اعزام دانشجو

کار در ترکیه استخدام فوری اعزام در همان روز

پیشنهاد ویژه بست فارسی

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه می گردی بزن رو دکمه پایین

قیمت لیر ترکیهاعزام دانشجوتحصیل در ترکیهمهاجرت به ترکیه

افراد زیادی برای کار کردن و کسب درآمد به ترکیه مهاجرت نموده اند  یا قصد مهاجرت به آن کشور را دارد. از جمله این افراد می توان به ایرانیان نیز اشاره نمود زیرا این کشور در نزدیکی ایران قرار دارد. این کشور با ایران اختلاف فرهنگی زیادی ندارد و زندگی در آن برای ایرانیان سخت نخواهد بود. همچنین مهاجرت به دیگر کشور هایی مانند کانادا، آلمان و آمریکا از ترکیه راحت تر است. یکی از دیگر دلایلی که این کشورمتقاضیان زیادی برای کار دارد این است که روابط زیادی با کشور های همسایه اش در قاره آسیا و اروپا دارد. برای مهاجرت جهت کار به کشور ترکیه می بایست ابتدا ویزای کار گرفته شود. پس از این که درخواست ویزا مورد قبول قرار گرفت می بایست درخواست کار ارسال نمود.

برای پیدا کردن بهترین موسسات اعزام دانشجو به ترکیه روی لینک کلیک کنید

در صورتی که درخواست کار توسط دولت آن کشور قبول شود اجازه کار به متقاضی داده خواهد شد. قبل از کار در ترکیه در شغل مشخصی می بایست درباره بازار کار آن شغل پرس و جو شود تا بتوان کار پردرآمد و موفقی را انتخاب نمود. در صورتی که تحقیق و پرس و جو به عمل نیاید ممکن است فرد پس از مدتی کار کردن از دستمزد یا میزان سختی کار راضی نبوده و پشیمان شود. پشیمانی در تصمیم افراد متقاضی گاهی جریمه ای را برای آن ها به همراه دارد. افراد زیادی به این کشور مهاجرت و از طریق بازار کار و دستمزد عالی که دریافت می کنند توانسته اند موفقیت را در این کشور کسب نمایند. اگر متقاضی کار در ترکیه می باشید در ادامه با ما همراه باشید.

شرایط کار در ترکیه,مزایای کار در ترکیه,مهاجرت کاری به ترکیه

شرایط کار در ترکیه

استخدام در ترکیه شرایطی دارد که فرد متقاضی می بایست آن ها را داشته باشد. در این صورت است که درخواست اجازه برای کار در این کشور به متقاضی داده می شود. افراد متقاضی می توانند با مراجعه به موسسات اعزام نیروی کار به ترکیه مشاغلی که استخدام فوری دارند را یافته و با کارفرمایان برای کار نزد آن ها از طریق این موسسات هماهنگ نمایند. افرادی که درخواست کار ان ها قبول شود می توانند از طریق این موسسات برای اعزام در همان روز آماده شوند.

 • برای کار در ترکیه می بایست از طرف یک کارفرمای ترکی دعوت نامه ای داشته باشید.
 • تسلط به زبان ترکی یکی از موارد لازم برای گرفتن ویزا کار ترکیه می باشد زیرا کارفرمایانی که مسلط به زبان انگلیسی باشند در این کشور تعداد کمی دارند.
 • می توانید به صورت حضوری به ترکیه مراجعه کنید، به دنبال شغل مورد نظر باشید و تمام جوانب آن را همان ابتدا بسنجید.

پس از استخدام در شغل مورد نظر متقاضی به مدت یک سال می توان در ترکیه اقامت داشته باشد. بعد از این یک سال می تواند قرار داد کاری خود را تمدید نموده و مدت بیش تری در کشور ترکیه بماند.

شرایط کار در ترکیه,مزایای کار در ترکیه,مهاجرت کاری به ترکیه

انواع ویزا کار ترکیه

ویزای کار با عنوان های خاصی به متقاضیان از طریق اداره مهاجرت داده می شود. از جمله ویزاهای کاری این کشور می توان به ویزای کار ورزشکاران، ویزای کار خبرنگاران، ویزای کار افراد فنی، ویزای کار خدماتی، ویزای کار هنری و… اشاره نمود. اگر متقاضی دارای همسر یا فرزند باشد می بایست بعد از ۱ سال برای آن ها درخواست ویزای همراه دهد. البته لازم به ذکر است که ویزای همراه فقط شامل کودکان زیر ۱۸ سال می شود.

شرایط کار در ترکیه,مزایای کار در ترکیه,مهاجرت کاری به ترکیه

مدارک مورد نیاز کار در ترکیه

برای اخذ ویزای کار و همچنین اجازه کار مدارکی مورد نیاز است که باید ارائه شود. مهم ترین این مدارک از جمله موارد زیر می باشند.

 • گواهی تایید سلامت از اداره مهاجرت برای کار در ترکیه می بایست حتما گرفته شود.
 • مدارک هویتی مثل شناسنامه و کارت ملی برای ارائه آماده باشد.
 • پاسپورت فرد متقاضی معتبر و دارای مهلت کافی باشد.
 • دعوت نامه شغلی از طریق کارفرمایی که تابعیت ترکیه را دارد در دست باشد.
 • مدارک لازم جهت این که ثابت شود تمکن مالی در ترکیه به مدت حداقل یک سال را دارد.
 • عکس های جدید با ابعاد مشخص از فرد متقاضی باید ارائه شود.
 • حداقل یک سال رزومه مرتبط با شغل درخواستی در کشور ترکیه لازم است.
 • مدارک تحصیلی مرتبط با شغل مورد نظر برای ارائه نیاز است.

مدارک تحصیلی می تواند در میزان حقوق افراد متقاضی تاثیر گذار باشد. همچنین سابقه کاری نیز در رابطه با میزان حقوق افراد تاثیر گذا خواهد بود. زیرا طبیعتا افراد با سابقه عملکرد بیش تر و بهتری در کار خود خواهند داشت و در مقابل حقوق بیش تری نیز دریافت می کنند.

دریافت اقامت دائم از طریق کار در ترکیه

اگر در کشور ترکیه می خواهید کار کنید باید پس از این که اجازه کار به شما داده شد به این کشور سفر کنید. بعد از مدتی کار در این کشور با بازار کار و دستمزد ها آشنا خواهید شد. اگر از میزان درآمد در شغلتان و کیفیت کار در این کشور راضی بودید باید بگوییم که اخذ اقامت دائم ترکیه از طریق کار در این کشور امکان پذیر است. افراد متقاضی کار در ترکیه می توانند بعد از این که به مدت ۵ سال در ترکیه مشغول به کار شدند اقامت دائم و تابعیت ترکیه را از دولت دریافت کنند. لازم به ذکر است که رتبه این کشور از لحاظ درامد در سطوح بالایی قرار دارد و می توان با کار در کشور ترکیه زندگی مرفهی برای خود ساخت.

مزایای کار در ترکیه

کار در ترکیه می تواند مزایای زیادی برای متقاضیان داشته باشد. با توجه به این که ترکیه یکی از قدرت های اقتصادی جهان در سطح بیستم قرار دارد کشور مقصد مناسبی برای متقاضیان کار و در آمد زایی می باشد. این مزایا باعث شده افراد زیادی از سراسر دنیا متقاضی کار در این کشور شوند.

 • افرادی که از طریق ویزای کار به این کشور مهاجرت می کنند می توانند خود را به طور رایگان تحت پوشش بیمه قرار دهند.
 • فقط با ۵ سال کار در این کشور می توان تابعیت ترکی گرفت.
 • سن بازنشستگی در این کشور ۶۰ سال است و بعد از آن می توانید حقوق بازنشستگی بگیرید.
 • اگر فرزند دارید نیز می توانید برای آن ها اجازه کار بگیرید.
 • از طریق کار در این کشور به مدت ۵ سال و دریافت تابعیت این کشور به راحتی به کشور های اروپایی مهاجرت نمایید.
 • متوسط درآمد سالانه در این کشور نشان دهنده درآمد خوب مشاغل گوناگون ترکیه می باشد.

لازم به ذکر است که ترکیه به متقاضیان این اجازه را می دهد که به مدت ۲ ماه مشغول به کار شوند. در صورت ناراضی بودن از شغل خود به هر دلیلی می توانند منصرف شده به کشور خود بازگردند و یا این که شغل خود را عوض کنند. البته باید گفت که این پروسه بدون در نظر گرفتن هیچ جریمه ای برای متقاضی انجام خواهد شد و نگرانی از این بابت نخواهند داشت.

شرایط کار در ترکیه,مزایای کار در ترکیه,مهاجرت کاری به ترکیه

لیست مشاغل کار در ترکیه

جهت مهاجرت کاری به ترکیه می بایست لیست مشاغل مورد نیاز اعلام شده توسط این کشور را بررسی نمود. برای مشاغل مورد نیاز ضروری در صنایع مختلف استخدام فوری در ترکیه وجود دارد. برخی از این مشاغل در رشته های مهندسی، گردشگری و محیط زیست، رشته های مدیریت مخصوصا مدیریت مالی، صنایع الکترونیک، پتروشیمی،خودرو سازی، ساختمان سازی، کشاورزی و… هستند. جهت استخدام در مشاغلی که نیاز ضروری به نیروی کار دارند می توانید با مراجعه به موسسات اعزام متقاضی کار به کشور ترکیه اقدام نمایید.

این موسسات در صورتی که متقاضی مدارک کاملی داشته باشد می توانند از طریق اعزام در همان روز متقاضی را استخدام نمایند و به کشور ترکیه بفرستند تا کار خود را آغاز نماید. مشاغل نام برده شده هر کدام شرایط خاص خود را اعم از میزان تحصیلات، مهارت و سابقه کار را دارند. لیست مشاغل مورد نیاز ترکیه را می توان هر ساله از موسسات اعزام نیروی کار به ترکیه دریافت نمود.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دکمه بازگشت به بالا