اینستاگرام

چگونه پیش نمایش استوری اینستاگرام را ببینیم؟

اینستاگرام به عنوان یکی از محبوب ترین پلتفرم های اجتماعی که میلیون ها میلیون نفر کاربر به صورات روزانه از آن استفاده می کنند، به صورت روزانه در تلاش است تا با افزودن قابلیت های جدید به اپلیکیشن خود رضایت هرچه بیشتر این کاربران را تامین کند.

یکی از جدیدترین قابلیت های اینستاگرام، قابلیت پیش نمایش استوری ها است که به تازگی در این اپلیکیشن فعال شده است.

از آنجا که این قابلیت به کاربران اجازه می دهد تا بدون سین شدن از محتوای یک استوری آگاه شوند، طرفداران زیادی میان استفاده کنندگان از اینستاگرام کسب کرده است.

به همین دلیل در این مقاله قصد داریم تا ضمن معرفی این قابلیت جدید، راه های مختلفی که کاربران می توانند بدون سین شدن یک استوری را تماشا کنند را هم به آنها معرفی کنیم.

چگونه پیش نمایش استوری اینستاگرام را فعال کنیم؟

یکی از ویژگی های جدیدی که اینستاگرام کمتر از یک سال قبل آن را در اختیار کاربران خود قرار داد، ویژگی پیش نمایش استوری ها بود.

در حالت معمول کاربران بدون تماشای کامل استوری از محتوای آن با خبر نمی شوند.

از آنجا که تماشای یک استوری باعث می شود تا سین شدن استوری توسط کاربر به پست کننده استوری اطلاع داده شود، بسیاری از کاربران به دنبال راهی بودند تا بتوانند بدون آنکه استوری کننده مطلع شود از محتوای استوری باخبر شوند.

قابلیت جدید پیش نمایش به کاربران این امکان را می دهد تا تا با مشاهده یک فریک کوتاه یا یک تصویر از استوری تا حدی محتوای آن را تشخیص دهند و به این ترتیب در صورت عدم تمایل، آن را مشاهده نکنند.

دیدن استوری ها بدون سین شدن

اگرچه قابلیت پیش نمایش استوری اینستاگرام این توانایی را می دهد که بدون سین شدن تا حدی از محتوای استوری ها باخبر شوند، اما این قابلیت به گونه ای است که همه کاربران به آن دسترسی ندارند و این توانایی از سوی خود اپلیکیشن به بعضی کاربران خاص اعطا شود.

با این همه ترفندهای خاصی علاوه بر قابلیت پیش نمایش هم وجود دارد که می تواند به کاربران این توانایی را بدهد.

در این بخش تعدادی از این ترفندها را معرفی می کنیم:

نحوه پیش نمایش استوری اینستاگرام,پیش نمایش استوری اینستاگرام,پیش نمایش استوری اینستاگرام

– حالت پرواز

کاربران برای استفاده از این قابلیت گوشی های همراه ابتدا باید اپلیکیشن اینستاگرام را در گوشی خود باز کرده و اجازه دهند تا تمام پست ها و استوری های جدید در اپلیکیشن بارگذاری شود.

در مرحله بعد، کاربر باید گوشی خود را در حالت پرواز قرار دهد و پس از آن استوری های مورد نظر خود را که از قبل بارگذاری شده اند تماشا کند.

نکته مهم در مورد این ترفند این است که پیش از غیر فعال کردن حالت پرواز، اپلیکیشن اینستا باید به صورت کامل بسته شود و بعد از آن ارتباط اینترنت دوباره برقرار گردد.

کاربران در صورت درست انجام دادن مراحل می توانند با استفاده از این ترفند، استوری ها را بدون سین شدن مشاهده کنند.

– بلاک و آنبلاک کردن

یکی دیگر از روش های مشاهده استوری ها بدون سین شدن، روش بلک و آنبلاک کردن است.

البته افرادی که قصد استفاده از این روش را دارند، باید توجه داشته باشند که استفاده مکرر از این روش می تواند باعث پایین آمدن امتیاز آنها در الگوریتم های اینستاگرام شود.

در این روش افراد بلافاصله بعد از مشاهده یک استوری خاص، صفحه منتشر کننده استوری را بلاک می کنند.

از آنجا که صفحات بلاک شده هی اطلاعاتی از فرد بلاک کننده دریافت نمی کنند، بنابراین از مشاهده استوری توسط آنها هم مطلع نخواهند شد.

کاربران می تواند بعد از گذشت ۲۴ ساعت و پایان یافتن عمر استوری، صفحه مورد نظر را آنبلاک کنند.

برخی روش های دستی پیش نمایش استوری در اینستاگرام

علاوه بر دو روش ذکر شده در بالا، تعدادی روش های دستی هم وجود دارد که البته ضریب اطمینان آنها صد درصد نیست و ممکن است برای همه نتیجه مطلوب به همراه نداشته باشد.

از جمله این روش ها می توان به مشاهده استوری با سرعت زیاد و در حقیقت رد ردن پیش نمایش ها و همچنین نگه داشتن انگشت بر روی استوری اشاره کرد.

کاربرانی که مایل به اطلاع از محتوای استوری ها بدون سین شدن هستن علاوه بر قابلیت پیش نمایش خود اینستاگرام و ترفندهای ذکر شده در بالا می توانند از چند اپلیکیشن و وب سایت خاص هم در این زمینه استفاده کنند که در ادامه آنها را معرفی می کنیم.

– نرم افزار Twitly

نرم افزار Twitly یکی از قابل اطمینان ترین نرم افزارها برای مشاهده مخفی استوری ها است که تا کنون بیش از ۲ میلیون بار توسط کاربران مختلف دانلود شده است.

این اپلیکیشن با کیفیت به کاربران خود اجازه می دهد تا با استفاده از جالتی شبیه به پیش نمایش، بدون سین شدن از محتوای استوری ها مطلع شوند.

نحوه پیش نمایش استوری اینستاگرام,پیش نمایش استوری اینستاگرام,پیش نمایش استوری اینستاگرام

– اپلیکیشن Blindstory

یکی از معروف ترین و در عین حال سهل الاستفاده ترین اپلیکیشن های موجود برای مشاهده مخفیانه استوری ها در اینستاگرام، اپلیکیشن Blindstory است.

این نرم افزار با ارائه وضعیتی مانند حالت روح در اپلیکیشن تلگرام، به کاربران خود این امکان را می دهد تا به صورت مخفیانه محتوای یک استوری را مشاهده کنند.

– وب سایت Welnstag

یک راهکار دیگر برای مشاهده مخفیانه استوری ها در اینستاگرام، استفاده از وب سایت Welnstag است.

مزیت این روش، عدم نیاز کاربران آن به نصب یک اپلیکیشن جدید بر روی گوشی همراه است.

برای استفاده از این وب سایت کافی است نام صفحه ای که خواهان مشاهده مخفیانه استوری های آن هستید را در بخش جستجوی وب سایت وارد کرده و سپس با واسطه وب سایت استوری های آن صفحه را مشاهده کنید.

دلایل سین نشدن استوری ها

یکی از موضوعاتی که کاربران باید به آن توجه داشته باشند این است که تمام موارد سین نشدن استوری به دلیل خواست مشاهده کنندگان نبوده است.

به عبارت دیگر علاوه بر استفاده از حالت پیش نمایش استوری یا ترفندهای مشاهده مخفیانه و یا اپلیکیشن ها و وب سایت هایی که امکان مشاهده مخفیانه استوری ها را در اختیار کاربران قرار می دهند، بعضی اوقات سین نخوردن استوری به دلیل باگ اینستاگرام است.

توصیه کارشناسان در مورد سین نشدن ناخواسته استوری ها این است که اپلیکیشن اینستا را به روز رسانی نمایید تا آخرین آپدیت ها بر روی آن نصب شود.

در صورتی که اپلیکیشن به روز رسانی شده، بهتر است که برنامه اینستاگرام یکبار به صورت کامل بسته شده و سپس دوباره باز شود.

این اقدامات معمولا باعث از بین رفتن باگ استوری ها می شود اما اگر با این کارها هم مشکل دیده نشدن استوری ها همچنان باقی ماند، در اینصورت یک باگی کلی در اپلیکیشن به وجود آمده که کاربران باید منتظر به روزرسانی های آن بمانند.

کلام آخر

همانطور که اشاره شده کاربران زیادی هستند که به دلایل مختلف ترجیح می دهند که بدون اطلاع گردانندگان یک صفحه خاص از محتوای استوری های آن صفحه مطلع شوند.

اینستاگرام برای کمک به این کاربران قابلیت جدیدی به نام پیش نمایش استوری را به اپلیکیشن خود اضافه کرده که به کاربران این امکان را می دهد.

علاوه بر این قابلیت اینستاگرام، تعدادی ترفندها و همچنین اپلیکیشن های نرم افزاری و وب سایت هم وجود دارد که کاربران می توانند با استفاده از آنها بدون سین شدن از محتوای استوری ها آگاه شوند.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا