عجیب ترین ها

10 تا از عجیب ترین و ترسناک ترین سایت های گوگل

افزایش بازدید در گوگل

وحشتناک ترین سایت های اینترنتی کدامند؟

دنیای اینترنت و تکنولوژی روز به روز در حال پیشرفت است و در این میان افراد خلاقی وجود دارند که از آن در جهت های مختلفی برای سرگرمی مردم استفاده می کنند، که در این مورد باید گفت همه این سرگرمی ها مناسب نیستند.

با این حال مردم می توانند در این دنیای بزرگ و پیچیده در  کسری از ثانیه علاقه مندی های خود را با همدیگر به اشتراک بگذارند و با هم به راحتی ارتباط بر قرار کنند. در این میان هم برخی از این سرگرمی های طراحی شده به قدری عجیب و غریب هستند که به واسطه همان شهرت پیدا می کنند.

یکی از این عجایب سایت هایی است که با عنوان ترسناک ترین وب سایت ها در دنیا شناخته می شود! حال ممکن است که این سوال برای تان پیش بیاید که مگر این وب سایت ها چه ویژگی خاصی دارند که باید از آنها ترسید!؟

در ادامه با Bestfarsi همراه باشید تا شما را با عجیب ترین و ترسناک ترین سایت های گوگل و ویژگی های شان بیشتر آشنا کنیم.

ترسناک ترین سایت های اینترنتی,ترسناک ترین سایت های گوگل,عجیب ترین و ترسناک ترین سایت های گوگل

۱۰. وب سایت پاستای ترسناک | Creepypasta

خب برای اینکه بتوانید از این وب سایت ترسناک سر در بیاورید، باید زبان انگلیسی تان تا حدود زیادی قوی باشد! سایت پاستای ترسناک به این صورت فعالیت می کند که افراد مختلفی از سراسر جهان دور هم جمع می شوند و هر کدام داستان های ترسناک خود را در آن به اشتراک می گذارند!

شاید با خودتان بگویید که داستان ترسناک چندان هم ترسناک نیست! اما بیشتر این داستان های خوفناک به همراه تصاویر وحشناک و صداهای عجیب و  جزئیات بسیار چالش بر انگیز و جنجالی منتشر می شوند.

لحن بسیاری از این داستان های ترسناک به شدت تهدید آمیز و خشمگینانه و بی ادبانه است به طوری که محتوای آن به هیچ وجه برای افراد زیر ۱۸ سال مناسب نیست!

اما نکته جالب و شاید عجیب سایت پاستای ترسناک این است که سازندگان آن خود جز اعضای تشویق کننده قرار دارند و کاربران را به انتشار داستان های ترسناک تر و خشونت آمیز تر تشویق می کنند!

وحشتناک ترین سایت های اینترنتی,ترسناک ترین سایت های اینترنتی,ترسناک ترین سایت های گوگل

۹. وب سایت صدای سقوط هواپیما | Planecrashinfo

شاید شما از شنیدن و دیدن و خواندن اطلاعات و اخباری که در مورد حوادث و سانحه های وحشتناک هستند خوش تان نیاید! اما افراد بسیاری  در سراسر جهان وجود دارند که به شدت عاشق دنبال کردن چنین اخباری هستند به طوریکه حتی از نان شب هم برای شان واجب تر است!

یکی از عجیب ترین و ترسناک ترین سایت های گوگل که می توانید در آن این اخبار را دنبال کنید، سایت اطلاعات تصادفات هواپیمایی است که در آن اخبار تمامی سوانح هوایی اعم از هواپیماهای تجاری و نظامی و حتی هلیکوپتر های شخصی را منتشر می کند.

علاوه بر آن اخبار این سایت تنها مختص به سقوط های هواپیمایی سال های اخیر نیست بلکه هر آنچه حادثه هوایی از سال ۱۹۲۰ تا کنون رخ داده است را در خود جای داده.

تمام این اخبار در قالب تصاویر و عکس ها و فیلم های مختلف منتشر می شوند. اما شاید چیزی که باعث شده این وبسایت تا حدودی ترسناک به نظر برسد این است که در قسمتی از آن به صد سقوط وحشتناک تاریخ و مرگ مشهورترین افراد جهان و جملاتی که در آخرین لحظات زندگی شان گفتند را منتشر کرده است.

ترسناک تر از اینجاست که اگر فیلم عکس یا صدایی از لحظات آخر این انسانها وجود داشته در این سایت قابل مشاهده است و شما می توانید با مراجعه به آن این اخبار را ببینید.

ترسناک ترین سایت های اینترنتی,ترسناک ترین سایت های گوگل,عجیب ترین و ترسناک ترین سایت های گوگل

۸. وب سایت تولد مرگ و دنیا | World Births and Deaths

بازدید از این وب سایت برای بعضی از افراد تا حدودی ترسناک و برای بعضی هم کاملا عادی به نظر می رسد اما همانطور که از نامش پیداست محتوای آن مربوط به مرگ و زندگی است.

هنگامی که وارد این وبسایت شوید دو پنل کاملا متفاوت در آن وجود دارد هر یک از این پنل ها یک کارایی بسیار عجیب و در عین حال جالب دارند برای مثال یکی از آن ها آمار و دقیق و لحظه به لحظه مرگ و میر در کل جهان را به شما نشان می دهد و در دیگری می توانید آمار به دنیا آمدن نوزادها را در کل دنیا مشاهده کنید.

تماشای پنل مرگ تا حدودی غم انگیز و ناراحت کننده است و در مقابل تماشای پنل زندگی و به دنیا آمدن امیدوار کننده!

قسمتی از این وب سایت هم به صورت کاملا اتوماتیک لوکیشن محل زندگی شما که شامل کشورش هر واریز دقیق تا نمی‌شود را نمایش داده اطلاعاتی که در منطقه سکونت شما وجود داشته باشد را می‌توانید در آن مشاهده کنید.

غم انگیز ترین قسمت وبسایت مرگ و تولد قسمتی از که دو روز در وسط آن یک نقشه بزرگ از دنیایی که در آن زندگی میکنیم وجود دارد و در هر لحظه با وجود آماری که از مرگ و زندگی در دنیا اتفاق می‌افتد در آن نقش نقطه هایی خاموش و روشن می شوند. خاموش به معنای مرگ روشن به معنای تولد و زندگی.

ترسناک ترین سایت های اینترنتی,ترسناک ترین سایت های گوگل,عجیب ترین و ترسناک ترین سایت های گوگل

۷. وب سایت ما واقعی نیستیم | Simulation Argument

نام دیگر این وب سایت عجیب و غریب “استدلال شبیه سازی” است. اگر همیشه به دنبال مسائل عجیب و غریب و ترسناک هستید پس قطعاً با تئوری شبیه سازی انسان ها در یک دنیای غیر واقعی آشنا هستید درست همانند فیلم ماتریکس!

ورود به این وبسایت تا حدودی باعث می‌شود که شما از آن را از دست بدهید و فرق دنیای واقعی و غیر واقعی را تشخیص ندهید و یا بهتر است بگوییم که دیگر نتوانید ارتباطی با واقعیت پیدا کنید! در سال ۲۰۰۳ یک مقاله بر اساس دنیای شبیه سازی شده منتشر شد که در آن گفته شده بود که همه انسان ها در یک دنیای غیر واقعی و شبیه سازی شده کامپیوتری زندگی می‌کنند.

بر اساس این مقاله نسل انسان ها قبل از اینکه به دوره پسا انسان ورود پیدا کند از بین خواهد رفت و نابود می شود! حتی افرادی که این تئوری عجیب را باور دارند معتقدند که اگر در حال حاضر هم در یک دنیای شبیه سازی شده نباشیم در آینده ای نه چندان دور حتماً این اتفاق برای ما خواهد افتاد! وب سایت شبیه سازی شده هم درست بر اساس همین تئوری طراحی شده است!

ترسناک ترین سایت های اینترنتی,ترسناک ترین سایت های گوگل,عجیب ترین و ترسناک ترین سایت های گوگل

۶. وب سایت پل اسکای وی | Skyway Bridge

بازدید از این سایت شوید برای هرکس خوشایند نباشد که قطعاً هم نیست! اما یک بخش هم در آن وجود دارد که در آن احتمالات خودکشی و جان هایی که نجات داده شده است را منتشر کردند و جدایی از آن یک بستر مناسب برای افرادی است که قصد خودکشی دارند و به این سایت مراجعه می کنند تا به آنها کمک شود.

ترسناک ترین سایت های اینترنتی,ترسناک ترین سایت های گوگل,عجیب ترین و ترسناک ترین سایت های گوگل

۵. وب سایت تاریخ مرگ | Deathdate

بدون شک از نام این وبسایت تا حدودی می توان حدس زد که محتوای آن در مورد چیست و شاید فکر کنید که چندان خوشایند نباشد که قطعاً هم نیست اما برای برخی از افراد مهم است که بدانند زمان مرگشان کی فرا می رسد!

البته همه ما این را خوب می دانیم که تمامی این مسائل و پیش بینی زمان مرگ خرافه ای بیش نیست! اما افراد بسیاری ترجیح می دهند که به جای سرگرمی های بهتر با چنین مسائلی خودشان را سرگرم کنند!

اگر دلش را دارید وارد این وبسایت شوید و در قسمت تکمیل اطلاعات جنسیت خود تاریخ تولد و تمامی مواردی که از شما خواسته است را وارد کنید تا زمان مرگ تان را برای شما به نمایش بگذارد.

البته این سایت نه تنها زمان مرگ تان را تعیین می‌ کند بلکه حتی علت مرگ تان را هم به شما می گوید به همراه جزئیاتی که شاید دلتان نخواهد آن را بدانید.

علاوه بر این قسمت دیگر در این وب سایت وجود دارد که تاریخ مرگ بر علت مرگ افراد مشهور را هم مشخص کرده است!

قسمت ترسناک این سایت آنجاست که وقتی تاریخ مرگ تان را به شما می‌گوید و شما ممکن را نمی شوید برایتان پیام ارسال می کند که حاکی از این است ست که شاید اکنون از مرگ خود فرار کنیم اما روزی در دام آن گرفتار خواهید شد.

ترسناک ترین سایت های اینترنتی,ترسناک ترین سایت های گوگل,عجیب ترین و ترسناک ترین سایت های گوگل

۴. وب سایت شیطان پرستی

اگر ترسناک ترین سایت های گوگل که در بالا به شما معرفی کردیم تا این جای کار قابل قبول و قابل تحمل بودند قطعاً این یکی را نمی توانید تحمل کنید! وب سایت شیطان پرستی! نیاز به حدس زدن نیست و از نام آن کاملاً می‌توانید متوجه شوید که محتوای این وب سایت در مورد چیست!

این وبسایت شیطان پرستی را رواج داده صفر تا صد این که یک انسان چگونه شیطان پرست شود را توضیح داده است! علاوه بر آن حتی آموزش های بسیار تخصصی در زمینه شیطان پرستی را نیز در قالب فایل های مختلف صوتی و تصویری و pdf برای کاربران ارائه می دهد.

ترسناک ترین سایت های اینترنتی,ترسناک ترین سایت های گوگل,عجیب ترین و ترسناک ترین سایت های گوگل

۳. وب سایت پوست انسان | HumanLeather

اگر تا به اینجای لیست ما را همراهی کردید و چیزی برای ترسیدن در میان این محتوا آیات آن نشده پس قطعاً این یکی حتماً شما را می ترساند! کمپانی یا وب سایتی که از طریق آن می توانید محصولاتی را که با پوست انسان درست شده را بخرید و استفاده کنید!

این مجموعه یک شعار بسیار ویژه دارد و آن هم این است که می تواند پوست انسان ها را خیلی تمیز و شیک دباغی کند و از آن محصولات متنوعی را تولید نماید. قسمت عجیب‌در ماجرا اینجاست که کسب و کار این کمپانی کاملا قانونی می باشد.

اما قطعاً یک سوال خیلی مهم ذهن همه شما را درگیر کرده است و آن هم این است که این وب سایت برای تهیه محصولاتی با جنس پوست انسان متریال اولیه خود را که پوست آدمیزاده است از کجا و چگونه تهیه می کند؟!

ترسناک تر از این که شرکتی وجود دارد که محصولاتی با جنس پوست آدمیزاد می سازد پاسخ به سوال تان خواهد بود و به گفته خود وب سایت برخی از آدمها که دچار بیماری های خاصی هستند و وقت کمی برای زندگی دارند خودشان به صورت کاملاً داوطلبانه پوستشان را برای تهیه محصولات این وبسایت به آنها واگذار می‌کنند.

بهترین قسمت بدن انسان که می توان پوست آن را بدون هیچ نقصی جدا کرد و از آن کیف و کمربند و محصولات اینچنینی ساخت پوست شکم و پوست پشت است.

قیمت محصولات این وبسایت به قدری بالاست که هر کسی توانایی خرید آن را ندارد اما در این میان افرادی هستند که برای داشتن چنین محصولاتی سر و دست می شکنند اما ها و حتی سال ها در نوبت می مانند تا سفارشات شان تکمیل شود و به دستشان برسد.

در حال حاضر این کمپانی بهتر است بگوییم که در این وبسایت سه نوع محصول که شامل کیف کفش و کمربند می باشد وجود دارد و تنوع بیش از این در آن نیست.

ترسناک ترین سایت های اینترنتی,ترسناک ترین سایت های گوگل,عجیب ترین و ترسناک ترین سایت های گوگل

۲. وب سایت مخصوص افرادی که اعدام شده اند

وب سایت دیگری که قرار است در این فهرست ترسناک ترین سایت های اینترنتی به شما معرفی کنیم متعلق به ایالت تگزاس آمریکا میباشد.  در این سایت یک بخش ویژه برای افرادی وجود دارد که قرار است اعدام شوند و یا اعدام شده اند.

در این قسمت از سایت اطلاعات کامل این افراد که شامل جرمی که مرتکب شده اند جنسیت و سن آنها کاملاً مطرح شده و جدا از آن می توانید حتی شماره تلفن آن آنها را نیز داشته باشید.

جدایی از اینها یک لیست بسیار عجیب هم در این وب سایت وجود دارد که در آن یک لیست وجود دارد از قوانینی که موجب اعدام افرادی در اعداد تگزاس شده است این قوانین حدود ۵۲۹ مورد است و تاریخ آن متعلق به سال ۱۹۸۲ می باشد.

ترسناک ترین سایت های اینترنتی,ترسناک ترین سایت های گوگل,عجیب ترین و ترسناک ترین سایت های گوگل

۱. وب سایت بهشت فرشتگان | Angels Heaven

برای ورود به این وب سایت و خواندن محتوا هایش باید زبان انگلیسی تان بسیار قوی باشد. این یکی از عجیب ترین و ترسناک ترین سایت های گوگل است که مطالبی دارد که شاید هضم آن برای هر کسی راحت نباشد.

مطالبی مانند اینکه به زودی سیاره زمین نابود خواهد شد! بیشتر محتواها و اخبار این سایت در قالب عکس نوشته های زرد و دیوانه کننده با پس زمینه های بسیار وحشتناک منتشر شده اند.

آرشیو وب سایت بهشت فرشتگان بسیار متنوع و جالب است و شامل قسمت هایی همچون مراقب و تفکر‌ برای زمین، وضعیت فعلی نسل انسان ها بر روی کره زمین، اعلامیه های مختلف هشدار ها و تجدید نظر ها می‌شود.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا