تکنولوژی و فناوری

10 تا از بهترین سایت های ساخت لوگو رایگان

بهترین سایت ساخت لوگو رایگان کدامند؟

این روز ها با پیشرفت علم تکنولوژی و دیجیتالی شدن کسب و کار ها از ابزار زیادی در فعالیت های روزمره استفاده می شود. این ابزار ها می تواند به پیشرفت کسب و کار های کوچک و بزرگ کمک شایانی نماید. اقدامات و ابزار هایی مانند ساخت آرم و لوگو جهت جلب توجه بیش تر کارفرمایان و افزایش فروش محصولات یا ارائه خدمات می باشد. از طریق سایت ساخت آرم و لوگو آنلاین رایگان می توانید لوگو مناسبی برای شرکت، فروشگاه و یا حتی لوگو شخصی خود سفارش دهید. مدت زمانی که برای طراحی لوگو از این طریق لازم است تنها چند دقیقه می باشد. در ادامه به معرفی مفصل این ابزار و سایت هایی که می توانید به آن مراجعه کنید خواهیم پرداخت.

بهترین سایت ساخت لوگو,بهترین سایت ساخت لوگو رایگان,بهترین سایت ساخت لوگو رایگان انلاین

کاربرد بهترین سایت های ساخت لوگو

یکی از ابزار های پرکاربرد برای افزایش ماندگاری نام شرکت تولید کننده محصول یا ارائه دهنده خدمات آرم و لوگو است. در گذشته استفاده از لوگو بسیار محدود بوده و فقط کسب و کار های بسیار بزرگ از آن بهره می بردند. اما امروزه با توجه به این که ایجاد کسب و کار ها نسبت به گذشته به دلیل وجود امکان راه اندازی آنلاین آن ها آسان تر شده است هر فرد یا تیمی به راحتی می تواند صاحب کسب و کار شود. همچنین به دلیل ایجاد این سهولت امکان ایجاد آرم و لوگو نیز آسان تر شده و افراد می توانند به صورت آنلاین بدون پرداخت هیچ هزینه ای با مراجعه به سایت ساخت آرم و لوگو آنلاین رایگان به راحتی یک لوگو اختصاصی داشته باشند.

با مراجعه به سایت ساخت آرم و لوگو آنلاین رایگان می توانید با وارد نمودن اطلاعات لازم لوگوی مناسب خود را تهیه کنید. در این سایت ها هیچ گونه پرداختی نیاز نیست و تمام عملیات ساخت آرم و لوگو به صوت رایگان و بدون پرداخت هیچ گونه وجهی انجام می شود. این سایت ها اطلاعاتی را از شما درخواست می کنند که این اطلاعات بیش تر مربوط به حوزه کسب و کار شما می باشد. این اطلاعات به سایت کمک می کند تا آرم و لوگویی که برای شما می سازند متناسب با نوع کسب و کار یا خدمات شما باشد. وجود امکان سفارش آنلاین باعث شده تا افراد به راحتی در منزل یا محل کار خود نشسته و با خیال راحت بدون پرداخت هیچ وجهی لوگو مناسب خود را سفارش دهید.

۱۰ سایت ساخت آرم و لوگو رایگان

بهترین سایت ساخت لوگو رایگان هوش مصنوعی,بهترین سایت های ساخت لوگو,ساخت آرم و لوگو

۱. سایت طراحی لوگو با هوش مصنوعی Logoai.com

زمانی که وارد این سایت شوید لازم است که اطلاعات مربوط به کسب و کار خود را ارائه دهید. این اطلاعات شامل نام شرکت، نوع کسب و کار و هر اطلاعاتی که نیاز است کارفرما از آن مطلع شود می باشد. لوگوی شما باعث می شود تا مشتری شما هر جا که لوگو شما را ببینید نام شما را به خاطر آورد. در صورتی که کارفرما از محصول یا خدمات شما راضی باشد این موضوع باعث می شود تا نزد دیگران از شما تعریف کرده و این یک تبلیغ برای شما خواهد بود. در پی رضایت مشتریان شما بازخورد مثبتی خواهید گرفت که تا اندازه ای این دلیل بازخورد، استفاده از آرم و لوگو مختص کسب و کار شما می باشد.

استفاده از هوش مصنوعی در این سایت ها باعث شده که مانند لوگوی خود را بر روی شرکت های دیگری نیز ببینید. اما به دلیل این که این لوگو ها بر اساس نام شرکت شما تنظیم می شود باز هم تفاوت هایی با یکدیگر خواهند داشت. البته در برخی از این سایت خواهید توانست لوگو خود را تا حد زیادی شخصی سازی نمایید.

سایت ساخت لوگو رایگان,بهترین سایت ساخت لوگو,بهترین سایت ساخت لوگو رایگان

۲. سایت Designs.ai

با پیشرفت تکنولوژی سایت هایی به میان آمده است که به صورت رایگان خدمات طراحی لوگو را به افراد می دهد. در این سایت قادر خواهید بود حرفه ای ترین آرم و لوگو را به صورت کاملا آنلاین برای شرکت خود بسازید. در واقع عملیات ساخت لوگو در این سایت ها بر عهده هوش مصنوعی که جدید ترین تکنولوژی شناخته شده است؛ می باشد. لوگو هایی که در این سایت به شما ارائه می شوند به صورت اختصاصی متعلق به کسب و کار شما است و مشابه ان را در هیچ کجا نخواهید دید. این سایت برای ساختن لوگو هیچ محدودیتی ندارد و شما اگر از لوگو ساخته شده راضی نبودید می توانید لوگو دیگری درخواست داده تا برای شما ساخته شود. اگر بخواهید شعار سازمانی خود را که مختص به کارفرمایان شما می باشد با لوگو خود تلفیق کنید نیز می توانید از سایت ساخت آرم و لوگو آنلاین رایگان استفاده کنید.

برای دریافت آرم شرکت یا کسب و کار خود می توانید فایل هایی با فرمت های مختلف را از این سایت ها با کیفیت های مختلف دانلود و استفاده کنید. برخی از این سایت ها دارای این امکان می باشند که چندین لوگو را همزمان به شما نمایش می دهند. بعد از مشاهده می توانید مناسب ترین آرم و لوگو متناسب با سلیقه خود را انتخاب کنید.

بهترین سایت ساخت لوگو,بهترین سایت ساخت لوگو رایگان,بهترین سایت ساخت لوگو رایگان انلاین

۳. سایت logo.com

در بیش تر این سایت ها از جمله logo.com شما قادر خواهید بود رنگ لوگو خود را نیز انتخاب کنید. برای مثال ممکن است شرکتی دارای یک یا چند رنگ سازمانی بوده که این موضوع باعث می شود تا به دنبال لوگویی باشد که با رنگ های سازمانی او تطابق داشته باشد. اگر شما نیز به دنبال آرم و لوگویی هستید که مطابق با رنگ های دلخواه شما باشد می توانید با مراجعه به سایت ساخت آرم و لوگو آنلاین رایگان به آن دست پیدا کنید. این سایت معمولا از یک هوش مصنوعی که وظیفه ساخت لوگو های گرافیکی را دارد استفاده می کند. این موضوع کمک می کند تا بعد از سفارش لوگوی خود تنها بعد از چند دقیقه آن را آماده بر روی صفحه موبایل یا سیستم خود مشاهده کنید. با استفاده از این سایت دیگر نیاز نیست چندین روز منتظر آماده شدن لوگو خود باشید.

بهترین سایت ساخت لوگو,بهترین سایت ساخت لوگو رایگان,بهترین سایت ساخت لوگو رایگان انلاین

۴. سایت هوش مصنوعی brandmark.io

یکی دیگر از بهترین سایت ساخت آرم و لوگو آنلاین رایگان سایت brandmark.io است که می توانید به راحتی سفارش خود را در آن ثبت کنید. استفاده از این سایت بسیار واضح و راحت است کافی است به معانی کلمات انگلیسی که تا حدودی مبتدی می باشد مسلط باشید. حتی می توانید از یک فرد مسلط به زبان انگلیسی نیز کمک بخواهید تا بدانید برای سفارش یا ویرایش لوگو خود به کدام قسمت ها مراجعه کنید. باید بدانید که اندازه تمامی قسمت های لوگو در این سایت ساخت آرم و لوگو آنلاین رایگان قابل ویرایش و طبق سلیقه شما می باشد. پس لازم به ذکر است که می توانید سایز تمامی قسمت ها را طبق خواسته خود تنظیم نمایید.

این امکان در همه سایت های مشابه وجود دارد با این تفاوت که ممکن است میزان استفاده از این امکان متفاوت باشد. برای مثال در برخی سایت ها امکان ویرایش نوع فونت نیز وجود دارد و این فونت ها دارای تنوع بالایی نیز می باشند. اما باید بدانید که در برخی از سایت ها این خدمات بسیار محدود است و افراد انتخاب های کنی دارند. سایت brandmaker.com از آن دسته از سایت هایی می باشد که تنوع زیادی در خدمات خود دارد و بع عنوان یکی از برترین سایت های ساخت لوگو آنلاین شناخته شده است.

بهترین سایت ساخت لوگو,بهترین سایت ساخت لوگو رایگان,بهترین سایت ساخت لوگو رایگان انلاین

۵. سایت Freelogodesign

اگر به دنبال ساخت لوگوی رایگان برای خود هستید می توانید از این سایت نیز به آسانی استفاده کنید. هر کسب و کاری در هر حوزه ای و با هر سلیقه ای که باشید می توانید لوگو مورد پسند خود را در این سایت بسازید. البته ساخت لوگو در این سایت نیاز به تخصص خاصی ندارد فقط کافی است مشخصات مورد نظر خود را در این سایت وارد نموده و سفارش خود را ثبت نمایید. این مشخصات می توانند شامل نام شرکت، رنگ مورد نظر شما، شعار مخصوص شرکت و.. باشد. اگر قصد دارید در نرم افزار های گرافیکی از این لوگو ها استفاده کنید باید بگوییم که می توانید با دریافت فایل وکتور به راحتی لوگو خود را بر روی عکس ها، فیلم ها یا … در نرم افزار های پیشرفته گرافیکی نیز به کار ببرید.

این سایت مناسب افرادی می باشد که به لوگو خود سریعا نیازمند هستند و وقت کافی برای سپردن طراحی آن به فرد گرافیست را ندارند. سایتی که معرفی نمودیم می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن لوگو مناسبی را به شما ارائه دهد. از مزیت های استفاده از این سایت می توان به رایگان بودن آن اشاره نمود. در خیلی از موارد افراد برای ساخت لوگو هزینه ها و وقت زیادی را صرف می کنند و در انتها نیز ممکن است از طاحی ارائه شده راضی نباشند. اما این سایت می تواند انتخاب های گوناگونی را به افراد اختصاص داده تا از بین آن ها مناسب ترین را طبق سلیقه خود دانلود و استفاده کنند.

بهترین سایت ساخت لوگو,بهترین سایت ساخت لوگو رایگان,بهترین سایت ساخت لوگو رایگان انلاین

۶. سایت Hachful

این سایت از طرف شرکت shopify پشتیبانی و ارائه شده است و لوگو هایی را تولید می کند که افراد مختلف می توانند از آن استفاده کنند. نکته ای که درباره این سایت باید بدانید این است که آرم و لوگو هایی که توسط این سایت ساخته و ارائه می شوند گرافیک معمولی دارند و بیش تر مناسب کسب و کار های کوچک می باشند. اگر دارای کسب و کار یا شرکت نوپایی هستید و به دنبال یک لوگو معمولی برای خود هستید پیشنهاد می کنیم به صورت آنلاین از این سایت استفاده کنید. اگر قصد گسترش کسب و کار خود را از حالت سنتی به مدرن دارید آرم و لوگو می تواند اولین ابزار هایی باشد که به ذهن هر فردی می رسد. استفاده از این ابزار مدرن به پیشرفت و حرفه ای شدن کسب و کار شما کمک می کند.

در صورتی که قصد تهیه یک لوگو فوق حرفه ای را برای شرکت خود دارید بهتر است از این سایت استفاده نکنید. تنوع این سایت نسبتا محدود بوده و مناسب کاربرانی می باشد که سخت پسند نیستند و در جستجوی یک لوگو معمولی می باشند که به صورت رایگان نیز امکان تهیه ان باشد.

بهترین سایت ساخت لوگو,بهترین سایت ساخت لوگو رایگان,بهترین سایت ساخت لوگو رایگان انلاین

۷. سایت Graphicsprings

اگر برای چاپ کارت ویزیت خود به یک لوگو مناسب نیاز دارید می توانید به راحتی به این سایت ساخت آرم و لوگو آنلاین رایگان مراجعه کرده و ان را در یک چشم به هم زدن دریافت کنید. اگر می خواهید بدانید چگونه؟ تا انتهای این متن را بخوانید. برای استفاده از این سایت لازم است فقط چند دقیقه وقت خود را برای کلیک نمودن بر روی چند گزینه بگذارید. بعد از آن شاهد چندین مدل لوگو هستید که از بین آن طبق فاکتور هایی که در نظر دارید بهترین را انتخاب می کنید. حال با داشتن این لوگو با خیال راحت یک کارت ویزیت حرفه ای برای کسب و کار خود سفارش دهید. این مرجع یک سایت آنلاین رایگان است که لوگوی شما را به زیبا ترین حالت ممکن طراحی می کند.

اگر به دنبال رنگ خاصی برای لوگوی خود هستید می توانید به راحتی رنگ مورد نظر خود را از پالت رنگی گسترده ای که این سایت در نظر گرفته بیابید. در نرم افزار های مختلف نیاز به فرمت های مخصوص و متفاوتی می باشد که در آخر می توانید لوگو خود را با فرمت های مختلفی از این سایت دانلود نمایید.

بهترین سایت ساخت لوگو,بهترین سایت ساخت لوگو رایگان,بهترین سایت ساخت لوگو رایگان انلاین

۸. سایت Ucraft Logo Maker

یکی از ابزار های طراحی لوگو به صورت آنلاین سایت Ucraft Logo Maker است. این سایت مجهز به یک هوش مصنوعی می باشد که با کاربران سایت ارتباط برقرار نموده و برای آن ها طبق اطلاعات ثبتی لوگو مناسبی طراحی می کند. اگر به دنبال این هستید که یک لوگو منحصر به فرد برای خود بسازید این سایت گزینه مناسبی برای شما می باشد. پس از ارائه لوگو توسط این سایت به شما این امکان وجود دارد تا لوگو دریافتی خود را طبق سلیقه شخصی ویرایش و اصلاح کنید. برای مثال شاید فردی بخواهد نام سایت بزرگتر از آیکن لوگو باشد. همچنین ممکن است فردی بخواهد موردی را به لوگوی خود اضافه نماید. برای این کار فقط کافی است به قسمت ویرایش لوگو خود رفته و آن را اصلاح نماید. رنگ بندی و فونت های موجود در این سایت از تنوع بالایی برخوردار است.

پس این موضوع می تواند تنوع طراحی زیادی را برای افراد به وجود آورد. کافی است تمام مشخصات لازم از لحاظ سایز و رنگ را در سایت وارد نموده تا لوگو یا لوگو های پیشنهایی برای شما نمایش داده شود.

بهترین سایت ساخت لوگو,بهترین سایت ساخت لوگو رایگان,بهترین سایت ساخت لوگو رایگان انلاین

۹. سایت Logo Garden

لوگو گاردن یک سایت بسیار پر طرفدار در زمینه ساخت لوگو است. این سایت امکان طراحی آرم و لوگو را برای کسب و کار خود به شما می دهد. به صورت کاملا آنلاین با استفاده از موبایل یا یک سیستم متصل به اینترنت می توانید بهترین مدل های لوگو را برای خود ثبت کنید. تنوع طرح های لوگو در این سایت بسیار بالا است می توان گفت حدود ۲۰۰۰ طرح لوگو در این سایت وجود دارد. این تنوع می تواند لوگو مناسب با هر سلیقه ای را برای افراد مختلف در هر حوزه ای تامین کند. اگر سلیقه سختی دارید و به راحتی نمی توانید طرح های روتین را انتخاب کنید پیشنهاد می کنیم که به این سایت مراجعه نموده و از بین طرح های متنوع موجود مورد مناسبی را انتخاب کنید.

سایت Logo Garden بدون دریافت هزینه؛ لوگو مورد نظر شما را توسط هوش مصنوعی طراحی می کند. هر فردی که قصد تهیه آرم برای کسب و کار خود را دارد می تواند با مراجعه به این سایت و بدون داشتن مهارت یا تخصصی در این زمینه سفارش خود را ثبت کند. تنها کاری که در این سایت برای ثبت طراحی نیاز است انجام دهید انتخاب شماره و نوع فونت و همینطور رنگ مورد نظر خود است و بعد باقی کار را به سایت بسپارید.

بهترین سایت ساخت لوگو,بهترین سایت ساخت لوگو رایگان,بهترین سایت ساخت لوگو رایگان انلاین

۱۰. سایت Logo Type Maker

در این سایت شما می توانید بدون داشتن مهارت های تخصصی یک لوگو حرفه ای برای خود طراحی کنید. کار کردن در این سایت به هیچ عنوان پیچیده و سخت نیست. هر کاربری قادر خواهد بود با مراجعه به این سایت لوگو مورد نظر خود را ساخته و دریافت کند. برای استفاده از این سایت اولین کاری که باید انجام دهید این است که یک حساب کاربری مختص به خود بسازید. سپس یکی از قالب های پیشنهادی این سایت را انتخاب نموده و رنگ مورد نظر خود را انتخاب نمایید. خروجی لوگو خود را در قالب فایل های مختلفی می توانید دریافت کنید. برای ساخت لوگو در این سایت نیازی نیست هزینه ای بدهید و به صورت کاملا رایگان می توانید از این خدمات استفاده کنید.

باید گفت که سایت های زیادی خدماتی را در زمینه طراحی آنلاین آرم و لوگو ارائه می دهند و بابت این خدمات وجهی را دریافت می کنند. اما سایت Logo Type Maker کوچک ترین وجهی را از کاربران خود نمی گیرد پس نگران این نباشید که پس از سفارش؛ لوگو خود را نپسندید. زیرا در این صورت می توانید لوگو خود را ویرایش نموده یا اگر هیچ کدام از قالب ها مورد پسند شما نبود به طور کلی از سفارش به این سایت صرف نظر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا