تکنولوژی و فناوری

10 تا از بهترین سایت های کوتاه کننده لینک ایران

خلاصه نوشته
 • بهترین سایت های کوتاه کننده لینک، دارای مزایای خوبی هستند و می توان از آن ها کسب درآمد کرد. به طور کلی کوتاه کردن لینک ها در بسیار از سایت ها به کیفیت کار کمک می کند. یکی از دلایل مهمی اکثر افراد تمایل به استفاده سایت کوتاه کننده لینک دارند، این است که بیشتر لینک های طولانی با کارکترهای فارسی بسیار نامناسب هستند و توجه هیچکس را به خود جلب نمی کنند!

بهترین سرویس های کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک چیست؟ در میان تمامی سایت ها، سایت هایی وجود دارد که کار آن ها کوتاه کردن لینک های طولانی است، به این سایت ها کوتاه کننده لینک می گویند. این سایت ها پس از کوتاه نمودن لینک، لینک جدید را بر روی دامین اصلی سایت در اختیار شما قرار می دهند. به عنوان مثال اگر بر روی این لینک https://goo.gl/ZmYLCn کلیک کنید  وارد سایتی با عنوان ” انگیزه از دست رفته را چگونه برگردانیم؟ ” می شوید. همانطور که مشاهده می کنید با استفاده از سرویس های کوتاه کننده لینک می توانید لینک سایت های خود را کوتاه تر نمایید. شاید این سوال نیز برای شما پیش بیاید که چرا باید از لینک های کوتاه استفاده کنیم؟ با ما همراه باشید تا بیشتر به بررسی این موضوع بپردازیم.

نحوه کار با بهترین کوتاه کننده لینک ایران است؟

کوتاه کردن لینک کار دشواری نیست و به راحتی می توان لینک های طولانی را با بهترین سایت های کوتاه کننده لینک کوتاه نمود. برای این منظور کافی است که به یکی از سرویس های کوتاه کننده لینک وارد شوید و در داخل کادری که در مقابل شما باز می گردد لینک سایت خود را  وارد نمایید و سپس دکمه shorten یا همان کوتاه کننده را انتخاب نمایید تا لینک جدید کوتاه شده برای شما نمایش داده شود. توجه کنید لینکی که وارد می کنید می تواند آدرس یک وب سایت، لینک اینستاگرام یا تلگرام باشد. بهتر است از هر یک از سرویس های کوتاه کننده لینکی که می خواهید استفاده کنید اول ثبت نام نمایید و عضو شوید، زیرا با این روش بهتر می توانید لینک های خود را کنترل کرده و آمار دقیقی از آن ها در اختیار داشته باشید.

بهترین برنامه کوتاه کننده لینک,بهترین سایت های کوتاه کننده لینک,بهترین سایت کوتاه کننده لینک,

مزیت‌ بهترین کوتاه کننده لینک ایران چه مواردی است؟

1. کسب درآمد از بهترین کوتاه کننده لینک

امروزه کسب درآمد از طریق اینترنت بسیار مورد توجه قرار گرفته است و خیلی از افراد از این راه درآمدهای بسیار خوبی کسب می کنند. از جمله روش های کسب درآمد اینترنتی می توان به کوتاه نمودن لینک اشاره کرد. نحوه کسب درآمد از سرویس های کوتاه کننده لینک به این شکل است که شما پس از عضویت در آن ها باید لینک های کوتاه شده را در سایت ها و شبکه های اجتماعی منتشر نمایید و به میزانی که بر روی لینکی که شما قرار داده اید کلیک شود مبلغی به پنل کاربری شما واریز می گردد. پس از مدتی که میزان درآمد شما به حدی که سرویس مشخص نموده است رسید امکان برداشت وجه وجود دارد.

2. شمارش و بررسی تعداد کلیک‌ ها

یکی دیگر از مزیت های سرویس های کوتاه کننده لینک این است که شما می توانید آمار دقیقی از تعداد کلیک هایی که بر روی لینک شما انجام شده است به دست آورید. این موضوع معمولا برای وب مسترها بسیار اهمیت دارد. در وب سایت هایی که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم به راحتی می توانید ببینید که لینک های شما چه تعداد بازدید داشته است و این افراد از طریق کامپیوتر بر روی لینک کلیک نموده اند یا از طریق گوشی های هوشمند. علاوه بر این حتی می توانید مناطق جغرافیایی که از آنجا بر روی لینک شما کلیک شده است را مشاهده نمایید.

3. استفاده لینک در شبکه‌ های اجتماعی

با گسترش استفاده از شبکه های اجتماعی بهتر است در این شبکه ها لینک هایی را قرار دهیم و کاربران را به وب سایت خود دعوت نماییم. در چنین مواردی بهتر است از لینک های کوتاه شده استفاده کنیم زیرا قرار دادن URL وب سایت خیلی زیبا و کاربر پسند نمی باشد. علاوه بر این بعضی از شبکه های اجتماعی دارای محدودیت های از نظر تعداد کاراکترها برای کاربران خود می باشند و نمی توان پست هایی با لینک های طولانی در این شبکه ها قرار داد. بنابراین بهتر است به جای قرار دادن لینک کوتاه شده را قرار دهیم.

4. کاربرد کوتاه کننده لینک در تبلیغات

برخی از افراد می خواهند از مجلات، روزنامه ها و یا کارت ویزیت خود به منظور تبلیغ وب سایت خود و دعوت افراد به وب سایت استفاده نمایند. در چنین مواقعی قرار دادن لینک کامل وب سایت به همراه URL اصلا کار درستی نیست و زیبایی چندانی ندارد. همچنین در صورتی که بخواهید در کارت ویزیت لینک وب سایت را قرار دهید با محدودیت فضا نیز روبرو خواهید شد، بنابراین بهتر است که از کوتاه کننده لینک استفاده نمایید.

بهترین سرویس های کوتاه کننده لینک,بهترین کوتاه کننده لینک,بهترین کوتاه کننده های لینک,

5. جایگزینی مناسب برای URL های فارسی

همانطور که می دانید در هنگام کپی کردن لینک های فارسی و به اشتراک گذاشتن این لینک ها در شبکه های اجتماعی با لینک بلندی مواجه می شوید. این لینک طولانی موجب می شود که پست قرار داده شده زیبایی خود را از دست بدهد، بنابراین بهتر است که از کوتاه کننده لینک استفاده کنید.

6. قابلیت شخصی‌ سازی

با استفاده از بعضی سایت های کوتاه کننده لینک می توان لینک ایجاد شده را ویرایش نمود. برای این منظور کافی است که در سرویس ثبت نام نماید و وارد حساب کاربری خود شوید.

7. قرار دادن آدرس در SMS

یکی دیگر از مواردی که نیاز است حتما از لینک های کوتاه استفاده نمایید هنگامی است که قصد داشته باشید به منظور اطلاع رسانی یک جشنواره یا آفر به اعضای سایت خود پیامک ارسال نمایید. در چنین مواقعی در صورتی که بخواهید لینک مربوطه را به طور کامل ارسال کنید علاوه بر اینکه هزینه پیامک ها افزایش می یابد ممکن است اختلالاتی در هنگام ارسال پیام نیز به وجود آید و پیام به طور کامل به دست اعضا سایت نرسد.

8. قراردادن لینک در سرویس‌ های اشتراک ویدیو

شما می توانید به صورت رایگان ویدیوهای خود را در سرویس های اشتراک ویدیو مانند آپارات، تماشا و … آپلود نمایید. در صورتی که این ویدیو برای معرفی وب سایت شما باشد نیاز است که لینک وب سایت را نیز در زیر ویدیو به عنوان توضیحات قرار دهید و اگر بخواهید لینک طولانی وب سایت را قرار دهید چندان کاربر پسند نمی باشد پس بهتر است از سرویس های کوتاه کننده لینک کمک بگیرید.

9. کوتاه کردن لینک های خیلی طولانی

در بسیاری از سایت ها و شبکه های اجتماعی امکان استفاده از لینک های طولانی وجود ندارد و یا اگر هم وجود داشته باشند نظر کاربران کمتری را به خود جلب می کند، از این رو نیاز است لینک های کوتاه شده جایگزین لینک های طولانی شوند.

10. کوتاه کردن لینک برای رد گیری کلیک ها

با استفاده از کوتاه تر کردن لینک ها راحت تر می توان کنترل نمود که چندین نفر بر روی لینک شما کلیک کرده اند. این مسئله مخصوصا برای دیجیتال مارکترها بسیار اهمیت دارد، از این رو اغلب آن ها از سرویس های کوتاه کننده لینک استفاده می کنند.

بست فارسی در این مقاله قصد دارد به تحلیل و معرفی بهترین سایت های کوتاه کننده لینک ایران در سال 99 بپردازد.

سایت های کوتاه کننده لینک,سایت کوتاه کننده لینک,وب سرویس کوتاه کننده لینک,

تواَد بهترین کوتاه کننده لینک ایران است که فعالیت های خود را از اواسط سال 1395 آغاز کرده است. این سیستم کوتاه کننده لینک قادر است که لینک های شما را محافظت و مخفی کند. علاوه بر این تمامی لینک ها را ظرف یک لحظه پیگیری می کند و به ازای تعداد دفعاتی که بر روی لینک کلیک شده است پاداشی می پردازد.

سیستم تواَد محبوبترین و بهترین کوتاه کننده لینک ایران می باشد. می تواند از طریق پنل کاربری و ربات تلگرام تمامی لینک ها را مدیریت نماید. تمامی کاربران می توانند از طریق این سرویس لینک وب سایت های خود را کوتاه نمایند و در سایت ها و شبکه های اجتماعی مختلف منتشر کنند. توجه داشته باشید که آگهی و لینک های کوتاه شده قبل از آنکه در دسترس کاربران قرار گیرد در مرکز اصلی لینک کوتاه شده مورد بررسی و نمایش قرار می گیرد.

این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین فروشگاه های اینترنتی ایران

نرخ پرداختی تواَد

 • ایران (درآمد در هر 1000 نمایش)

  ۱۵ هزار تومان (رایانه و لب تاپ).
  16 هزار تومان (موبایل و تبلت).

 • نمایش جهانی (درآمد در هر 1000 نمایش)

  9 هزار تومان (رایانه و لب تاپ).
  9 هزار تومان (موبایل و تبلت).

ویژگی های کوتاه کننده لینک تواَد

 1. امکان مشاهده دقیق بازدیدکنندگان لینک ها و میزان درآمد
 2. مجهز به پنل و ربات تلگرام
 3. بیشترین نرخ درآمد از نمایش لینک های کوتاه
 4. حداقل میزان پرداخت به مبلغ 10000 تومان
 5. Api و سرویس کوتاه کننده لینک
 6. امکان شمارش بازدید برای تمامی کشورها و ip ها
 7. در این سیستم می توان %10 پاداش از زیر مجموعه ها، %20 پاداش از زیر مجموعه گیری و همچنین درآمد مادام العمر از فعالیت معرف ها کسب نمود.

بهترین برنامه کوتاه کننده لینک,بهترین سایت های کوتاه کننده لینک,بهترین سایت کوتاه کننده لینک,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، کانادا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: آپلودبوی، گوگل، پاپفا، بازار دانلود، نیوشا
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %56.3
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.00
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 1:25
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: کوتاه کننده لینک، لینک کوتاه کن، کوتاه کننده لینک کسب درامد، کسب درآمد از کوتاه کننده لینک، لینک کوتاه

این سایت با کلمه کلیدی “سایت کوتاه کننده لینک” نهمین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سرویس های کوتاه کننده لینک,بهترین کوتاه کننده لینک,بهترین کوتاه کننده های لینک,

از بهترین سرویس های کوتاه کننده لینک فارسی می توان به سرویس بی تو ان اشاره نمود که فعالیت های خود را از سال 1391 آغاز کرده است و یکی از قدیمی ترین کوتاه کننده لینک ها در ایران محسوب می شود. با استفاده از این سرویس علاوه بر لینکه کوتاه شده که به منظور اشتراک قراردادن در جاهای مختلف در اختیار شما قرار می گیرد، QR کد هم برای شما ارسال می گردد تا امکان استفاده از آن از طریق موبایل هم وجود داشته باشد.

ویژگی های کوتاه کننده لینک بی تو ان

 1. نامحدود و رایگان
 2. بدون تاریخ مصرف
 3. نمایش آمار لینک
 4. بی‌ نیاز از ثبت‌ نام
 5. امکان دسترسی با اینترنت داخلی
 6. بهینه و سرعت بالا
 7. لینک کوتاه با آدرس دلخواه

سایت های کوتاه کننده لینک,سایت کوتاه کننده لینک,وب سرویس کوتاه کننده لینک,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، پیکوفایل، اینستاگرام، واتس آپ، آپارات
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %18.4
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 1.87
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 3:18
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: کوتاه کننده لینک، لینک کوتاه کن، کوتاه کردن لینک، لینک کوتاه، کوتاه کننده لینک یون

این سایت با کلمه کلیدی “سایت کوتاه کننده لینک” اولین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین برنامه کوتاه کننده لینک,بهترین سایت های کوتاه کننده لینک,بهترین سایت کوتاه کننده لینک,

سرویس ریزی از دیگر سایت های کوتاه کننده لینک در کشور است که فعالیت های خود را از اواسط سال 1397 آغاز کرده است. با استفاده از این سرویس رایگان می توان لینک های طولانی را کوتاه کرد. علاوه بر این بر اساس تعداد کلیک ها می توانید درآمد مناسبی نیز از این سرویس داشته باشید. برای این منظور کافی است که در این سرویس ثبت نام کنید و یک لینک کوتاه تهیه نمایید تا بتوانید آن را در شبکه های اجتماعی مختلف و سایت ها به اشتراک بگذارید و درآمد خود را افزایش دهید. هنگامی که موجودی شما به 8 هزار تومان برسد امکان برداشت آن وجود دارد.

تمامی کاربران با ثبت نام در این سرویس می توانند به کوتاه کردن لینک ها به صورت مستقیم بپردازند و یا از طریق آن کسب درآمد داشته باشند.

ویژگی های کوتاه کننده لینک ریزی

 1. ویرایش و حذف لینک
 2. کوتاه کردن لینک با آدرس دلخواه
 3. اطلاع یافتن از آمار بازدید لینک ها
 4. زیر مجموعه گیری با هدف کسب درآمد بیشتر
 5. کوتاه کننده جمعی
 6. ابزارهای پیشرفته ای مانند اسکریپت با هدف کوتاه کردن لینک
 7. وب سرویس API

سرویس ریزی دارای پشتیبانی آنلاین می باشد که همیشه پاسخگوی سوالات شما است.

نرخ پرداختی ریزی

 • ایران (درآمد در هر 1000 نمایش)

  بازدید اول ۱7 هزار تومان – بازدید دوم 9 هزار تومان (رایانه و لب تاپ).
  بازدید اول ۱7 هزار تومان – بازدید دوم 9 هزار تومان (موبایل و تبلت).

 • نمایش جهانی (درآمد در هر 1000 نمایش)

  بازدید اول 9 هزار تومان – بازدید دوم 5 هزار تومان (رایانه و لب تاپ).
  بازدید اول 9 هزار تومان – بازدید دوم 5 هزار تومان (موبایل و تبلت).

بهترین سرویس های کوتاه کننده لینک,بهترین کوتاه کننده لینک,بهترین کوتاه کننده های لینک,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، یوآپلود، پاپفا، حامی نو، تک انیمه
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %42.0
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 3.1
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 2:27
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: کوتاه کننده لینک، لینک کوتاه، کوتاه کردن لینک، کوتاه کننده لینک کاتلی، کوتاه کننده

این سایت با کلمه کلیدی “سایت کوتاه کننده لینک” ششمین سایت جستجو گوگل می باشد.

سایت های کوتاه کننده لینک,سایت کوتاه کننده لینک,وب سرویس کوتاه کننده لینک,

پی لینک بهترین سایت کوتاه کننده لینک در کشور است که فعالیت های خود را از اواسط سال 1391 آغاز کرده است. این سرویس از قوی ترین سرویس های کوتاه کننده آدرس های طولانی اینترنتی و لینک ها می باشد که به صورت رایگان به ارائه خدمات می پردازد.

ویژگی های کوتاه کننده پی لینک

 1. امکان مشاهده آمار بازدیدها
 2. مدیریت لینک ها
 3. ربات کوتاه کننده لینک تلگرام
 4. صفحه فرود سفارشی
 5. API قدرتمند ما برای ساخت برنامه‌ های سفارشی
 6. نام مستعار ویژه
 7. تنظیم DNS دامنه سفارشی

مهم ترین مزیت این سرویس ارائه افزونه وردپرسی است. سرویس پی لینک دو زبانه می باشد و با خرید اشتراک ویژه آن می توان از امکانات و خدمات منحصر به فرد آن استفاده نمود.

بهترین برنامه کوتاه کننده لینک,بهترین سایت های کوتاه کننده لینک,بهترین سایت کوتاه کننده لینک,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات ترکیه
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، بی 2 ان، bitly.com، راست چین، آپارات
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %64.2
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 1.7
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 2:13
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: کوتاه کننده لینک، لینک کوتاه کن، کوتاه کردن لینک، لینک کوتاه، پی لینک

این سایت با کلمه کلیدی “سایت کوتاه کننده لینک” دومین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سرویس های کوتاه کننده لینک,بهترین کوتاه کننده لینک,بهترین کوتاه کننده های لینک,

اپیزو علاوه بر اینکه یکی از بروز ترین و بهترین سایت های کوتاه کننده لینک برای کسب درآمد اینترنتی می باشد، خدمات بسیار متنوعی در زمینه کوتاه کردن لینک ارائه می دهد. این سرویس فعالیت خود را از اواخر سال 1392 آغاز کرده و با دو زبان و به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است. کاربران می توانند از طریق کوتاه نمودن لینک ها و به اشتراک گذاشتن آن ها و همچنین زیر مجموعه گیری از سرویس اپیزو درآمد داشته باشند. به میزان تعداد بازدید لینک میزان درآمد از این سرویس بیشتر خواهد بود. در سرویس اپیزو نیازی به درخواست دادن جهت واریز درآمد نمی باشد و هنگامی که دستمزد شما به 10 هزار تومان برسد سیستم به صورت هفتگی دستمزد را به حساب شما واریز می کند.

ویژگی های کوتاه کننده لینک اپیزو

 1. سفارشی نمودن لینک های کوتاه
 2. کوتاه کردن لینک ها بر اساس تاریخ انقضا یا مادام العمر
 3. همگام سازی با وردپرس
 4. زیرمجموعه گیری برای درآمد بیشتر
 5. ارائه API برای طراحان وب و برنامه نویسان
 6. همچنین از طریق افزونه وردپرسی می توان برای پست هایی که قرار می دهید اتوماتیک وار لینک کوتاه نیز در زیر سایت قرار دهید

نرخ پرداختی اپیزو

 • ایران (درآمد در هر 1 نمایش)

  به ازای هر بازدید 36 ریال به طور کلی 180 ریال برای هر بازدید کننده در روز.

 • نمایش جهانی (درآمد در هر 1 نمایش)

  به ازاری هر بازدید 36 ریال به طور کلی 180 ریال برای هر بازدید کننده خارجی در روز.

سایت های کوتاه کننده لینک,سایت کوتاه کننده لینک,وب سرویس کوتاه کننده لینک,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، اپیزو.می، پیکوفایل، آپلودبوی، xip.li
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %28.7
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 3.3
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 2:59
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: opizo، اپیزو، اپیزو ورود، کسب درآمد از کوتاه کردن لینک در opizo کوتاه کننده لینک اپیزو ، اوپیزو

بهترین برنامه کوتاه کننده لینک,بهترین سایت های کوتاه کننده لینک,بهترین سایت کوتاه کننده لینک,

با استفاده از سرویس کوتاه کننده لینک 69 اد به راحتی می توانید طولانی ترین لینک ها را کوتاه کنید، این سایت از سرویس های تازه بارگزاری شده در کشور است. مهم ترین مزیت استفاده از این سرویس دائم العمر بودن لینک های کوتاه شده می باشد. به عبارتی می توان گفت این لینک ها فاقد تاریخ انقضا هستند و همیشه بر روی سایت ماندگار خواهند بود. علاوه بر این به همراه این لینک ها تبلیغات صورت نمی گیرد. در سرویس یون به منظور دریافت آمار دقیق میزان بازدید لینک ها کافی است که در انتهای لینک کوتاه شده قرار دهید.

ویژگی های کوتاه کننده لینک 69اد

 1. سفارشی نمودن لینک های کوتاه
 2. 20% پاداش زیرمجموعه گیری
 3. پشتیبانی قوی
 4. ارائه API برای طراحان وب و برنامه نویسان
 5. حداقل مبلغ برداشت 5 هزار تومان

نرخ پرداختی 69اد

 • ایران (درآمد در هر 1000 نمایش)

  بازدید اول 30 هزار تومان (رایانه و لب تاپ).
  بازدید اول 30 هزار تومان (موبایل و تبلت).

 • نمایش جهانی (درآمد در هر 1000 نمایش)

  بازدید اول 20 هزار تومان (رایانه و لب تاپ).
  بازدید اول 20 هزار تومان (موبایل و تبلت).

بهترین سرویس های کوتاه کننده لینک,بهترین کوتاه کننده لینک,بهترین کوتاه کننده های لینک,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: فیس نما، گوگل، زر پاپ، نیوشا
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %59.7
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.8
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 2:20
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: –

سایت های کوتاه کننده لینک,سایت کوتاه کننده لینک,وب سرویس کوتاه کننده لینک,

از فوق العاده ترین سرویس های کوتاه کننده لینک که به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار دارد می توان به سرویس کوتاه کننده لینک یون اشاره نمود که فعالیت های خود را از اوایل سال 1397 آغاز کرده است. مهم ترین مزیت این سرویس آن است که هرگز از نمایش تبلیغات برای کاربران استفاده نمی کند. علاوه بر این در این سرویس می توان لینک های کوتاهی تولید نمود که فاقد تاریخ انقضا هستند و به بهترین شکل ممکن  امکان مدیریت لینک ها وجود دارد.

خدمات این سرویس تنها به کوتاه کردن لینک ها محدود نمی شود بلکه با استفاده از آن می توان تاریخ شروع و خاتمه اعتبار برای لینک ها تعیین نمود، کلمه عبور جدید تعریف کرد و لیستی از لینک های کوتاه شده تهیه نمود.

از دیگر امکانات منحصر به فرد این سرویس می توان به ارائه گزارش کامل از آمار بازدید لینک ها اشاره کرد. همچنین بر اساس نیاز خود می توانید گزارش لینک ها را بر اساس تاریخ، روز و ساعت بازدید، دستگاه کاربر، لیست ارجاع دهنده ها و یا کشور تنظیم کنید.

بهترین برنامه کوتاه کننده لینک,بهترین سایت های کوتاه کننده لینک,بهترین سایت کوتاه کننده لینک,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، بی 2 ان
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %55.2
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 1.7
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 1:53
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: کوتاه کننده لینک، کوتاه کننده لینک یون، لینک کوتاه کن، یون کوتاه کننده

این سایت با کلمه کلیدی “سایت کوتاه کننده لینک” یازدهمین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سرویس های کوتاه کننده لینک,بهترین کوتاه کننده لینک,بهترین کوتاه کننده های لینک,

 وب سرویس کوتاه کننده لینک لیش فعالیت های خود را از اواخر سال 1395 آغاز کرده است. این پلتفرم جامع خدمات بسیار منحصر به فردی را به صورت کاملا رایگان ارائه می دهد. با استفاده از این سرویس می توانید انواع لینک های کوتاه مانند لینک های چرخشی، ردیاب، هوشمند و تبلیغاتی را تولید کنید. کاربران از این طریق می توانند درآمد خوبی کسب نمایند. لازم به ذکر است که این پلتفرم هیچگونه محدودیتی را برای تعداد لینک های کوتاهی که از طریق آن ایجاد می کنید ندارد.

اگر بخواهید آماربازدیدها را برای بیشتر از 7 روز مشاهده کنید نیاز است که بر اساس تعرفه، سطح کاربری خود را تغییر دهید. همچنین در صورتی که قصد داشته باشید که میزان کلیک بر روی لینک های خود را تا سقف 50 درصدا افزایش دهید باید با نام اختصاصی خریداری نمایید. پلتفرم لیش امکانی را فراهم نموده است که کاربران بتوانند تبلیغات خود را در طول روز به بالغ بر هزار نفر نمایش دهند و به اشتراک بگذارند.

سایت های کوتاه کننده لینک,سایت کوتاه کننده لینک,وب سرویس کوتاه کننده لینک,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، ریزی
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %60.3
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.0
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 1:59
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: کوتاه کننده لینک، لینک کوتاه کن، کوتاه کردن لینک، لینک کوتاه، کوتاه کننده لینک کسب درامد

این سایت با کلمه کلیدی “سایت کوتاه کننده لینک” چهارمین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین برنامه کوتاه کننده لینک,بهترین سایت های کوتاه کننده لینک,بهترین سایت کوتاه کننده لینک,

وان دا بهترین برنامه کوتاه کننده لینک در ایران است که فعالیت خود را از سال اوایل سال 1397 آغاز کرده و تا به امروز پیشرفت چشمگیری داشته است. با توجه به اینکه این سایت مجهز تر و پیشرفته تر از سایر سایت ها می باشد به راحتی با استفاده از آن می توان به شکل مستقیم و غیر مستقیم لینک های طولانی را کوتاه نمود و لینک های کوتاه تولید کرد. علاوه بر این امکانی را فراهم نموده است که وب مستران به سادگی بتوانند از طریق کوتاه کردن لینک درآمد داشته باشند.

از طریق api سایت وان دا می توانید کارهای متفاوتی مانند کوتاه کردن لینک در سریع ترین زمان ممکن، تغییر لینک  آسان، رباط تلگرام و اسکریپت را انجام داد. در سیستم وان دا اگر /info  را به لینک کوتاه شده بیافزایید میزان کلیک های انجام شده بر روی لینک لحظه به لحظه به شما اطلاع داده می شود.

ویژگی های سایت وان دا

 1. کسب اطلاعات دقیق از لینک های کوتاه شده
 2. ارائه 1000 تومان پاداش جهت ثبت نام در سایت
 3. کوتاه کردن لینک به صورت مستقیم ( بدون درآمد زایی) و غیر مستقیم ( همراه با درآمد زایی)
 4. 10 درصد پاداش به ازاری هر زیر مجموعه
 5. درآمد کاربران با رسیدن به 10 هزار تومان واریز می گردد
 6. دارای سیستم API

نرخ پرداختی ریزی

 • ایران (درآمد در هر 1000 نمایش)

  بازدید اول 10 هزار تومان (رایانه و لب تاپ).
  بازدید اول 10 هزار تومان (موبایل و تبلت).

 • نمایش جهانی (درآمد در هر 1000 نمایش)

  بازدید اول 7 هزار تومان (رایانه و لب تاپ).
  بازدید اول 7 هزار تومان (موبایل و تبلت).

بهترین سرویس های کوتاه کننده لینک,بهترین کوتاه کننده لینک,بهترین کوتاه کننده های لینک,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، آپلود بوی
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %45.4
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.8
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 1:58
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: وان دا، کوتاه کننده لینک وان دا، آپلودبوی، اپلود بوی

سایت های کوتاه کننده لینک,سایت کوتاه کننده لینک,وب سرویس کوتاه کننده لینک,

air.ir یکی دیگر از بهترین سایت های کوتاه کننده لینک ایران است که فعالیت های خود را از اواسط سال 1397 آغاز کرده است. یکی از مهم ترین مزیت های این سرویس آن است که هرگز لینک های کوتاه شده را حذف یا غیر فعال نمی کند و همیشه بر روی سایت قرار دارند.

از معایب این وب سایت می توان به این موضوع اشاره کرد که برای گرفتن لینک کوتاه اول باید عضو شوید.

بهترین برنامه کوتاه کننده لینک,بهترین سایت های کوتاه کننده لینک,بهترین سایت کوتاه کننده لینک,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %83.7
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 1.00
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 0:50
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: کوتاه کننده لینک، لینک کوتاه، لینک کوتاه کن، کوتاه کردن لینک

این سایت با کلمه کلیدی”سایت کوتاه کننده لینک” دهمین سایت جستجو گوگل می باشد.

لطفا با نظرات خود و معرفی سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند ما را همراهی کنید.

به نظر شما بهترین سایت کوتاه کننده لینک ایران کدام است؟

مشاهده نتایج

بهترین سرویس های کوتاه کننده لینک,بهترین کوتاه کننده لینک,بهترین کوتاه کننده های لینک, Loading ...

6 واکنش کاربران به این مقاله

  1. درود بر شما
   در قسمت رپورتاژ آگهی رایگان میتونید خودتون بر اساس قوانین سایت و معرفی کنید تا ما پس از بررسی تایید کنیم

 1. سایت‌های تواد و ریزی، همونطور که در متن هم اشاره کردید بازدیدشون از طریق پاپفا هست که یه سایت افزایش رتبه الکساست و در واقع این سایت‌ها محبوبیت و حتی بازدیدشون خیلی کمتر از سایت‌هایی مثل لیش هستش.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا