اینستاگرام

4 درگاه پرداخت برای فروشگاه های اینستاگرامی

اپلیکیشن اینستاگرام یکی از نرم‌ افزارهای محبوب فضای مجازی در بین کاربران می‌ باشد که بسیاری از افراد برای خرید وسیله ‌های خود از آن استفاده می ‌کنند.

از این‌ رو بسیاری از درگاه‌ های پرداختی را برای فروش اجناس خود راه اندازی می‌ کنند تا خریداران بدون هیچ مشکلی بتوانند وسیله مورد نظر خود را خریداری کنند و پول آن را پرداخت نمایند.

شاید بسیاری از افراد با خود بپرسند که چرا صاحبین کسب ‌و کار از این‌ درگاه پرداخت آنلاین به‌ جای شماره کارت استفاده می ‌کنند، لازم به ذکر است که بگوییم درگاه پرداخت امنیت بیشتری از روش ‌های دیگر برای پرداخت و خرید وسیله‌ های  دارا می باشد. در ادامه مطالب درگاه ‌های مختلف پرداخت را که از اعتبار زیادی برخوردار هستند برای شما معرفی خواهیم کرد.

مفهوم درگاه پرداخت

روشی که انتقال پول از حساب مشتری به حساب فروشنده را انجام دهد درگاه پرداخت اینترنتی نام دارد. برای ایجاد درگاه پرداخت نیازی نیست که وب ‌سایت داشته باشید، در واقع تمام فروشگاه ‌هایی که در اینستاگرام به ‌صورت آنلاین فعالیت می ‌کنند هر کدام درگاه پرداخت مخصوص به خود را دارند.

اگر تا به‌ حال از درگاه پرداخت استفاده کرده باشید متوجه خواهید شد که به‌ راحتی می ‌توانید مبلغ مورد نظر را به حساب فروشنده واریز کنید، به‌ عنوان مثال زمانی‌ که شما بخواهید هزینه اسنپ را پرداخت کنید اگر به‌ صورت آنلاین آن را انجام دهید به درگاه پرداخت انتقال داده می‌ شوید.

علت نیاز به درگاه پرداخت اینترنتی

حال که در مورد درگاه پرداخت اینترنتی اطلاعات مناسبی را به دست آوردید بهتر است در مورد مزایای آن را هم اطلاعاتی را در اختیار داشته باشید. با استفاده از درگاه پرداخت اینستاگرامی می ‌توانید از واریزی‌ های خود گزارشی را به ‌صورت آنلاین تهیه کنید و به پیگیری پرداخت هر مشتری بپردازید.

از مزایای درگاه پرداخت می ‌توان پشتیبانی ۲۴ ساعته را نام برد و پرداخت امنی را انجام می ‌دهد، از طرفی مشتریان به‌ راحتی به شما اعتماد خواهند کرد، بسیاری از شرکت ‌هایی که خدمات درگاه پرداخت اینترنتی خود را ارائه می ‌دهند این امکان را برای مشتریان فراهم می ‌آورند تا برای هر محصول لینک جداگانه با قیمت دلخواه خود انتخاب نمایند.

مزایایی که در مورد پرداخت درگاه پرداخت اینترنتی گفته شد شاید برای بسیاری از افراد مهم نباشد، اما باید بگوییم که اگر فردی بخواهد در کسب ‌و کار خود رشد داشته باشد باید حتما شرایطی را فراهم آورد تا مشتریان به وی اعتماد کنند و برای کسب درآمد روش ‌های نوینی را به کار ببرد.

روش‌ های دریافت درگاه پرداخت

برای این ‌که درگاه پرداخت را ایجاد کنید دو راه پیش روی شما قرار دارد نکته ‌ای که باید به آن توجه داشته باشید، این است که اگر یک پیج فروشگاهی را در اینستاگرام را اندازی کرده‌ اید. فقط به ‌صورت غیرمستقیم می‌ توانید درگاه پرداخت خود را ایجاد نمایید.

اما اگر یک سایت فروشگاهی را در اختیار دارید به‌ صورت مستقیم و غیرمستقیم می ‌توانید به ایجاد درگاه پرداخت بپردازد.

ایجاد درگاه پرداخت به ‌صورت مستقیم از بانک

افرادی که از سایت فروشگاهی استفاده می ‌کنند و دارای نماد اعتماد الکترونیکی هستند، می‌ توانند به ‌صورت مستقیم از بانک درخواست خود را به ثبت رسمی برسانند و درگاه پرداخت خود را ایجاد نمایند، یعنی شما با این روش می ‌توانید بدون واسطه از هر بانکی که بخواهید درگاه پرداخت خود را دریافت کنید.

ایجاد درگاه پرداخت به ‌صورت غیرمستقیم از شرکت‌ های خصوصی

روش دیگری که بیشتر پیج فروشگاهی اینستاگرام به کار می ‌برند، ایجاد درگاه پرداخت به ‌صورت غیرمستقیم می‌ باشد. اگر شما برند خود را ثبت نکرده باشید باید از شرکت‌ های خصوصی که به تأیید بانک مرکزی هستند خدمات درگاه پرداخت خود را تهیه کنید، بنابراین برای انجام این کار باید به وب ‌سایت آن ‌ها مراجعه نمایید و درخواست درگاه پرداخت بپردازید.

درگاه پرداخت اینستاگرام,درگاه پرداخت بانکی,درگاه پرداخت اینستاگرام

تشخیص درگاه پرداخت تقلبی

بسیاری از کسانی که قصد کلاه ‌برداری و دزدی‌ های اینترنتی را دارند از طریق همین درگاه‌ های پرداخت اینترنتی کار خود را انجام می ‌دهند. در واقع شما زمانی ‌که قصد دارید پرداخت خود را انجام دهید باید به آدرس صفحه دقت کنید.

اگر آدرس صفحه با آدرس اصلی درگاه پرداخت یکی بود و هیچ حرفی اضافه نداشت می‌ توانید مطمئن باشید که درگاه پرداخت اصلی است.

به این نکته توجه داشته باشید که درگاه‌ پرداخت مورد اعتماد بانک ملی همگی با پسوند Https شروع خواهند شد، بنابراین اگر هنگام پرداخت به وب‌ سایتی که ارجاع داده می ‌شوید توجه داشته باشید باید حتما حرف S آن باشد در غیر این صورت نباید به این درگاه اعتماد کنید.

تمامی درگاه‌ های پرداختی که از نماد اعتماد برخوردار هستند باید از صفحه ‌کلید مجازی برخوردار باشد، بنابراین می‌ توانید صفحه درگاه پرداخت را رفرش کنید و اگر بعد از بروزرسانی ترتیب شماره ‌های صفحه ‌کلید تغییری نکرد آن درگاه یک درگاه پرداخت جعلی می ‌باشد.

زمانی ‌که قصد دارید پرداخت خود را انجام دهید می ‌توانید یک ‌بار اطلاعات کارت بانکی خود را به‌ اشتباه وارد کنید، اگر پیامی مبنی ‌بر موفقیت‌ آمیز بودن عملیات دریافت کردید باید متوجه شوید که درگاه پرداخت جعلی است.

درگاه‌ های پرداخت اینترنتی

شرکت‌ های مختلفی خدمات درگاه پرداخت اینستاگرام را ارائه می ‌دهند که از میان آن‌ هایی که مورد بررسی قرار گرفته اند  چند مورد آیدی پی، دیج پی ، زرین پال و پی پینگ از بهترین آن ‌ها می ‌باشند.

زرین پال

استفاده از زرین پال هم می ‌توانید مطمئن باشید که پرداختی ‌های شما ها با امنیت بالا انجام می ‌شود و تصفیه حساب روزانه را انجام خواهد داد، همچنین ماه اولی که در این مؤسسه عضو می ‌شوید هیچ‌ گونه کارمزدی از شما کم نخواهد کرد.

دیجی پی

دیجی پی دسترسی راحتی به داشبردهای مختلف برای دریافت انواع گزارش‌ های مربوط به سرویس ‌های مختلف دارا می ‌باشد. همچنین پشتیبانی ۲۴ ساعته ادارات، بنابراین اگر فردی بخواهد نصف شب به خرید وسیله ‌ای بپردازد سریعا می‌تواند پرداختی خود را انجام دهد.

آیدی پی

هنگام استفاده از آیدی پی می ‌توانید یک لینک اختصاصی را برای فروشگاه خود ایجاد کنید، همچنین به‌ صورت جداگانه می ‌توانید برای هر محصول یک لینک اختصاصی را تعیین نمایید که ثبت‌ نام آنلاین و سریعی دارد.

پی پینگ

پی پینگ از دیگر شرکت ‌هایی است که درگاه پرداخت را ارائه می ‌دهد، هنگام استفاده از این شرکت می ‌توانید مطمئن باشید که پرداختی ‌های شما از ثروت و امنیت بالایی برخوردار هستند و فاکتور را به‌ صورت آنلاین ارائه می ‌دهند، همچنین گزارش‌ گیری حرفه ‌ای را انجام خواهند داد.

برای استفاده از هر کدام از این شرکت ‌ها می‌توانید به وب ‌سایت آن‌ ها مراجعه کنید و فرم درخواست درگاه پرداخت و پر نمایید، سپس پشتیبانی آن‌ ها با شما تماس خواهد گرفت.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا