اینستاگرام

چگونه می توان با کمترین فالوور تیک آبی گرفت؟

یکی از خواسته‌ های بزرگ هر فردی که از یک حساب کاربری در پیج اینستاگرام برخوردار است این می باشد که تیک آبی را برای نام کاربری خود به دست آورد. در واقع این تیک زمانی‌ که در کنار نام کاربری قرار می‌ گیرد همان معنای تیک آبی در توییتر را دارد یعنی حساب شما از طریق اپلیکیشن اینستاگرام مورد تأیید قرار گرفته است.

به طور کلی پروفایلی که به‌ وسیله‌ اینستاگرام تایید می‌ شود نشان دهنده پروفایل رسمی یک شخصیت برند و کسب و کاری در اینستاگرام می‌ باشد. به این نکته دقت داشته باشید که افراد مشهور بیشتر از تیک آبی اینستاگرام استفاده می کنند، چرا که با استفاده از این روند می‌ توان پیج های فیک را با پیج اصلی خود کاملا جدا کند.

دلیل تأیید اکانت از طرف اینستاگرام

اینستاگرام  به این دلیل به تایید اکانت های کاربری می ‌پردازد که می‌ خواهد مطمئن شود که اپلیکیشنی‌ معتبر است. گاهی اوقات افراد دیگر برای سو استفاده از اعتبار یک نفر پیج دیگری را راه ‌اندازی می کنند که از طریق آن حتی شهرت زیادی را هم به دست می‌ آورند، بنابراین اینستاگرام برای جلوگیری از این موارد پیج ها را به وسیله تیک آبی تأیید می‌ کند.

البته به این موضوع دقت داشته باشید که تنها اکانت هایی که احتمال جعل هویت آن‌ ها زیاد است از تیک آبی برخوردار هستند و حتی فردی که در فیسبوک تیک آبی را دریافت کرده ممکن است در اینستاگرام تیک آبی نداشته باشد.

لازم به ذکر است که بگوییم بسیاری از افراد از استیکر تیک آبی استفاده می‌ کنند که نشان‌ دهنده تایید پیج توسط اینستاگرام است. البته دقت کنید که این تیک در کنار حساب کاربری قرار می‌ گیرد و زمانی‌ که فردی به جستجوی آن اکانت می ‌پردازد می ‌تواند تیک آبی را مشاهده کند، اما به هیچ کدام از ویژگی هایی که به این تیک تعلق دارد دسترسی نخواهد داشت.

به‌ طور کلی می ‌توان گفت که نشان آبی در اینستاگرام از مزیت ساده ای برخوردار است و آن‌ هم این می‌ باشد که اکانت مورد نظر از دیدگاه دیگر کاربران یک پروفایل رسمی است.

تیک آبی اینستاگرام,خرید تیک آبی اینستاگرام,مراحل خرید تیک آبی اینستاگرام

آیا دریافت تیک آبی به فالوور زیاد نیاز دارد؟

شاید بسیاری از افراد به مشاهده اکانت های رسمی بپردازند و از طریق آن متوجه شوند که برای دریافت تیک آبی و تایید شدن از طرف اینستاگرام هم باید فالوور های زیادی داشته باشند، اما باید بگوییم که دقیقا این‌ گونه نیست، چرا که هر فردی با هر تعداد فالووری با رعایت شرایطی که وجود دارد می ‌تواند برای درخواست تیک آبی اینستاگرام درخواست ارسال کند.

در سایت رسمی اینستاگرام این ‌گونه بیان ‌شده که تیک آبی را تنها سلبریتی های مشهور، برندهای جهانی و افراد خاصی می ‌توانند دریافت کنند و اشخاص دیگر دسترسی به تیک آبی را ندارد، اما باید بگوییم که این موضوع برای بسیاری از اکانت هایی که درون اپلیکیشن اینستاگرام فعالیت خود را راه‌اندازی کرده‌ اند کاملاً نقض شده ‌است.

تعداد زیادی از پیج های معروف اینستاگرام از تیک آبی برخوردار نیستند و در مقابل  افرادی که هویت نامعلومی دارند با فالوورهای زیر ۵۰ هزار هم توانستند تیک آبی در اینستاگرام را دریافت کنند، بنابراین درخواست برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام ربطی به افزایش فالوور ندارد.

تیک آبی اینستاگرام,خرید تیک آبی اینستاگرام,مراحل خرید تیک آبی اینستاگرام

شرایط دریافت تیک آبی اینستاگرام

همان‌ طور که گفته شد بسیاری از افراد برای جلوگیری از جعل و یا سو استفاده می توانند از تیک آبی اینستاگرام استفاده کنند و با توجه به این‌ که اینستاگرام حساسیت زیادی به این موضوع نشان می‌ دهد این تیک در دسترس هر شخصی قرار نخواهد داشت، بنابراین باید به تمامی شرایطی که اینستاگرام مدنظر دارد را به‌ خوبی رعایت کنید تا تیک آبی را دریافت نمایید. به طور کلی اگر شرایط زیر را نداشته باشید از طرف اینستاگرام رد خواهید شد و در ادامه شرایط مد نظر را برای شما شرح خواهیم داد.

یکی از شرایطی که باعث می‌ شود اینستاگرام به بررسی درخواست شما برای دریافت تیک آبی بپردازد این است که پیج مربوطه متعلق به شما باشد و در حال اداره یک فن پیج نباشد، همچنین هر فردی می‌ تواند کسب ‌و کار خود را در اینستاگرام راه‌ اندازی کند تا به وسیله این اپلیکیشن به رسمیت شناخته شود، از طرفی افرادی که چند پیچ داشته باشند تنها می‌ توانند برای یکی از آن ‌ها درخواست تیک آبی را ارسال کنند.

در مرحله بعد باید بتوانید خود را یک فرد محبوب نشان دهید و کاربران زیادی با شما تعامل داشته همچنین، از طرفی افرادی که از یک فروشگاه برخوردار هستند محبوبیت زیادی را کسب می‌ کنند، بنابراین اینستاگرام به‌ هیچ‌ وجه به پیچ های معمولی و غیر محبوب تیک آبی را ارائه نمی ‌دهد.

کامل بودن پیج اینستاگرام از شرایطی است که باید مورد بررسی قرار دهید و برای کامل بودن آن هم باید حتما از یک بیوگرافی مناسب، پروفایل تکمیل برخوردار باشید، از طرفی تمامی مواردی که به دیگر کاربران قابل نمایش است باید به‌ خوبی تکمیل شود و آن ها را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

منحصر بودن اکانت از دیگر مواردی است که باید آن را رعایت کنید تا کاربران زیادی پیجشما را فالوو کنند و با قرار دادن محتواهای یونیک درخواست تیک آبی اینستاگرام را ارسال کنند.

عمومی بودن حساب از دیگر مواردی است که باید به آن توجه ویژه‌ ای داشته باشید. بسیاری از افراد پیج هایی را درون اپلیکیشن اینستاگرام برای خود راه‌ اندازی می‌ کنند که آن را شخصی ‌سازی خواهند کرد، این افراد به‌ هیچ‌ وجه نمی ‌توانند به نماد تیک آبی در اینستاگرام دسترسی پیدا کنند.

تیک آبی اینستاگرام,خرید تیک آبی اینستاگرام,مراحل خرید تیک آبی اینستاگرام

مزایای دریافت تیک آبی اینستاگرام

تا این قسمت از مطالب اطلاعات مناسبی را در مورد تیک آبی اینستاگرام در اختیار شما قرار دادیم حال باید بگوییم که این علامت به عنوان یکی از موثرترین راه‌ ها برای جلوگیری از ایجاد حساب ‌های کاربری جعلی به شمار می ‌رود که باعث تأیید کسب ‌و کار یا هویت یک فرد می‌ شود به‌ همین علت در ادامه‌ مطالب مزایایی که هنگام برخورداری از این تیک آبی با آن رو به رو هستید را بیان می‌ کنیم.

متمایز بودن اکانت

یکی از مزایای مهم دریافت تیک آبی اینستاگرام این است که صفحه شما از دیگر کاربران کاملا متمایز می ‌شود، چرا که توجه افراد زیادی را به سوی شما جلب می شود و با توجه به این‌ که بسیاری از کاربران دوست دارند پیج های اصلی را دنبال کنند معمولا به‌ دنبال نشان آبی در کنار نام کاربری خواهند بود.

بدست آوردن اعتماد کاربران

دریافت تیک آبی اینستاگرام بدون افزایش فالوور هم می تواند اعتماد کاربران را نسبت به پیج شما بالا ببرد و افراد بیشتری به دنبال کردن پیج شما می پردازند، بنابراین حتی اگر فالوورهای زیادی هم نداشته باشید با توجه به که نماد آبی را دریافت کرده‌اید توجه افراد زیادی را به خود جلب کنید همین باعث می‌شود که نماید احتمال زیادی برای نمایید انتشار شما ایجاد شود.

معتبر بودن اکانت

با به دست آوردن تیک آبی در اینستاگرام اعتبار زیاد برای شما رقم می‌ خورد و یکی از مهم‌ ترین عوامل جلوگیری از جعل هویت به شمار می رود. به طور کلی فردی ممکن است برای افزایش بازدید کننده‌ های خود زمان و هزینه زیادی را انجام می‌ دهند که در نهایت جعل هویت می‌ تواند برای آن ‌ها  چالش بسیار بزرگی محسوب شود.

دسترسی به قابلیت های مختلف

همان‌ طور که متوجه هستید اپلیکیشن اینستاگرام از قابلیت بسیار زیادی برخوردار است که بسیاری از آن‌ ها را هنگام دریافت تیک آبی به دست خواهید آورد، به‌ عنوان مثال افرادی که از تیک آبی برخوردار باشند به‌ راحتی می‌ توانند از قرار دادن لینک در استوری خود استفاده کنند.

افزایش درآمد

با توجه به این‌ که تیک آبی اینستاگرام می‌ تواند اعتبار بالایی را برای شما به‌ دست آورد، بنابراین بازدیدکنندگان بیشتری به پیج شما مراجعه می‌ کنند و اگر محصولات مناسبی را ارائه دهید ممکن است سفارشات شما بالا رود و به نسبت با افزایش درآمد مواجه خواهید بود.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا