اینستاگرام

آموزش لینک گذاشتن در اینستاگرام و مزایای آن

چگونگی گذاشتن لینک در اینستاگرام

در دنیای مجازی برنامه ها و شبکه های اجتماعی مختلفی اعم از فیس بوک، توییتر، تلگرام و… وجود دارد که کاربران زیادی در این شبکه ها فعالیت می کنند اما هیچ کدام به اندازه اینستاگرام محبوب نیست و به دلیل محبوبیت بالای این برنامه اجتماعی کاربران زیادی فعالیت می کنند و همواره یکی از پر استفاده ترین برنامه ها می باشد.

با بروز رسانی های چند سال گذشته برای اینستاگرام شاهد تغییرات چشم گیری در این برنامه بوده ایم.

با اضافه شدن قابلیت های زیادی که این روز ها شاهد آن ها هستید باعث شده است که کاربران زیادی برای گذراندن وقت این برنامه را مرور کنند و همین امر موجب شده است که تعداد کاربران اینستاگرام چند برابر شود.

به دلیل بیش تر شدن جذابیت ها و قابلیت های این برنامه کاربران اینستاگرامی با خریدن فالوور اینستاگرام و افزایش بازدید کننده ها برای بیش تر دیده شدن در این فضا انتخاب کردند.

در چند دوره گذشته اینستاگرام فضای بسیار مناسب برای کسب و کار شده است و افراد بسیاری به نام بلاگر در اینستاگرام کسب درآمد می کنند.

اینستاگرام حتی با قابلیت های جدیدی که به آن اضافه شده باعث گشته که این فضا مکان مناسبی برای پیشرفت کردن صفحه های اجتماعی تبدیل شود.

لینک گذاشتن در اینستاگرام یکی از این قابلیت ها لحاظ می شود که در حال حاضر شما می توانید از این قابلیت در پست های خود، استوری ها و یا بیوی شخصیتان لینک اضافه کرده و از این قابلیت استفاده نمایید.

حتی این امکان برای شما وجود دارد که بتوانید لینک تلگرامی خود را نیز در بیو اینستاگرامتان درج نمایید.

احتمالا شمایی که در فضای مجازی اینستاگرام فعالیت می کنید با گزینه see more در استوری های کاربران و یا لینک های مختلف در بیو پست ها در اینستاگرام مواجه شده اید.

اگر شما هم دنبال راهی برای آموزش لینک گذاشتن در اینستاگرام می باشید بهتر است این مقاله را تا آخر مطالعه نمایید تا بتوانید از آموزش ها بهره مند شوید.

قابلیت های گذاشتن لینک در اینستاگرام

با گفته های بالا تا حد معمول متوجه شدید که می توانید در اینستاگرام لینک های مختلفی را درج نمایید. اما قبل از این که به آموزش لینک گذاشتن در اینستاگرام بپردازیم می خواهیم از اهمیت این ویژگی با شما صحبت کرده و آن را مورد بررسی قرار دهیم.

تا امروز متوجه شده ایم که هیچ کاری در اینستاگرام بدون هدف بار گذاری نشده است که این اهداف بر لینک گذاشتن در اینستاگرام نیز صدق می کند.

قرار دادن لینک در استوری ها بیو و پست ها امروزه بسیار مزایای زیادی برای کاربران به همراه دارد که مهم ترین آن ها افزایش مخاطب و کاربران برای دیگر صفحات اجتماعی می توان بیان کرد.

برای مثال شما یک وب سایت شخصی دارید و قصد افزایش مخاطب در این فضا را دارید که شما می توانید به راحتی با انجام یک برنامه ریزی درست و گذاشتن لینک در اینستاگرام در پست و استوری های خود به راحتی می توانید ترافیک وب سایت خود را به طور چشم گیری بالا ببرید.

شما می توانید به راحتی با قرار دادن لینک کانال تلگرامی خود در بیو کاربران کانالتان را با این شگرد افزایش دهید.

امروزه در اینستاگرام افرادی وجود دارند که در این فضا مشغول معرفی و فروش محصولات می پردازند که اگر شما نیز مشغول این کار در صفحه اینستاگرام خود هستید می توانید با قرار دادن لینک در اینستاگرام فالوور های خود را به صفحه خرید خود دعوت نمایید و آن ها نیز برای بیش تر آشنا شدن از طریق لینک وارد کانال و یا پیج شما می شوند.

چگونه می توانیم در پست های اینستاگرام از لینک استفاده کنیم؟

در بالا برای شما از قرار دادن لینک در اینستاگرام صحبت کردیم و شما متوجه شدید که در پست ها استوری ها و بیو پیجتان می توانید از لینک های خروجی به کار ببرید.

این روز ها کاربران بسیار علاقه مند شده اند تا لینک خود را در قسمتی از پست ها جای دهند و باید توجه نمایید که به راحتی نمی توانید در کپشن های پستتان از لینک گذاشتن استفاده نمایید.

این مطلب را از دست ندهید
آموزش اکسپلور کردن پیج متنی در اینستاگرام

اما با انجام به روز رسانی های اخیر و ابزار های خاص شما می توانید لینک را در قسمت کپشن بگذارید تا بینندگان بتوانند از آن استفاده نمایند.

با ما همراه باشید تا بتوانید با آموزش هایی که برایتان در نظر گرفته ایم طریقه استفاده از ابزار ها برای گذاشتن لینک در پست را بیاموزید.

اما نکته بسیار مهم این است که لینک گذاشتن در اینستاگرام بسیار کار بردی می باشد و همیشه به کار شما می آید.

شما می توانید از گزینه link my phitos برای گذاشتن لینک در پست های اینستاگرام خود استفاده نمایید.

یکی از راحت ترین و پر کار آمد ترین ابزار برای قرار دادن لینک در پست استفاده از link my photos می باشد.

شما با استفاده کردن از این ابزار می توانید چند نمونه عکس نیز برای لینک ها ایجاد کرده و از آن ها استفاده کنید شما می توانید با پرداخت وجه خواسته شده در برنامه link my photos به قابلیت های دیگر آن دسترسی داشته باشید برای مثال شما با خریدن اکانت نقره ای در این ابزار می توانید به صورت نامحدود برای محتوا های خود لینک در نظر بگیرید.

آموزش لینک گذاشتن در اینستاگرام,لینک گذاشتن در استوری اینستاگرام,لینک گذاشتن در اینستاگرام,

استفاده کردن از bitly برای لینک گذاشتن در پست اینستاگرام

شما با استفاده کردن از سایت bitly می توانید برخی لینک ها را برای پست های اینستاگرام خود ساخته و از آن ها استفاده نمایید.

لینک هایی که سایت bitly در اختیار شما قرار می دهد بدون هیچ گونه مشکلی برای پست های شما قابل استفاده می باشد و می توانید بدون دردسر از آن ها بهره ببرید.

استفاده کردن از لینک های این سایت به مراتب بسیار ساده تر از روش های دیگر می باشد.

شروط لینک گذاشتن در استوری اینستاگرام

شما با طرز ساخت و استفاده لینک برای پست اینستاگرام آشنا شدید و حالا نوبت به شناخت روش هایی برای لینک گذاری در استوری اینستاگرام رسیده است.

همان طور که گفته شد شما برای درج لینک اینستاگرام می توانید به بخش های بسیار مختلفی مراجعه نمایید.

امروزه قرار دادن لینک در استوری اینستاگرام بسیار علاقه مند یافته است.

این امر باعث شده که بسیاری از موارد کسب و کار و شغل ها در اینستاگرام از طریق استوری صورت بگیرد و این امر موجب شده که تمامی استوری هایی که در اینستاگرام گذاشته می شود همراه لینک باشد.

اما باید به این نکته توجه فرمایید که قرار دادن لینک در استوری های اینستاگرام نیازمند رعایت کردن شرایط خاصی می باشد تا قرار دهی لینک به خوبی و بدون مشکل انجام شود.

در اینستاگرام دو نوع اکانت وجود دارد که یکی از آن ها اکانت ساده و برای مصرف شخصی در فضای مجازی استفاده می شود و دیگری اکانت تجاری نام دارد که برای ایجاد شغل بسیار مهم و ضروری می باشد.

برای قرار دادن لینک در استوری ها باید در وحله اول یک اکانت تجاری داشته باشید و این را بدانید که گذاشتن لینک در استوری برای افرادی که در اینستاگرام کسب و کار می کنند و انجام کار های بازاریابی انجام می دهند استفاده از لینک برای این افراد در اولویت قرار دارد.

مراحل قرار دادن لینک در استوری اینستاگرام به شرح زیر می باشد.

برای شروع به بخش پروفایل اینستاگرام خود بروید و بعد روی آیکون چرخ دنده که منظور همان قسمت تنظیمات اینستاگرام است را کلیک نمایید.

بعد از انجام این کار ها صفحه ای برای شما نمایش داده می شود که شما باید گزینه آبی رنگ که نوشته switch to professional account نوشته شده است را انتخاب کنید.

و بعد صفحه ای که برای شما باز می شود گزینه Business نمایش داده می شود آن را برای اتمام کار انتخاب کنید.

این یک روش بسیار ساده برای قرار دادن لینک در صفحه استوری خود می باشد که می توانید  پیج اینستاگرام خود را به حالت تجاری در بیاورید.

این مطلب را از دست ندهید
دلایل اهمیت خرید بازدید لایو اینستاگرام

برای انجام لینک گذاری در استوری اینستاگرام فقط این موارد نیستند و برای انجام این کار باید به یک قانون مهم نیز دقت کرده و آن را رعایت نمایید این است که برای قرار دادن لینک در استوری باید تعداد دنبال کننده یا همان فالوور های شما 10 هزار فالوور باشند.

آموزش گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

تا به اینجا یاد گرفته اید که چگونه لینک در پست ها قرار دهید حالا نوبت به گذاشتن لینک در استوری رسیده است.

این کار نیز شرایطی دارد تا بتوانید لینک را در استوری اینستاگرام قرار دهید بهتر است بدانید انجام این کار آن قدر هم که فکر می کنید دشوار نیست.

برای یاد گرفتن لینک گذاری در استوری باید مراحل زیرا را انجام دهید.

در قدم اول باید راه آسان استوری کردن را بلد باشید و برای استوری کردن باید آیکون که در بالای صفحه وجود دارد را انتخاب کنید.

بعد انجام این کار باید متن یا عکس مورد نظر را انتخاب کرده و بار گذاری نمایید.

در بالای آیکون شکلی مانند زنجیر وجود دارد باید بر روی آن کلیک نمایید.

برای این که بتوانید در این مرحله لینک را در استوری اینستا گرام قرار دهید باید بر روی web link ضربه بزنید.

با این کار در صفحه کادری به وجود می آید که می توانید لینک را در آن قرار دهید که این کادر در استوری شما قرار می گیرد.

برای ثبت استوری خود کافی است تیک سبز را انتخاب کنید  که با این کار استوری شما برای فالوور هایتان منتشر می شود.

مزایای قرار دادن لینک در استوری چیست؟

به طور کلی قرار دادن لینک در برنامه های اینستاگرام دارای مزایای فراوانی برای کاربران است که این مزایا برای لینک استوری نیز همین ویژگی های عالی را برخوردار می باشد.

باید بدانید که مهم ترین ویژگی قرار دادن لینک در استوری افزایش ترافیک وب سایت برای کاربران می باشد.

با بروز رسانی شدن برنامه اینستاگرام به احتمال زیاد با گزینه see more رو به رو شده اید که فالوور هایی که استوری های شما را مشاهده می کنند با کلیک کردن بر روی آن مستقیم به لینک وب سایت شما هدایت می شوند.

شما با قرار دادن لینک به راحتی می توانید آمار فروش محصولات خود را افزایش دهید.

شما به راحتی می توانید مخاطبان خود را افزایش دهید شرط این کار استفاده کردن از لینک در استوری اینستاگرام می باشد.

چگونگی لینک گذاشتن در بیو اینستاگرام

تا به این جا شما با قرار دادن لینک در استوری و پست آشنا شدید و حال نوبت شناخت مراحل قرار دادن لینک در بیو اینستاگرام می باشد.

همچنین قرار دادن لینک در بیو اینستاگرام بدون مزایا نیست اگر شما می خواهید لینک را در بیو قرار دهید باید مراحل زیر را پشت سر بگذارید.

در قدم اول باید برای قرار دادن لینک در بیو اینستاگرام به قسمت بیو وارد شوید و برای انحام این کار به بخش پروفایل خود مراجعه فرمایید.

در مرحله بعد باید روی گزینه Edit profile علامت بزنید.

با انجام دادن این مرحله ها شما با صفحه ای جدید از پروفایل و گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام رو به رو شده اید.

در این زمان تنها کاری که باید انجام دهید این است که لینک مورد نظر خود را در بخش website قرار دهید.

و برای پایان دادن به این کار کافیست شما روی تیک آبی که در بالای صفحه قرار دارد کلیک نمایید تا تغییرات ایجاد شده در بیو شما ذخیره شود.

کلام پایانی درباره قرار دادن لینک در اینستاگرام

اگر شما شغلی را در اینستاگرام پیش گرفته اید و محصولی برای فروش معرفی می کنید بهتر است قبل از انجام هر کاری از درج کردن لینک در قسمت های مختلف اینستاگرام بهره مند شوید.

سعی شما بر این باشد که از لینک هایی استفاده کنید که یک راه هدفمند داشته باشد.

پیشنهاد می کنم همین حالا از خدمات سایت دیجی فالوور استفاده کنید. اگر به دنبال فالوور ایرانی اینستاگرام هستید برای ورود به این سایت روی “خرید فالوور اینستاگرام” کلیک نمایید

برای خرید فالوور اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دکمه بازگشت به بالا