اینستاگرام

چرا اینستاگرام برخی پست ‌ها را حذف می‌ کند؟

اپلیکیشن ‌های زیادی در اختیار مردم قرار دارد که هر کدام از کارایی برخوردار هستند و با استفاده از آن‌ ها می ‌توان کسب و کار خود را راه اندازی کرد و به سود قابل‌ توجهی رسید، علاوه ‌بر این بسیاری از افراد از اپلیکیشن‌ های شبکه مجازی به‌ عنوان سرگرمی استفاده می‌ کنند.

از میان این پلتفرم ها می ‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را نام برد که از قابلیت‌ های بی ‌نظیری برخوردار است،  با توجه به این‌ که اینستاگرام از کارآیی زیادی برخوردار است توجه کاربران زیادی را به سوی خود جلب کرده و روز به ‌روز بر تعداد کاربران این پلتفرم افزوده می ‌شود.

لازم به ذکر است که بگوییم اینستاگرام علاوه‌ بر قابلیت‌ های بی‌ نظیری که در اختیار کاربران خود قرار می‌ دهد، از قوانین خاصی هم برخوردار است که از میان آن‌ ها می ‌توان حذف پست اینستاگرام را نام برد.

گاهی اوقات افرادی که در اینستاگرام پستی را بارگذاری می ‌کنند بعد از چند دقیقه متوجه خواهند شد که پست آن‌ ها حذف ‌شده است یا این‌ که برای دیگر کاربران نمایش داده نخواهد شد.

بسیاری از افراد با دلایل حذف پست‌ ها در اینستاگرام آشنایی ندارند و همواره این سوال را از خود می ‌پرسند که به چه دلیل پست ‌هایی که در اینستاگرام قرار می ‌دهند حذف می ‌شود و ممکن است به‌ دنبال راه‌ حل‌ هایی باشند که بتوانند از این اتفاق جلوگیری کنند.

اگر شما هم از کاربرانی هستید که گاهی اوقات با حذف پست ‌های خود رو به رو می ‌شوید تا ادامه‌ مطالب با ما همراه باشید تا اطلاعات مناسبی را در مورد علت حذف پست های اینستاگرام در اختیار شما قرار دهیم.

قانون ‌های حذف پست در اینستاگرام

یکی از مواردی که اغلب بسیاری از افراد با آن مواجه می ‌شوند حذف پست ‌های اینستاگرامی می ‌باشد. اگر دقت داشته باشید متوجه خواهید شد که اینستاگرام از قوانینی برخوردار است که به‌ صورت سختگیرانه ‌ای تمامی آن ‌ها را اعمال می ‌کند.

بنابراین اگر از قوانین مربوط به اینستاگرام پیروی نکنید ممکن است استوری ها یا پست‌ هایی را که بارگذاری می‌ کنید از پیج شما حذف شوند. از طرفی برای بسیاری از افراد جریمه‌ هایی در نظر گرفته می ‌شود.

بنابراین اطلاع داشتن از قوانین اپلیکیشن اینستاگرام به شما کمک می ‌کند تا با چالش مربوط به حذف پست اینستاگرام مواجه نشوید.

یکی از قوانینی که اینستاگرام برای تولید محتوا دارا است درباره انتشار محتواهای نا مناسب مربوط به تصاویر برهنه، محتواهای جنسی و … می ‌شود، بنابراین اگر شما پست‌ هایکه دارای چنین محتوایی است را در پیج خود بارگذاری کنید بدون شک پست مورد نظر حذف خواهد شد و اینستاگرام پیج شما را بلاک می‌ کند.

یکی از قوانین مربوط به حذف پست اینستاگرام ترویج خودکشی و خودزنی می باشد، بسیاری از افراد ممکن است به بارگذاری تصاویر خشونت‌ آمیزی مثل خودکشی، خودزنی، خودسوزی و … در اینستاگرام بپردازند که در این ‌جا باید بگوییم اینستاگرام با چنین پیچ ‌هایی برخورد شدیدی خواهد کرد و سریعاً پست‌ های مربوطه را حذف می‌ کند.

از طرفی ممکن است ویدیوهایی مثل آزار و اذیت توسط خود اشخاص یا دیگران در اینستاگرام مشاهده شود که این ویدیوها کاملاً غیرقانونی هستند و در صورت انتشار یافتن حذف خواهند شد.

یکی از قوانینی که اینستاگرام برای تولید محتوا دارد اجازه استفاده از پست‌ های دیگران می‌ باشد، در واقع زمانی ‌که شما پستی را در اینستاگرام قرار می ‌دهید مالکیت آن اثر برای شما است. درنتیجه اگر کسی بخواهد بدون اجازه از شما محتوای شما را در پیج خود قرار دهد اینستاگرام سریعا اخطاری را برای وی ارسال می ‌کند و علاوه‌ بر حذف پست مورد نظر محدودیت ‌هایی را برای پیج خاطی در نظر خواهد گرفت.

استفاده از پست‌ هایی چون فروش انواع مواد مخدر،  فروش مشروبات الکلی و … در اینستاگرام کاملا غیرقانونی است، همچنین تبلیغات در مورد انواع بازی‌ های قمار و کازینوهای در اینستاگرام خلاف قوانین می ‌باشد و دردسرهای زیادی را برای پیچی که از چنین پست ‌هایی استفاده می ‌کند به بار خواهد آورد.

بسیاری از افراد محتواهایی را در پیج خود منتشر می‌ کنند که نشانه ‌هایی مثل علامت‌ نازی‌ها، فرقه‌ های شیطان‌ پرستی و … را دارا است که استفاده از این نشانه‌ ها در اینستاگرام ممنوع می‌ باشد و اگر چنین محتوایی را در پیج خود قرار دهید با قانون حذف پست اینستاگرام رو به‌ رو خواهید شد.

اگر قصد دارید پست‌ هایی را در پیج خود قرار دهید که نشان‌ دهنده استفاده از ابزارآلات خشونت ‌آمیزی چون نیزه، تبر، چاقو و … است باید به این‌ موضوع واقف باشید که اینستاگرام با شما برخورد جدی خواهد کرد و سریعا پست‌ های مورد نظر شما حذف می‌ شوند.

بسیاری از افراد ممکن است پست‌ هایی را در پیج اینستاگرام خود قرار دهند که علیه مذاهب، جنسیت و اقلیت ‌های خاصی صحبت می‌ کند. در واقع باید بگوییم یکی از قوانین اینستاگرام این است که به‌ هیچ ‌وجه نباید به تفکیک جنسیتی و مذهبی و … پرداخت، بنابراین در صورت مشاهده چنین پست‌ هایی سریعا آن ‌ها را حذف می ‌کند.

دلیل حذف شدن ویدیو اینستاگرام

همان ‌طور که تا این قسمت از مطالب گفته شد گاهی اوقات ممکن است پست‌ های شما در اینستاگرام حذف شوند یا این‌ که بسیاری از مخاطبین آن ‌ها را نبیند که این می ‌تواند دلایل متعددی را داشته باشد. این دلایل را در ادامه مطالب برای شما بیان خواهیم کرد.

بازگردانی پست حذف شده در اینستاگرام,حذف ویدیو از اینستاگرام,حذف ویدیو توسط اینستاگرام

دور زدن قوانین اینستاگرام

همان ‌طور که می ‌دانید اینستاگرام از قوانین خاصی برخوردار است، بنابراین گاهی اوقات بسیاری از افراد درصدد نقض قوانین اینستاگرام برمی ‌آیند و پست‌ هایی را منتشر می ‌کنند که کاملا خلاف قاعده و قوانین اینستاگرام می‌ باشد.

بنابراین به‌ راحتی پست‌ های آن ‌ها حذف خواهد شد گاهی اوقات در صورت رعایت نکردن قوانین اینستاگرام ممکن است جریمه ‌هایی برای پیج مورد نظر در نظر گرفته شود و تا مدت‌ زمانی اجازه قرار دادن پست در اینستاگرام را نخواهند داشت.

آپدیت نبودن اینستاگرام

اپلیکیشن اینستاگرام در بازه زمانی های مختلفی بروزرسانی هایی را ارائه می‌ دهد، بنابراین گاهی اوقات ممکن است کاربران اپلیکیشن خود را بروز نکرده باشد که تحت این شرایط نمی ‌توانند بسیاری از پست ‌ها را مشاهده کنند.

از طرفی بسیاری از  کاربرانی که اپلیکیشن خود را بروز نمی ‌کنند از قابلیت ریلز اینستاگرام هم برخوردار نخواهند بود.

وجود مشکلات فنی

گاهی اوقات ممکن است گوشی شما به اینترنت وصل نباشد یا این ‌که  پیج شما توسط افرادی هک‌ شده باشد و موارد دیگری که می ‌توان از آن ‌ها به‌ عنوان مشکلات فنی یاد کرد، برای شما ایجاد شود.

تحت چنین شرایطی ممکن است فکر کنید که استوری ها یا پست‌ های شما توسط فرد دیگری حذف شده ‌اند، در چنین شرایطی لازم به ذکر است که بگوییم محتواهای شما ممکن است به ‌طور صحیح منتشر نشده باشند. بنابراین اگر چندین بار برای بارگذاری پست خود تلاش کنید موفق خواهید شد که پست موردنظر را بارگذاری کنید.

محدودیت جغرافیایی

بسیاری از مناطق جغرافیایی ممکن است قابلیت استفاده از برخی آپشن ‌های اینستاگرام را نداشته باشند، به ‌همین ‌علت زمانی ‌که شما پست یا استوری را در پیج خود قرار می‌ دهید برای بسیاری از افرادی که در آن محدوده جغرافیایی هستند نشان داده نمی‌ شود.

بازیابی پست حذف‌ شده توسط اینستاگرام

اگر شما پستی را در اینستاگرام خود منتشر کنید که از قانون کپی ‌رایت برخوردار باشد، در چنین شرایطی اینستاگرام اخطاری را برای شما ارسال می ‌کند و از شما می‌ پرسد که آیا از صاحب اثر اجازه گرفته اید یا خیر؟

در صورتی‌ که شما اجازه لازم را از مالک اثر کسب کرده باشید می ‌توانید پیام مورد نظر را تایید کنید و پست خود را به انتشار برسانید، در چنین شرایطی اینستاگرام پستی را که حذف کرده ‌است بازیابی خواهد کرد.

اما اگر حذف پست اینستاگرام  مربوط به دلایلی دیگری چون تبلیغات قمار، محتواهای خشونت ‌آمیز و … باشد، اینستاگرام در صورت حذف آن‌ ها به‌ هیچ‌ وجه پست مورد نظر را بازگردانی نخواهد کرد.

برای استفاده از پست مورد نظر باید تمام ایرادات مربوط به پست را رفع کنید و دوباره آن را در پیج خود به انتشار برسانید، بنابراین قبل‌ از این ‌که محتواهای مورد نظر را در پیج اینستاگرام قرار دهید بهتر است اطلاعات مناسبی را در مورد قوانین این اپلیکیشن در اختیار داشته باشید تا از حذف شدن پست‌ های خود جلوگیری کنید.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا