رپورتاژ آگهی رایگان

وبسایت کلاسیوم | مرجع آموزش‌ های تخصصی، کاربردی و دانشگاهی

درباره سایت آموزش آنلاین کلاسیوم

کلاسیوم یکی از بهترین سایت های آموزش آنلاین درسی ایران است که فعالیت های خود را در حوزه آموزش دروس تخصصی، کاربردی و دانشگاهی از سال ۱۳۹۸ آغاز کرده است.

بی‌ شک هرچه در این دوران پیش می‌ رویم، تمایل به استفاده بهینه از زمان و در همین حال دست یافتن به بهترین خدمات روز به ‌روز افزایش می‌ یابد و حوزه‌ ی آموزش نیز از این امر مستثنی نبوده است. در گذشته‌ ای نه‌ چندان دور، آموزش در حوزه‌ های تخصصی و دانشگاهی محدود به مؤسسات آموزشی و کلاس‌ های حضوری بود. هر دو مورد با وجود مزایای خود، دو ایراد جدی نیز داشتند: اول زمان مورد نیاز برای آموزش و تفهیم آن به تمامی مخاطبینشان، و دوم مسأله‌ ی تکرار به قدر نیاز هر مخاطب. این دو مسأله در کنار ملزومات فیزیکی ایراد دیگری نیز ایجاد می‌ کردند: هزینه.

این روزها در بسیاری از حوزه‌ ها می‌ توان به آموزش‌های آنلاین ویدئویی دست یافت که مخاطب را قادر می‌ سازند در هر زمان و هر مکانی که آسوده‌ تر است از آن‌ ها بهره‌ مند شود، به قدر نیازش تکرار و تکرار و تکرار داشته باشد، و برای بهره بردن از بهترین مدرسین، هزینه‌ ای بسیار کمتر را بپردازد. با این حال، وبسایت‌ های آموزش آنلاین و ویدئویی که بتوان به کیفیت محتوایشان اعتماد کرد زیاد نیستند و این برای آموزش‌ های به زبان فارسی محدودتر نیز می‌ شود.

آکادمی آموزشی تخصصی کلاسیوم

کلاسیوم یک آکادمی آموزشی تخصصی و جامع در حوزه‌ ی آموزش‌ های مهندسی دانشگاهی است که حول محور آموزش‌ های ویدئویی شکل گرفته و در کنارش کتاب‌ های مربوط به علوم مهندسی و فایل‌ های پروژه‌ ای و آموزشی مرتبط با مخاطبینش را ارائه می‌ دهد. آموزش‌ ها در کلاسیوم به صورت انحصاری و نیز با هدف ارائه‌ ی ویدئویی تهیه شده‌اند که این ویژگی مخاطب را با آموزش ویژه و باکیفیتی روبرو خواهد کرد. کلاسیوم توانسته گروهی از بهترین مدرسین را در حوزه‌ های تخصصی گرد هم آورد، امری که شاید برای مخاطبین به صورت انفرادی غیرممکن باشد و حوزه‌ های تخصصی نیز به گونه‌ ای است که برای دستیابی به اطلاعات مشابه در مسیری به جز آموزش ویدئویی، چندین برابر زمان جست‌ و جو، مطالعه و آزمودن نیاز خواهد بود.

سایت آموزش آنلاین,سایت آموزش تخصصی,سایت آموزش دانشگاهی

این وبسایت از آن جهت تخصصی است که آموزش‌ های خاص در بخش‌ های مختلف رشته‌ های علوم مهندسی را ارائه می‌ کند و لذا چنانچه وبسایت‌ هایی محتوای عمومی، مانند برخی نرم‌ افزارهای همه شمول را ارائه دهند، کلاسیوم ارائه‌ گر مباحث تخصصی در این نرم‌ افزارها یا دروس مرتبط خواهد بود که مخاطبان پس از یادگیری موارد عمومی به آن‌ ها نیاز خواهند داشت. از طرف دیگر فراکلاسی است، زیرا مباحث عنوان شده در وبسایت اگرچه مورد نیاز دانشجویان است، اما در میان دروس کلاسی دانشگاهی نمی‌ گنجد و از این جهت با وبسایت‌ های ارائه‌ دهنده‌ ی مباحث کلاسی متفاوت می‌ گردد.

سایت آموزش ویدئویی,سایت آموزشی,سایت پروژه دانشگاهی

در زمینه‌ ی آموزش، کلاسیوم خود را متعهد به کیفیت می‌ داند و می‌ توان آموزش‌ ها در کلاسیوم را در پنج دسته‌ ی اصلی علوم مهندسی، علوم پایه‌ ای، کسب‌ و کار، اپلای و پذیرش، توسعه‌ ی مهارت (مهارت‌ های فردی و مهارت‌ های عمومی) تقسیم کرد که بر مبنای نیاز دانشجویان و فارغ‌ التحصیلان رشته‌ های مهندسی ارائه می‌ شوند. به خاطر همین ماهیت تخصصی، سازوکار مجموعه به صورت پلتفرمی با نظارت علمی و کیفی بر محتوا توسط متخصصین هر حوزه است.

سایت آموزش آنلاین,سایت آموزش تخصصی,سایت آموزش دانشگاهی

علاوه بر این‌ ها، بخش انجام پروژه در این وبسایت، پروژه‌ های مخاطبین را که عمدتاً در رابطه با پروژه‌ ها و فایل‌ های موجود هستند دریافت کرده و به صورت شبه‌ فریلنسری به گروه مدرسین و همکارانش می‌ سپارد. کلاسیوم بستری را فراهم آورده تا مخاطبین بدون دغدغه‌ های رایج در زمینه‌ ی کیفیت خروجی کار و پرداخت‌ ها و مجریان بدون دغدغه‌ های تأیید خروجی پروژه و دریافت هزینه‌ ها با یکدیگر در ارتباط قرار گیرند و بتوان نیازهای صنعتی و پژوهشی موجود را برطرف نمود.

سایت آموزش آنلاین,سایت آموزش تخصصی,سایت آموزش دانشگاهی

کلاسیوم، با چند سال تجربه‌ ی راه‌ اندازی وبسایت در حوزه‌ ی آموزش تخصصی شکل گرفته تا خلأهای موجود را با مشارکت دانشجویان و دانش‌ آموختگان هر حوزه و نظارت متخصصین همان حوزه‌ ها برطرف کند.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا