اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام واقعی فعال ایرانی

خرید فالوور اینستاگرام واقعی ایرانی (با کیفیت درجه یک و تحویل فوری)

در این قسمت از مقاله قصد داریم تا شما را به طور کامل با خرید فالوور های واقعی برای اینستاگرام آشنا نماییم. لذا خواهشمندیم تا در ادامه با ما همراه بمانید و مطالب ذکر شده را با دقت مورد بررسی قرار دهید.

خرید فالوور اینستاگرام,خرید فالوور اینستاگرام ارزان,خرید فالوور اینستاگرام واقعی

خرید فالوور واقعی اینستاگرام چه مزایایی را در بر دارد؟

همان گونه که می دانید، خرید فالوور اینستاگرام واقعی و فعال ایرانی مزایای بسیاری را برای افراد به همراه دارد که برخی از آن ها به شرح زیر می باشد:

 • اعتماد از سوی کاربران

اگر می خواهید اعتماد مشتری های خود را به خوبی جلب کنید، می توانید به خرید فالوور های واقعی و فعال اینستاگرام بپردازید.

فالوور های خریداری شده می توانند تعامل پیج شما را دو چندان نمایند و این موضوع سبب می گردد تا تمامی کاربران اینستاگرام پیج کاری شما را مورد تایید خود قرار دهند.

 • افزایش فروش

لازم به ذکر است که اعتماد کاربران اینستاگرام سبب افزایش فروش پیج مد نظر می گردد. افراد با خرید فالوور اینستاگرام واقعی و تبلیغات در اینستاگرام می توانند رونق کسب و کار خود را شاهد باشند و درآمد بسیار مناسبی را به خود تعلق دهند.

 • افزایش فوق العاده تعامل پیج

همانطور که می دانید، هنگامی که کاربران می خواهند به خرید از پیج های اینستاگرامی بپردازند، در ابتدا به میزان تعامل در پیج توجه می نمایند.

خرید فالوور های فعال و ایرانی در اینستاگرام سبب می گردد تا تعداد کامنت ها و لایک پست های یک پیج افزایش یابد و در نتیجه تعامل پیج ارتقاء یابد.

سایت خرید فالوور اینستاگرام,خرید فالوور اینستاگرام,خرید فالوور اینستاگرام ارزان

 • قیمت مقرون به صرفه

از دیگر نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید، قیمت مقرون به صرفه برای خرید فالوور های واقعی اینستاگرام است.

همان گونه که می دانید، امروزه بسیاری از پیج های کاری برای افزایش فالوور خود دست به تبلیغات اینستاگرامی می زنند که این موضوع هزینه بسیاری را برای آن ها به همراه خواهد داشت.

به همین منظور توصیه می شود تا افراد به خرید فالوور اینستاگرام واقعی بپردازند تا با هزینه بسیار کم به بهبود و رشد پیج خود کمک نمایند.

 • عدم نیاز به پسورد پیج

از دیگر مزایای خرید فالوور های واقعی در اینستاگرام می توان به عدم نیاز به پسورد پیج اشاره نمود. همان گونه که می دانید، پیج های کاری و شخصی همواره به دنبال حفظ حریم شخصی خود هستند و این موضوع برای شان بسیار اهمیت دارد.

به همین منظور باید بگوییم که خرید فالوور به هیچ عنوان نیاز به پسورد پیج افراد نخواهد داشت و افراد با اطمینان خاطر می توانند بسته های فالوور مد نظر شان را مورد خریداری قرار دهند.

 • کیفیت مناسب

دقت داشته باشید که فالوور های واقعی علاوه بر هزینه بسیار مناسب شان، کیفیت درجه یکی را در بر دارند. به گونه ای که در صورت جذاب بودن محتوای پیج، به لایک، سیو و… پست ها می پردازند و در صورت ضرورت از پیج مد نظر خرید می نمایند.

 

خرید فالوور اینستاگرام,خرید فالوور اینستاگرام ارزان,خرید فالوور اینستاگرام واقعی

 • تحویل فوری

از دیگر مزیت های خرید فالوور اینستاگرام می توان به تحویل فوری آن اشاره نمود. در عرض چند دقیقه بسته فالوور مد نظر افراد به پیج شان روانه خواهد شد و می توانند فعالیت خود را آغاز نمایند.

 • پشتیبانی ۲۴ ساعته

توجه داشته باشید در صورت خرید فالوور واقعی اینستاگرام می توانید پشتیبانی ۲۴ ساعته مجموعه را داشته باشید. در صورت عدم رضایت از فالوور های خریداری شده می توانید مبلغ پرداخت شده را طبق شرایط اعلام شده دریافت نمایید.

چه مدت طول می کشد تا فالوور ها به پیج افزوده شوند؟

بسیاری از افراد ممکن است با خود بپرسند که چه مدت طول می کشد تا فالوور ها به پیج مد نظر افزوده شود؟ برای پاسخ به چنین سوالاتی باید بگوییم که این موضوع بستگی به تعداد فالور های درخواستی شما خواهد داشت.

اما اگر بخواهیم یک زمان مشخصی را برای انجام این اقدام اعلام نماییم، باید بگوییم که این کار حداکثر چند دقیقه به طول خواهد انجامید.

افراد می توانند در کم ترین زمان ممکن فالوور های پیج خود را افزایش دهند و شاهد رونق کسب و کار خود نیز باشند.

ایا فالوور های خریداری شده ریزش می کنند؟

بسیاری از افراد همواره می ترسند تا فالوور های خریداری شده شان در عرض کم ترین زمان ممکن ریزش کنند. به همین منظور لازم است بگوییم که این موضوع تنها به نوع تولید محتوای شما در پیج بستگی خواهد داشت.

اگر بخواهیم به عبارتی ساده تر این موضوع را برای تان شرح دهیم، باید بگوییم که  هر چقدر بتوانید پست و استوری های جذاب تری را تولید کنید ریزش فالوور های شما کم تر خواهد بود و بالعکس.

اما به طور کلی فالوور های اینستاگرام اگر واقعی باشند بیش از ۲۰ درصد ریزش نخواهند داشت.

فالوور های خریداری شده خانم هستند یا اقا؟

باید دقت داشته باشید که فالوور های خریداری شده شما هیچ گاه دچار تفکیک جنسیتی نخواهند شد. فالوور های آقا و خانم می توانند به صورت همزمان به پیج شما روانه گردند و فالوور های پیج تان را افزایش دهند.

خرید فالوور اینستاگرام,خرید فالوور اینستاگرام ارزان,خرید فالوور اینستاگرام واقعی

چطور بفهمیم فالوور های خریداری شده واقعی و ایرانی هستند؟

همان گونه که می دانید، فالوور های فیک با فالوور های واقعی تفاوت های بسیاری را در بر دارند که در ادامه به بررسی مشخصات فالوور های واقعی خواهیم پرداخت.

 • عکس پروفایل

اولین نکته ای که برای شناخت فالوور های واقعی باید به آن توجه داشت، عکس پروفایل است. اکثر فالوور های واقعی دارای عکس پروفایل مشخصی می باشند که این موضوع می تواند حقیقیی بودن آن ها را اثبات نماید.

 • اسم ایرانی

همان گونه که می دانید، تمامی کاربران اینستاگرام اسم خود را در پروفایل پیج شان درج می کنند. اگر به خرید فالوور اینستاگرام واقعی پرداخته اید، می بایست به بررسی اسم های آن ها بپردازید و از ایرانی بودن نام شان اطمینان حاصل نمایید.

اگر می خواهید با دیگر مشخصات فالوور واقعی آشنا شوید، به شما پیشنهاد می کنیم تا در ادامه ما را مورد همراهی قرار دهید و از مطالب ذکر شده بهره کافی و لازم را ببرید.

 • پست و استوری

از دیگر موضوعاتی که باید به آن توجه داشته باشید، پست و استوری های فالوور ها است. لازم به ذکر است که کاربران واقعی اینستاگرام به صورت روتین پست و استوری هایی را از خود در صفحات شان انتشار می دهند.

تفاوت فالوور واقعی ایرانی و فالوور واقعی

همان گونه که می دانید، امروزه انواع متفاوتی از فالوور های اینستاگرامی در مجموعه های متعددی به فروش می رسد که از نمونه آن ها می توان به فالوور واقعی ایرانی و فالوور واقعی اشاره نمود.

بسیاری از افراد ممکن است با تفاوت این دو نوع فالوور آشنا نباشند، به همین منظور باید بگوییم فالوور های واقعی می توانند از سراسر جهان به سمت پیج مد نظر روانه می گردند. اما فالوور های واقعی ایرانی تنها از کشور ایران به پیج ها جذب می شود و قیمت متفاوتی را نیز شامل می شود.

با ما در ادامه همراه بمانید تا برای تان نحوه خرید فالوور را به طور کامل شرح دهیم.

خرید فالوور اینستاگرام,خرید فالوور اینستاگرام ارزان,خرید فالوور اینستاگرام واقعی

نحوه خرید فالوور واقعی و ایرانی چگونه می باشد؟

اگر می خواهید به خرید فالوور اینستاگرام واقعی بپردازید، می بایست به سایت مد نظر مراجعه کرده و خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهید. دقت داشته باشید که در صورت تمایل می توانید با شماره های ذکر شده تماس بگیرید و مشاوره رایگانی را از سوی سایت دریافت نمایید.

چرا فالوور های ایرانی را خریداری کنیم؟

از دیگر سوالاتی که برخی از افراد همواره می پرسند دلیل خرید فالوور های ایرانی می باشد. برای رفع چنین سوالاتی باید بگوییم هنگامی که شما فالوور های ایرانی را خریداری کنید، می توانید محصولات و خدمات خود را به آسانی به آن ها بفروشید و کسب در آمد بیش تری را شاهد باشید.

فالوور فیک بهتر است یا فالوور واقعی؟

همان گونه که می دانید، امروزه خرید فالوور فیک نیز بسیار رایج شده است و اکثر پیج ها تمایل دارند به دلیل قیمت بسیار ارزان به خریداری آن ها بپردازند.

اما باید بگوییم که این موضوع بسیار نادرست تلقی می شود و می تواند به پیج ها آسیب فراوانی را وارد نماید.

هنگامی که افراد به خرید فالوور فیک می پردازند، پس از مدتی اینستاگرام متوجه این موضوع خواهد شد و تمامی فالوور های فیک را از پیج مد نظر حذف خواهد کرد. در این صورت افراد تنها هزینه اضافه ای را شامل می شوند و هیچ نتیجه ای را در ازای آن شاهد نخواهند بود.

به همین منظور توصیه می شود تا حتما پیج ها خرید فالوور اینستاگرام واقعی را مد نظر خود قرار دهند و از هر گونه خرید فالوور فیک خودداری نمایند.

سخن پایانی

همانطور که تا این قسمت از مقاله متوجه شده اید، فالوور ها می توانند نقش بسزایی را در پیشرفت پیج ها و کسب و کار های متعدد داشته باشد. اگر می خواهید در مدت زمان کوتاهی پیج خود را ارتقاء ببخشید، می توانید به خرید فالوور اینستاگرام ایرانی و واقعی بپردازید و رونق کسب و کار خود را شاهد باشید.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا