اینستاگرام

4 روش موثر برای رفع ریپورت اینستاگرام

اینستاگرام جز برنامه های کاربردی و روزانه ما شده است که افراد زیادی در طول روز از آن استفاده می کنند، اما ممکن است به دلایل مختلف از کار افتاده و برای شما مشکل ساز شود، احتمالا شما کلمه ی ریپورت در اینستاگرام به گوشتان خورده است.

اگر شما هم دچار این مشکل شده اید و راه های رفع آن را نمی دانید بهتر است در ادامه مقاله با ما همراه گردید تا با راه های رفع ریپورت شدن و دلایل آن آشنا شوید.

راهکار رفع ریپورت اینستاگرام,رفع ریپورت اینستاگرام,رفع ریپورت اینستاگرام فوری

ریپورت در اینستاگرام چیست؟

دلایل مختلفی ممکن است باعث ریپورت شدن شما در این برنامه پر کاربرد شود، به طور کل تمامی برنامه های پرکاربرد دارای این ویژگی می باشد که اگر شما از یک محتوا ناراضی بودید می توانید با زدن گزینه ریپورت به معنای گزارش این تخلف را گزارش دهید.

افراد و اشخاصی که این برنامه ها را نظارت و بررسی می کنند با دیدن گزارش شما آن پست و پیج را بررسی کرده و در صورت وجود تخلف و رعایت نکردن قوانین اینستاگرام آن پیج را مسدود می کنند که همان ریپورت در اینستاگرام می باشد.

اما این موضوع به این معنی نمی باشد که هر فردی اگر‌ برای پست شما گزینه ریپورت را زد پیج مسدود شود بلکه اول توسط ناظران بررسی می گردد و در صورت وجود تخلف ریپورت می شود.

اپلیکیشن اینستاگرام در چهارچوب برنامه ی خود قوانینی گزاشته است که شما می توانید با رعایت کردن این نکات از گزند ریپورت شدن در امان بمانید.

 • فالوو و آنفالوو کردن بسیاری از حساب ها در مدت زمان کوتاه می تواند باعث ریپورت شدن در این برنامه گردد.
 • اگر شما در یک مدت کوتاه تعداد زیادی دایرکت و پیام به افراد دهید ممکن است پیجتان ریپورت گردد.
 • اگر افراد زیادی اقدام به بلاک کردن پیج شما کنند ممکن است اینستاگرام آن را مسدود سازد.
 • کلاهبرداری می تواند باعث ریپورت شدن در اینستاگرام گردد.
 • تولید محتوا در زمینه های جنسی ، توزیع مواد مخدر، خشونت و غیره غیر اخلاقی بوده و موجب ریپورت شدن می شود.
 • محتوای تولید شده اگر کپی باشد بنا بر قانون کپی رایت ممنوع بوده و پیج ریپورت می شود.
 • ارسال کامنت های زیاد برای جذب فالوور
 • آپلود کردن پست زیاد در یک مدت کوتاه موجب مسدود شدن پیج می شود.

روش های رفع ریپورت اینستاگرام,راهکار رفع ریپورت اینستاگرام,رفع ریپورت اینستاگرام

چگونه یک محتوا را ریپورت کنیم؟

شما در ابتدا می بایست با راه های ریپورت شدن آشنا شوید تا بتوانید از بروز همچین مشکلی جلوگیری نمایید.

افراد می توانند پست، استوری، پروفایل، کامنت شما را ریپورت نمایند بنابرین این ۴ مورد در اینستاگرام می بایست طبق قوانین برنامه باشد و از محتوا های غیراخلاقی استفاده نشود.

اگر پیج شما تنها دارای یک مورد تخلف باشد کاربران می توانند آن پست و یا تخلف را گزارش دهند اما اگر تمامی محتواهای تولید شده در آن پیج تخلف باشد کاربران می توانند آن پیج و حساب را به عنوان متخلف گزارش دهند

.راهکار رفع ریپورت اینستاگرام,رفع ریپورت اینستاگرام,رفع ریپورت اینستاگرام فوری

اگر شما در یک پیج پست غیر اخلاقی مشاهده کردید می توانید با زدن گزینه ریپورت این گزارش را دهید تا بررسی شود، پس از زدن ریپورت دو گزینه به نام های its inappropriate,its spam مشاهده می کنید، اگر محتوا از لحاظ مزاحمت مشکل داشت می توانید گزینه اول و اگر محتوای تولید شده غیر اخلاقی بود می توانید گزینه ی دوم را کلیک نمایید.

راهکار رفع ریپورت اینستاگرام,رفع ریپورت اینستاگرام,رفع ریپورت اینستاگرام فوری

علائم ریپورت اینستاگرام

اگر افراد زیادی پیج و محتوای شما را گزارش دهند ناظران آن را بررسی کرده و در صورت وجود تخلف حساب شما را محدود می کنند تا بعضی از توانایی ها را نداشته باشید، این موضوع بستگی به نوع تخلف شما داشته که چه محدودیتی برایتان در نظر گرفته شود.

 • اگر پیج شما ریپورت شود نمی توانید کامنت ارسال کنید.
 • فالو کردن افراد جدید انجام نمی پذیرد.
 • لایک کردن پست های دوستان انجام نمی شود.
 • دایرکت دادن به دوستان و مخاطبان انجام نمی شود.

راهکار رفع ریپورت اینستاگرام,رفع ریپورت اینستاگرام,رفع ریپورت اینستاگرام فوری

روش های رفع ریپورت اینستاگرام

اگر حساب شما دچار یک یا چند مورد از مشکلات بالا شده است می بایست اقداماتی برای رفع ریپورتی انجام دهید تا به زودی این مشکل حل گردد، از جمله مواردی که می توان برای رفع ریپورت در اینستاگرام انجام داد به شرح زیر است.

 • برای رفع ریپورت اینستاگرام از کاربران خود بخواهید برایتان کامنت های انگلیسی تایپ کنند و ارسال نمایند، اگر میزان کامنت های انگلیسی شما نسبت به تعداد فالوور ها مناسب و قابل قبول باشد اینستاگرام پیج شما را سالم شناخته و زودتر رفع ریپورت انجام می شود.
 • راه دوم برای رفع ریپورت این است که اطلاعات قبلی خود را تغییر دهید، به عنوان مثال شماره تلفن و ایمیل قبلی را پاک کرده و یک جدید ثبت نمایید.
  برای این کار به قسمت ادیت پروفایل رفته و به روی گزینه ی private information کلیک کنید، سپس در این قسمت یک شماره تلفن و ایمیل جدید را وارد کرده و آن را ثبت نمایید تا رفع ریپورت انجام شود.
 • برای رفع ریپورت اینستاگرام فوری شما می توانید از خود برنامه اینستاگرام بخواهید برایتان رفع ریپورتی انجام دهد برای این کار می بایست به قسمت report problem رفته سپس درخواست خود را به صورت متن ارسال نمایید، متن ارسالی می بایست انگلیسی تایپ شود.
 • یک راهکار رفع ریپورت اینستاگرام وجود دارد که کمتر مورد استقبال قرار گرفته است، برای این کار شما می بایست تمامی اطلاعات خود را از قبیل شماره، ایمیل، پروفایل، بیو، نام و غیره را حذف کرده و ذخیره کنید.
  بعد از ذخیره کردن آن می بایست گزینه ی log out را زده و از برنامه خارج شوید، سپس گوشی را خاموش و روشن کرده و با نام کاربری و رمز عبور وارد اینستاگرام شوید، انجام این مراحل ممکن است باعث رفع ریپورتی پیج شما شود.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا