تکنولوژی و فناوری

10 تا از بهترین سایت های تبلیغات کلیکی ایرانی

خلاصه نوشته
 • سایت های کلیکی یکی از بهترین روش ها برای کسب درآمد و همچنین شناساندن برندها و کسب و کارها به مردم هستند. این سایت با روش های مختلفی تبلیغات مورد نظر کاربران را از طریق هر پلتفرمی که بازدهی مناسبی داشته باشد انتشار می کنند.

بزرگترین سایت های تبلیغات کلیکی

با وجود عصر امروز و تکنولوژی پیشرفته ای که اکنون مشاهده می کنید، دیگر بسیاری از کارها در زمینه هی مختلف مانند گذشته انجام نمی شوند! برای مثال در 20 سال گذشته برای در آوردن پول باید حتما ساعت ها بیرون از خانه مشغول به فعالیت باشید در صورتی که این روزها می تواند گوشه ای از خانه نشست و در حالی که لم داده اید با یک لپتاپ یا گوشی موبایل کسب درآمد کنید!

می توان گفت که تمامی این راحتی و آسودگی را مدیون دنیای بزرگ دیجیتال مارکتینگ و اینترنت هستیم. در این مقاله قصد داریم علاوه بر معرفی برترین سایت های تبلیغات کلیکی و بنری به شما نحوه کسب درآمد آن هم به ساده ترین روش ها را نشان دهیم. در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین سایت های کلیکی,بهترین سایت کلیکی,تبلیغات کلیکی,

تعدادی از مخاطبان ایرانی برای عضویت در سایت ها خارجی تبلیغات کلیکی به معضلاتی برمی خورند و تعدادی از آنها نیز به این علت که شماره حساب ارزی ندارند در زمان واریز پول دچار مشکل خواهند شد. اتفاق مثبتی که رخ داده این است که شما با عضویت در بهترین سایت های کلیکی ایرانی دیگر با این دست مسائل روبرو نخواهید شد. تفاوتی که در این بین وجود دارد این است که سطح درآمد شما در سایت های خارجی PPC به علت نرخ رو به افزایش دلار خیلی بیشتر از نمونه های ایرانی این گونه سایت ها است.

اگر تصمیم شما این است که از زمانی که در خانه هستید نهایت استفاده را ببرید، پیشنهاد می کنیم که ما را در ادامه مطالب همراهی کنید و با کارکردن در سایت های کلیکی معتبر ایرانی درآمدی به دست آورید.

تبلیغات کلیکی گوگل,سايت هاي كليكي,سایت تبلیغاتی کلیکی,

تبلیغات کلیکی چیست؟

PPC یا همان تبلیغات کلیکی که مخفف کلمه “PAT PER CLICK” می باشد، یکی از آسان ترین روش هایی است که این روزها از طریق آن می تواند برندهای مختلف را تبدیل به یک برند معتبر و جهانی کرد! در واقع همانطور که از نام این کار مشخص است، کاربران می توانند در ازای هر کلیک کسب درامد و امتیازهای ویژه داشته باشند. البته تبلیغات کلیکی انواع مختلفی دارد که یکی دیگر آن ها  “COST PER CLILCK” است که مخفف آن تبلیغات CPC می باشد.

تفاوت های بسیاری در بین این 2 نوع تبلیغات کلیکی وجود دارد. برای مثال در تبلیغات PPC کسانی که سفارش تبلیغات از طریق ناشران را دارند باید خودشان هزینه ای بایت تبلیغ بپردازند در صورتیکه در تبلیغات CPC شما باید به صورت کمپین تبلیغات مورد نظرتان را برنامه ریزی کرده و به ازای هر تبلیغ هزینه ای بپردازید.

انواع تبلیغات کلیکی

 • تبلیغات از نوع Native یا همسان

در تبلیغات همسان کلیکی که یکی از محبوب ترین و پر طرفدارترین تبلیغات است که به صورت پیشنهادی به کاربران نشان داده می شود.

 • تبلیغات از نوع Search ads یا تبلیغات جستجویی

در این گونه تبلیغات کلیکی همانطور که از نامش پیداست از طریق جستجوی گوگل می باشد. در این تبلیغات عبارات تبلیغاتی باید با تمامی عباراتی که احتمال داده می شود کاربران آن را جستجو کنند همخوانی داشته باشد تا در نتیجه به آن ها نمایش داده شود.

 • تبلیغات از نوع Retargeting یا ریتارینگ

تبلیغات ریتارینگ مطلوب ترین نتایج را برای کاربران داشته است به همین دلیل هم بسیار محبوب می باشد. از ویژگی های تبلیغات ریتارینگ می توانیم به بهبود عملکرد و افزایش رتبه سایت هم اشاره کنیم.

 • تبیلغات از نوع  Banner Ads تبلیغات بنری

تبلیغات بنری یکی از نخستین انواع تبلیغات اینترنتی است. در این نوع تبلیغ تمامی خدمات به صورت اجاره ای انجام گرفته و نمایش آن ها معمولا در ستون کناری یا میله ای و یا در پایین مطالب سایت درج می گردد.

سایت های کلیکی,سایت کلیکی با درامد بالا,کسب در آمد از تبلیغات کلیکی,

استراتژی فعالیت موفق در سایت های کلیکی

اگر هدف شما این است که در بهترین سایت کلیکی تنها به کلیک بر روی تبلیغات اکتفا کنید باید بگوییم که منتظر یک نتیجه مثبت نباشید. کاری که باید انجام دهید این است که هدف خود را بر روی دریافت زیر مجموعه ی مستقیم پایه گذاری کنید، در این صورت هر زمان که یکی از زیر مجموعه های شما روی یک تبلیغ کلیک کند، مبلغی نیز به شما اختصاص داده می شود.

تصور کنید که شما توانسته اید که 500 زیر مجموعه داشته باشید و قرار باشد که از کلیک هر کدام از زیر مجموعه ها 10 درصد سود کسب کنید، با یک حساب سر انگشتی متوجه می شوید که سودی که توسط زیر مجموعه ها کسب می کنید در مقابل سودی که خودتان با کلیک کردن به دست می آورید تقریبا 50 برابر افزایش خواهد داشت.

در نتیجه درست ترین استراتژی که کاربران برای رسیدن به موفقیت در سایت های کلیکی می توانند اتخاذ کنند، جذب زیر مجموعه مستقیم است. حرکت بعدی که می تواند به شما کمک کند این است که اعتبار خود را بالا ببرید و همچنین بتوانید عضویت تان را در سایت به سطوح بالا هدایت کنید. با این کار روز به روز زیر مجموعه ها زیادتر می شوند و درصد بیشتری از کلیک ها نسیبتان می شود.

بهترین سایت های کلیکی,بهترین سایت کلیکی,تبلیغات کلیکی,

حال مهمترین سوال این است که چگونه می توان برای سایت های کلیکی معتبر ایرانی زیر مجموعه مستقیم جذب کرد؟

موثرترین روش برای بدست آوردن زیر مجموعه مستقیم این است که از وب سایت ها، وبلاگ ها و شبکه های اجتماعی تحت عنوان یک پلتفرم، جهت تبلیغ بتوان نهایت بهره را برد. البته این امکان برای شما فراهم است که از تبلیغاتی که در سایر سایت ها و همایش ها وجود نیز کمک بگیرید.

اگر به یکی از این سایت های کلیکی مورد اعتماد ایرانی مراجعه کنید خواهید دید که در کنسول مربوط به کاربران تبلیغاتی به منظور گرفتن زیر مجموعه وجود دارد که به کاربران اختصاص دارد. حال با متوصل شدن به این تبلیغات و نهادن آنها در پلتفرم های عنوان شده، قادر به اخذ زیر مجموعه مستقیم خواهید شد.

نکته قابل توجه: اگر شخصی زیر مجموعه شما محسوب شود، در قبال کلیک هایی که انجام می دهد بابت زیر مجموعه بودنش درصدی به شما پرداخت نمی کند و درآمدش افت نخواهد کرد، در عوض این صاحب سایت است که سود حاصل از جذب زیر مجموعه ها را به شما پرداخت می کند زیرا شما با این کار موجب افزایش ترافیک سایت او شده اید و کاربران وفادار به سایت اضافه کرده اید.

این نکته را در نظر بگیرید که چنانچه نخواهید عضو زیر مجموعه کسی باشید، منفعتی بدست نمی آورید و شخصی که از این موضوع سودی ناپایدار کسب می کند، مدیر سایت است که اگر با همین روند پیش بروید در پایان متحمل ضرر نیز می شود.

Bestfarsi در این مقاله قصد دارید به تحلیل بهترین و معتبرترین سایت های کلیکی ایرانی در سال 99 بپردازید. با ما همراه باشید.

تبلیغات کلیکی گوگل,سايت هاي كليكي,سایت تبلیغاتی کلیکی,

یکتانت بهترین سایت کلیکی ایرانی است که فعالیت های خود را از بهمن ماه سال 1395 آغاز کرده است و در این مدت توانسته به محبوب ترین و بزرگترین پلتفرم تبلیغاتی کشور تبدیل شود، طوری که بزرگترین رسانه های ایران مطالب پیشنهادی یکتانت را به کاربرانشان نمایش میدهند. خدمات تبلیغاتی یکتانت به قدری مناسب و با کیفیت است که بسیاری از کاربران با اطمینان خاطر صد در صدی به این مجموعه سفارش کار می دهند.

یکتانت با دسترسی به بیش از 6000 کمپین از بهترین رسانه‌ های تبلیغات آنلاین ایران است، این سایت با نمایش بیش از شش میلیارد محتوای تبلیغاتی در ماه و بازدید 5 میلیون کاربر، بیشترین ترافیک را برای کسب و کار شما فراهم میکند.

یکتانت با ارائه باکیفیت‌ ترین خدمات به تبلیغ‌ دهندگان، بیشترین درآمدزایی را برای رسانه‌ های دیجیتال فراهم می‌ آورد تا آنها بتوانند محتوای مطلوبی به مخاطبانشان در ایران ارائه نمایند. این سایت دارای بلاگ برای تبلیغات همسان کاربرانش می باشد.

سایت یکتانت به زبان انگلیسی نیز قابل مشاهده است.

سایت های کلیکی,سایت کلیکی با درامد بالا,کسب در آمد از تبلیغات کلیکی,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایلات متحده امریکا، ژاپن
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، ورزش 3، نجوا، مدیااد، تریبون
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %52.3
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 3.61
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 3:36
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: یکتانت، yektanet، دیجیتال مارکتینگ، یکتا نت، تبلیغات کلیکی

خدمات سایت یکتانت

 • تبلیغات همسان
 • تبلیغات کلیکی
 • تبلیغات ریتارگتینگ و ریتارگتینگ محصول
 • تبلیغات بنری
 • تبلیغات پوش نوتفیکیشن
 • تبلیغات موضوعی
 • تبلیغات کلید واژه ای
 • تبلیغات در گوگل
 • تبلیغات نصب اپلیکیشن
این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین سایت های اشتراک گذاری ویدیو ایرانی

این سایت با کلمه کلیدی “تبلیغات کلیکی” اولین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت های کلیکی,بهترین سایت کلیکی,تبلیغات کلیکی,

بهترین سایت برای تبلیغات کلیکی در کشور مدیااد است که فعالیت های خود را با نام شرکت پگاه داده کاوان شریف از تابستان سال ۱۳۹۶ آغاز کرده است.

ابتدا مدیااد کار خود را با تبلیغات همسان آغاز کرده و تا به امروز با برندهای مطرح و رسانه های معتبر زیادی همکاری داشته است. تیم مدیااد متشکل از 14 نفر از بهترین دانش آموختگان دانشگاهی کشور در حوزه تبلیغات آنلاین است که تلاش میکنند تا جدیدترین رویدادها و تغییرات در صنعت تبلیغات آنلاین دنیا را دنبال کرده و بهترین خدمات در این زمینه را به کاربرانشان ارائه دهند.

اکثر بازدیدهای جذب شده توسط مدیااد نرخ بانس ریت کمتر از ۵۰ درصد دارند، همچنین نرخ تطابق کلیک و SeSSiOn در تبلیغات این شرکت 90 درصد است که بالاترین نرخ موجود در تمامیه پلتفرم های تبلیغات همسان کشور می باشد. کیفیت بازدیدهای تبلیغاتی در سایت مدیااد از روی نرخ تبدیل به اکشن هایی مثل ثبت ایمیلی یا تلفن، پرداخت، سفارش دادن و … نیز قابل مشاهده می باشد.

این سایت دارای بیش از 58 میلیون کاربر، 2000 ناشر و 12 میلیارد بازدید ماهانه است که همین امر باعث شده تا سایت های معتبری همچون خبرگزاری فارس، تلویبیون، همشهری، واژه یاب، جام جم و … از جمله ناشران آن باشند.

این سایت جدیداً از تبلیغات ریتارگتینگ، تبلیغاتPlayer   (کسب درآمد از طریق نمایش تبلیغات در ویدئو) و تبلیغات بنری خود رونمایی کرده است. در مدیااد وبلاگی وجود دارد که به مقالات آموزشی دیجیتال مارکتینگ پرداخته است.

تبلیغات کلیکی گوگل,سايت هاي كليكي,سایت تبلیغاتی کلیکی,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایلات متحده امریکا، سنگاپور
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، یکتانت، تابناک، خبر آنلاین، برنا
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %50.9
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.52
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 3:08
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: مدیا اد، مدیااد، تبلیغات اینترنتی، mediaad، ایمیل مارکتینگ

خدمات سایت مدیااد

 • تبلیغات همسان یا نتیو
 • تبلیغات درون اپلیکیشن
 • تبلیغات ریتارگتینگ
 • تبلیغات بنری
 • تبلیغات نوتفیکیشن
 • تبلیغات “Pause Menu” مناسب سایت هایی که محتوای ویدئویی دارند.

این سایت با کلمه کلیدی “تبلیغات کلیکی” سومین سایت جستجو گوگل می باشد.

سایت های کلیکی,سایت کلیکی با درامد بالا,کسب در آمد از تبلیغات کلیکی,

یکی دیگر از بهترین سایت های تبلیغات کلیکی که خدماتی منحصر به فرد در گوگل ادورز را ارائه می دهد، سایت نوین است. در واقع در این سایت این امکان برای تان فراهم می شود تا بتوانید تبلیغات مخصوص سایت خود را به صفحه اول گوگل برسانید و یا اینکه بتوانید از طریق هزاران صفحه یا اپلیکیشن تبلیغات خود را به عموم مردم نمایش دهید. این وب سایت به مشتریانی که برای بار اول از خدمات شان استفاده کنند تا 20 درصد تخفیف به صورت شارژ هدیه اهدا می کند.

بهترین سایت های کلیکی,بهترین سایت کلیکی,تبلیغات کلیکی,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایلات متحده امریکا، کانادا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، یکتانت، اینستاگرام، متمم، واتس آپ
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %56.6
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.35
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 4:10
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: طراحی سایت، دیجیتال مارکتینگ، تولید محتوا، گوگل ترند، آموزش دیجیتال مارکتینگ

خدمات سایت نوین

 • تبلیغات کلیکی تحت وب
 • تبلیغات کلیکی تحت موبایل
 • تبلیغات کلیکی ویدیویی
 • تبلیغات کلیکی محتوایی
 • تبلیغات در گوگل

این سایت با کلمه کلیدی “تبلیغات کلیکی” پنجمین سایت جستجو گوگل می باشد.

تبلیغات کلیکی گوگل,سايت هاي كليكي,سایت تبلیغاتی کلیکی,

میترا رنک هم یکی از جمله سایت های کلیکی می باشد که تاثیر بسزایی در درآمدزایی از طریق اینترت دارد. در واقع وب سایت میترا رنک یکی از زیر مجموعه های سایت دیگری به نام سایت “میترا” است و علاوه بر این هم سایت های بسیاری در این مجموعه خدمت رسانی می کنند. کاربران می توانند با روش های مختلفی از این سایت به کسب درآمد برسند.

شما می توانید در وب سایت میترا رنک از طریق بازدید از سایت های مختلف کسب درآمد داشته باشید و همچنین می توانید با روش جستجو در گوگل آن هم بر اساس سفارشی که سایت ها می خواهد پول در بیاورید.

از دیگر روش های درآمدی از این مجموعه می توانیم به روش بازدید به صورت غیر خودکار، زیر مجموعه گیری و گرفتن پورسانت و همچنین ثبت نام در سایت های مختلف و ارسال نظر و… اشاره نماییم. در این وب سایت به ازای هر زیرمجموعه ای که جمع می کنید 50 درصد پورسانت خواهید گرفت. برای اطمینان خاطر از معتبر بودن این وب سایت می توانید به نشان اعماد الکترونیکش توجه نمایید. این موضوع را هم به خاطر داشته باشید که برای درآمدزایی یکی از شروط کار این است که اکانت یا حساب کاربری تان همیشه فعال باشد.

متاسفانه بر اساس نظرات بسیاری از کاربرانی که در این وب سایت مشغول بوده اند، درآمدزایی از میترا رنک بسیار اندک می باشد!

سایت های کلیکی,سایت کلیکی با درامد بالا,کسب در آمد از تبلیغات کلیکی,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ترکیه
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، پارت کلیک
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %20.0
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 9.73
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 7:37
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: میترا رنک، میترارنک، mitrarank، میترارنگ، لایسنس ویژوال کامپوزر

خدمات سایت میترارنک

 • افزایش بازدید و بهبود رنک
 • تبلیغات کلیکی و نمایشی
 • تبلیغات تعاملی و مستقیم
 • کسب در آمد شخصی
 • افزایش ورودی گوگل

بهترین سایت های کلیکی,بهترین سایت کلیکی,تبلیغات کلیکی,

پارت کلیک از بزرگترین سایت های کسب در آمد از تبلیغات کلیکی در کشور است که دارای بیش از 5 سال سابقه در زمینه سئو، بهبود جایگاه سایت در گوگل، افزایش بازدید سایت می باشد. این سایت دارای بیش از 49 هزار کاربر فعال می باشد. اگر سرمایه نداشته باشید میتوانید با عضویت در این سایت و دیدن تبلیغات مبلغی را دریافت نمایید. بر خلاف سایر سایت‌ های بالا، درپارت کلیک قادرید همه آگهی‌ ها را به صورت همزمان و بدون معطلی کلیک نمایید، سپس چند لحظه صبر کنید تا درآمد حاصل از آگهی‌ ها به حسابتان واریز شود. سپس صفحات را ببندید.

برای نحوه استفاده از سیستم تبلیغاتی این وب سایت ابتدا باید یکی از بسته های مورد نظرتان را انتخاب کرده و وجه آن را پرداخت نمایید. سپس از یک فرم برای تان ارسال می شود که باید آن را پر کرده و به مدیریت ارسال کنید اگر مدیریت سایت با قوانینی که شما در نظر گرفته اید موافقت نکند تبلیغات تان در معرض دید قرار نخواهد گرفت. از طرف دیگر کاربران تبلیغات شما را می بینند و در ازای دیدنش امتیاز دریافت می کنند.

یکی دیگر از ویژگی‌ های پارت کلیک این است که شما می توانید با استفاده از خدمات آن ها رتبه الکسای خود را افزایش دهید. برای آن دسته از کسانی که دوست دارند از طریق پارک کلیک درآمد داشته باشند، سایت شده در این وب سایت ثبت نام کرده و با دیدن تبلیغات درج شده در این مجموعه به پول برساند.

تبلیغات کلیکی گوگل,سايت هاي كليكي,سایت تبلیغاتی کلیکی,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایلات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: سایت سازان، یخدون، گوگل، فیس نما، فروش 247
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %5.0
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 15.6
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 7:09
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: افزایش رتبه گوگل، پارت کلیک، تبلیغ گوگلpartclick ، partclick، سوپرمارکت اینترنتی

خدمات سایت پارت کلیک

 • تبلیغات سرچ گوگل
 • تبلیغات سرچ بینگ
 • تبلیغات سرچ یاهو
 • تبلیغات کلیکی
 • تبلیغات بازدید کانال آپارات

سایت های کلیکی,سایت کلیکی با درامد بالا,کسب در آمد از تبلیغات کلیکی,

فیس نما یک شبکه اجتماعی و یکی دیگر از سایت های تبلیغات کلیکی ایرانی است که فعالیت خود در این حوزه را از سال 1390 آغاز کرده است. فیس نما با وجود اینکه در حوزه تبلیغات کلیکی تازه کار است، اما توانسته با استفاده از استاندارهای بسیار عالی و پنلی حرفه ای، محبوبت خوبی در میان کاربران داشته باشد.

یکی از مزیتهای سایت کلیکی فیس نما، قابلیت سیستم بازدید اتومات می باشد که کاربران بعد از فعال کردن این قسمت نیازی ندارند که روی تبلیغات به صورت دستی کلیک نمایند. با استفاده از این قابلیت تبلیغات یکی پس از دیگری در صفحه مرورگر شما باز شده و درآمد آن به کیف پولتان واریز خواهد شد.

برای اینکه بتوانید از فیس نما درآمد داشته باشید ابتدا باید یک حساب کاربری در این سایت برای خود بسازید این کار از طریق عضویت صورت می ‌گیرد. پس از آن یک میز کار در اختیار شما قرار گرفته که می توانید با استفاده از دیدن تبلیغات کسب درآمد کرده و کسب و کارتان را هم با استفاده از تبلیغات نمایشی در معرض دید قرار دهید.

این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین نرم افزارهای برگزاری وبینار دنیا

فیس نما دارای اپلیکیشن اندروید می باشد.

بهترین سایت های کلیکی,بهترین سایت کلیکی,تبلیغات کلیکی,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، هند
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، سیستو، پارت کلیک، دکترچاپ، آپلود اینا
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %22.6
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 5.79
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 4:32
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: فیس نما، طالع بینی شخصی، فال ابجد، facenama، فال و طالع بینی

خدمات سایت فیس نما

 • کسب در آمد از طریق پاپ آپ
 • تبلیغات کلیکی بر روی شبکه های اجتماعی

تبلیغات کلیکی گوگل,سايت هاي كليكي,سایت تبلیغاتی کلیکی,

بهترین سایت کلیکی با درامد بالا در کشور سایت صباویژن است که فعالیت های خود را از سال 1385 آغاز کرده است. صباویژن یکی از بهترین سایت تبلیغات کلیکی خارجی در کشور است چرا که چندصد برند معروف و کسب و کار دیجیتال در خاورمیانه از راهکارهای تبلیغاتی این مجموعه استفاده می نمایند تا بدین صورت مشتریان هدف خود را شناسایی کنند.

صباویژن یکی از موفق ترین اعضای خانواده صبا ایده است که در حوزه بازاریابی و تبلیغات دیجیتالی فعالیت دارد. امروزه بیش از صدها سایت برتر کشور به وسیله صباویژن فضاهای تبلیغاتی کسب و کار خود را به برندهای معتبر داخلی و خارجی واگذار می کنند. سایت صباویژن به زبان انگلیسی نیز قابل مشاهده است.

صبا ویژن به واسطه یک تیم قوی به نام صبا ایده طراحی شده است. جالب است بدانید که برندهای معتبر بسیاری از صبا ویژن به عنوان یک مرجع و بستر بسیار مناسب و قوی برای تبلیغات و شناساندن کسب و کارشان استفاده می‌ کنند.

سایت های کلیکی,سایت کلیکی با درامد بالا,کسب در آمد از تبلیغات کلیکی,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایلات متحده امریکا، ترکیه
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، یکتانت، مدیااد، آپارات
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %27.0
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 5.61
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 8:17
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: صبا ویژن، تبلیغات کلیکی، صباویژن، sabavision، بیتوته

خدمات سایت صباویژن

 • تبلیغات بنری
 • تبلیغات کلیکی
 • تبلیغات ویدیویی
 • تبلیغات همسان
 • تبلیغات موبایلی
 • تبلیغات سوشال

این سایت با کلمه کلیدی “تبلیغات کلیکی” دومین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت های کلیکی,بهترین سایت کلیکی,تبلیغات کلیکی,

وب سایت کلیک اول فعالیت خود را در سال ۱۳۹۴ شروع کرد. این سایت در زمینه تبلیغات اینترنتی و سئو سایت و همچنین بهبود رتبه الکسا فعالیت دارد. تمامی افراد این مجموعه متشکل از متخصصان و مهندسان مجرب و باشند که برای پیشرفت این وب سایت خدمات بسیار ویژه ‌ای را طراحی کردند. خدمات ویژه سایت کلیک اول شامل افزایش بازدید دریافت ورودی از گوگل و همچنین افزایش چیزهای دیگری مثل بازدید ویدیو و تصاویر می باشد.

تبلیغات کلیکی گوگل,سايت هاي كليكي,سایت تبلیغاتی کلیکی,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایلات متحده امریکا، ترکیه
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، شاپرک، دسکتاپ نت
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %26.3
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 5.92
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 3:37
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: کاهش تضمینی رتبه الکسا، کلیک اول، کاهش رتبه الکسا ایران ، افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا، کاهش رتبه الکسا تضمینی

خدمات سایت کلیک اول

 • بازدید سایت
 • ورودی گوگل
 • بازدید ویدیو
 • کاهش رتبه الکسا
 • تبلیغات در گوگل
 • افزایش تعداد لایک

این سایت با کلمه کلیدی “کاهش رتبه الکسا” ششمین سایت جستجو گوگل می باشد.

سایت های کلیکی,سایت کلیکی با درامد بالا,کسب در آمد از تبلیغات کلیکی,

پی سی رنک هم یکی دیگر از بهترین سایت های افزایش دهنده بازدید واقعی و همچنین تبلیغات کلیکی می باشد. تمامی  بازدیدهای این وب سایت به صورت کاملا مرتب در تب یا زبان‌ های جدید و به صورت کاملا واقعی صورت می گیرند. شما می توانید در وب سایت پی سی رنک با تماشای تبلیغات کلیکی و بنری امتیاز خود را افزایش دهید و از آن کسب درآمد کنید. البته اگر فرصت این که امتیاز را به صورت دیدن تبلیغات جمع کنید را ندارید می توانید برای خودتان امتیاز بخرید.

هیچگونه کلک یا درنگی در سایت پی سی رنک وجود ندارد و تمامی بازدید کنندگان از تبلیغات وب سایت شما واقعی بوده و کاربرانی هستند که دارای آی پی معتبر می باشند. همچنین یکی دیگر از راه های کسب درآمد از طریق این وب سایت، نحوه جستجو در گوگل است.

همانطور که می دانید برای استفاده از خدمات این وب سایت ابتدا باید در آن ثبت نام کنید و یک حساب کاربری برای خودتان بسازید. محیط کاربری این سایت بسیار جذاب و در عین حال ساده است اما با این وجود بهتر است کاربران ممکن است در حین شروع کار با این سایت کمی دچار سردرگمی می شوند. محبوب ترین قسمت کسب درآمد این وب سایت بخش جستجوی گوگل می باشد.

یکی دیگر از ویژگی ها و مزایای سایت پی سی رنک این است که شما می ‌توانید برای دریافت امتیاز زیر مجموعه گیری کنید و از طریق زیر مجموعه گیری هم به درآمد برسید و به صورت پورسانت مبلغی را دریافت نمایید.

بهترین سایت های کلیکی,بهترین سایت کلیکی,تبلیغات کلیکی,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، آیشیک، آپارات، آی دیجی، میترا رنک
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %12.5
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 5.42
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 4:11
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: p30rank، پی سی رنک، خرید بازدید سایت، پیسی رنک، خرید بازدید گوگل

خدمات سایت پی سی رنک

 • خرید بازدید سایت
 • خرید بازدید پاپ آندر ویژه
 • خرید بازدید گوگل
 • خرید بک لینک فالو | خرید بک لینک قوی
 • خرید تبلیغات بنری ویژه
 • خرید فالوور و لایک اینستاگرام
 • خرید ممبر واقعی تلگرام
 • خرید دنبال کننده کانال آپارات
 • کسب در آمد از زیرمجموعه گیری

این سایت با کلمه کلیدی “خرید بازدید سایت” سومین سایت جستجو گوگل می باشد.

تبلیغات کلیکی گوگل,سايت هاي كليكي,سایت تبلیغاتی کلیکی,

تپسل هم یکی دیگر از وب سایت های تبلیغات دیجیتالی است که توسط مجموعه شرکت “پگاه داده کاوان شریف” طراحی شده است و فعالیت خود را در سال ۱۳۹۴ آغاز نمود. این سایت در سال های آغازین شروع کارش تنها در زمینه سرویس تبلیغات ویدیویی و درون ‌برنامه ای فعالیت داشت اما پس از مدتی دامنه خدمات خود را گسترده تر کرد و خدماتی همچون تبلیغات کلیکی و بنری را هم به مجموعه افزود.

هزاران کاربر در سایت تپسل مشغول به فعالیت هستند و این بدان معنی می باشد که افراد بسیاری به این مجموعه بزرگ اطمینان کردند. ایده های این تیم بسیار خلاقانه بوده و اجرای منظم و طبق برنامه‌ای دارند تا جایی که بزرگترین و معتبر ترین برند های ایران از این وب سایت برای شناساندن کسب و کارشان به مردم استفاده می ‌کنند. در واقع تپسل با استفاده از تبلیغات بنری و ویدیویی توانسته یک تجربه بسیار آسان و راحت را برای کاربران پدید آورد.

سایت های کلیکی,سایت کلیکی با درامد بالا,کسب در آمد از تبلیغات کلیکی,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایلات متحده امریکا، ترکیه
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، کافه بازار، مدیااد، مایکت، یکتانت
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %45.9
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 3.15
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 3:55
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: تپسل، بازاریابی محتوا، کالج تپسل، افیلیت مارکتینگ، آموزش دیجیتال مارکتینگ

خدمات سایت تپسل

 • تبلیغات کلیکی
 • تبلیغات نصب اپلیکیشن
 • تبلیغات عضویت کاربر
 • برندینگ دیجیتال با نمایش ویدئو
 • تبلیغات در شبکه های اجتماعی
 • کالج تپسل

این سایت با کلمه کلیدی “تبلیغات کلیکی”  نهمین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت های کلیکی,بهترین سایت کلیکی,تبلیغات کلیکی,

کلام آخر

اگر تمایل دارید در کنار حرفه ای که به آن مشغول هستید، یک درآمد دیگر در خانه نیز داشته باشید، کسب در آمد از تبلیغات کلیکی می تواند راه کار مناسبی برای شما باشد. هر شخصی بدون نیاز به پشتوانه مالی و فقط با گذراندن مدت زمانی در این گونه سایت ها این شانس را دارد که درآمدی داشته باشد. هدف ما در این مقاله این بود که بهترین سایت برای تبلیغات کلیکی و درجه یک ایران را به شما معرفی کنیم. سایت های کلیکی که نام آنها را عنوان کردیم، تضمین شده و قابل اطمینان هستند و درآمدی که در این سایت ها جذب می کنید در طول روز به حساب شما واریز می شود.

لطفا با نظرات خود و معرفی سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند ما را همراهی کنید.

به نظر شما بهترین سایت تبلیغات کلیکی ایرانی کدام است؟

مشاهده نتایج

تبلیغات کلیکی گوگل,سايت هاي كليكي,سایت تبلیغاتی کلیکی, Loading ...

2 واکنش کاربران به این مقاله

  1. بله درسته. و شما می توانید سایت مورد نظر را به ما معرفی کنید تا پست آن را در سایت قرار دهیم.
   در قسمت رپورتاژ آگهی رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا