اعزام دانشجو

بهترین راه مهاجرت به سویٔیس

پیشنهاد ویژه بست فارسی

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه می گردی بزن رو دکمه پایین

قیمت لیر ترکیهاعزام دانشجوتحصیل در ترکیهمهاجرت به ترکیه

بهترین روش های مهاجرت به سوئیس

هر سال افراد بسیار زیادی کشور زیبای سوئیس را به عنوان مقصد مهاجرتی خود انتخاب می‌کنند و به دلایل فراوانی که وجود دارد امروزه کشور سوئیس مقصدی خوب برای افراد مهاجرپذیر شده .

یکی از این دلایل فرصت های کاری و تحصیلی فراوان در سوئیس می باشد و از دیگر دلایل، مراقبت های بهداشتی و درمانی و طبیعت بی‌نظیر این کشور است که باعث شده در لیست مقاصد مهم مهاجرت قرار گیرد. در این مقاله می خواهیم بهترین راه مهاجرت به سوئیس را برای شما توضیح دهیم.

به دلیل اینکه امروزه نرخ مهاجرت به سوئیس بسیار مطلوب و مقرون به صرفه می باشد و این عامل تاثیرگذار نیز باعث شده افراد بسیار زیادی از روش های مختلف اقامت طولانی مدت و کوتاه مدت کشور سوئیس را دریافت کنند و به این کشور مهاجرت کنند.

اگر بخواهیم درباره یکی از آسان ترین و بهترین روش ها برای مهاجرت به سوئیس بیان کنیم، می توانیم به مهاجرت از طریق ازدواج اشاره کرد.

این نوع مهاجرت به این صورت است که باید ازدواج به صورت واقعی و قانونی انجام پذیرد و طبق قانون کشور سوئیس وقتی با یکی از شهروندان سوئیس ازدواج کنید، بعد از ۳ تا ۵ سال می توانید اقامت این کشور را دریافت کنید. برای این مورد باید قوانین را رعایت کرده و با زندگی در این کشور تطبیق پیدا کنید.

از دیگر شرایط مهمی که در این نوع ویزا وجود دارد این است که فرد متقاضی نباید هیچگونه سابقه کیفری داشته باشد.

همچنین برای گرفتن ویزا از طریق ازدواج ، مربوط به شرایط سنی اهمیت دارد که فرد متقاضی باید حداقل سن ۱۸ سال تمام را داشته باشد.

نکته مهم دیگر این است که هر دو فرد باید مجرد باشند و ازدواج در حضور ماموران تعیین شده باید انجام بپذیرد، همچنین یکی از شرایط گرفتن ویزا از طریق ازدواج، مربوط به تمکن مالی می باشد که بسیار مهم و ضروری است.

بهترین راه مهاجرت به سویٔیس,روش های مهاجرت به سوئیس,شرایط مهاجرت به سوئیس

مهاجرت به سوئیس از طریق تحصیل

اگر بخواهیم درباره بهترین راه مهاجرت به سوئیس توضیح مختصری را خدمت شما بیان کنیم می توانیم به مهاجرت به سوئیس از طریق تحصیل اشاره مستقیمی داشته باشیم.

افرادی که قصد مهاجرت به سوئیس را دارند می توانند با دریافت ویزای تحصیلی به این کشور مهاجرت کنند، برای دریافت این ویزا قبل از تعیین وقت سفارت و کنسولگری سوئیس شما باید نامه پذیرش دانشگاه را دریافت کرده باشید.

لازم است که مدارک شما به زبان های فرانسوی آلمانی و انگلیسی ترجمه شود، همچنین شما می توانید از بورسیه های تحصیلی کشور سوئیس برای گرفتن ویزای خود استفاده کنید.

از مزیت های مهم تحصیل در دانشگاه های سوئیس می توانیم به این مورد اشاره کنیم، افرادی که برای تحصیل به این کشور مهاجرت می کنند، می توانند در زمان تحصیل در سوئیس ۱۵ ساعت در هفته کار کنند، در صورتی که تمایل داشته باشند پس از اتمام تحصیل خود می‌توانند در سوئیس بمانند و اجازه اقامت خود را برای شش ماه تمدید کنند، در این فاصله به دنبال شغل مورد نظر خود در این کشور بگردند.

از مزیت های مهم دیگر ویزای تحصیلی این است که شما می توانید در بهترین دانشگاه‌های کشور سوئیس که از لحاظ رتبه علمی بسیار بالا می باشند، استفاده کنید و دانش خود را در زمینه های مختلف علمی بالا ببرید.

مهاجرت به سوئیس,بهترین راه مهاجرت به سویٔیس,روش های مهاجرت به سوئیس

مهاجرت به سوئیس از طریق کار

شما به عنوان یک مهاجر از کشورهای مختلف با داشتن سابقه کاری می توانید به راحتی به کشور سوئیس مهاجرت کنید. برای کار در سوئیس داشتن مجوز کاری الزامی و مهم می باشد. کارفرمای شما باید بتواند ثابت کند فعالیت کاری شما در راستای منافع اقتصادی کشور سوئیس می باشد.

این نکته بسیار ضروری و مهم است که کارفرما شرایط کاری و حقوقی شما را مانند اتباع سوئیسی در نظر بگیرد. هنگام کار در سوئیس کارفرما باید شما را تحت پوشش بیمه قرار دهد تا شما بتوانید از تمام مزایای بیمه در این کشور بهره کافی را ببرید.

ویزای کاری سوئیس برای مهاجرانی می باشد که قصد دارند در سوئیس کارمند بمانند. معمولاً برای درخواست این ویزا به یک قرارداد نیازمند دارید. افرادی که می خواهند این نوع ویزا را دریافت کنند باید یک مدارکی را به سفارتخانه ها ارائه دهند. در این قسمت می خواهیم این مدارک را مورد بررسی قرار دهیم:

بهترین راه مهاجرت به سویٔیس,روش های مهاجرت به سوئیس,شرایط مهاجرت به سوئیس

  • اولین و مهم ترین مدارکی که برای گرفتن این ویزا مورد نیاز می باشد، مربوط به گذرنامه معتبر و کارت شناسایی ملی است که گذرنامه افراد متقاضی باید حداقل دارای ۶ ماه اعتبار باشد.
  • کپی یک قرارداد اجاره ای برای نشان دادن اثبات آدرس در کشور سوئیس

بهترین راه مهاجرت به سویٔیس,روش های مهاجرت به سوئیس,شرایط مهاجرت به سوئیس

  • عکس فرد متقاضی که در اندازه‌های تعیین شده باید به کارشناسان مربوطه تحویل داده شود.
  • قرارداد کاری یا جزئیات کار خود اشتغالی که قصد انجام کار آن را دارد، می باشد.

زمانی که شما تمامی مدارک ذکر شده در قسمت بالا را به طور کامل جمع آوری کردید می‌توانید برای گرفتن ویزا از طریق سایت ثبت نام کرده و مراحل حضوری آن را انجام دهید و موفق به گرفتن این ویزا شوید.

بهترین راه مهاجرت به سویٔیس,روش های مهاجرت به سوئیس,شرایط مهاجرت به سوئیس

مهاجرت به سوئیس از طریق سرمایه گذاری

از دیگر روش های مهاجرت به سوئیس، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری می باشد که در این قسمت می خواهیم به بررسی و شرح چگونگی دریافت این ویزا بپردازیم و توضیح مختصری را خدمت شما بیان کنیم:

شما وقتی در سوئیس سرمایه‌گذاری می کنید از مزایای بسیار زیادی برخوردار می شوید. از مهم‌ترین مزیت‌های این ویزا این است که می توانید به تمامی اروپا بدون نیاز به ویزا سفر کنید.

شما برای گرفتن ویزای سوئیس از طریق سرمایه گذاری در مرحله اول باید برای ثبت شرکت اقدام نمایید. روش بعدی هم که معمولاً افراد بازنشسته از آن استفاده می کنند، پرداخت مالیات بر ارزش افزوده می باشد.

برای ثروتمندان یا بازنشستگان بهتر است که از طریق مالیات بر ارزش افزوده اقدام به گرفتن ویزای سرمایه گذاری نمایند، در حالی که برای تاجران اقدام از طریق ثبت شرکت مناسب تر می باشد.

اقدام برای دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری می تواند از راه های مختلفی انجام شود، اما به صورت کلی این فرایند ۳ تا ۴ ماه طول می‌کشد.

عدم داشتن شغل در سوئیس و نیز نداشتن اقامت این کشور در ۱۰ سال گذشته از نکته های بسیار مهم و تاثیرگذار در گرفتن اقامت از طریق سرمایه گذاری می باشد و از شرایط مهم دیگر گرفتن این ویزا مربوط به شرایط سنی می باشد که افراد متقاضی باید سنشان بین ۱۸ تا ۵۵ سال باشد.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا