اینستاگرام

ناگفته های کسب در آمد از آپارات (پست جدید)

آپارات یکی از پلتفرم‌ هایی است که افراد مختلف از طریق ویدئوهایی که قرار می ‌دهند می توانند به درآمد خوبی برسند، در واقع کاربران به ‌راحتی می ‌توانند ویدیوهای خود در این پلتفرم منتشر کنند.

شما می‌ توانید در آپارات برای خود یک کانال شخصی را ایجاد کنید یا این ‌که کسب‌ و کار خود را در این بستر راه ‌اندازی نمایید، همچنین از مخاطبان و مشتریان خود بخواهید که کانال شما را دنبال کنند.

دلایلی برای حضور در آپارات

شاید بسیاری از افراد با توجه به ویژگی هایی که آپارات دارد هنوز هم برای استفاده از آن دو دل باشند، اما باید بگویم یکی از مهم ‌ترین موضوعاتی که در کسب ‌و کار خود باید به آن توجه کنید حضور در رسانه ‌های اجتماعی می ‌باشد.

به‌ عنوان مثال اینستاگرام، تویتر، فیسبوک،  آپارات و … می ‌توانند باعث شوند که شما به مشتریان زیادی دست پیدا کنید، بنابراین زمانی‌ که فعالیت شما در رسانه‌ ای مثل آپارات زیاد شود مخاطبان شما هم روز به ‌روز بیشتر می ‌شود. حال اگر یک کانال شخصی داشته باشید می‌ توانید اعتماد افراد بیشتری را به خود جلب کند.

نکاتی که باعث می‌ شود بسیاری از افراد به استفاده از آپارات بپردازند کسب درآمد آپارات می ‌باشد، البته دقت داشته باشید که این پلتفرم مانند دیگر شبکه‌ های اجتماعی از قوانین و مراحل خاص خود برخوردار است.

نحوه کسب درآمد از آپارات

بسیاری از افراد ممکن است با نحوه کسب درآمد از آپارات آشنایی نداشته باشند، اگر تا به‌ حال در یوتیوب فعالیت داشته اید از بازده نسبتاً بالایی هم برخوردار بوده اید مطمعنن توانسته اید پول خوبی را بدست آورد.

اما مشکلی که هر فردی ممکن است با آن مواجه شود این است که نمی ‌توانند حساب بین ‌المللی داشته باشند، بنابراین استفاده از امکانات یوتیوب کمی مشکل می ‌شود.  اگر ویدیوهای شما به ‌نحوی است که می توانید آن ‌ها در پلتفرمی مثل آپارات منتشر کنید، قادر خواهید بود به ‌راحتی یک کانال را برای خود در این وب سایت ایجاد نمایید. در ادامه مراحل کسب درآمد آپارات را برای شما بیان خواهیم کرد.

عضو شدن در آپارات

هر فردی به‌ راحتی می‌ تواند به وب ‌سایت آپارات دسترسی داشته، بنابراین هر کسی با استفاده از شماره‌ تلفن همراه خود می ‌توانند عضو وب‌ سایت آپارات شود.

شاید بسیاری از افراد تصور کنند که به‌ همین راحتی می ‌توان به کسب درآمد از آپارات پرداخت، اما نکات زیادی وجود دارد که باید به آن ‌ها توجه داشته باشید، به ‌عنوان مثال بدست آوردن درآمد از آپارات تنها برای دسته ای مشخص به اسم تولید کننده محتوا امکان ‌پذیر می‌باشد.

داشتن فعالیت در آپارات

برای این‌ که فعالیت خود را در آپارات را شروع کنید، نیازی نیست که مهارت خاصی  داشته باشید، بنابراین باید به این توجه داشته باشید که کیفیت محتوای شما مهم است، در نتیجه اگر محتوای جدیدی را ارائه دهید می ‌توانید توجه افراد زیادی را به سوی خود جلب نماید.

به‌ عنوان مثال شما می ‌توانید لوکیشن مناسبی را انتخاب کنید و از خود فیلم بگیرید و در آخر هم با اپلیکیشن‌ های مختلف به ادیت آن بپردازید و ویدئو خود را در آپارات منتشر کنید. اگر بخواهید در آپارات به تبلیغ کسب ‌و کار خود بپردازید گفته می ‌شود که نوعی بازاریابی ویدئویی را انجام داده‌ اید.

درخواست عضویت برای کسب درآمد

بعد از این‌ که کانال خود را در آپارات راه‌ اندازی کردید این وب‌ سایت کانال شما را از دو لحاظ مورد بررسی قرار خواهد داد، اول این ‌که شما باید تقریباً ۲۰۰ دنبال کننده را داشته باشید و در ۳ ماه گذشته هم بتوانید سه هزار ساعت بازدید برای مجموعه ویدیوهای خود بدست آورید.

اگر هنوز نتوانستید این دو شرایط را فراهم آورید، نمی ‌توانید به کسب درآمد آپارات بپردازیم. حال بسیاری از افراد ممکن است شرایط لازم برای کسب درآمد از آپارات را داشته باشند که در این شرایط باید وارد وب ‌سایت آپارات شوند و از منوی سمت راست گزینه درآمدزایی را انتخاب نمایند.

با انجام مراحل صفحه دیگری برای شما نمایش داده می ‌شود که باید بر روی گزینه درخواست عضویت ضربه بزنید تا به پنجره ‌ای دیگر انتقال داده شوید در این مرحله باید باکس تولید کننده محتوا هستم را انتخاب نمایید تا آپارات به بررسی کانال شما بپردازد، بنابراین دنبال کننده‌ ها و مجموع ساعت بازدید شما را مورد بررسی قرار می ‌دهد.

افزایش بازدید ویدئو

مرحله بعدی افزایش بازدید ویدیوهایی است که در آپارات به اشتراک می ‌گذارید، در واقع می توان گفت افزایش بازدید به عوامل مختلفی بستگی دارد. به‌ عنوان مثال زمانی ‌که یک عکس مناسب، عنوان جذاب و هشتگ‌ های مرتبط را برای ویدیوی خود انتخاب می ‌کنید باعث می‌ شوید که بازدیدهای شما افزایش پیدا کند.

تولید کننده محتوا کیست؟

کسی که تمامی مراحل ویدیو منتشر شده در آپارات را با خلاقیت خود انجام می دهد تولید کننده محتوا می ‌باشد، بنابراین اگر شما هم یک کانال کسب ‌و کار را دارا هستید یا این‌ که به ‌صورت فردی در این اپلیکیشن فعالیت دارید باید این ویدیوها را خودتان ایجاد کنید و به‌ صورت کپی از آن‌ ها را به کار نبرید.

اگر شما قصد داشته باشید که از یک ویدیو کپی استفاده کنید، حتی اگر ویرایش و ادیت زیادی را بر روی آن انجام دهید در دسته تولیدکننده محتوا قرار نخواهید گرفت.

دسته دیگری از افراد هستند که بازنشر کننده ویدیو می ‌باشند، آن‌ ها ویدیوهای دیگران را با ادیت های کمی انتشار می ‌دهند. البته به این نکته دقت داشت باشید این افراد سود خیلی کمی از این تبلیغات را به دست می‌ اوردند، یعنی نمی‌ توان گفت که از این راه می‌ توان به کسب درآمد بپردازند.

امروزه با توجه به این ‌که بروزرسانی‌ های زیادی بر روی وب ‌سایت آپارات انجام‌ شده، کانال ‌هایی که به ‌عنوان بازنشر کننده محتوا فعالیت داشته باشند بدون شرط با جریمه مواجه می‌ شوند، بنابراین تنها راه درآمد آپارات تولید محتوایی می ‌باشد که خود شما آن را خلق می ‌کیند.

درآمد از آپارات,کسب درآمد از آپارات,درآمد از آپارات

نکات مهم در مورد افزایش بازدید در آپارات

اگر بخواهیم در مورد نحوه افزایش بازدید ویدیو آپارات اطلاعاتی را ارائه دهیم باید بگوییم که تمام کاری که شما انجام می ‌دهید بعد از انتشار ویدیو باید باشد، یعنی بعد از این‌ که ویدیویی که از نظر خودتان ایده‌ آل بود را انتشار دارید باید آن را در تمامی شبکه‌ های اجتماعی یا وب سایت های دیگر هم به اشتراک بگذارید.

به‌ عنوان مثال اگر می خواهید محصولی را به‌ صورت آنلاین به فروش برسانید، می‌ توانید نحوه استفاده از آن را به صورت یک ویدیو به مشتری‌ های خود توضیح دهید و آن را در وب ‌سایت آپارات منتشر کنید.

اگر در اپلیکیشن اینستاگرام پیجی را برای خود راه ‌اندازی کرده اید، می ‌توانید بخش‌ هایی از ویدیوی آپارات خود را در این پلتفرم قرار دهید و مخاطبان خود را برای دیدن ادامه ویدیو به آپارات انتقال دهید.

راه دومی هم وجود دارد که شما با استفاده از آن می توانید به افزایش بازدید تبلیغات خود بپردازید که  بهره بردن از سرویس افزایش بازید آپارات می ‌باشد، با کمک این سرویس به ‌راحتی می ‌توانید ویدیوهای خود را به مخاطبان بیشتری معرفی کنید و به درآمدزایی نزدیک ‌تر شوید.

برای استفاده از این سرویس کافی‌ است به بخش ویدیوهای مراجعه کنید و ویدئویی را که می خواهید به افزایش بازدید آن بپردازید انتخاب کنید، در مرحله آخر گزینه افزایش بازدید را انتخاب نمایید.

در این مرحله صفحه دیگری برای شما نشان داده می ‌شود که می‌ توانید ویژگی ‌های بسته مورد نظر خود را انتخاب کنید و دکمه ثبت و ادامه را  ضربه بزنید تا شما را به مرحله بعد هدایت کند.

ویژگی های افزایش بازدید

در این‌ جا سه ویژگی افزایش بازدید را مشاهده خواهید کرد که شامل موارد زیر می ‌شود، با انجام این کار می‌ توانید هر لینکی را که می ‌خواهید هنگام پخش ویدیو به آن اضافه کنید، یعنی مخاطب می ‌تواند حتی لینک وب‌ سایت شما را از سامانه پخش ویدیو مشاهده نماید.

یا این‌که در آخر ویدیوهای خود از مخاطبان بخواهید که کاری را انجام دهند، به ‌عنوان مثال به دنبال کردن کانال آپارات شما بپردازند، همچنین می‌ توانید برای ویدیوهای خود یک عکس شاخص را انتخاب نمایید که در نهایت باید هزینه تبلیغات خود را بپردازید و منتظر نتایج افزایش بازدید باشد.

در ازای هر بازید چقدر درآمد کسب می‌ کنید؟

کسب درآمد آپارات کاملا به ‌صورت سیستمی می‌ باشد، یعنی هر چه به آخر ماه نزدیک ‌تر شوید درآمد شما هم بالاتر می‌ رود.

البته به این نکته دقت داشته باشید که نوع محتوای کانال، نرخ نمایش موفق، نوع و قیمت تبلیغات و … بر روی میزان درآمد شما تاثیر زیادی دارد. در حال حاضر طبق آماری که وجود دارد می ‌توان گفت به‌ ازای هر هزار بازدید بین ۷ تا ۱۵ هزار تومان می ‌توانید درآمد به دست آورد.

درآمدزایی از آپارات بر چه اساسی است؟

همان ‌طور که وب‌ سایت خود آپارات می ‌گوید درآمدزایی از آپارات به موفقیت تبلیغاتی شما هنگام پخش ویدیو بستگی دارد، یعنی اگر یک نفر ویدیوی شما را مشاهده کنند و به تبلیغات ویدیو بپردازد آپارات به شما پول می ‌دهد که سود حاصل از نمایش تبلیغات نصف، نصف بین تولید کنندگان محتوا و آپارات تقسیم خواهد شد.

قانون کسب درآمد از آپارات

اگر قصد دارید در مورد قوانین مربوط به کسب درآمد آپارات اطلاعاتی را در اختیار داشته باشید می ‌توانید به وب‌ سایت آپارات مراجعه کنید، در واقع برای این سیستم درآمدزایی قوانین بسیار ساده ‌ای وجود دارد.

به‌ عنوان مثال اگر شما در وب ‌سایت آپارات خود را به‌ عنوان تولید کننده محتوا معرفی کردید به‌ هیچ‌ وجه نباید در کانال خود به بازنشر محتواهای دیگر بپردازید، چرا که در این‌ صورت هیچ درآمدی عاید شما نخواهد شد.

از طرفی باید برای ویدیوهای خود عکس‌ های مرتبطی را انتخاب کنید، چون اگر آپارات بفهمد که تنها برای جلب توجه یک عکس را به محتوای خود اضافه کرده‌ اید اجازه نمی ‌دهد برای ویدیوهایی که منتشر می ‌کنید عکس انتخاب نمایید.

از دیگر قوانین آپارات این است که باید از تیترهای بی ‌ربط پرهیز کنید، چرا که تیترهایی که به محتوای شما هیچ ربطی نداشته باشند تنها سعی در گول زدن مخاطب دارد.

از طرفی گول زدن آپارات یا مخاطبان هیچ سودی برای شما ندارد، به‌ عنوان مثال اگر بخواهید بازدید خود را به روش ‌های نامعقولی بالا ببرید خیلی راحت ویدیوهای شما حذف خواهد شد.

آمار بازدید آپارات

یکی از دلایلی که باعث شده بسیاری از افراد عاشق استفاده از فضاهای مجازی شوند تحلیل آن می ‌باشد. در واقع اگر در آپارات فعالیت می ‌کنید، می ‌توانید به پروفایل خود مراجعه نمایید و از گزینه آمار بازدید استفاده کنید.

در صفحه‌ ای که به نمایش گذاشته می ‌شود می‌ توانید آمار بازدید، ساعت نمایش و از فعالیت کاربران مطلع شوید. با بررسی این آمار می‌ توانید متوجه شوید که مخاطبان به کدام یک از ویدیوهای شما علاقه‌ زیادتری نشان داده ‌اند و باید از ثبت چه نوع ویدیوهای دوری کنید.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا