اینستاگرام

نحوه پرداخت در اینستاگرام

پیشنهاد ویژه بست فارسی

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه می گردی بزن رو دکمه پایین

قیمت لیر ترکیهاعزام دانشجوتحصیل در ترکیهمهاجرت به ترکیه

اینستاگرام یکی از محبوب ترین برنامه های اجتماعی است که می توان از طریق آن، کسب و کاری راه اندازی نمود و سود بسیاری را دریافت کرد. از آنجایی که کاربران فعال و همچنین سرمایه گذارانی که بر روی اینستاگرام سرمایه گذاری کرده اند،  بیشتر از بقیه پلفترم ها هستند، اینستاگرام را می توان یکی از بهترین برنامه های فروش های آنلاین دانست.

زیرا از طریق  آن می توان هم برند خود را به راحتی معرفی کرد و هم محصولات را به فروش رساند. حال امروزه نحوخ پرداخت در اینستاگرام و اضافه کردن لینک ها، برای برخی از کاربران یک علامت سوال بزرگ شده است.

با کمک روش هایی که در ادامه در رابطه با نحوه پرداخت مستقیم اینستاگرام شرح می دهیم، می توانید مشتریان و کاربران را به درگاه اصلی متصل کنید. اینگونه کلاهبراری های کمتری صورت می گیرد و همچنین مبلغ وجه، سریعا به حساب شما واریز می شود. حال در ادامه در رابطه به نحوه پرداخت در اینستاگرام، توضیحات کلی تری شرح می دهیم.

نحوه پرداخت در اینستاگرام,نحوه پرداخت در اینستاگرام,نحوه پرداخت در اینستاگرام,

پرداخت پول به صورت کارت به کارت چگونه انجام می شود؟

اولین روشی که در اینستاگرام برای جا به جایی پول استفاده شد، کارت به کارت بود. البته هنوز خیلی از پیج ها و افرادی که در اینستاگرام فعالیت می کنند، با دادن شماره کارت از مشتریان تقاضا می کنند که پول را با استفاده از کارت به کارت منتقل کنند.

البته از زمانی که برنامه های فتوشاپ و کلاهبرداری به وجود آمد و در اکثر خریدها، افراد با دادن فیش های جعلی ثبت سفارش انجام می دادند، برای جلوگیری از سو استفاده، لینک های پرداخت مطمئن تری به وجود آمده که هم کار خرید را راحت تر می کنند و هم بدون مشکلی می توان ثبت سفارش انجام داد.

کارت به کارت شاید مزایای زیادی داشته باشد، اما همان طور که ذکر شد معایبی هم دارد. به عنوان مثال در برخی از مواقع ممکن است که شبکه های انتقال وجه با مشکل مواجه شده باشند. از همین رو پرداختی که صورت می گیرد تا ۴۸ ساعت بعد به حساب منتقل می شود و یا حتی ممکن است  برگشت بخورد.

به همین دلیل لینک های پرداخت مطمئن تر هستند و می توان از طریق آن ها، سریعا وجه را در حساب خود دریافت کرد. همچنین نکته مهم دیگری که در خصوص نحوه پرداخت در اینستاگرام وجود دارد، این است که انتقال وجه از طریق کارت به کارت، باعث دردسر هم می شود.

به عنوان مثال قانون جدیدی که اخیرا به وجود آمده، این است که برای برنامه های کارت به کارت،  باید از سیم کارت و  حساب یکسانی استفاده شود تا برنامه فعالیت خود را آغاز کند. حال برخی از افراد ممکن است که اصلا نتوانند از طریق برنامه کارت به کارت را انجام دهند و همین موضوع هم باعث دردسر می شود.

این مطلب را از دست ندهید
6 ترفند طلایی رفع مشکل Couldn’t refresh feed

اما زمانی که از طریق لینک پرداخت، هزینه را پرداخت کنند، تنها با رمز پویا می توان خرید را انجام داد و دردسرهایی مثل محدودیت در خرید و صاحب حساب هم به وجود نمی آید.

نحوه پرداخت در اینستاگرام,نحوه پرداخت در اینستاگرام,نحوه پرداخت در اینستاگرام,

استفاده از لینک های پرداخت

شاید در رابطه با نحوه پرداخت در اینستاگرام و لینک ها مطالبی شنیده باشید. این لینک ها، مشتریان را به صورت مستقیم به پرداخت متصل می کنند و تنها با وارد کردن شماره کارت و رمز، خرید خود را انجام می دهند.

اینگونه دیگر کسی نمی تواند سو استفاده کند یا مشکلاتی هم‌ که در کارت به کارت به وجود می آید، رخ نمی دهد. همچین باید توجه داشته باشید که حتما لینک های پرداخت را در بیو قرار دهید. زیرا در زیر پست ها، لینک ‌برای مخاطبان نشان داده نمی شود و تنها در بیو می توان لینک را قرار داد.

برای مرتب بودن پرداخت، می توانید محصولات را کد گذاری کنید، اینگونه با زدن کد محصول و نمایش قیمت آن، افراد در صورت تمایل به لینک پرداخت مستقیم متصل می شوند.

پیشنهاد ویژه بست فارسی

یک سایت خوب و معروف جهت مشاوره مهاجرت تحصیلی و شرایط مهاجرت کاری میخوای بزن رو دکمه پایین

مهاجرت تحصیلیمهاجرت کاریتحصیل در انگلستانتحصیل در کانادا

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا