بهترین هاتکنولوژی و فناوری

10 تا از بهترین سایت های تبلیغات کلیکی ایرانی

بزرگترین سایت های تبلیغات کلیکی

اگر تمایل دارید در کنار حرفه ای که به آن مشغول هستید، یک درآمد دیگر در خانه نیز داشته باشید، کسب در آمد از تبلیغات کلیکی می تواند راه کار مناسبی برای شما باشد. هر شخصی بدون نیاز به پشتوانه مالی و فقط با گذراندن مدت زمانی در این گونه سایت ها این شانس را دارد که درآمدی داشته باشد. هدف ما در این مقاله این است که بهترین سایت برای تبلیغات کلیکی و درجه یک ایران را به شما معرفی کنیم. سایت های کلیکی که نام آنها را عنوان می کنیم، تضمین شده و قابل اطمینان هستند و درآمدی که در این سایت ها جذب می کنید در طول روز به حساب شما واریز می شود.

تعدادی از مخاطبان ایرانی برای عضویت در سایت ها خارجی به معضلاتی برمی خورند و تعدادی از آنها نیز به این علت که شماره حساب ارزی ندارند در زمان واریز پول دچار مشکل خواهند شد. اتفاق مثبتی که رخ داده این است که شما با عضویت در بهترین سایت های کلیکی ایرانی دیگر با این دست مسائل روبرو نخواهید شد. تفاوتی که در این بین وجود دارد این است که سطح درآمد شما در سایت های خارجی PTC به علت نرخ رو به افزایش دلار خیلی بیشتر از نمونه های ایرانی این گونه سایت ها است.

اگر تصمیم شما این است که از زمانی که در خانه هستید نهایت استفاده را ببرید، پیشنهاد می کنیم که ما را در ادامه مطالب همراهی کنید و با کارکرد  سایت های کلیکی معتبر ایرانی درآمدی به دست آورید.

پرداخت تبلیغات کلیکی چیست؟(PTC)

PTC مخفف عبارت Paid To Click و به معنای پراخت در مقابل کلیک می باشد. در واقع عملکرد سایت کلیکی به این صورت است که یک درصد معینی را از سایت های تبلیغاتی اخذ می کند و در مقابل تضمین میکند که برخی از مخاطبان را به سایت های تبلیغاتی ارجاع دهد. نتیجه به این صورت پیش خواهد رفت که مخاطبان با ورود به سایتهای تبلیغاتی نقش بازدیدکننده را ایفا می کند و در قبال هر کلیکی که بر روی یک تبلیغ صورت می گیرد، صاحب مقدار پولی از پیش تعیین شده خواهد شد.

اساس و توجیه فعالیت سایت های کلیکی

با استناد برمطالب بالا در می یابیم که: اگر به PTC به چشم یک قرارداد نگاه کنیم خواهیم دید که طرفین قرارداد سه گروه هستند یعنی:

 • گروه اول: وب مستر سایت ها، تبلیغات را دریافت می کنند و نوعی رابط معرفی می شوند.
 • گروه دوم: گروه ی که تبلیغات را به گروه اول ارائه می دهند و نوعی پشتیبان معرفی می شوند.
 • گروه سوم: مخاطبان سایت ها که در غالب بازدیدکننده یک تبلیغ در قرارداد حضور دارند.

بزرگترین سایت های کلیکی کشور,بهترین سایت تبلیغات کلیکی ایرانی,بهترین سایتهای کلیکی ایرانی

استراتژی فعالیت موفق در سایت های کلیکی

اگر هدف شما این است که در بهترین سایت کلیکی تنها به کلیک بر روی تبلیغات اکتفا کنید باید بگوییم که منتظر یک نتیجه مثبت نباشید. کاری که باید انجام دهید این است که هدف خود را بر روی دریافت زیر مجموعه ی مستقیم پایه گذاری کنید، در این صورت هر زمان که یکی از زیر مجموعه های شما روی یک تبلیغ کلیک کند، مبلغی نیز به شما اختصاص داده می شود.

تصور کنید که شما توانسته اید که 500 زیر مجموعه داشته باشید و قرار باشد که از کلیک هر کدام از زیر مجموعه ها 10 درصد سود کسب کنید، با یک حساب سر انگشتی متوجه می شوید که سودی که توسط زیر مجموعه ها کسب می کنید در مقابل سودی که خودتان با کلیک کردن به دست می آورید تقریبا 50 برابر افزایش خواهد داشت.

در نتیجه درست ترین استراتژی که کاربران برای رسیدن به موفقیت در سایت های کلیکی می توانند اتخاذ کنند، جذب زیر مجموعه مستقیم است. حرکت بعدی که می تواند به شما کمک کند این است که اعتبار خود را بالا ببرید و همچنین بتوانید عضویت تان را در سایت به سطوح بالا هدایت کنید. با این کار روز به روز زیر مجموعه ها زیادتر می شوند و درصد بیشتری از کلیک ها نسیبتان می شود.

حال مهمترین سوال این است که چگونه می توان برای سایت های کلیکی معتبر ایرانی زیر مجموعه مستقیم جذب کرد؟

موثرترین روش برای بدست آوردن زیر مجموعه مستقیم این است که از وب سایت ها، وبلاگ ها و شبکه های اجتماعی تحت عنوان یک پلتفرم، جهت تبلیغ بتوان نهایت بهره را برد. البته این امکان برای شما فراهم است که از تبلیغاتی که در سایر سایت ها و همایش ها وجود نیز کمک بگیرید.

اگر به یکی از این سایت های کلیکی مورد اعتماد ایرانی مراجعه کنید خواهید دید که در کنسول مربوط به کاربران تبلیغاتی به منظور گرفتن زیر مجموعه وجود دارد که به کاربران اختصاص دارد. حال با متوصل شدن به این تبلیغات و نهادن آنها در پلتفرم های عنوان شده، قادر به اخذ زیر مجموعه مستقیم خواهید شد.

نکته قابل توجه: اگر شخصی زیر مجموعه شما محسوب شود، در قبال کلیک هایی که انجام می دهد بابت زیر مجموعه بودنش درصدی به شما پرداخت نمی کند و درآمدش افت نخواهد کرد، در عوض این صاحب سایت است که سود حاصل از جذب زیر مجموعه ها را به شما پرداخت می کند زیرا شما با این کار موجب افزایش ترافیک سایت او شده اید و کاربران وفادار به سایت اضافه کرده اید.

این نکته را در نظر بگیرید که چنانچه نخواهید عضو زیر مجموعه کسی باشید، منفعتی بدست نمی آورید و شخصی که از این موضوع سودی ناپایدار کسب می کند، مدیر سایت است که اگر با همین روند پیش بروید در پایان متحمل ضرر نیز می شود.

در این مقاله قصد داریم به تحلیل بهترین و معتبرترین سایت های کلیکی ایرانی در سال 98 بپردازیم.

بهترین و معتبرترین سایت های کلیکی ایرانی,تبلیغات کلیکی چیست,سایت تبلیغات کلیکی

یکتانت بهترین سایت کلیکی ایرانی است که فعالیت های خود را از بهمن ماه سال 1395 آغاز کرده است و در این مدت توانسته است به محبوب ترین و بزرگترین پلتفرم تبلیغاتی کشور تبدیل شود، طوری که بزرگترین رسانه های ایران مطالب پیشنهادی یکتانت را به کاربرانشان نمایش میدهند. افرادی که به سایت یکتانت تبلیغ می دهند مطمعن هستند که از بهترین تبلیغ دهنده آنلاین بهره می برند.

یکتانت با دسترسی به بیش از 6000 کمپین از بهترین رسانه‌ های تبلیغات آنلاین ایران است، این سایت با نمایش بیش از شش میلیارد محتوای تبلیغاتی در ماه و بازدید 5 میلیون کاربر، بیشترین ترافیک را برای کسب و کار شما فراهم میکند.

این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین سایت های سئو ایران

یکتانت با ارائه باکیفیت‌ ترین خدمات به تبلیغ‌ دهندگان، بیشترین درآمدزایی را برای رسانه‌ های دیجیتال فراهم می‌ آورد تا آنها بتوانند محتوای مطلوبی به مخاطبانشان در ایران ارائه نمایند. این سایت دارای بلاگ برای تبلیغات همسان کاربرانش می باشد.

سایت یکتانت به زبان انگلیسی نیز قابل مشاهده است.

کسب در آمد از تبلیغات کلیکی,بزرگترین سایت های کلیکی کشور,بهترین سایت تبلیغات کلیکی ایرانی

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایلات متحده امریکا، آلمان.
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، ورزش سه، عصر ایران، مدیااد، انتخاب.
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %56.40.
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.34.
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 2:21.
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: یکتانت، یکتا نت، yektanet، تبلیغات کلیکی، کسب درآمد.

امکانات سایت یکتانت

 • دسته بندی تبلیغ کنندگان شامل (تبلیغات کلیکی، تبلیغات همسان، ریتارگتینگ محصول، بنری و تبلیغات پوش نوتیفیکیشن).
 • دسته بندی نمایش دهندگان.

این سایت با کلمه کلیدی”تبلیغات کلیکی” سیزدهمین سایت جستجو گوگل می باشد.

بزرگترین سایت های کلیکی کشور,بهترین سایت تبلیغات کلیکی ایرانی,بهترین سایتهای کلیکی ایرانی

بهترین سایت برای تبلیغات کلیکی در کشور مدیااد است که فعالیت های خود را بانام شرکت پگاه داده کاوان شریف از تابستان سال ۱۳۹۶ آغاز کرده است.

ابتدا مدیااد کار خود را با تبلیغات همسان آغاز کرده و تا به امروز با برندهای مطرح و رسانه های معتبر زیادی همکاری داشته است. تیم مدیااد متشکل از 14 نفر از بهترین دانش آموختگان دانشگاهی کشور در حوزه تبلیغات آنلاین است که تلاش میکنند تا جدیدترین رویدادها و تغییرات در صنعت تبلیغات آنلاین دنیا را دنبال کرده و بهترین خدمات در این زمینه را به کاربرانشان ارائه دهند.

اکثر بازدیدهای جذب شده توسط مدیااد نرخ بونس ریت کمتر از ۵۰ درصد دارند، همچنین نرخ تطابق کلیک و SeSSiOn در تبلیغات این شرکت 90 درصد است که بالاترین نرخ موجود در تمامیه پلتفرم های تبلیغات همسان کشور می باشد. کیفیت بازدیدهای تبلیغات در سایت مدیااد از روی نرخ تبدیل به اکشن هایی مثل ثبت ایمیلی یا تلفن، پرداخت، سفارش دادن و … نیز قابل مشاهده می باشد.

این سایت دارای 40 میلیون کاربر، 500 ناشر و 5 میلیارد بازدید ماهانه است که همین امر باعث شده تا سایت های معتبری همچون خبرگزاری فارس، تلویبیون، همشهری، واژه یاب، جام جم و … از جمله ناشران آن باشند.

این سایت جدیداً از تبلیغات ریتارگتینگ، تبلیغات Player (کسب درآمد از طریق نمایش تبلیغات در ویدئو) و تبلیغات بنری خود رونمایی کرده است. در مدیااد وبلاگی وجود دارد که به مقالات آموزشی دیجیتال مارکتینگ پرداخته است.

بزرگترین سایت های کلیکی کشور,بهترین سایت تبلیغات کلیکی ایرانی,بهترین سایتهای کلیکی ایرانی

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایلات متحده امریکا، آلمان، ژاپن.
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، ورزش سه، یکتانت، فارس نیوز، 90 تی وی.
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %64.20.
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 1.79.
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 1:43.
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: بهبود رتبه الکسا، کاهش رتبه الکسا، مدیا اد، کاهش رتبه الکسا ایران، مدیااد.

امکانات سایت مدیااد

 • دسته بندی تبلیغ دهندگان (ریتارگتینگ).

این سایت با کلمه کلیدی”تبلیغات کلیکی” بیست و دومین سایت جستجو گوگل می باشد.

بزرگترین سایت های کلیکی کشور,بهترین سایت تبلیغات کلیکی ایرانی,بهترین سایتهای کلیکی ایرانی

یکی از بهترین سایت های ممکن برای کسب درآمد از تبلیغات کلیکی در کشور سایت صباویژن است که فعالیت های خود را از سال 1385 آغاز کرده است.

صباویژن یکی از بهترین سایت تبلیغات کلیکی خارجی در کشور است چرا که چندصد برند معروف و کسب و کار دیجیتال در خاورمیانه از راهکارهای تبلیغاتی این مجموعه استفاده می نمایند تا بدین صورت مشتریان هدف خود را شناسایی کنند.

صباویژن یکی از موفق ترین اعضای خانواده صبا ایده است که در حوزه بازاریابی و تبلیغات دیجیتالی فعالیت دارد. امروزه بیش از صدها سایت برتر کشور به وسیله صباویژن فضاهای تبلیغاتی کسب و کار خود را به برندهای معتبر داخلی و خارجی واگذار می کنند. سایت صباویژن به زبان انگلیسی نیز قابل مشاهده است.

بزرگترین سایت های کلیکی کشور,بهترین سایت تبلیغات کلیکی ایرانی,بهترین سایتهای کلیکی ایرانی

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایلات متحده امریکا.
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، آپارات، یکتانت، فیلم تو مووی، 90 تی وی.
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %35.80.
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 6.39.
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 5:00.
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: تبلیغات کلیکی، صبا ویژن، sabavision، بیتوته، صباویژن.

امکانات سایت صبا ویژن

 • دسته بندی خدمات شامل: ( تبلیغات بنری، تبلیغات کلیکی، تبلیغات ویدیویی، همسان، موبایلی، سوشال و طراحی کمپین).
 • دسته بندی تعرفه ها شامل: ( تعرفه تبلیغات بنری، تعرفه تبلیغات کلیکی، تعرفه تبلیغات همسان، تعرفه تبلیغات ویدیویی).
 • دسته بندی مشتریان، کمپین دیجیتال، کسب درآمد.

این سایت با کلمه کلیدی”تبلیغات کلیکی” اولین سایت جستجو گوگل می باشد.

بزرگترین سایت های کلیکی کشور,بهترین سایت تبلیغات کلیکی ایرانی,بهترین سایتهای کلیکی ایرانی

فیس نما یک شبکه اجتماعی و یکی دیگر از سایت های تبلیغات کلیکی ایرانی است که فعالیت خود در این حوزه را از سال 1390 آغاز کرده است. فیس نما با وجود اینکه در حوزه تبلیغات کلیکی تازه کار است، اما توانسته با استفاده از استاندارهای بسیار عالی و پنلی حرفه ای، محبوبت خوبی در میان کاربران داشته باشد.

یکی از مزیتهای سایت کلیکی فیس نما، قابلیت سیستم بازدید اتومات می باشد که کاربران بعد از فعال کردن این قسمت نیازی ندارند که روی تبلیغات به صورت دستی کلیک نمایند. با استفاده از این قابلیت تبلیغات یکی پس از دیگری در صفحه مرورگر شما باز شده و درآمد آن به کیف پولتان واریز خواهد شد.

فیس نما دارای اپلیکیشن اندروید می باشد.

بزرگترین سایت های کلیکی کشور,بهترین سایت تبلیغات کلیکی ایرانی,بهترین سایتهای کلیکی ایرانی

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایلات متحده امریکا.
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، گالری اشرافی، آمارفا، بانه سولین، بدون.
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %17.40.
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 21.00.
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 14:30.
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: فیس نما، طالع بینی شخصی، فال و طالع بینی، facenama.

امکانات سایت فیس نما

 • دسته بندی کاربران، گروه ها، بخش های سایت.

بزرگترین سایت های کلیکی کشور,بهترین سایت تبلیغات کلیکی ایرانی,بهترین سایتهای کلیکی ایرانی

سایت کلیک فکس بهترین سایت کلیکی ایران است که فعالیت های خود را در زمینه کسب درآمد از طریق اینترنت توسط آقای سینا کارآموز آغاز کرده است و تا به امروز توجه بیش از 12000 کاربر را به خود جلب کرده است. این سایت شامل تبلیغات کلیکی رایگان و سورف، تبلیغات آفری، بنری، ورود و… می باشد.

بزرگترین سایت های کلیکی کشور,بهترین سایت تبلیغات کلیکی ایرانی,بهترین سایتهای کلیکی ایرانی

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایلات متحده امریکا.
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، نوین، فیس نما، فورکیا، picoclix.com.
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %16.50.
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 34.80.
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 21:41.
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: کلیک فکس، سایت کلیک فکس، clickfex، کلیک فکس.

امکانات سایت کلیک فکس

 • دسته بندی انجمن
 • دسته بندی تبلیغ دهندگان شامل: (خرید اعتبار تبلیغات، تخفیفات ویژه، ثبت و مدیریت آگهی کلیکی، ثبت و مدیریت آگهی سورف، ثبت و مدیریت آگهی آفری، ثبت و مدیریت آگهی بنری، ثبت و مدیریت آگهی ورود، مدیریت تبلیغات ثابت).
 • دسته بندی مسابقه زیرمجموعه.
 • دسته بندی کسب درآمد شامل: (مشاهده آگهی کلیکی، مشاهده آگهی سورف، مشاهده آگهی آفری، آگهی های دیوار پی تی سی، آگهی های دیوار آفرز فور ال، آگهی های دیوار مای ادز، آگهی های دیوار کلیکس).
این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین سرویس دهنده های اینترنت ایران

بزرگترین سایت های کلیکی کشور,بهترین سایت تبلیغات کلیکی ایرانی,بهترین سایتهای کلیکی ایرانی

پارت کلیک از بزرگترین سایت های کلیکی کشور است که دارای 5 سال سابقه در زمینه سئو، بهبود جایگاه سایت در گوگل، افزایش بازدید سایت می باشد. این سایت دارای بیش از 25 هزار کاربر فعال می باشد. اگر سرمایه نداشته باشید میتوانید با عضویت در این سایت و دیدن تبلیغات مبلغی را دریافت نمایید. بر خلاف سایر سایت‌ های بالا، درپارت کلیک قادرید همه آگهی‌ ها را به صورت همزمان و بدون معطلی کلیک نمایید، سپس چند لحظه صبر کنید تا درآمد حاصل از آگهی‌ ها به حسابتان واریز شود. سپس صفحات را ببندید.

بزرگترین سایت های کلیکی کشور,بهترین سایت تبلیغات کلیکی ایرانی,بهترین سایتهای کلیکی ایرانی

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایلات متحده امریکا.
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، بینگ، سایت سازان، آپارات، پرینتر سه بعدی برنا.
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %6.70.
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 10.90.
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 7:24.
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: افزایش رتبه گوگل، افزایش بازدید سایت، پارت کلیک، افزایش رتبه سایت.

امکانات سایت پارت کلیک

 • دسته بندی ثبت آگهی، تعرفه تبلیغات.
 • دسته بندی انجمن پارت کلیک.

این سایت با کلمه کلیدی”تبلیغات کلیکی” هفتمین سایت جستجو گوگل می باشد.

بزرگترین سایت های کلیکی کشور,بهترین سایت تبلیغات کلیکی ایرانی,بهترین سایتهای کلیکی ایرانی

سایت تندیس باکس یک دیگر از سایت های کلیکی ایرانی است که متعلق به گروه تجاری تندیس بوده و فعالیت های خود را از سال 98 آغاز کرده است و تا به امروز بیش از 1300 کاربر را به سمت خود کشانده است. تندیس باکس هم مانند سایت های دیگر در لیست بهترین سایت های کلیکی، با کلیک کردن و مشاهده تبلیغات کسب درآمد خواهید کرد و یا اینکه محصولاتتان را به نمایش بگذارید.

بزرگترین سایت های کلیکی کشور,بهترین سایت تبلیغات کلیکی ایرانی,بهترین سایتهای کلیکی ایرانی

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایلات متحده امریکا.
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، نوین کلیک، picoclix، کلیک فکس، فیس نما، گوگل.
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %37.50.
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 16.80.
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 7:29.
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: تندیس باکس، tandis bux.com، سایت کلیکی تندیس باکس، گروه تجاری تندیس، tandisbux.

امکانات سایت تندیس باکس

 • دسته بندی عضویت و انجمن

بزرگترین سایت های کلیکی کشور,بهترین سایت تبلیغات کلیکی ایرانی,بهترین سایتهای کلیکی ایرانی

پیسی رنک یکی از سایت های تبلیغاتی کشور است که فعالیت های خود را در حوزه بهبود جایگاه سایت در گوگل (سئو)، افزایش بازدید و تبلیغات کلیکی از سال 1388 آغاز کرده است. در این سایت بخش هایی از جمله سیستم افزایش جستجوی گوگل، سیستم تبلیغات بنری ویژه، سیستم تبادل بنر رایگان، سیستم تبادل بک لینک، SEO و بهینه سازی سایت قرار گرفته است.

بزرگترین سایت های کلیکی کشور,بهترین سایت تبلیغات کلیکی ایرانی,بهترین سایتهای کلیکی ایرانی

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایلات متحده امریکا.
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، پی دی سبز، href.li.
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %18.50.
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 4.16.
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 4:23.
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: پی سی رنک، افزایش بازدید سایت، افزایش بازدید وب سایت، p30rank، پی سی رنگ.

امکانات سایت پیسی رنک

 • دسته بندی خرید تبلیغات شامل: (افزایش بازدید وب سایت یا وبلاگ، خرید جستجو در گوگل، خرید پاپ آندر و تب آندر ویژه، خرید بکلینک فالو، خرید تبلیغات بنری ویژه، سیستم تبادل بنر رایگان).
 • دسته بندی آموزش ها شامل: (آموزش سیستم افزایش جستجوی گوگل، آموزش سیستم پاپ آندر و تب آندر، آموزش سیستم تبادل بک لینک، آموزش سیستم تبلیغات بنری، آموزش سیستم تبلیغات بنر رایگان، آموزش افزایش بازدید زبانه ای).
 • دسته بندی کسب در آمد اینترنتی.
 • دسته بندی بررسی سئو.

بزرگترین سایت های کلیکی کشور,بهترین سایت تبلیغات کلیکی ایرانی,بهترین سایتهای کلیکی ایرانی

پی تی سی نوین یکی از سایت های معتبر کلیکی و جزء بهترین سایتهای کلیکی ایرانی می باشد که توسط حسین گلی و در تاریخ 9 آذر 1397 راه اندازی شده است. سود پی تی سی نوین از طریق قسمت های مختلف بازار کار بیت کوین و ارز دیجیتال، استخراج کریپتوکارنسی تامین میشود.

مجموع کلیک های این سایته به بیش از 400 هزار میرسید، همچنین PTCNOVIN دارای بیش از 2000 کاربر می باشد.

بزرگترین سایت های کلیکی کشور,بهترین سایت تبلیغات کلیکی ایرانی,بهترین سایتهای کلیکی ایرانی

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایلات متحده امریکا.
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گروه تجاری تندیس، گوگل، سام کلیک، فیس نما.
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %12.40.
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 26.40.
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 14:26.
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: پی تی سی نوین، novinptc، ptcnovin، ptc novin، سایت کلیکی نوین.

امکانات سایت نوین

 • دسته بندی کسب درآمد (مشاهده آگهی، عضویت درخواستی، آگهی گوگل، سورف).
 • دسته بندی انجمن.

بزرگترین سایت های کلیکی کشور,بهترین سایت تبلیغات کلیکی ایرانی,بهترین سایتهای کلیکی ایرانی

ماهان سورف Mahansurf آخرین سایت از لیست بهترین سایت های تبلیغات کلیکی خارجی و ایرانی است که سابقه خوبی در این حوزه دارد چرا که فعالیت های خود را از دوم فروردین 1391 آغاز کرده است. این سایت یکی از معدود سایت های تبلیغات کلیکی در ایران است که واحد پولی اش به دلار است.پرداخت به حساب های پرفکت مانی، بیت کوین و حسابهای ایرانی برای این سایت مقدور می باشد. همچنین کاربران قادرند برای خرید و فروش یا تعویض بیتکوین و دلار از اکسچنجر سایت استفاده نمایند. محدودیت زیر مجموعه گیری در این سایت 200 نفر در حالت استاندارد می باشد. ماهان سورف بجز فارسی به سه زبان دیگر انگلیسی، آذرباییجان، ترکی قابل روئیت می باشد.

بزرگترین سایت های کلیکی کشور,بهترین سایت تبلیغات کلیکی ایرانی,بهترین سایتهای کلیکی ایرانی

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، هند، ایلات متحده امریکا.
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، فیس نما، پارت کلیک، کلیک فکس، myfreeshares.
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %15.10.
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 23.30.
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 10:36.
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: ماهان سورف، ما هان سورف، ماهان سور ف، mahansurf.

امکانات سایت ماهان سورف

 • دسته بندی دایرکتوری آگهی.
 • دسته بندی آموزش آنلاین.
 • دسته بندی وبلاگ، سورف.
 • دسته بندی مشاهده تبلیغ ها و لینک باکس.

اگر شما هم کسب و کار اینترنتی راه اندازی کردید، در قسمت رپورتاژ آگهی رایگان سایت خود را به عنوان یکی از بهترین سایت های ایران معرفی کنید.

لطفا با نظرات خود و معرفی سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند ما را همراهی کنید.

به نظر شما بهترین سایت تبلیغات کلیکی ایرانی کدام است؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
مشاهده بیشتر

2 واکنش کاربران به این مقاله

  1. بله درسته. و شما می توانید سایت مورد نظر را به ما معرفی کنید تا پست آن را در سایت قرار دهیم.
   در قسمت رپورتاژ آگهی رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن