اینستاگرام

10 سایت برتر افزایش لایک اینستاگرام

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی است که امروزه از بهترین پلتفرم ها برای راه اندازی کسب و کارهای شخصی و یا معرفی محصولات و خدمات به سایر افراد به شمار می رود.

بهتر است بدانید که یکی از سریع ترین راه ها برای دیده شدن در این شبکه اجتماعی، افزایش فالوور، کامنت و همچنین افزایش لایک اینستاگرام می باشد.

بنابراین اگر شما هم به فکر تبلیغ کسب و کار و یا خدمات تان هستید، پیش از هر چیز باید به فکر دیده شدن و پیشی گرفتن از رقبا باشید، اما قبل از آن که برای این مورد اقدام کنید، پیشنهاد می کنیم تا اطلاعات کاملی در مورد قابلیت لایک در این شبکه اجتماعی به دست آورده و همچنین با مزایای آن آشنا شوید.

قابلیت لایک اینستاگرام چیست؟

یکی از ابتدایی ترین مفاهیمی که به هنگام کار با اینستاگرام باید با آن آشنایی کافی داشته باشید، قابلیت لایک کردن می باشد. در واقع این مورد یکی از فاکتورهایی است که پسندیده شدن پست تان را نشان می دهد. به زبان ساده تر، زمانی که مخاطب از پست شما خوشش بیاید، روی قلب کوچک پایین آن کلیک کرده و با این کار پست تان را لایک می کند.

حتی اگر مدت کوتاهی باشد که در این پلتفرم فعالیت می کنید نیز حتما بارها دیده اید که پیج های مختلف برای بالا بردن لایک های شان به شدت تلاش می کنند و روی آن تاکید خاصی دارند.

اگر بخواهیم به طور کلی توضیح دهیم، بهتر است به خاطر داشته باشید که لایک اینستاگرام در کنار سایر موارد می تواند یکی از مهم ترین فاکتورهای ممکن برای دیده شدن پیج شما و معرفی آن به سایر مخاطبان حاضر در این شبکه اجتماعی به شمار رود. که می توانید از بهترین پنل های خدمات اینستاگرام تهیه نمایید.

افزایش لایک اینستاگرام,خرید لایک اینستاگرام,سایت افزایش لایک اینستا

چرا به افزایش لایک اینستاگرام نیاز داریم؟

حال که با مفهوم این قابلیت آشنا شده اید، احتمالا برای تان سوال شده باشد که چرا افزایش لایک اینستاگرام اهمیت زیادی برای پیشی گرفتن از رقبا و معرفی پیج تان به سایر کاربران خواهد داشت؟

در پاسخ باید بگوییم که اهمیت این مورد به الگوریتم های تعریف شده توسط اینستاگرام باز می گردد. در واقع در این شبکه اجتماعی ربات های بسیاری وجود دارند که به طور مداوم درحال سنجیدن ارزش اکانت های مختلف و مطابقت آن ها با قوانین تعریف شده هستند.

زمانی که شما با کاربران و دنبال کننده های صفحه تان تعامل دارید، یعنی آن ها پست های تان را لایک کرده، برای تان کامنت گذاشته و همچنین به استوری های تان پاسخ می دهند، این ربات ها به سرعت متوجه می شوند که پیج تان نزد کاربران محبوب بوده و بهتر است که به سایرین نیز معرفی شود.

اگر بخواهیم واضح تر بگوییم، شما برای اینکه در صفحه اکسپلور دیده شوید و پیج تان نیز به سایر کاربران معرفی شود، نیاز دارید تا به ربات های این شبکه اجتماعی ثابت کنید که لیاقت دیده شدن را دارید. برای اثبات این موضوع باید با کاربران صفحه تان تعامل زیادی داشته باشید.

یکی از مهم ترین راه‌های تعامل، لایک کردن پست ها می باشد. بنابراین افزایش لایک اینستا از تاثرگذارترین فاکتورها برای موفقیت پیج تان خواهد بود. البته هرچند که افزایش این مورد به تنهایی برای رسیدن به هدف تان کافی نیست، اما بدون شک تاثیر آن در رشد اکانت تان غیر قابل چشم پوشی خواهد بود.

افزایش لایک پست ها در اینستاگرام چگونه باعث رشد پیج خواهد شد؟

در الگوریتم های جدید تعریف شده در این شبکه اجتماعی، زمانی که شما محتوای تان را در قالب یک پست منتشر می کنید، تمام دنبال کننده های تان در همان ابتدا قادر به مشاهده پست تان نخواهند بود، زیرا طبق قوانین، پست منتشر شده شما تنها به حدود ۱۰ درصد از دنبال کننده های تان نشان داده خواهد شد.

در صورتی که تعدادی از فالوورها به پست شما بازخورد مثبتی بدهند، یعنی آن را لایک کرده و یا برای آن کامنت بگذارند، اینستاگرام پست را به سایر کاربران نیز نمایش خواهد داد. در غیر این صورت اینستاگرام متوجه می شود که محتوای شما چندان محبوب نبوده و ارزشی ندارد که آن را به سایر کاربران نشان دهد. بنابراین می توانید متوجه شوید که افزایش لایک های اینستاگرام می تواند تاثیر بسیار زیادی در دیده شدن داشته باشد.

نکته دیگری که بهتر است به آن توجه داشته باشید این است که وجود ایمپرشن ها و همچنین واکنش های مثبت نسبت به محتوای شما می تواند احتمال حضور پست تان در بخش اکسپلور اینستاگرام را بالا ببرد.

سایت افزایش لایک اینستاگرام,افزایش لایک اینستاگرام,خرید لایک اینستاگرام

چطور می توان برای افزایش لایک اینستاگرام اقدام کرد؟

در ابتدا بهتر است بدانید که برای موفقیت در این زمینه راه های زیادی وجود دارد که هر کدام از آن ها به صبر، خلاقیت و دقت زیادی نیاز دارند. به عنوان نمونه یکی از مهم ترین مواردی که شما برای افزایش لایک به آن احتیاج دارید، تولید محتوای مناسب و اصولی می باشد.

بدون شک فعالیت در پلتفرمی که در آن هزاران نفر دیگر از رقیبان شما به شمار می روند، کاری بسیار سخت خواهد بود و شما پیش از هر چیز باید نسبت به سایر رقبا متمایز بوده و از آن ها پیشی بگیرید. در این مورد لازم است که در طراحی پست ها و همچنین تولید محتوا خلاقیت کافی داشته و آن ها را به گونه ای تنظیم کنید که برای مخاطب تان جالب توجه باشد.

از دیگر موارد تاثیرگذار در زمینه افزایش لایک اینستا می توانیم به استفاده از هشتگ های مناسب، زمان مناسب برای انتشار پست ها، فعالیت کافی، تعامل بالا با کاربران و.. اشاره کنیم. البته همانطور که حدس می زنید، تمامی این روش ها نیاز به صرف زمان زیادی داشته و برای افرادی که نیاز دارند کسب و کارشان را به سرعت رونق داده و یا رشد بالایی را تجربه کنند، چندان مناسب نخواهد بود.

استفاده از سایت های معتبر برای خرید لایک اینستاگرام

یکی از سریع ترین و بهترین راه های ممکن برای آن که بتوانید لایک های پست ها و صفحه اینستاگرامی تان را افزایش دهید، کمک گرفتن از سایت افزایش لایک اینستاگرام می باشد.

بدون شک شما هم بارها تبلیغات اینفلوئنسرهای مختلف را در مورد خدماتی که در این گونه سایت ها ارائه می شود دیده اید.

با توجه به اهمیت لایک های اینستاگرام برای دیده شدن صفحه و حضور پست ها در بخش اکسپلور اینستاگرام، چندان تعجبی ندارد که بسیاری از افراد برای افزایش لایک اینستاگرام تلاش کرده و حتی برای آن هزینه نیز پرداخت کنند.

سایت های فعال و معتبر در زمینه افزایش لایک، یکی از بهترین راه های ممکن برای رشد پیج شما خواهند بود که در کوتاه ترین زمان ممکن می توانند خدمات مورد نظرتان را به شما ارائه کنند.

سایت افزایش لایک اینستاگرام در چه صورتی برای ما مفید است؟

شاید در ابتدا فکر کنید که استفاده از سایت های افزایش لایک اینستاگرام که این خدمات را ارائه می دهند، در هر صورتی باعث دیده شدن تان خواهد شد،، اما نکته ای که باید به آن توجه کنید آن است که خدمات ارائه شده به شما تنها در صورتی که واقعی باشند، برای تان مفید خواهد بود و در غیر این صورت نه تنها باعث رشد شما نشده، بلکه ممکن است اعتبار صفحه تان را نیز خدشه دار کنند.

تفاوت افزایش لایک فیک و واقعی در چیست؟

همانطور که پیش از این گفتیم، افزایش لایک اینستاگرام در صورتی که به طور فیک انجام شود برای تان نتیجه بخش نخواهد بود.

باید همواره به خاطر داشته باشید که شبکه اجتماعی اینستاگرام، قابلیت شناسایی اسپم های مختلفی مثل خرید کامنت و لایک های فیک را دارد، بنابراین در صورتی که شما برای دریافت چنین خدماتی اقدام کنید، اینستاگرام به سرعت متوجه شده و تمام تلاش های تان بی ثمر خواهد ماند.

استفاده از لایک های واقعی نه تنها از بروز مشکل جلوگیری خواهد کرد، بلکه زمانی که فالوورهای شما تعامل واقعی با صفحه تان داشته و افرادی با هویت مشخص باشند، توجه سایر کاربران نیز به محتوای شما جلب شده و باعث رشد صفحه تان نخواهد شد.

فراموش نکنید که استفاده از لایک های غیرواقعی توسط افرادی که اکانت های بی هویت و یا بدون عکس مشخص دارند، توسط کاربران نیز قابل تشخیص بوده و اعتماد دنبال کننده های تان را به شما کاهش خواهد داد.

افزایش لایک اینستاگرام,خرید لایک اینستاگرام,سایت افزایش لایک اینستا

بهترین سایت های افزایش لایک اینستاگرام کدامند؟

پس از دانستن همه این موارد احتمالا شما هم متوجه شده اید که استفاده از سایت های معتبر و قابل اطمینان یکی از بهترین و سریع ترین راه های ممکن برای دیده شدن پیج تان خواهد بود. پس اگر شما هم به دنبال آن هستید که با بهترین سایت های فعال در این زمینه آشنا شوید، در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با ۱۰ تا از برترین سایت های افزایش لایک اینستاگرام آشنا کنیم.

افزایش لایک اینستاگرام,خرید لایک اینستاگرام,سایت افزایش لایک اینستا

۱. بست فارسی

چنانچه شما هم به دنبال یکی از بهترین سایت ها برای ارائه خدمات اینستاگرام و همچنین خرید فالوور اینستاگرام و افزایش لایک اینستا هستید، بست فارسی می تواند انتظارات شما را برآورده کند.

در این وبسایت پکیج ها و خدمات متفاوتی وجود دارد که شما با توجه به هدف مورد نظرتان می توانید از میان آن ها انتخاب کنید.

برای دسترسی به امکانات و خدمات مختلف، تنها کافیست تا به بخش بالای سایت با عنوان “خدمات اینستاگرام” مراجعه کرده و برای خرید لایک اینستاگرام اقدام کنید.

سایت بست فارسی به شما این امکان را می دهد تا بتوانید لایک های واقعی و با کیفیت را به سرعت دریافت کرده و همچنین هزینه مقرون به صرفه ای در قبال آن ها بپردازید. بنابراین اگر شما هم به این گونه خدمات برای رشد پیج تان نیاز دارید، پیشنهاد می کنیم که حتما به این وب سایت سری بزنید.

افزایش لایک اینستاگرام,خرید لایک اینستاگرام,سایت افزایش لایک اینستا

۲. خرید فالوور واقعی

چنانچه شما هم احساس می کنید که به تازگی مخاطبان صفحه تان رضایت کافی از محتوای شما ندارند، باید به فکر چاره باشید زیرا در صورتی که این روند ادامه پیدا کند، شما بسیاری از دنبال کننده های تان را از دست داده و به اهداف تعریف شده تان نخواهید رسید.

برای جلوگیری از چنین اتفاقاتی شما می توانید با تیم مشاوره سایت بست فالوور مشورت کرده و صفحه تان را به کمک خدمات آن ها نجات دهید.

این سایت مدتهاست که به صورت تخصصی در عرصه بازاریابی شبکه های اجتماعی فعالیت کرده و سابقه خوبی دارد.

این وب سایت با خدمات خوبش در رابطه با افزایش تعاملات پیج شهرت پیدا کرده است و می تواند جایگاه صفحه تان را میان کاربران تا حد زیادی بالا ببرد.

همانطور که پیش از این گفتیم، استفاده از لایک های واقعی یکی از مهم ترین روش هایی است که باعث می‌شود تا در فیلدهای مختلف این شبکه اجتماعی، در رتبه بالاتری قرار بگیرید. بست فالوور بهترین سایت افزایش لایک اینستاگرام با ارائه راهکارهای متفاوت در این راه می تواند برای داشتن یک الگوی رشد سالم به شما کمک کند.

افزایش لایک اینستاگرام,خرید لایک اینستاگرام,سایت افزایش لایک اینستا

۳. خرید فالوور اینستاگرام

اگر شما هم به دنبال ایده های نو و همچنین خدمات خلاقانه برای پیج اینستاگرام تان هستید، پیشنهاد می کنیم حتما به سایت خرید فالوور اینستاگرام سری بزنید.

این سایت موفق توانسته به بسیاری از کسب و کارهای معروف کمک کرده و همچنین در رشد و افزایش فروش شان نیز نقش داشته باشد.

وجود یک تیم متخصص در زمینه در زمینه امور اینستاگرامی و همچنین ارائه راهکارهای جذاب و نوآورانه باعث شده است تا این سایت به یکی از امن ترین و معتبرترین سایت ها برای افزایش لایک اینستاگرام تبدیل شود.

با توجه به نظرات کاربران، تیم پشتیبانی این سایت بسیار منظم و با اخلاق بوده و همچنین تمامی دستورالعمل های اینستاگرام را رعایت می کنند.

افزایش لایک اینستاگرام,خرید لایک اینستاگرام,سایت افزایش لایک اینستا

۴. گلد فالوور

گلد فالوور یکی از بهترین سایت های فعال در زمینه افزایش لایک اینستا می باشد که نه تنها خدمات مربوط به لایک و خرید فالوور را داراست، بلکه خدمات مربوط به اسپاتیفای، یوتیوب و همچنین سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو را نیز ارائه می کند.

در این سایت پکیج های متفاوتی وجود دارد که می توانید با توجه به هدف تان آن ها را خریداری کرده و تا حدود سه ساعت برای دریافت نتیجه صبر کنید.

افزایش لایک اینستاگرام,خرید لایک اینستاگرام,سایت افزایش لایک اینستا

۵. دیجی فالوور

یکی از بهترین راه ها برای افزایش لایک اینستاگرام، استفاده از خدمات دیجی فالوور می باشد. این سایت ارائه دهنده فالوورهای واقعی در کنار لایک و ویوو می باشد، یعنی دقیقا همان چیزی که شما برای دیده شدن به آن نیاز دارید.

از آنجایی که این سایت به طور تخصصی در زمینه اینستاگرام و خدمات آن فعالیت می کند، بنابراین می توان گفت که یکی از بهترین سایت های موجود برای رشد پیج تان خواهد بود.

در این شرکت بازاریابی رسانه های اجتماعی ساختار کاملا مشخص و تعریف شده ای دارد و باعث می شود شما با کمک آن بتوانید به صورت کاملا منظم و اصولی رشد کنید.

افرادی که در این مجموعه مشغول به کار هستند نیز آموزش های تخصصی در زمینه اینستاگرام را فرا گرفته و همواره برای همکاری و مشاوره با شما آماده هستند و به شما این اطمینان را می دهند که باعث افزایش واقعی لایک های صفحه تان خواهند شد.

افزایش لایک اینستاگرام,خرید لایک اینستاگرام,سایت افزایش لایک اینستا

۶. مای ممبر

این سایت همواره ادعا کرده است که تمامی خدمات و لایک های ارائه شده اش واقعی بوده و برای رشد پیج تان موثر خواهد بود. مای ممبر به کمک تخفیفات متفاوت و جذابی که ارائه داده، توانسته توجه بسیاری از مخاطبان را به خودش جلب کند.

شما برای آنکه لیست قیمت مربوط به خدمات لایک اینستاگرام را دریافت کنید می توانید، به وب سایت مراجعه کرده و همچنین به طور ۲۴ ساعته از پشتیبانی آن ها بهره مند شوید.

به طور کلی همواره به خاطر داشته باشید، از آن جایی که بازار کسب و کارهای اینستاگرامی بسیار داغ می باشد، بسیاری از سایت ها با ارائه لایک های تقلبی و فیک، مبالغ هنگفتی از شما دریافت کرده و باعث خدشه دار شدن اعتبار پیج تان خواهند شد. بنابراین همواره از سایت های معتبر خرید کرده و پیش از خرید حتما از اصالت و کیفیت آن کاملا مطمئن شوید.

افزایش لایک اینستاگرام,خرید لایک اینستاگرام,سایت افزایش لایک اینستا

۷. کافه فالوور

کافه فالوور یک سایت افزایش لایک اینستاگرام است که با تبلیغات گسترده اش در حیطه خرید فالوور شناخته می شود، اما جالب است بدانید که در زمینه افزایش لایک اینستاگرام نیز فعالیت داشته و به علت تبلیغات معمولا تعدادی لایک رایگان نیز در هر کدام از سفارش ها به مشتری ارائه می کند.

بهتر است حواس تان باشد که برخی اوقات ممکن است لایک های رایگان واقعی نبوده و یا به تعداد مورد انتظارتان نباشند، بنابراین پیش از خرید حتما از واقعی بودن شان اطمینان حاصل کنید.

برای آن که بتوانید خدمات مورد نظرتان را از این سایت دریافت کنید، باید برخی از تنظیمات صفحه تان را تغییر داده و آن را در حالت عمومی قرار دهید، زیرا در غیر اینصورت لایک هایی که سفارش داده اید برای تان اعمال نخواهد شد.

نکته دیگری که باید به آن توجه کنید آن است که پس از ثبت سفارش از این سایت، دیگر امکان لغو آن وجود نخواهد داشت. بنابراین به هنگام خرید دقت کافی داشته باشید.

افزایش لایک اینستاگرام,خرید لایک اینستاگرام,سایت افزایش لایک اینستا

۸. دیجی ممبر

دیجی ممبر از دسته سایت هایی است که با خدمات مناسبشش به راحتی می‌ تواند انتظارات تان را برآورده کند و در صورتی که شما سفارش تان را از این سایت انجام دهید، لایک های واقعی و معتبر از فالوورهایی قانونی دریافت خواهید کرد. علاوه بر آن، فالوورها و لایک های دریافت شده برای مدتی طولانی در اکانت تان باقی خواهند ماند.

بر خلاف سایر سایت هایی که عموما پس از چند روز تعهدی در قبال خدمات شان ندارند، دیجی ممبر تعاملاتی ثابت را ارائه کرده و با توجه به توافقی که ترتیب داده اید، تا آخرین روز از لایک های معتبر و واقعی در صفحه اینستاگرام تان بهره مند خواهید شد.

افراد حاضر در تیم دیجی ممبر دارای تخصص های کافی و همچنین خلاقیت و توانایی های زیادی بوده و شما به هنگام همکاری با آن ها می توانید انتظارات بالایی داشته باشید. علاوه بر آن، این وب سایت برای مشتریانش ارزش زیادی قائل است.

از خدمات خوب دیگر دیجی ممبر آن است که اگر شما به نتایج موردنظرتان نرسیده باشید، می توانید برای استرداد وجه اقدام کنید.

افزایش لایک اینستاگرام,خرید لایک اینستاگرام,سایت افزایش لایک اینستا

۹. ناب فالوور

همانطور که پس از شنیدن نام این وب سایت حدس می زنید، ناب فالوور می تواند به یکی از ناب ترین روش های ممکن باعث افزایش لایک اینستاگرام شود.

تیم متخصصین این مجموعه تجربه بالایی داشته و نه تنها در زمینه اینستاگرام بلکه در سایر پلتفرم ها نیز تجربه کافی دارند و همین امر باعث شده است تا آن ها بتوانند انتظارات مخاطبان را به خوبی تشخیص داده و به طور اصولی باعث رشد پیج شما شوند.

از دیگر ویژگی های خوب این وب سایت، قیمت مقرون به صرفه آنهاست و اگر شما خواستار دریافت لایک های معتبر واقعی هستید، می توانید از پکیج های متفاوت شان با هزینه های مناسب استفاده کنید.

افزایش لایک اینستاگرام,خرید لایک اینستاگرام,سایت افزایش لایک اینستا

۱۰. فالو جت

یکی از بهترین سایت های فعال در این زمینه که اعتبار بالایی نیز دارد، سایت فالوجت می باشد که ارائه کننده انواع خدمات در زمینه شبکه های اجتماعی مختلف است.

این سایت که فعالیتش را در سال ۱۳۹۵ آغاز کرده می تواند در زمینه افزایش لایک اینستا نیز به شما کمک کرده و تعداد لایک های موردنظرتان را از سمت پروفایل های واقعی به شما ارائه دهد.

برای اطلاع از انواع پکیج ها و همچنین قیمت آن ها می توانید به سایت فالوجت مراجعه کرده و با توجه به محتوای پیج و همچنین خدمات مورد نظرتان برای خرید اقدام کنید.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا