ممکن است بعد از دریافت اقامت کانادا متوجه جعلی بودن مدارک شما شوند که در این صورت ممکن است شما را از آنجا اخراج کنند.

وکیل مهاجرت به کانادا باید دارای تجربه و تخصص کافی باشد. وکلای مهاجرت باید دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق مهاجرت و شهروندی باشند، در امر مهاجرت فقط داشتن مدرک کافی نیست و داشتن تجربه هم از اهمیت بالایی برخوردار است، داشتن پرونده های موفق در امر مهاجرت نشان دهنده مهارت و تسلط وکیل و مشاور برای مهاجرت می باشد.

یک وکیل خوب و کاربلد کسی است که شخصا پرونده شما را سابمیت کند، بعضی از وکلا از همان ابتدای کار پرونده را به کسانی که در موسسه شان کار می کنند، می سپارند و خود اصلا در جریان روند پرونده نیستند.در صورتی که وکیل باید روال پرونده را خودش در دست بگیرد و از افرادی که در موسسه اش کار می کنند هم کمک بگیرد، چون شما به تخصص و مهارت آن اعتماد کرده اید ، نه افرادی که برایش کار می کنند.

ویژگی بعدی یک وکیل خوب این است که در دسترس باشد و برای موکل وقت بگذارد. گاهی بعضی از وکلا به علت داشتن مشغله های زیاد فرصت ارتباط گرفتن را با کلاینت خود را ندارند.

وکیل باید با شفافیت و بدون ابهام تمام مراحل کار را برای شما توضیح دهد، گاهی این اتفاق می افتد که وکیل یا موسسه مهاجرت هیچ گونه اطلاعات دقیق و شفافی از روند پرونده در اختیار فرد قرار نمی دهند.

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در تهران,وکیل مهاجرت به کانادا,بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در تهران

مزایای داشتن وکیل مهاجرت به کانادا

بعضی از افراد تصور می کنند که داشتن وکیل برای مهاجرت به کانادا فقط برای آنها هزینه دارد و برای در یافت اقامت آنها فرقی ندارد.

در صورتی که این باور کاملا اشتباه است، از مزایای وکیل مهاجرت به کانادا این است که شما با قرار دادن پرونده تان به دست یک وکیل حرفه ای، می توانید شانس بیشتری برای دریافت اقامت داشته باشید و بدون ریسک مراحل قانونی و اداری پرونده را طی کنید.

وکیل های مهاجرتی تمام پرونده فرد را برسی می کنند و از همه مجوز ها و مدارک لازم برای مهاجرت به کانادا اطلاع دارد و به فرد متقاظی کمک می کند تا این مجوز ها را دریافت و مدارک را تکمیل کند و مشکلات پرونده را که مانع دریافت اقامت فرد می شود را شناسایی و رفع می کند.

همچنین وقتی فرد از یک وکیل برای انجام کارها کمک می گیرد، باعث می شود تا تمام مراحل به صورت قانونی طی شود و مشکل قانونی در پرونده به وجود نیاید.

با داشتن وکیل میزان اشتباهات و سردرگمی های فرد پایین می آید و فرد در مدت زمان کوتاه تری می تواند اقامت کانادا را دریافت نماید.

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در تهران,وکیل مهاجرت به کانادا,بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در تهران

هزینه وکیل مهاجرت به کانادا

در بیشتر موارد قیمت ثابت و مشخصی برای انجام کارهای مهاجرت به کانادا وجود ندارد، به همین خاطر است که هزینه های وکیل مهاجرت به کانادا در تهران با هم تفاوت دارد، چون پرونده هر شخص با شخص دیگر متفاوت است و مقدار زمان و زحمتی که آن وکیل یا موسسه برای هر پرونده انجام می دهد، یکسان نیست.

گاهی بعضی از وکلا و موسسات قیمت خیلی بالایی را برای دریافت اقامت کانادا به بهانه تضمین پرونده به شما می دهند که این کار کاملا خلاف قانون است و نباید وعده های پوچ آن ها را باور کنید.

اما به این مسئله هم دقت کنید که قیمت های پایین هم ممکن است به دلیل پایین بودن خدمات باشد، گاهی بعضی از موسسات پرونده شما را در اختیار افراد تازه کار و کم تجربه می گذارند و همین عامل باعث پایین بودن قیمت آن ها می باشد.

برای اینکه از قیمت درست مطلع شوید و بدانید قیمت متناسب با پرونده شما هست یا خیر، پرونده تان را به چند موسسه نشان دهید و از آن ها بخواهید به شما قیمت این پرونده را بگویند. در صورتی که پرونده تان را به یک وکیل یا موسسه سپردید حتما به این موضوع دقت کنید که مبلغ قرارداد حتما باید ذکر شود و از همان ابتدا باید این مبلغ مشخص شود.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا