اینستاگرام

10 بهترین برنامه فالوور بگیر اینستاگرام

بهترین نرم افزار فالوور بگیر اینستاگرام کدام است؟

اینستاگرام پلتفرمی است که نه تنها برای انتشار عکس و فیلم و ثبت لحظات خاص مناسب می باشد، بلکه برای صاحبان مشاغل مختلف نیز این فرصت را فراهم کرده تا بتوانند با تبلیغ محصولات شان باعث رونق کسب و کارشان شوند.

اگر شما هم از دسته مدیران کسب و کارها هستید، ساخت یک صفحه اینستاگرامی و تلاش برای رشد آن از دسته مواردی است که به شما کمک می کند تا بتوانید محصولات و خدمات تان را برای طیف وسیع تری از مخاطبان معرفی کرده و مشتریان جدیدی به مجموعه تان اضافه کنید.

یکی از مهم ترین مواردی که باعث می شود صفحه تان دیده شود، میزان دنبال کننده های آن خواهد بود. شما برای رسیدن به این هدف راه های متفاوتی پیش رو دارید، اما یکی از سریع ترین و بهترین راه های ممکن استفاده از نرم افزار فالوور بگیر اینستاگرام می باشد.

برنامه فالوور بگیر اینستاگرام,ربات فالوور بگیر اینستاگرام,نرم افزار فالوور بگیر اینستاگرام

چرا افزایش فالوور اهمیت دارد؟

اگر شما هم مدت کمی در این شبکه اجتماعی فعالیت کرده باشید، حتما متوجه شده اید کهمعروف ترین اینفلوئنسرها و موفق ترین پیج ها نیز همواره به دنبال افزایش فالوور و پیدا کردن مخاطبان جدید هستند.

داشتن فالوور بالا از مواردی است که شما هیچ گاه نمی توانید اهمیتش را نادیده بگیرید، زیرا هر چقدر که تعداد دنبال کننده های شما بیشتر باشد، به تبع تبلیغات تان نیز گسترده تر خواهد شد و امکان دیده شدن شما توسط مخاطبان اینستاگرام بالاتر خواهد رفت.

زمانی که شما بتوانید از این پلتفرم به درستی استفاده کنید، تاثیر آن بر موفقیت تجارت و کسب و کارتان بسیار مشهود خواهد بود.

بالا بودن تعداد فالوورها نه تنها در زمینه کسب درآمد و مشهور شدن شما تاثیرگذار خواهد بود، بلکه باعث جلب اعتماد کاربران نیز خواهد شد، زیرا در این فضا بین مشتری و مدیران کسب و کارها ارتباط خاصی وجود ندارد و تنها راه اعتبار سنجی یک برند یا خدمات آن، از طریق تعداد دنبال کننده هایش می باشد.

در حقیقت خود شما نیز زمانی که بخواهید از خدمات یک پیج استفاده کنید، به تعداد فالوورهای آن توجه می کنید تا متوجه شوید چقدر قابل اطمینان خواهد بود. بنابراین از تاثیر فالوورهای بالا غافل نشوید.

نکته دیگری که باید در این زمینه به خاطر داشته باشید آن است که این شبکه اجتماعی، از قوانین خاصی پیروی می کند و تا زمانی که شما آن ها را دنبال نکنید نمی توانید رشد خوبی برای پیج تان انتظار داشته باشید.

اینستاگرام ربات های زیادی دارد که هر کدام از آن ها موارد مختلفی را بررسی کرده و در نهایت تعیین می کنند که کدام پیج ارزش دیده شدن داشته و بهتر است که محتوای آن در بخش اکسپلورر اینستاگرام حاضر شود.

اگر بخواهیم ساده تر بگوییم، شما برای آن که بتوانید دیده شوید و توجه سایر کاربران را به محتوای تان جلب کنید، پیش از هر چیزی دیگری باید به ربات های اینستاگرام ثابت کنید که لیاقت دیده شدن را دارید.

یکی از مهم ترین راه های ممکن برای اثبات این حقیقت، داشتن تعامل بالا با کاربران و همچنین تعداد دنبال کننده های شما می باشد. احتمالا اکنون می توانید تشخیص دهید که چرا بالا بودن میزان فالوورها انقدر اهمیت دارد.

زمانی که صفحه شما دنبال کنندگان زیادی دارد و محتواهای تان به محض منتشر شدن با لایک و کامنت از سوی کاربران مواجه می شود، این موضوع به اینستاگرام ثابت می کند که محتوای شما مورد پسند بوده و بهتر است که به سایر کاربران نیز معرفی شود. در این صورت است که شما می توانید وارد بخش اکسپلورر شده و باعث رشد صفحه تان شوید.

برنامه فالوور بگیر اینستاگرام,ربات فالوور بگیر اینستاگرام,نرم افزار فالوور بگیر اینستاگرام

چطور فالوورهای مان را افزایش دهیم؟

اگر برای شما هم سوال شده است که چطور می توانید دنبال کننده های تان را افزایش دهید، همانطور که پیش از این گفته شد؛ این موضوع روش های متفاوتی دارد.

یکی از اولین و معمول ترین روش های ممکن آن است که شما برای محتوای تان زمان کافی صرف کرده و با خلاقیت تمام آن ها را طراحی کنید. چراکه با وجود پیج های موفق متنوع در این شبکه اجتماعی، تنها راه دیده شدن آن است که متمایز عمل کنید و بتوانید نظر کاربران را جلب کنید.

بهتر است بدانید که این روش نیازمند صرف زمان بسیار و همچنین صرف هزینه برای تولید محتوای با کیفیت می باشد و این مورد برای کسب و کارهایی که تازه کارشان را آغاز کرده اند ممکن است کمی سخت به نظر برسد. در همین زمان است که راه های دیگری مانند استفاده از نرم افزار فالوور بگیر به میان می آید.

این نرم افزارها به کمک راهکارهای متفاوت می توانند باعث افزایش دنبال کننده های شما شده و در زمان کوتاه تری شما را به هدف تان برسانند.

برنامه فالوور بگیر اینستاگرام,ربات فالوور بگیر اینستاگرام,نرم افزار فالوور بگیر اینستاگرام

استفاده از نرم افزارهای فالووربگیر اینستاگرام در چه صورتی مفید خواهد بود؟

شاید در ابتدا فکر کنید که استفاده از نرم افزار فالوور بگیر اینستاگرام راه حل نهایی بوده و در هر صورتی برای تان مفید واقع خواهد شد، اما باید بدانید ربات های این شبکه اجتماعی بسیار هوشمند بوده و به سرعت می توانند اسپم ها و فعالیت های فیک را تشخیص دهند. به همین دلیل این روش تنها در صورتی که از نرم افزار فالوور بگیر با فالوورهای واقعی استفاده کنید برای تان مفید خواهد بود.

تفاوت فالوور فیک و واقعی در چیست؟

فالوورهای فیک نه تنها توسط ربات ها، بلکه توسط خودتان نیز به راحتی قابل تشخیص خواهند بود. این اکانت ها معمولا هویت مشخصی نداشته و با پروفایل یا اسم های نامشخص شان شناخته می شوند.

دنبال کننده های فیک شاید در ابتدا زیاد به نظر برسند و جلب توجه کنند، اما باید بدانید که آن ها به دلیل نداشتن تعامل واقعی، به مرور زمان باعث ریزش صفحه تان شده و شما را از رسیدن به اهداف تان باز خواهند داشت.

پیشنهاد ما این است که به هیچ عنوان به دنبال فالوورهای فیک نباشید، زیرا آسیب های آن ها بسیار بیشتر از مزایای شان خواهد بود.

برنامه فالوور بگیر اینستاگرام,ربات فالوور بگیر اینستاگرام,نرم افزار فالوور بگیر اینستاگرام

چطور می توانیم در مدت زمان کوتاه فالوور واقعی بگیریم؟

اگر شما هم به دنبال فالوورهای واقعی هستید، یکی از بهترین راهکارهای ممکن استفاده از نرم افزار فالوور بگیر در بهترین سایت های خرید فالوور اینستاگرام می باشد.

این نرم افزارها در صورتی که معتبر باشند می توانند برای رشد صفحه تان بسیار مفید واقع شده و شما را به اهداف کاری تان برسانند.

برای آن که بتوانید نرم افزارهای معتبر را تشخیص دهید، بیش از هر چیز باید به سابقه و همچنین رضایت کاربران توجه کنید. این کار شاید در ابتدا سخت به نظر برسد، به خصوص اگر در این زمینه تازه کار بوده و تجربه خاصی نداشته باشید.

چنانچه شما هم به دنبال آشنایی با معتبرترین نرم افزارهای موجود در این زمینه هستید، در ادامه با ما همراه باشید تا چند مورد از مورد اعتماد ترین و بهترین نرم افزار فالوور بگیر را به شما معرفی کنیم.

برنامه فالوور بگیر اینستاگرام,ربات فالوور بگیر اینستاگرام,نرم افزار فالوور بگیر اینستاگرام

۱. جم فالوور

جم فالوور یکی از بهترین نرم افزارهای موجود در این دسته است که به گفته خودشان از به روز ترین برنامه های افزایش فالوور واقعی برای اینستاگرام به شمار می رود. جالب است بدانید که شما برای استفاده از این برنامه نیازی به پرداخت هزینه نخواهید داشت، اما اگر به خدمات اینستاگرام نیاز دارید می توانید با پرداخت هزینه مناسب از تیم حرفه ای و کاربلد آن ها کمک بگیرید.

نکته دیگری که این نرم افزار را از سایرین متفاوت کرده است، قابلیت کسب درآمد به صورت مجازی می باشد.

برای استفاده از قابلیت کسب درآمد این نرم افزار، پیش از هر چیز باید برنامه جم فالوور را از مایکت و یا بازار دریافت کرده و سپس برای نصب آن اقدام کنید. در ادامه نیاز دارید که بین ۱۰ تا ۱۵ اکانت اینستاگرام ساخته و آن ها را به نرم افزار متصل کنید.

به خاطر داشته باشید پیج هایی که برای این نرم افزار استفاده می کنید باید کاملا واقعی، به همراه عکس پروفایل و حداقل ۵ پست بوده و همچنین بخش نمایه تان، شامل شرح حال و.. نیز کامل باشد. داشتن تعدادی دنبال کننده و دنبال شونده نیز برای تکمیل هویت اکانت ها مناسب خواهد بود.

برای استفاده از نرم افزار ابتدا وارد آن شده و log in کنید. در ادامه می توانید پیج های تان را به برنامه اضافه کنید، اما در صورتی که این فرآیند به درستی پیش نرفت از فیلترشکن کمک بگیرید.

۲. نینجاگرام

نینجاگرام با خدمات بسیار خوب و مناسبش در دسته بهترین نرم افزار فالور بگیر اینستاگرام جای گرفته و می تواند برای رشد پیج تان بسیار فوق العاده باشد.

بهتر است بدانید که سایر نرم افزارهای فعال در این زمینه علیرغم رایگان بودن شان به زمان زیادی نیاز داشته و برای استفاده از آن ها و گرفتن فالوور باید مدام سکه دریافت کنید.

در نینجا گرام قابلیت جذابی وجود دارد که آن را برای پیج های تولید محتوا و همچنین اکانت های آموزشی بسیار مناسب کرده است. طبق این قابلیت شما می توانید هشتگ های مشخصی را به برنامه بدهید. سپس این نرم افزار به صورت خودکار پست هایی که با هشتگ های مورد نظرتان مرتبط هستند را لایک کرده و همچنین اکانت های مرتبط را نیز فالو خواهد کرد.

نکته ای که بهتر است به آن توجه داشته باشید آن است که نینجاگرام یک برنامه خارجی بوده و برای دریافت خدمات آن نیاز است که برای خرید اشتراک اقدام کنید، اما مانند سایر نرم افزارها نسخه آنلاک شده آن به راحتی در سایر سایت ها برای دانلود در دسترس می باشد.

۳. نرم افزار فالوور و لایک، ویو بگیر اینستاگرام

همانطور که از نام این برنامه مشخص است، شما می توانید از آن برای افزایش تعداد دنبال کننده ها، بازدید استوری یا ویدئو و همچنین بالابردن تعداد لایک های تان استفاده کنید.

هر چند که اسم این برنامه کمی طولانی به نظر می رسد، اما محیط کاربری آن بسیار ساده بوده و کار با آن نیز راحت می باشد. همچنین بهتر است بدانید که برای استفاده از خدمات آن نیازی به پرداخت هزینه نخواهید داشت.

عملکرد این نرم افزار فالوور بگیر نیز مانند سایرین، از طریق سکه انجام می شود. برای آن که بتوانید در این برنامه سکه جمع کنید باید صفحات افراد دیگر را فالو کرده و در ازای دنبال کردن آن ها سکه دریافت کنید.

۴. کافه اینستا

کافه اینستا یکی از قدیمی ترین برنامه های فعال در زمینه افزایش فالوور می باشد که بیشتر ادمین‌ها تاکنون یک بار از آن استفاده کردند.

نکته مورد توجه درمورد این برنامه آن است که معمولا بیشتر نرم افزارهای افزایش فالوور در اینستاگرام روی سیستم عامل های اندروید قابلیت نصب دارند، اما کافه اینستا علاوه بر اندروید برای سیستم های ios نیز جوابگو خواهد بود.

از آنجایی که سرعت این نرم افزار در ارائه خدمات بسیار بالا می باشد، در مدت کمی تعداد فالوورهای تان را به تعداد زیادی افزایش خواهد داد و همین مورد باعث می‌شود تا اینستاگرام به شما هشدار داده و در نتیجه آن اکانت تان را ۱۵ روز محدود کند. بنابراین حواس تان باشد برای گرفتن فالوور عجله نکنید.

۵. فالوور بگیر اینستاگرام

این برنامه همانطور که از نامش پیداست، یکی از محبوب ترین برنامه ها برای افزایش فالوور می باشد که بیش از ۲۰۰ هزار نصب فعال دارد.

فالوور بگیر اینستاگرام یک نرم افزار ایرانی برای بالا بردن تعداد دنبال کننده ها می باشد، بنابراین فالوورهایی که شما دریافت می کنید نیز ایرانی بوده و واقعی می باشند.

اگر بخواهیم نحوه کار این گونه برنامه ها را به طور کلی توضیح دهیم، باید بدانید که آن ها مانند یک واسطه عمل کرده و بین شما و افراد واقعی دیگر قرار می گیرند. پس به همین علت است که شما در ازای فالو کردن دیگران، فالوور واقعی دریافت می کنید.

بد نیست بدانید که در این برنامه در کنار افزایش و دریافت فالوور به صورت رایگان، می توانید از امکانات دیگری مانند افزایش لایک و یا ویو استوری نیز استفاده کنید.

۶. نرم افزار Fame Boom

Fame boom یک نرم افزار فالوور بگیر خارجی است که محبوبیت بالایی دارد.

پیش از هر چیز بهتر است از این مورد آگاه باشید که بیشتر نرم افزارهای موجود برای افزایش تعداد فالوورها معمولا خارجی بوده و به همین دلیل دنبال کننده هایی خارجی به صفحه شما اضافه خواهد کرد.

اپلیکیشن fame boom علاوه بر خدمات افزایش فالوور، هشتگ های محبوب در دوره های زمانی متفاوت را نیز شناسایی کرده و با معرفی کردن آن ها به شما کمک می کند تا محتوای ارزشمندتری تولید کرده و بتوانید به صفحه اکسپلور وارد شوید.

۷. افزایش فالوور و لایک اینستاگرام

یکی دیگر از نرم افزارهای محبوب در این زمینه، افزایش فالوور و لایک اینستاگرام نام دارد و به علت نامش بین کاربران محبوب شده است.

یکی از جالب ترین امکاناتی که در این برنامه به آن دسترسی خواهید داشت، قابلیت ثبت سفارش برای اشخاص دیگر می باشد.

فالوورهایی که از طریق این برنامه به صفحه شما اضافه می شوند، ایرانی بوده و همین امر باعث می شود تا تعاملات پیج شما بالاتر رود. بنابراین اگر یک فروشگاه اینستاگرامی دارید و به دنبال مشتری های بیشتر هستید، می توانید از این برنامه کمک بگیرید.

۸. Real Followers

یک نرم افزار فالوور بگیر محبوب خارجی Real followers نام داشته که به کمک آن می توانید فالوورهای تان را افزایش دهید. اگر در مورد نحوه کار این نرم افزار کنجکاو شده اید، باید بگوییم که عملکرد آن با باقی برنامه ها یکسان بوده و شما برای ثبت سفارشات تان نیازمند دریافت سکه هستید.

Reall followers علاوه بر آن که می تواند در بالا بردن دنبال کننده های تان نقش داشته باشد، مانند یک راهنما عمل کرده و با معرفی کردن موضوعات داغ و هشتگ های پرطرفدار به شما این امکان را می دهد تا با استفاده از آن ها بتوانید رشد خوبی را تجربه کنید.

۹. Turbo followers

این نرم افزار فالوور بگیر اینستاگرام نیز خارجی بوده و برای سیستم عامل های اندروید و ios قابل استفاده می باشد.

Turbo followers برای ارائه خدماتش با سکه کار می کند و شما برای آن که بتوانید سکه جمع کنید، باید پست هایی که به شما نمایش داده می‌شود را لایک کنید.

شاید برای تان سوال شده باشد که نحوه کار این گونه نرم افزارها دقیقا چگونه است؟ در پاسخ باید بگوییم زمانی که شما در ازای مقدار مشخصی فالوور سکه پرداخت می کنید، اکانت شما نیز در قبال آن هزینه به سایر کاربران نشان داده خواهد شد. در واقع این موضوع دوطرفه بوده و کاربران دیگر نیز برای دریافت سکه باید پست های شما را لایک کرده یا اکانت تان را فالو کند.

۱۰. Followers Pumper

اگر از طرفداران برنامه نینجاگرام باشید بهتر است بدانید که این نرم افزار نیز هشتگ های داغ و محبوب را به صورت لیست در اختیار شما قرار می دهد تا با استفاده از آن ها در پست ها بتوانید احتمال دیده شدن محتوای تان را بالا ببرید.

همانطور که می دانید، هر چقدر که هشتگ هایی که استفاده می کنید به صورت هدفمندتر انتخاب شده و با محتوای صفحه تان همخوانی داشته باشد، رشد بهتری را تجربه خواهید کرد.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا