اینستاگرام

کسب درآمد از همکاری در فروش اینستاگرام

ممکن است که تا به حال نام همکاری در فروش را شنیده باشید اما معنی ان را به طور دقیق و واضح ندایند در این مقاله با ما همراه باشید تا درمورد این کار اطلاعات مفیدی کسب کنید.

همکاری در فروش بیشتر در فضای مجاز رخ می دهد به این صورت که فردی مسئولیت تبلیغ را به عده گرفته است شریک تجاری ان برند محسوب می شود.

همانطور که گفتیم این کار در فضای مجازی همچنین اینستاگرام هم راه پیدا کرده است، و اینفلوئنسر ها و حتی افراد عادی نیز می توانند در این کار فعالیت کنند.

همکاری در فروش اینستاگرام چیست؟

همکاری فروش در اینستاگرام به این نحو است که یک برند یا شرکت با یک اینفلوئنسر همکاری میکند و اینفلوئنسر محصول مورد نظر را در صفحه یا پیج خودش موذد بازید دیگران قرار می دهد و ان را به مخاطبینش معرفی می کند و بابت همین کاری مبلغی را از شرکت مورد نظر دریافت می کند.

شاید برای تان سوال باشد که همکاری در فروش با تبلیغات عادی چه فرقی می کند؟ باید به شما بگوییم که همکاری در فروش به این صورت است که اینفلوئنسر محصول را پیج خود می گذارد و افرادی که از طریق پیج این اینفلوئنسر وارد وب سایت ان شرکت می شوند و ان محصول را خریداری می کنند، درصدی از خرید هایی که این افراد انجام می دهند به اینفلوئنسر تعلق می گیرد.

ممکن است برایتان سوال پیش بیاید که از کجا معلوم افراد از طریق اینفلوئنسر وارد وب سایت شدند؟

در باره ی این سوال هم باید به شما بگوییم که شرکتی که با اینفلوئنسر ها در زمینه همکاری در فروش، همکاری می کنند برای هریک از این اینفلوئنسر ها لینک های منحصر به فردی قرار می دهند که از این طریق مشخص می شود که افراد از طریق کدام اینفلوئنسر وارد وب سایت شده اند.

انواع کمپین های همکاری در فروش

دو روش وجود دارد که اینفلوئنسر ها باشرکت ها همکاری کنند. برای این که شرکت و اینفلوئنسر باهم همکاری کنند باید بینشان قرار دادی باشد که نحوه و اندازه پورسانت در ان قید شود.

 • پرداخت به ازای هر کلیک
 • پرداخت به ازای جذب مشتری

پرداخت به ازای هر کلیک به این صورت است که، لینکی که مخصوص اینفوئنسر هست هرچقدر از طریق مخاطب کلیک شود مبلغی به اینلوئنسر پرداخت می شود. در این صورت هر چقدر که مخاطبین بیشتر روی لینک تبلیغ اینفلوئنسر کلیک کنند، اینفلوئنسر سود بیشتری دریافت می کند.

پرداخت به ازای جذب مشتری نیز به صورت است که به ازای هر فردی که از طریق لینک اینفلوئنسر وارد وب سایت می شوند و خرید می کنند درصدی به اینفلوئنسر تعلق می گیرد، حال هرچقد افراد از طریق لینک اینفلوئنسر وارد وب سایت شرکت شوند به همان میزان درصد اینفلوئنسر درصدی بیشتری می گیرد.

چه زمانی اینفلوئنسر ها پورسانت خود را دریافت می کنند، هم می تواند سوال بیشتر شما باشد.

زمان دریافت پورسانت اینفلوئنسر ها بستگی به قراری دادی که بین خودشان و شرکت بسته اند دارد. ممکن است تصویه شان به صورت هفتگی یا ماهانه باشد، یا حتی ممکن است به این صورت باشد که بعد از کمپین فروش با شرکت تصویه کنند.

نحوه کسب درآمد از طریق همکاری در فروش اینستاگرام

همکاری در فروش اینستاگرام,همکاری در فروش اینستاگرامی,همکاری در فروش اینستاگرام

اگر می خواهید درآمدی از اینستاگرام داشته باشید و نظرتان هم روی همکاری فروش است، باید مطمئن باشید که این راه به خوبی می شناسید. سه راه که باید در ابتدای کارتان به این توجه داشته باشید این است که:

 • ساخت اکانت حرفه ای در اینستاگرام
 • افزایش فالوور
 • انتخاب برند های مناسب و همکاری با ان ها

باید به این موضوع توجه داشته باشد که اگر پیج شما تعداد فالوور های بالایی دارد و شما فکر می کنید که می توانید در این زمینه موفق شوید لازم نیست مراحل یک و دو را انجام دهید، می توانید مستقیم سراغ روش سوم بروید.

۸ نکته برای افزایش درامد از طریق همکاری در فروش اینستاگرام

 1. با هر برندی همکاری نکنید
 2. شیوه مناسب همکاری در فروش را انتخاب کنید
 3. با مخاطبان خود رو راست باشید
 4. محتوای تبلیغاتی با کیفیت تولید کنید
 5. لینک همکاری در فروش خود را در جای مناسب قرار دهید
 6. از ارائه کد تخفیف برای جذب مشتری استفاده کنید
 7. شیوه های مختلف بازار یابی را امتحان کنید
 8. امار همکاری در فروش اینستاگرام خود را انالیز کنید

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا