عجیب ترین ها

10 تا از عجیب ترین قاتلان دنیا

خلاصه نوشته
  • شاید شناختن عجیب ترین قاتلان دنیا چندان برای تان خوشایند نباشد! چراکه قتل کاری وحشتناک و غیر قابل باور است! اما در سراسر جهان قاتلان زنجیره ای بسیاری وجود دارند که شاید شبیه شان را در فیلم هایی مانند شرلوک هلمز یا هانیبال دیده باشید!

پیشنهاد ویژه بست فارسی

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه می گردی بزن رو دکمه پایین

قیمت لیر ترکیهاعزام دانشجوتحصیل در ترکیهمهاجرت به ترکیه

معرفی ترسناک ترین قاتلان دنیا

قتل اولین گناه در زمین بود که از سوی انسان رخ داد. گرفتن جان افراد در کتب آسمانی قبیح و منفور شناخته شده و بنا بر نوع تعالیم دینی خاص برای آن مجازات های متفاوتی در نظر گرفته اند.

انسان هایی که مرتکب قتل می شوند، هرگز جانی به دنیا نیامده اند، و هر کدام بر اساس موقعیت ها و سوابق عاطفی متفاوت دست به چنین کاری می زنند. در تحقیقات به دست آمده از مرتکبین قتل عوامل فراوانی از سوی روانشناسان برای انجام امور غیر عرفی بیان می گردد.

رفتارهایی که شاید در نگاه اول پیش پا افتاده و ساده باشند، اما ممکن است روح و شخصیت افراد را به بدترین شکل نابود سازند. در طول تاریخ قتل های عجیبی اتفاق افتاده که موجب به وجود آمد نترسناک ترین قاتلان دنیا شده، و Bestfarsi در این مقاله به اختصار برخی از آن ها را به شما معرفی می نمایید.

ترسناک ترین قاتلان دنیا,عجیب ترین قاتل دنیا,عجیب ترین قاتل های جهان

10. جفری دامر  | Jeffrey Dahmer

یکی از عجیب ترین قاتل های جهان شخصی آدمخوار به نام جفری دامر بود، که پس از کشتن 17 نفر در کمال ناباوری توانست خود را از چنگال قانون برهاند.

حکم اعجاب انگیز قاضی در آزادی دامر موجی از ترس و وحشت را به جامعه کشاند. دام پس از آزادی اقدام به قتل 21 نفر دیگر هم نمود و پس از کندن بخشی از گوشت شان و طبخ غذا آن ها را به شکل زامبی های تخیلی در آورده و با انتشار تصاویرشان در فضای مجازی از ایجاد رعب عمومی لذت می برد.

عجیب ترین قاتلان تاریخ,عجیب ترین قاتلان دنیا,مخوف ترین قاتلان دنیا

9. آندره چیکاتیلو | Andrei Chikatilo

قاتل دیوانه و غیر قابل پیش بینی اوکراینی به نام آندره چیکاتیلو، همچون قصابی حرفه ای در مکان های عمومی قربانیانش را انتخاب نموده و آن ها را با ترفندهای مختلف به جنگل و محیط های پیرامون شهر که خلوت بودند می کشاند، و با توحش تمام اعضای شان را با چاقو به تکه های کوچک و بزرگ تقسیم می نمود.

این اتفاق تا مدت ها ایستگاه های قطار را به تجسمی از وحشت بدل کرد. جالب است بدانید چیکاتیلو هیچ رد و نشانی از خود بر جای نمی گذاشت و فقط یکبار مورد ظن پلیس قرار گرفت که به دلیل نداشتن دلایل کافی تبرئه و آزاد شد.

وحشتناک ترین قاتلان دنیا,ترسناک ترین قاتلان دنیا,عجیب ترین قاتل دنیا

8. گری ریجوی | Gary Ridgway

گری ریجوی قاتل حرفه ای بعدی که در لیست عجیب ترین قاتلان تاریخ قرار می گیرد، با تبحر تمام قربانیانش را به اشکال مختلف به کام مرگ می کشاند.

او به مدت 20 سال در کمال خونسردی و آرامش به قتل و آدمکشی مشغول بود بدون اینکه کوچکترین سر نخی از خود برای پلیس برجا بگذارد. در نهایت در سال 2001 با آزمایشات ابتدایی دی ان ای پلیس در 49 مورد از قتل ها رد پای ریجوی را بیابد. پس از دستگیری او به 90 بار قتل با وحشیانه ترین اعمال اعتراف نمود.

این مطلب را از دست ندهید
10 تا از عجیب ترین قوانین مدارس دنیا

ترسناک ترین قاتلان دنیا,عجیب ترین قاتل دنیا,عجیب ترین قاتل های جهان

7. تد باندی | Ted Bundy

تد باندی قاتل آمریکایی و یکی از عجیب ترین قاتلان دنیا که به شکارچی زنان شهرت داشت، از سال 1974 تا 1978 توانست جان 36 زن را بستاند. او پس از دستگیری اعتراف نمود که از سوی نامزدش ترک شده و بعد از آن هر زنی را که به نامزد سابقش شبیه می دیده فریب داده و پس از تجاوز به قتل می رساند.

این قاتل سریالی پس از کشتن قربانیان، پوست تنشان را به طور کامل جداکرده و بدنشان را می سوزاند. پلیس پس از کشف زیر زمین مخفی خانه باندی کلکسیونی از پوست 36 زن را یافت.

ترسناک ترین قاتلان دنیا,عجیب ترین قاتل دنیا,عجیب ترین قاتل های جهان

6. اسرائیل کیز  | Israel Keyes

اسرائیل کیز علاوه بر عجیب ترین قاتل دنیا، لقب باحوصله ترین قاتل را نیز از آن خود می کند، زیرا از سال ها قبل ابزار مختلف قتل را در جعبه های چوبی گذاشته و در زمین دفن می نمود.

او پس از انتخاب قربانیانش به شهر آنان سفر کرده و با حوصله ابزارش را از دل زمین در آورده و پس از انجام ماموریتش آن ها را دوباره در مکانی جدید دفن می کرد.

ترسناک ترین قاتلان دنیا,عجیب ترین قاتل دنیا,عجیب ترین قاتل های جهان

5. آلبرت فیش | Albert Fish

آلبرت فیش قاتلی عجیب با افکاری غیر قابل درک بود که از سن 26 تا 60 سالگی به کشتن آدم ها اشتغال داشت.

او پس از هر قتل نامه ای بلند بالا با شرح کامل ماجرا به اداره پلیس می فرستاد و با یک جمله تمسخر آمیز ماموران پلیس را به ناتوانی در کشف هویت قاتل متهم می نمود. تبحر و مهارت خارق العاده فیش در پنهان کردن تمام رد پاها او را سال ها مخفی کرد.

ترسناک ترین قاتلان دنیا,عجیب ترین قاتل دنیا,عجیب ترین قاتل های جهان

4. آیلین وورنوس | Aileen Wuornos

دختر نوجوانی به نام آیلین کارول یکی دیگر از قاتلان عجیب دنیا است، که تا سن میانسالی به چنگ پلیس نیوفتاد. هیچکس گمان نمی کرد، یک دختر بچه بتواند در طول یکسال 7 مرد را با شلیک مستقیم گلوله به سرشان بکشد و یه یکی از عجیب ترین قاتلان دنیا مبدل شود.

در تحقیقات روانشناسی هیچ نشانه ای از رفتارهای غیر عادی و یا وجود گذشته ای دردناک در زندگی آیلین به دست نیامد، و هنوز هم پرونده روانکاوی کارول باز می باشد.

ترسناک ترین قاتلان دنیا,عجیب ترین قاتل دنیا,عجیب ترین قاتل های جهان

3. ژوزف منگل | Josef Mengele

ژوزف منگل یکی از مخوف ترین قاتلان دنیا، پزشک و افسر نیروی اس اس آلمان بود که در طول جنگ جهانی دوم به شکلی ناباورانه از اسرا و یا مجروحان جنگی برای انجام آزمایشات خود بهره می گرفت و پس از شکست در نتایج آن ها را در کوره آدم سوزی می انداخت.

سال ها به طول انجامید تا انجمن پزشکان آلمان موفق شدند، اتهامات وارده به ژوزف منگل را به اثبات برسانند.

ترسناک ترین قاتلان دنیا,عجیب ترین قاتل دنیا,عجیب ترین قاتل های جهان

2. آندرس برینگ | Anders Behring Breivik

بدون شک آندرس برینگ را می توان یک قاتل دیوانه بدون هیچ انگیزه ای دانست. او پس از خریدن یک اسلحه و چندین جعبه فشنگ هر بار در یکی از مکان های عمومی قرار گرفته و مردم را به رگبار می بست. تا زمانی که پلیس موفق به دستگیری او شود چیزی بالغ بر 200 نفر جان خود را از دست دادند.

این مطلب را از دست ندهید
10 تا از عجیب ترین هتل های دنیا - مهمان نوازی زرافه ها از شما

ترسناک ترین قاتلان دنیا,عجیب ترین قاتل دنیا,عجیب ترین قاتل های جهان

1. هنری لی لوکاس | Henry Lee Lucas

هنری لی لوکاس یکی از وحشتناک ترین قاتلان دنیا می باشد که با کمک همدستانش جان بیش از 50 نفر را گرفتند و پس از خوردن گوشت شان، استخوان های آنان را می سوزاند.

لی لوکاس و دوستانش ایده خاصی در انتخاب قربانیان شان نداشتند، همین که این افراد از سلامت کامل جسمی برخوردار بودند، کفایت می کرد.

به نظر شما عجیب ترین قاتل دنیا کیست؟

پیشنهاد ویژه بست فارسی

اگر دنبال بهترین سایت برای خرید بلیط هواپیما و بلیط هواپیما تهران مشهد می گردی بزن رو دکمه پایین

بلیط هواپیما تهران مشهد

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا