تکنولوژی و فناوری

10 تا از بهترین سایت های آموزش آنلاین درسی ایران

بهترین سایت های آموزش درسی

در دهه پیش به ذهن آدمی خطور نمیکرد که با نشستن در خانه هم بتوان کلاسهای ریاضی دانشگاه صنعتی شریف را از طریق مانیتور رایانه تماشا کرد، با بوجود آمدن ابزارهای خوش آیندی مانند اینترنت که برای یادگیری و خود آموزی جمع آوری شده است دیگر هیچ عذر و بهانه ای برای تنبلی در یادگیری باقی گذاشته نمیشود. با داشتن یک اینترنت (البته پرسرعت) و وسیله ای برای ارتباط با آن، ضرب المثل “ز گهواره تا گور دانش بجوی” که برای خارجی ها به معنای “یاد گیری مادام العمر ” است تحقق پیدا می کند.

با افزایش معروفیت تبلت ها و گوشی های هوشمند و همچنین نرخ پیشروی اینترنت پر سرعت، دنیای آموزش در حال تغییر است. با داشتن اینترنت دیگر سختی و کشمکش برای آموزش حضوری ندارید. بسیاری از دانش پژوهان در تمام دنیا از دوره های آموزشی اینترنتی برای بدست آوردن علم و توانایی های مورد نظر خود استفاده می کنند. برای علاقه مندان زبان فارسی نیز این ابزار مناسب است.

یکی از فواید آموزش آنلاین دروس این است که می توانید در هر زمان و هر مکانی که هستید از کلاسهای آموزشی آنلاین استفاده کنید.

آموزش آنلاین درسی,آموزش درسی,بهترین سایت آموزش آنلاین,

آموزش آنلاین درسی

کیفیت کلاس های آموزشی آنلاین همانند تجربه هایی است که در کلاسهای سنتی می توانید بدست آورید، همچنین یکی دیگر از فواید کلاس های آموزش آنلاین پرداخت نکردن هزینه رفت و آمد و صرفه جویی در زمان است.
نه تنها محتوی آموزش آنلاین با کیفیت است، بلکه ارتباط میان مربیان و دانش آموختگان بصورت منظم و به وسیله رایانه های شخصی به راحتی برقرار می شود و این ارتباط فقط از طریق رودررویی فیزیکی نیست.

عناوین کلاس های آموزشی در اینترنت از راحت ترین تا نایاب تریین چیزها می باشد. برای مثال آموزش مهارت های زندگی مثل مدیریت زمان و کنترل استرس و آموزش درسهای مدارس و دانشگاه، آموزش زبانهای خارجی، آموزش استفاده از رایانه و اینترنت و گوشی پیشرفته و در کل مهارت های فن آوری اطلاعات از این موارد هستند.
سبک های آموزشی وب هم انواع مختلفی دارد، منابع آموزشی بصورت متنی، تصویری، صوتی و ویدئویی هستند که انتخاب آن به عهده خودتان می باشد. در برخی از دوره های دیگر نیز آموزش به وسیله فیلم های آموزش انجام می گردد مثل فرادرس، تخته سفید، کلاس درس و مکتبخونه.

بهترین سایت آموزش درسی,بهترین سایت خرید کتاب کمک درسی,بهترین سایت های آموزش آنلاین,

با توجه به رشدی که دوره های آموزشی آنلاین داشته اند بعضی از دانشگاه های با اعتبار دنیا مثل ام.آی.تی، کالیفرنیا، استنفورد، اوپن و جان هاپکینز کلاس های درسشان را در دسترس مردم قرار داده اند.

از شبکه های اجتماعی هم نمی توان به آسانی رد شد، بسیاری از شبکه ها معروفیت بسیاری در میان وبگردان پیدا کرده اند و جزو یکی از نمونه های موفق ارتباط و آموزش به حساب می آیند.

یکی از دلیل های رشد و گسترش دوره های آموزشی آنلاین به وجود آمدن فناوری های نوین ارتباطی و آشکار شدن پدیده وب 2 در سطح جهان و افزایش تعداد کاربران و مصرف کنندگان اینترنت است. با آشکار شدن وب 2 کاربران علاوه بر خواندن اطلاعات، به نوشتن و رد و بدل کردن اطلاعات با کاربران متفاوت هم علاقه نشان دادند، به همین دلیل این پدیده تازه آشکار شده به شکل وسیعی مورد بحث قرار گرفته است.

هدف از بیان این مطالب این است که ما در زمانه اطلاعات و دانش زندگی می کنیم و برای ادامه زندگی در این دوران نیازمند بدست آوردن اطلاعات و جداسازی در ریشه یابی آن ها برای استفاده در زندگی روزمره خود هستیم. ظواهر نشان دهنده افزایش رشد اطلاعات هستند و کسانی که اطلاعات مورد نیاز را جمع آوری، نگهداری و استفاده بهینه کنند در میان باقی مردم موفق تر خواهند بود آموزش در این دوره به پیشرفت مداوم وابسته است. با رعایت این روش میتوان در همه مراحل زندگی آموزش دید.

بهترین سایت های آموزش درسی,بهترین سایت های درسی,سایت آموزش آنلاین ایرانی,

آموزش مجازی در ایران

ارزش آموزش مجازی در صورتی افزایش پیدا می کند که با بالا رفتن جمعیت، قرار دادن تجهیزات آموزشی برای همه افراد به صورت رایگان غیر ممکن به نظر می رسد. دوره های آموزشی آنلاین رایگان در زبان فارسی به نام موک شناخته شده است که این افراد بتوانند به وسیله اینترنت به این دوره ها دسترسی پیدا کنند. نمونه ای از سازمان های پر اهمیت عرضه کننده موک کرسرا، اوداکس و اودسیتی می باشد که سال بنیاد هر سه اینها سال 2012 بوده است.

فواید دوره های آموزشی آنلاین را نام بردیم اما توجه داشته باشید سازمان های مجازی این دوره ها را اجرا می کنند. سازمان های مجازی هم دارای معایبی مثل سازمان های سنتی هستند که نمی توان همه ی آن ها را در این متن جا داد، اما مشخص است که این دوره های آموزشی در دوره اطلاعات و دانش دارای اهمیت زیادی است. دوره ه ای که به دانش احتیاج دارد و باید آن را به خوبی هماهنگ کنیم.

این بار در لیست بهترین سایت های ایرانی می خواهیم به تحلیل و معرفی بهترین سایت های آموزش آنلاین ایرانی در سال 99 بپردازیم. باما همراه باشید.

سایت آموزش درس,سایت آموزش درسی,سایت آموزش مجازی,

فرادرس بدون شک بهترین سایت آموزش درسی کشور است که فعالیتش را ابتدا در سال 1387 و با ارائه آموزش های مرتبط با هوش مصنوعی و برنامه نویسی آعاز کرده است. بعد از مدت زمان کوتاهی، در زمستان ۱۳۹۰ فرادرس توانست به انتخاب مخاطبانش عنوان بهترین پروژه آنلاین آموزشی ایران را در چهارمین جشنواره وب کشور کسب کند.

فرادرس را می توان یکی از بزرگترین پروژه آموزش آنلاین ایران دانست که در بخش آموزش های دانشگاهی فعالیت دارد. وب سایت فرادرس اینک و در سال 1399 به عنوان بزرگترین دانشگاه آنلاین ایران، باکیفیت ترین آموزش ها را به بیش از دویست هزار دانشجوی عضو خود از سراسر جهان، ارایه میکند.

کنترل در کیفیت بالای فیلم های آموزشی تولید شده توسط مدرسان فرادرس، کنترل ناظران با هدف بهبود کیفیت آموزشی، بالا رفتن بازده و همین طور همکاری با بزرگترین اساتید کشور در زمینه های گوناگون از جمله مهمترین ویژگی های این مجموعه بزرگ است.
در سایت فرادرس قسمتی از آموزش ها رایگان بوده در اختیار مخاطبان قرار گرفته است، اما برای دریافت نسخه کامل آموزش ها باید فایل ها را خریداری نمایید. هدف وب سایت فرادرس ایجاد دسترسی آسان، همیشگی و همگانی به دانش آکادمیک و تخصصی برای دانش دوستان کشور می باشد.

سایت آموزش کتب درسی,سایت اموزش دروس,سایت های آموزشی درسی,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده آمریکا، ایتالیا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، کاپریلا، سافت 98، شاپرک، یاهو
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %45.1
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 4.22
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 5:12
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: فرادرس، آموزش معادلات دیفرانسیل، faradars، آموزش طراحی سایت، آموزش سئو

امکانات سایت اموزشی فرادرس

 • دسته بندی موضوعی
 • دسته بندی همه فرادرس ها
 • دسته بندی جدیدترین فرادرس ها
 • دسته بندی فرادرس های رایگان
 • دسته بندی درس های درحال انتشار
 • تب طبقه بندی فرادرس برحسب رشته و موضوع
 • تب جدیدترین آموزش های رایگان
 • تب جدید ترین آموزش های غیر رایگان
 • تب فرادرس های پرمخاطب (یک ماه اخیر)
 • تب فرادرس های در دست انتشار

این سایت با کلمه کلیدی “سایت آموزش درسی” دوازدهمین سایت جستجو گوگل می باشد.

آموزش آنلاین درسی,آموزش درسی,بهترین سایت آموزش آنلاین,

فرانش هم بهترین سایت آموزش آنلاین ایران است که فعالیت خود را در زمینه آموزش آنلاین درسی در سال 1394 آغاز کرده است. هدف مجموعه فرانش آموزش کاربردی به کاربران و مخاطبانش می باشد. معنای آموزش کاربردی یعنی اینکه فرانش قالباً آموزش های خود را با سیاست آموزش برای ورود به بازار کار کشور در حوزه های گوناگون و به بالاترین کیفیت تولید میکند.

سایت آموزش درس فرانش نخست ویدیو های آموزشی آنلاین خود را در اساس آموزش طراحی سایت همچنین وب آغاز کرده است اما حالا و در سال 99 ویدیو های آموزشی خود را در زمینه های گوناگونی همچون: الکترونیک و طراحی، بازی سازی، بازاریابی و… در اختیار کاربرانش قرار داده است.

قسمتی از آموزش های وب سایت فرانش به صورت رایگان در اختیار مخاطبان قرار گرفته، اما برای مشاهده کامل ویدیو ها باید، محصول خریداری شود.

این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین سایت های خارجی دانلود نرم افزار

بهترین سایت آموزش درسی,بهترین سایت خرید کتاب کمک درسی,بهترین سایت های آموزش آنلاین,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، آلمان، بریتانیا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، فرادرس، آپارات، شاپرک، دیجی کالا
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %44.4
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 3.97
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 4:11
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: فرانش، آموزش فتوشاپ، آموزش آنلاین، faranesh، مترجم گوگل

امکانات سایت آموزشی فرانش

 • دسته بندی کسب و کار
 • دسته بندی چند رسانه ای (فیلم و صدا، انیمیشن و سه بعدی)
 • دسته بندی فناوری و نرم افزار (شبکه و امنیت، برنامه نویسی، وب)
 • دسته بندی زبان های خارجی
 • دسته بندی سبک زندگی
 • دسته بندی طراحی
 • دسته بندی مدرسه و دانشگاه
 • وبلاک فرادرس
 • تب بهترین دوره های آموزشی
 • تب مجموعه های آموزشی
 • تب جدیدترین دوره‌ های آموزشی
 • تب پرمخاطب ‌ترین دوره ‌های آموزشی
 • تب دسته بندی آموزش ها

بهترین سایت های آموزش درسی,بهترین سایت های درسی,سایت آموزش آنلاین ایرانی,

مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان یکی از بهترین سایت های آموزش آنلاین ایران است که خدمات رایگان آموزشی را به صورت 24 ساعته و از طریق اینترنت به کاربرانش ارائه خواهد کرد.

کاربران در سایت مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان خواهند توانست تا آموزش‌ های مجازی را به صورت رایگان و از طریق اینترنت دانلود کرده و پس از آن به فراگیری پرداخته و در نهایت گواهی آموزشی از این مرکز دریافت نمایید.

سایت مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان فعالیت خودش را از سال 92 به صورت آزمایشی و از خرداد ماه سال 93 به صورت رسمی شروع کرده است.

از اهداف این مرکز آموزشی کشور می توان به: برقراری عدالت آموزشی، دسترسی به بهترین منابع و اساتید در سراسر کشور اشاره داشت.

سایت آموزش درس,سایت آموزش درسی,سایت آموزش مجازی,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده آمریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، آپارات، cdnec.ir، شاپرک، واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %12.6
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 13.8
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 16:13
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: سایت نهاد، nahad، نهاد، آموزش مجازی، آموزش مجازی دانشگاهیان

امکانات سایت مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان

 • دسته بندی اخبار
 • دسته بندی درس ها
 • دسته بندی استادان مرکز
 • دسته بندی سئوالات متداول، کلاس یار
 • تب دانشجویان، اساتید، کارکنان، سایر

این سایت با کلمه کلیدی “سایت آموزش درسی”  پنجاه و هفتمین سایت جستجو گوگل می باشد.

سایت آموزش کتب درسی,سایت اموزش دروس,سایت های آموزشی درسی,

وب سایت متمم بهترین سایت خرید کتاب کمک درسی ایرن است که از 2 بهمن 1392 فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرده است. متمم مخفف واژه محل توسعه مهارت های من و طرحی برای تولید محتوای فارسی با هدف ارتقاء سطح دانش و مهارت فارسی زبانان در نقاط مختلف ایران و دنیاست.

سایت اموزش دروس متمم به منظور “توسعه مهارتهای فردی” مخاطبانش را به دو گروه متمم زندگی و متمم کسب و کار تقسیم بندی می کند. متمم از بهترین و متخصص‌ ترین نویسندگان فارسی زبان در اکثر نقاط دنیا، محتوای کاربردی و مالکیت معنوی آن را خریداری می نماید و آن را در اختیار مخاطبانش قرار میدهد.

آموزش آنلاین درسی,آموزش درسی,بهترین سایت آموزش آنلاین,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، ژاپن
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، روزنوشته های محمدرضا شعبانعلی، سایت رسمی محمدرضا شعبانعلی، ویکی پدیا، شاپرک
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %48.4
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 3.58
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 5:52
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: دیجیتال مارکتینگ، متمم، موفقیت، تولید محتوا، مشاوره کسب و کار

امکانات سایت اموزشی متمم

 • دسته بندی دوره MBA
 • دسته بندی توسعه فردی (ترم مقدماتی، ترم پایه، ترم تکمیلی و …)
 • دسته بندی نقشه یادگیری (افزایش بهره وری، زندگی، هنر ارتباط، ابزارهای کسب و کار و…)
 • دسته بندی نقشه یادگیری
 • دسته بندی تقویم محتوا
 • دسته بندی رادیو متمم
 • دسته بندی متممی های برتر (متممی های برتر در درس های اختصاصی، متممی های برتر در درس های عمومی و …)

بهترین سایت آموزش درسی,بهترین سایت خرید کتاب کمک درسی,بهترین سایت های آموزش آنلاین,

مکتب‌ خونه بزرگ‌ ترین رسانه دیجیتال آموزش مجازی در کشور است که فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرده و تا به امروز توانسته است خدمتی بزرگ در جهت دسترسی ایرانیان و فارسی زبانان سراسر جهان به آموزش با کیفیت فارسی ارائه دهد. از اهداف وب سایت مکتب‌ خونه می توان به در دسترس قرار دادن آموزش باکیفیت برای تمام فارسی زبانان اشاره داشت. مکتب خونه جایی برای یاد گرفتن و یاد دادن است.

مکتب خونه سایت آموزش آنلاین ایرانی است که در زمینه تولید آموزش آنلاین فعالیت دارد. مکتب خونه که در گذشته با هدف در دسترس قرار دادن آموزش های دانشگاهی دانشگاه های نامبروان ایران به صورت ویدیویی برای همه دانشجویان به صورت رایگان فعالیت می کرد، حالا و در سال 97 با اضافه کردن بخش مکتب پلاس در زمینه های گوناگون دیگر آموز آنلاین خود، فعالیتش را گسترش داده است.

مکتب خونه به دو قسمت دروس دانشگاهی و مکتب پلاس تقسیم بندی شده است:

مکتب پلاس: به تولید آموزش های کوتاه و کاربردی با همکاری تعاملی دانشگاه های خوب کشور پرداخته است و هدفش از این دوره ها آموزش نیروی کار مورد استفاده برای ورود به بازار کار می باشد. ناگفته نماند که شرکت کنندگانی که در این دوره ها حضور دارند پس از پایان دوره، مدرک شرکت در آن دروه را از دانشگاه برگزار کننده آن دوره دریافت می نمایند.

دروس دانشگاهی: مکتب خونه ابتدا کار خودش را با این قسمت شروع کرده است و توانست با ضبط و ارائه دروس دانشگاهی از کلاس های برترین اساتید دانشگاه های ایران با کیفیت بالا و به صورت رایگان محبوبیت خوبی را در میان کاربرانش به دست آورد. هدف از ارائه این آموزش ها استفاده رایگان محتوای آموزشی برترین دانشگاه های کشور برای مخاطبانش بوده است. ویدیو ها به صورت طبثه بندی شده از کلاس های درس اساتید گرفته میشد و همانند این بود که شما در آن کلاس حضور داشته اید.

مکتب خونه دارای اپلیکیشن در نسخه اندروید می باشد.

بهترین سایت های آموزش درسی,بهترین سایت های درسی,سایت آموزش آنلاین ایرانی,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، کانادا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، فرادرس، یکتانت، شاپرک، یاهو
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %33.2
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 6.02
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 7:03
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: آموزش ریاضی مهندسی، مکتب خونه، آموزش معادلات دیفرانسیل، آموزش پایتون، maktabkhooneh

امکانات سایت آموزشی مکتب خونه

 • دسته بندی دوره های مکتب پلاس
 • دسته بندی درس های دانشگاهی
 • دسته بندی همایش و رویدادها
 • تب دوره های جدید
 • تب مدیریت و کسب و کار
 • تب برنامه نویسی و IT، نرم افزارهای مهندسی
 • تب زبانهای خارجی، علوم انسانی، هنر

این سایت با کلمه کلیدی “سایت آموزش درسی” بیست و هفتمین سایت جستجو گوگل می باشد.

سایت آموزش درس,سایت آموزش درسی,سایت آموزش مجازی,

کانون فرهنگی آموزش یا بنیاد علمی آموزشی قلم‌ چی یکی از بزرگترین سایت های آموزشی درسی و یکی از فعالترین ناشران کتاب های کمک آموزشی در کشور است. بنیاد علمی آموزشی قلم‌ چی توسط کاظم قلم چی در سال 1370 تاسیس و نخستین دوره آزمونهای منظم خود را در سال 1372 برگزار کرد. وب سایت کانون فرهنگی آموزش از 15 شهریور 1384 فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرده و تا به امروز توانسته است در بورسیه آموزشی و مالی دانش آموزان، ساخت مدارس و کتابخانه ها و اقدامات فرهنگی دیگر نقش به سزایی در بستر بالا بردن سطح دانش کشور داشته باشد.

کانون فرهنگی آموزش دارای اپلیکیشن اندروید می باشد.

سایت آموزش کتب درسی,سایت اموزش دروس,سایت های آموزشی درسی,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، هلند
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، آپارات، اینستاگرام، واتساپ
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %34.5
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 4.80
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 6:06
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: قلم چی، کانون، محاسبه درصد، کلید سوالات قلم چی، کانون قلم چی

امکانات سایت کانون فرهنگی آموزشی – قلم چی

 • دسته بندی مقطع شما، شهر شما
 • دسته بندی بورسیه
 • دسته بندی صفحه شخصی، ثبت نام در کانون
 • دسته بندی کتاب، نمونه سوال و فیلم
 • دسته بندی کلکسیون روش مطالعه
 • دسته بندی تا کنکور، رتبه های برتر
 • دسته بندی برنامه راهبردی آزمون ها، نفرات برتر
 • دسته بندی کارنامه های کنکور، تخمین رتبه
 • تب تازه ها، پربازدید هفته، پربازدید ماه
 • تب اخبار و رویدادها
 • تب کنکورها
 • تب مشاوره
 • تب روانشناسی و یادگیری
 • تب رتبه های برتر کنکور، انتخاب رشته کنکور
 • تب دبستانی ها، متوسطه، هنرستانی ها
 • تب مجله آزمون، کتاب های آزمون
 • تب کلکسیون روشهای مطالعه
 • تب خواندنی ها و دیدنی ها
 • تب علم، دانش و آموزش، پزشک و سلامت، فناوری و کامپیوتر و موبایل
 • تب مادرها و پدرها بخوانند، ورزش، زبان انگلیسی و عربی
این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین فروشگاه های اینترنتی لباس

این سایت با کلمه کلیدی “سایت آموزش درسی” اولین سایت جستجو گوگل می باشد.

آموزش آنلاین درسی,آموزش درسی,بهترین سایت آموزش آنلاین,

سایت آموزش آنلاین ایرانی گاما سایت آموزش کتب درسی است که توسط یک شرکت فرهنگی دیجیتال “پیشرو کنترل راوند” فعالیت خود را به صورت رسمی از سال 1393 آغاز کرده است.

از اهداف سایت آموزش درسی گاما می توان به: مشارکت همگانی و عادلانه دبیران سراسر کشور در تولید محتوا،  توسعه عدالت آموزشی در راستای ایجاد گنجینه نمونه سوالات امتحانی، آزمون‌ های علمی و محتوای آموزشی مقاطع مختلف آموزشی اشاره داشت.

وب سایت گاما (گنجینه آموزشی مدارس ایران) توسط معلمان عزیز کشورمان به روز شده و امکان دسترسی مطالب آن برای تمام دانش‌ آموزان، دبیران و مدارس کل کشور با جستجوی ساده فراهم شده است.

خدمات وب سایت گاما

 • نمونه سوالات امتحانی
 • فیلم، پاورپوینت و محتوای آموزشی
 • آزمون آنلاین تستی
 • پرسش و پاسخ درسی
 • فروشگاه کتب کمک آموزشی
 • سامانه جامع مدرسه یاب
 • بلاگ آموزشی

بهترین سایت آموزش درسی,بهترین سایت خرید کتاب کمک درسی,بهترین سایت های آموزش آنلاین,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، آلمان، ایالات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، آپارات، کانون فرهنگی آموزش _ قلمچی، سرزمین تیزهوش ها، شاپرک
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %38.5
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 4.82
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 5:27
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: گاما، آزمون آنلاین، آموزشکده فنی و حرفه ای دخترانه مراغه، امتحان عربی هشتم 7و8و9، متمم چیست

امکانات سایت آموزشی گاما

 • دسته بندی المپیادها
 • دسته بندی نمونه و تیزهوشان
 • دسته بندی کتاب های درسی، پیشنهاد ویژه
 • دسته بندی نمونه سئوالات
 • دسته بندی محتوای آموزشی
 • دسته بندی پرسش و پاسخ
 • دسته بندی آزمون آنلاین
 • دسته بندی درسنامه آموزشی
 • دسته بندی مدرسه یاب
 • دسته بندی فروشگاه کتاب
 • دسته بندی اخبار آموزشی، درسنامه آموزشی
 • تب کلاس اول، …، کلاس دوازدهم
 • تب آخرین فایل های آموزشی
 • تب آخرین پرسش ها
 • تب آخرین اخبار

این سایت با کلمه کلیدی “سایت آموزش درسی” سی و نهمین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت های آموزش درسی,بهترین سایت های درسی,سایت آموزش آنلاین ایرانی,

در ابتدا باید گفت که انتشارات گاج برگرفته از تیم تألیفی این گروه یعنی “گروه آموزشی جوکار” می باشد. شروع  ایده برپایی این گروه سال 1381 بود که در ذهن مهندس ابوالفضل جوکار آمد.

گاج مارکت از سایت های آموزشی درسی ایران است که با هدف خدمت‌ رسانی و ارائه کتاب‌ های انتشارات بین‌ المللی گاج پا به عرصه فروش اینترنتی به صورت تخصصی گذاشت. از آنجا که رفع نیاز کاربران اولین اولویت گاج مارکت بوده و هست، این تیم تلاش می کند تا پاسخگوی تمام سلیقه‌ ها کاربرانش باشد، بنابراین امکان خرید اینترنتی محصولات خود را با تنوع از تمام انتشارات معتبر با موضوع رمان، فلسفه، شعر و ادبیات و … را نیز فراهم کرده است.

سایت گاج مارکت از سال 1397 فعالیتش را آغاز کرده و بر حسب احتیاجات مخاطبانش، فروش محصولاتی همچون مداد، خودکار، دفتر و… را به فهرست لوازم قابل خرید آنلاین گاج مارکت اضافه کرده است.

سایت آموزش درس,سایت آموزش درسی,سایت آموزش مجازی,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، شاپرک، دیجی کالا، پرتال شرکت ملی پست ایران، موپن
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %31.9
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 6.46
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 6:11
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: گاج مارکت، کتاب کمک درسی، gajmarket، گاج، دفتر برنامه ریزی

امکانات سایت گاج مارکت

 • دسته بندی کتاب کمک درسی (کنکور نظام جدید، کنکور نظام قدیم، دوازدهم و…)
 • دسته بندی کتاب (کمک درسی، دانشگاهی، عمومی و…)
 • دسته بندی لوازم تحریر (نوشت افزار، لوازم اداری، دفتر و کاغذ، برندها)
 • دسته بندی بازی و محتوای آموزشی (پازل و ساختنی، بازی آموزشی و …)
 • تب کتابهای در حال چاپ
 • تب پرفروش های لوازم التحریر
 • تب پرفروش های کتاب
 • تب پرفروش های بازی و محتوای آموزشی
 • تب پرفروش های کتاب های کمک درسی

این سایت با کلمه کلیدی”سایت آموزش درسی” سی امین سایت جستجو گوگل می باشد.

سایت آموزش کتب درسی,سایت اموزش دروس,سایت های آموزشی درسی,

شبکه رشد یک سایت آموزشی درسی در کشور است که از اوایل سال 1397 فعالیت خود را آغاز کرده است. شبکه ملی مدارس ایران یا همان “رشد” با استفاده از توانایی‌ ها و ظرفیت‌ های خود در فناوری نوین متشکل از اینترنت، فضای مجازی و.. خود را به عنوان یکی از بخش های بسته آموزشی به سایر اجزاء در رسیدن به اهداف آموزشی و پرورشی کشور معرفی کرد.

طرح اولیه شبکه رشد در پایان سال 1379 به پیشنهاد رئیس وقت سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی  کشور در اختیار جمعی از معلمان و جوانان قرار گرفت و مقرر گردید که بعد از نخستین امکان سنجی، طی سه مرحله و در طول چهار سال طرح مذکور را به پایان برسانند. نخستین مرحله این طرح در مرداد ماه سال 1379 شروع و مدیریت و اجرای آن تا دی ماه سال 1385 که این شبکه به کارشناسان رسمی آموزش و پرورش واگذار شد، در اختیار گروه مذکور قرار داشت، به طول انجامید.

آموزش آنلاین درسی,آموزش درسی,بهترین سایت آموزش آنلاین,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، هلند
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، ویکی پدیا، پایگاه کتاب های درسی، آپارات، فرادرس
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %74.8
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 1.62
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 1:51
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: پروژه الکترونیک، سیاره مریخ، پرچم ایران، اب، معدن

امکانات سایت آموزشی رشد

 • دسته بندی دانشنامه، انجمن‌ ها
 • دسته بندی گالری عکس، جشنواره تولید محتوا
 • دسته بندی آموزش مجازی، کتابخانه ‌ی آموزشگاهی
 • دسته بندی رسانه‌ های آموزشی، مجلات رشد
 • دسته بندی کارآفرینی، امتحان نهایی، فعالیت‌ های علمی
 • دسته بندی بانک نرم افزار، کتاب‌ های درسی (PDF)
 • دسته بندی پایگاه آموزشی ۱۲۶، دارالقرآن کریم
 • دسته بندی خاکریز (دفاع مقدس)، جشنواره‌ ی فیلم رشد
 • تب اخبار، فعالیت های علمی
 • تب اطلاعیه ها، تازه ترین ارسال ها

این سایت با کلمه کلیدی “سایت آموزش درسی” پنجمین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت آموزش درسی,بهترین سایت خرید کتاب کمک درسی,بهترین سایت های آموزش آنلاین,

آلا یکی از بهترین سایت های آموزش مجازی کشور است که نخستین فعالیتش را از سال 1392 تحت عنوان دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف آغاز کرده است. این مجموعه طرح توسعه عدالت آموزشی خود را از سال چهارم مقطع دبیرستان که مهم‌ ترین دوره‌ ی آموزشی در رقابت کنکور سراسری بود شروع کرده است، با قرار دادن ویدیو کلاس های درسی که خودش تهیه کرده بود و همچنین فراهم نمودن امکان پرسش و پاسخ برای دانش آموزان، تلاش کرد تا زمینه ی رشد و بالندگی دانش آموزان تمام کشور را فراهم نماید.

وب سایت آلاء هم از بهترین سایت های آموزش درسی است که پنجره ای می باشد رو به دور نمای آموزشی میهن عزیزمان، که با اساتید متبهر و کاربران پر تعداد و متعهد خود کوشید تا آموزش همگانی را در افسا نقاط این سرزمین در دسترس فرزندان ایران قرار دهد.

خدمات اصلی آموزش در آلاء که با نام های آلاء و تخته خاک در اختیار مخاطبان قرار میگیرد کاملا رایگان می باشد.

بهترین سایت های آموزش درسی,بهترین سایت های درسی,سایت آموزش آنلاین ایرانی,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، آپارات، مدیااد، اینستاگرام، یکتانت
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %32.3
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 7.84
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 7:39
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: الا، آلا، alaatv، www.ala tv.com، سایت الا

امکانات سایت آموزش آلا

 • دسته بندی کنکور نظام جدید
 • دسته بندی کنکور نظام قدیم
 • دسته بندی مقطع یازدهم
 • دسته بندی مقطع دهم
 • دسته بندی انجمن آلاء

این سایت با کلمه کلیدی “سایت آموزش درسی” چهارمین سایت جستجو گوگل می باشد.

لطفا با نظرات خود و معرفی سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند ما را همراهی کنید.

به نظر شما بهترین سایت آموزش آنلاین درسی ایران کدام است؟

مشاهده نتایج

سایت آموزش درس,سایت آموزش درسی,سایت آموزش مجازی, Loading ...
پیشنهاد می کنم همین حالا از خدمات سایت دیجی فالوور استفاده کنید. اگر به دنبال فالوور ایرانی اینستاگرام هستید برای ورود به این سایت روی “خرید فالوور اینستاگرام” کلیک نمایید

برای خرید فالوور اینجا کلیک کنید

21 واکنش کاربران به این مقاله

 1. سلام ممنون از مطلب خوبی که قرار دادید
  به نظر من سایت ” خدمات یاب ” هم خیلی سایت خوبی هستش…

  1. درود.
   میتونید سایت مورد نظر خودتان را در قسمت رپورتاژ آگهی رایگان برای ما ارسال کنید.

  2. سلام ،سایتی به جز خدمات یاب که امکانات آموزشی بیشتر و متفاوت تر از بقیه داره کسی سراغ نداره اطلاع بده

 2. سایت استادسلام هم سایت خیلی خوبیه برای معلم خصوصی آنلاین من ایران نیستم ازونجا معلم پیدا کردم و کلی جلسه های آنلاین با هم داریم و ازش راضیم تست کنینش ostadsalam.ir

 3. بنظر من همشون خوبن فقط یکسری بدی ها دارن که اونم رفته ذرفته درست میشه

 4. سلام خدمت شما

  به نظرم چنتا از سایت های آموزشی خیلی خوب جا مونده:
  1. تخته سفید به آدرس takhtesefid.org
  2. رسانه آموزشی لیموناد به آدرس limoonad.com
  3. توسینسو به آدرس tosinso.com

  با تشکر از مطالب خوبتان

 5. سلام
  سایت نماتک رو هم اگه میشه بررسی کنید
  آموزش های مناسب برای بازار کار داره و آموزش هاش رو گارانتی میکنه
  namatek.com

  1. درود محمد عزیز
   سپاس از معرفی این سایت خوب. بله بنده سایت نماتک و میشناسم. فقط اگر شما هم اطلاعات جامعی از این سایت داشتید می تونید در قسمت رپورتاژ آگهی رایگان ما این سایت و به همه معرفی کنید.

 6. سلام ممنون از مطلب خوبتون
  اگه امکان داره در مورد یکی از سایت های خوب اینترنتی فروش لوازم تحریر بادپرک یک مطلب تهیه کنید

 7. بسیار ممنونم از وب سایت خوب شما و مطالب ارزشمندی که با ما به اشتراک می گذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دکمه بازگشت به بالا