عجیب ترین ها

10 رفتار عجیب که باعث کم شدن جذابیت تان خواهد شد

افزایش بازدید در گوگل

چه مواردی از جذابیت و محبوبیت شما کم می کند؟

چه تعریفی از جذابیت در ذهن دارید؟ آن آدم های کاریزماتیکی که می شناسید در چه خصوصیاتی با هم اشتراک دارند؟ لباس های زیبا و گران قیمت یا عمل های جراحی با خرج های گزاف؟ راستش اگر بهتر به اطراف نگاه کنید متوجه می شوید اتفاقا اغلب آن ها ساده می پوشند و در اکثر اوقات هیچ تلاشی برای جلب توجه دیگران نمی کنند اما همیشه و در هر جمعی بدون کوچک ترین رفتار عجیب و غریبی همه نگاه ها را به روی آن هاست. این ویژگی ارزشمند جذاب بودن را قطعا نباید امری انتسابی و ذاتی دانست. کاریزماتیک بودن را می توان آموخت! Bestfarsi در این مقاله ۱۰ رفتار اشتباهی که بهتر دیده شدن شما ضربه می زند را بررسی کرده است که تا با ترک آن ها می توانید بیش از پیش بدرخشید.

جذاب بودن یعنی چه,علت جذابیت برخی افراد,محبوبیت و جذابیت

۱۰. صاحب نظر و عقیده مستقل نیستید

درست است که آدم هایی که مدام حرف می زنند و پشت سر هم و درباره همه موضوعات اظهار نظر می کنند به هیچ وجه دوست داشتنی به نظر نمی آیند؛ اما روی دیگر ماجرا کسانی هستند که مانند بادی به هر جهت، هیچ عقیده و نظر مستقلی از خود ندارند. این ها حتی اگر جرئت ابراز نیز پیدا کنند؛ پافشاری را بلد نیستند. سرسختی افراطی و خود رایی را با صاحب نظر بودن اشتباه نگیرید. آیا آنقدر به خود و اصول تان باور دارید که اگر با مخالفت های شدید نیز مواجه شدید باز هم پایبند باشید؟ آدم های بالغ و البته جذاب مهارت های ارتباطی را خوب بلذند و توانایی و جرئت ابراز خود را نیز دارند.

اگر تا به حال به این رفتار توجه کافی نداشتید و از اشتباه تان مطلع نبودید؛ از این لحظه به بعد استقلال رای داشتن را فراموش نکنید و صریح و محکم صحبت کنید.

کم حرفی و جذابیت,کم شدن جذابیت,جذاب بودن یعنی چه

۹. همیشه غر می زنید!

بی وقفه گله و شکایت می کنید؟ پس لطفا دست از بازی کردن نقش گلام در گالیور بردارید! همیشه قرار نیست همه چیز بر وفق مراد ما باشد؛ راستش اگر بیشتر دقت کنید که می بینید بیشتر اوقات مسائل به همین شکل پیش می روند. رویکرد شما در این مواقع چیست؟ اگر تا به امروز به جای گفت و گوی موثر و سازنده تنها از شرایط گله می کردید؛ بهتر است از حالا به بعد خویشتن دار تر باشید. هیچکس به مصاحبت و رفت و آمد با غررو ها علاقه ندارد! لازمه تبدیل شدن به شخصیتی جذاب و دوست داشتنی دست برداشتن از این ویژگی است.

جذاب بودن یعنی چه,علت جذابیت برخی افراد,محبوبیت و جذابیت

۸. جواب های تان کوتاه و بی دقت است

پرحرف ها حوصله سر بر و اعصاب خورد کن هستند! کم حرف ها هم همینطور! اگر به همه آدم های کارزماتیکی که می شناسید فکر کنید متوجه نکته جالبی خواهید شد؛ اینکه همه آن ها مشتاقانه با دیگران صحبت می کنند. شاید همه نتوانند کم صحبی و پاسخ های کوتاه شما را به پای خجالتی بودن بگذارند در عوض تصور می کنند شما فردی بی توجه به روابط اجتماعی هستید و احترام سر تان نمی شود. لازم نیست با همه همانطور که با صمیمی ترین دوست تان صحبت می کنید؛ برخود کنید اما حداقل باید بتوانید توجه لازم و کافی را به مخاطب تان ابراز کنید. با عمل به این شیوه بدون شک تصویر زیبا تری از خود در ذهن مردم می سازید.

جذاب بودن یعنی چه,علت جذابیت برخی افراد,محبوبیت و جذابیت

۷. بی اعتماد به نفس ظاهر می شوید

اهمیتی ندارد در یک جمع دوستانه حضور دارید یا در حال برگزاری جلسه کاری هستید؛ بی اعتماد به نفسی، من و من کردن به دفعات و با تردید صحبت کردن اصلا تصویر مطلوبی از شما نمی سازد. به هیچ وجه قرار نیست مغرور و خود شیفته باشید فقط باید یاد بگیرید که حتی اگر به اندازه کافی اعتماد به نفس ندارید؛ هیچ احتیاجی نیست همه از آن با خبر شوند. هر چه غیر از شخصیت متزلزلی از شما نشان می دهد. محکم، با صلابت و با صدای رسا حرف بزنید. کنار گذاشتن خجالت های بیجا باعث می شود چند پله به جذابیت نزدیک تر شوید!

جذاب بودن یعنی چه,علت جذابیت برخی افراد,محبوبیت و جذابیت

۶. غیبت می کنید!

این عادت زشت به شدت باعث دوست نداشتنی بودن تان می شود. هیچ توجیهی نیز برای این رفتار غلط وجود ندارد. تنها دستاورد غیبت کردن بی اعتمادی دیگران به شماست. آن ها شاید در لحظه به روی خوشان نیاورند و حتی با شما همراهی هم بکنند اما به طور حتم کمی بعد از خود می پرسند نکند پشت سر من هم حرف می زند! با مرور آدم های جذاب در ذهن تان به وضوح متوجه می شوید آن ها هرگز در هیچ جمعی بد دیگری را نمی گویند. اگر قصد دارید در زمره این اشخاص باشید هرچه سریع تر بد گویی و غیبت را از یاد ببرید.

جذاب بودن یعنی چه,علت جذابیت برخی افراد,محبوبیت و جذابیت

۵. فقط درباره خودتان حرف می زنید؟

چه خوب اگر که این خصوصیت را ندارید اما حتما مثال هایی از جلو چشم تان عبور کرده. همه ما افرادی را می شناسیم که در هر بحث و موقعیتی تنها درباره موفقیت ها و ویژگی های مثبت خود داستان سرایی می کنند. صحبت کردن از خود هیچ ایرادی ندارد در صورتی که به طرف مقابل هم فرصت ابراز وجود بدهید.

حتی اگر بدون ذره ای غلو و بزرگ نمایی حرف می زنید بازهم باید به مخاطب احترام بگذارید. حتما تجربه این را داشته اید که در حین تعریف کردن ماجرای ناراحت کننده ای برای یک دوست، وسط حرف تا پریده و از ناراحتی های بی شمار خودش صحبت کرده. دلداری دادن، در میان گذاشتن تجربیات و احساسات کاملا درست و به جاست؛ اما باید مرز باریک بین این موارد و خودپسندی را به خوبی مدیریت کنید و همیشه متواضع و البته جذاب باشید.

جذاب بودن یعنی چه,علت جذابیت برخی افراد,محبوبیت و جذابیت

۴. پرحرفی و زیاده گویی

پرحرفی بلای جان جذابیت است. هیچکس میلی به آمد و شد با کسی که یک ریز صحبت می کند ندارد. شاید شما علاقه وافری به ماشین های مسابقه ای، گل و گیاه و یا تاریخ و هنر دارید؛ اما طرف مقابل تان چطور؟ اطمینان دارید که او هم به اندازه شما مشتاق باشد؟ بهتر است سعی کنید در گفت و گوها و روابط اجتماعی از هر نوعی که هستند؛ در اولین قدم به دنبال نقاط مشترک بگردید. به کار بستن این شیوه لذت بیشتری از همنشینی را تقدیم هردو طرف رابطه می کند. خوش صحبتی ویژگی بارز همه کاریزماتیک هاست؛ در واقع هیچکس از صحبت با آن ها سیر نمی شود.

جذاب بودن یعنی چه,علت جذابیت برخی افراد,محبوبیت و جذابیت

۳. اسامی را به خاطر نمی سپارید

اسم هر کسی برای او با ارزش و مهم است. هیچ کدام از ما خوشحال نمی شویم از اینکه کسی ما را به نامی اشتباهی صدا بزند. سعی کنید در اولین قرار ملاقات ها اسامی خوب به حافظه بسپارید. این رفتار به معنای ارزش و احترام زیادی قائل شدن برای مردم است. البته که ممکن است شما هیچ وقت دیگر آن شخص را نلاقات نکنید، اما تاثیر گذاری مثبت شما قطعا تا مدت زیادی در ذهن او باقی خواهد ماند. البته که می توانید کم حافظه بودن را بهانه کنید اما ممکن است این توجیه برای همه قابل قبول نباشد و آن ها این رفتار تان نشانه مغرور بودن بدانند. فراموش نکنید همیشه در شرایط نرمال، توجه بیش ترعلاقه بیش تر به دنبال خواهد داشت.

جذاب بودن یعنی چه,علت جذابیت برخی افراد,محبوبیت و جذابیت

۲. همراه خود را معرفی نمی کنید

چه حالت معذب کننده افتضاحی! برای تان پیش آمده که حین قدم زدن با دوستی، ناگهان با آشنایی رو به رو شوید و فراموش کنید آن دو نفر را به هم معرفی کنید؟ خدا می داند چه احساس بدی در آن بین در جریان است. دوست شما فکر می کند اینجا کجاست، من کی هستم، ماجرا چیست، کی این وضعیت تمام می شود؟ بهتر است هرگاه در چنین موضعی قرار گرفتید یک معرفی کوتاه و دوستانه حداقل در حد گفتن اسم ها، ترتیب بدهید. این رفتار هوشمندانه سنگینی فضا را تا حد قابل توجهی کاهش می دهد و از شما شخصی با ملاحظه، جذاب و محترم می سازد.

جذاب بودن یعنی چه,علت جذابیت برخی افراد,محبوبیت و جذابیت

۱. معرفی کردن را دست کم می گیرید

راستش آرام و بی سر و صدا ماندن راحت تر است اما همانطور که حدس می زنید خیلی تصویر دوست داشتنی ای به همراه ندارد. با شکوه وارد شوید و خود را معرفی کنید. قرار نیست جلب توجه کنید اما نباید تاثیر همان دقایق اولیه ورود را نادیده بگیرید. قاطعانه و با اطمینان حضور خود تان را یاد آوری کنید. حالا اگر توی چشم بودن برای تان چندان خوشایند نیست می توانید گوشه ای در کنار دوست یا آشنایی بنشینید و لذت ببرید؛ اما هرگز یک معرفی گیرا را از قلم نیندازید. این تصور اولیه تاثیر بسیار زیادی در دوست داشتنی و جذاب تر دیده شدن شما ایفا خواهد کرد.

به نظر شما چه رفتاری می تواند محبوبیت و جذابیت را از برخی افراد سلب کند؟

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا