تکنولوژی و فناوری

10 تا از بهترین سایت های همکاری در فروش ایرانی

خلاصه نوشته
  • همکاری در فروش امروزه یکی از بهترین راه های کسب در آمد محسوب می شود. این کار با ۲۰ سال سابقه در کشورهای اروپایی، به یک صنعت مشهور و پرطرفدار، و صد البته آسان تبدیل شده است.

معرفی بهترین سایت های همکاری در فروش

در واقع همکاری در فروش جزو دسته مشاغلی محسوب می شود که هم در منزل به صورت دور کار و هم در محیط های دیگر، افراد می توانند در آن فعالیت داشته باشند. از آنجایی که امروزه همکاری در فروش جزو دسته شغل های پر درآمد محسوب می شود، می توان سایت های ایرانی و خارجی را مشاهده کرد که در این حوضه کسب و کار عظیمی را راه اندازی کرده اند.

حال اگر دقیق نمی دانید که همکاری فروش در اصل چیست؟ پیشنهاد می کنیم حتما در ادامه مطالب با ما همراه باشید.

همکاری در فروش چیست؟

همکاری در فروش با نام افیلیت مارکتینگ هم شناخته می شود. در واقع اگر بخواهیم به توضیح کلی به این که منظور از همکاری کردن در فروش چیست، بپردازیم، می توان گفت به یک نوع بازاریابی مدرن گفته می شود که هم فروشنده و هم خریدار و معامله کننده سود نسبتا زیادی از این کار به دست می آورند.

حال همان طور هم که در مطالب بالا ذکر شد، همکاری در فروش در واقع امروزه با استفاده از سایت های گوناگون انجام می گیرد. به نوعی که شما محصول خود را به سایت مد نظر واگذار می کنید.

سایت پس از انجان دادن تبلیغات گوناگون و متفرقه، کاربران و مشتریان را به خرید مجاب می کند و همین موضوع سبب می شود تا علاوه بر افزایش فروش، برند یا محصولات نیز شناخته شوند. حال سایتی که کار تبلیغ و فروش محصول را بر عهده می گیرد، یک همکار در فروش محسوب می شود.

همچنین لازم به ذکر است بیان کنیم که سایت ها یا افرادی که در خصوص همکاری فروش فعالیت دارند، سود نسبتا زیادی را می توانند از طریق فروش انواع محصولات مختلف به دست آورند. زیرا هم خریدار و هم فروشنده، مبلغ تعیین شده ای را به آن ها می پردازند که به عنوان یک کمسیون محسوب می شود‌.

چرا صنعت همکاری در فروش امروزه مخاطبان بسیاری را جلب می کند؟

در مطالب بالاتر هم ذکر کردیم که امروزه افراد حتی در منزل هم می توانند به راحتی در صنعت همکاری در فروش محصولات فعالیت داشته باشند‌. از همین رو تمام عموم بدون محدودیت سنی، به راحتی در این شغل فعالیت کرده و در آمد نسبتا چشم گیری هم کسب می کنند.

دومین دلیل هم که باعث افزایش مخاطبان شده، درآمد زیاد این صنعت می باشد. به عنوان مثال تصور کنید که در منزل نشسته اید و با اداره کردن یک سایت همکاری در فروش، مبلع نسبتا زیادی کسب می کنید.

قطعا این کار هم بسیار ساده و راحت است و هم جزو دسته مشاغل مدرن محسوب می شود. همچنین لازم به ذکر است که امروزه بازاریابی و فروش در همکاری های ساده یا به روش های قبل مرسوم نیستند و تقریبا حدود ۷۰ درصد شغل ها به صورت اینترنتی اداره می شود.

روش پرداخت پورسانت در سایت های همکاری در فروش چگونه است؟

روش های متفاوتی برای پرداخت پورسانت وجود دارد که هر وب سایت، از نمونه های متفاوت آن ها استفاده می کند. در کل سود های بازاریاب یا همان سایت همکاری در فروش، نسبت به نوع معماله پرداخت می شود‌.

به عنوان مثال برخی از سایت ها پورسانت خود را پس از فروش کالاها دریافت می کنند یا برخی دیگر قبل از حتی بازاریابی یا فروش محصولات مبلغ مد نطر خود را دریافت می نمایند.

در کل پرداخت سود به سایت همکاری در فروش یا همان بازاریاب به روش های زیر صورت می گیرد: پرداخت در برابر هر فروش (cps)، پرداخت در برابر هر عمل( cpa )، پرداخت در برابر هر لید (cpl)، پرداخت سود با یک تعرفه ثابت، پرداخت در برابر نمایش آگهی (cpm)

آشنایی با بهترین سایت های همکاری در فروش

سایت ها و مجموعه های مشهور بسیاری امروزه به عنوان یک همکار در فروش محصولات محسوب می شوند که حتی شاید شما هم تجربه خرید از آن ها را داشته باشید. در واقع سایت همکاری در فروش، با دریافت کردن کمسیون یا پورسانت خود از فروش محصولات، در آمد کسب می کند.

هرچه بازاریابی و تبلیغات بهتری در سایت انجام گیرد، قطعا فروش نیز افزایش یافته و درنتیجه هم کمسیون بیشتر می شود. حال برخی از مشهور ترین سایت ها عبارت اند از:

پیشنهاد ویژه بست فارسی

همکاری در فروش فوق العاده سایت دیجی فالوور

بین سایت های مختلفی که خدمات همکاری در فروش (افیلیت مارکتینگ) ارائه می کنند، دیجی فالوور یکی از بهترین هاست. اما چرا؟ درصد سود بالایی که این سایت به بازاریابان اختصاص می دهد دلیل آن است. ۳۳ درصد سود عددی است که در کمتر سایت های همکاری در فروش آن را مشاهده خواهید کرد.

دیجی فالوور از آن دسته سایت هایی است که به احتمال زیاد از همکاری با آن لذت خواهید برد. سود مناسب، پرفروش و پرطرفدار بودن محصولات، واریز آنی، برخورداری از پنل اختصاصی جهت ثبت سفارش و راحتی کار با آن سبب می شود که تمایل زیادی به ادامه ی همکاری با سیستم همکاری در فروش دیجی فالوور داشته باشید.

همکاری در فروش با پورسانت بالا

بهترین سایت های همکاری در فروش,سایت های معتبر همکاری در فروش,سایت های همکاری در فروش

وب سایت دیجی کالا

یکی از قدیمی ترین و مشهورترین سایت های مشهور که در صنعت همکاری در فروش نقش موثری دارد، دیجی کالا می باشد. این مجموعه سال ۱۳۸۳ افتتاح شد. نکته مهمی که در خصوص دیجی کالا وجود دارد و جزو نکات مثبت و بارز آن هم محسوب می شود، این است که کاربران به راحتی می توانند کالاهای مد نظر خود را با بهترین تصاویر مشاهده، و سپس خریداری کنند.

البته لازم به ذکر است که دیجی کالا در سال های اولیه افتتاحیه خود، تنها به فروش لوازم و کالاهای دیجیتال می پرداخت، اما با بالا رفتن متقضایان و کاربران بیشتر، اجناس و کالاها هم بیشتر شدند. شاید سوالی به وجود آید که هزاران اجناس دیجیکالا چگونه در انبار نگهداری می شوند؟

باید ذکر کنیم شاید انباری در برخی از شهرستان ها وجود داشته باشد که کالاهای اساسی در آن قرار می گیرند؛ اما بیشتر کالاها از طریق خود فروشنده به دست مخاطبان می رسند. همین موضوع سبب شده تا هم مشکل کمبود انبار رفع شود و هم تعداد و تنوع کالاها افزایش یابند.

پرداخت تعرفه و کمسیون در دیجی کالا متفاوت است که با مراجعه به وب سایت می توانید از آن ها مطلع شوید. همچنین نکته مهم دیگری که در خصوص وب سایت همکاری در فروش دیجی کالا وجود دارد، این است که می توانید تنها آن را در پیج یا مجموعه خود بازاریابی کنید و حتی از این طریق هم در آمد چشم گیری کسب نمایید.

سایت های همکاری در فروش ایرانی,سایت همکاری در فروش,بهترین سایت های همکاری در فروش

وب سایت میهن استور

یکی دیگر از وب سایت های مشهور که ۸ سال سابقه در فروش اینترنتی دارد، میهن استور می باشد. این وب سایت تفاوت عظیمی با دیگر سایت هایی که در صنعت همکاری در فروش فعالیت دارند، دارد.

در واقع شما می توانید با استفاده از وب سایت میهن استور یک فروشگاه اینترنت شخصی را راه اندازی کنید که تنوع محصولات هم بسیار زیاد است. همچنین میهن استور می تواند یک فروشگاه شخصی اینترنتی را برای شما راه اندازی کند.

نکته مثبتی که در خصوص وب سایت میهن استور وجود دارد، این است که کار تبلیغ و بازاریابی وب سایت را نیز برعهده می گیرد و کمسیونی نیز برای این کار دریافت می کند.

بهترین سایت های همکاری در فروش,سایت های معتبر همکاری در فروش,سایت های همکاری در فروش

وب سایت می مارکت

اگر یک پیج یا یک حساب اجتماعی با فالوورها و کاربران زیاد دارید، بهتر است حتما به وب سایت می مارکت سری بزنید‌.

این وب سایت همکاری در فروش حدود ۱۵ سال سابقه و تجربه دارد. در واقع می توان می مارکت را جزو اولین سایت های بازاریابی و فروش قرار داد. حال نکته بازر این مجموعه، این است که می توان محصولات متنوع را به راحتی تهیه نمود و حتی وب سایت ها را معرفی کرد‌.

بهترین سایت های همکاری در فروش,سایت های معتبر همکاری در فروش,سایت های همکاری در فروش

وب سایت شرکا

اگر تجربه ای در حوضه بازاریابی ندارید، بهتر است برای یادگیری و حرفه ای شدن، به وب سایت شرکا سری بزنید. این سایت هم جزو دسته بهترین سایت همکاری در فروش محسوب می شود که هم می توانید با تبلیغ از آن درآمدی کسب کنید و هم از محصولات متنوع آن ها استفاده نمایید.

با استفاده کردن از وب سایت شرکا، خریدارن از قیمت ارزان و مقرون به صرفه، فروشنده از قیمت عالی در فروش و وب سایت هم پورسانت نسبتا خوبی دریافت می کند. پس معامله کردن در سایت شرکا می تواند برای هر سه طرف معامله کننده لذت بخش باشد.

بهترین سایت های همکاری در فروش,سایت های معتبر همکاری در فروش,سایت های همکاری در فروش

وب سایت سبز گستر

سبز گستر، هم یک وب سایت همکاری در فروش محسوب می شود و هم خریداران به راحتی می توانند محصولات مورد نیاز خود را از آن تهیه کنند. وب سایت سبز گستر مزایای بسیاری دارد اما یکی از بارزترین آن ها، این است می توان به صورت روزانه مبلغ و هزینه مد نظر را دریافت نمود.

همچنین سایت سبز گستر تمام معاملات را پیگیری می کند. به عنوان مثال اگر قصد خرید یا فروش کالایی را داشته باشید، مسئولان سبز گستر معامله را پیگیری می کنند. اگر به جز خودتان فعالان دیگر یا حتی آشنایان دیگری هم هستند که به کار همکاری در فروش و یا بازاریابی یا علاقه دارند، می توانید به راحتی آن ها را به سبز گستر اضافه کرده و در آمد چشم گیری از این طریق کسب کنید.

بهترین سایت های همکاری در فروش,سایت های معتبر همکاری در فروش,سایت های همکاری در فروش

وب سایت ساز سپهر

نمونه ای دیگر از فروشگاه های اینترنتی که در حوضه فروش محصولات نیز مشارکت دارد، ساز سپهر است.

این فروشگاه به نوعی شبیه به فروشگاه اینترنتی شرکا عمل می کند و افرادی که قصد فروش یا معرفی محصولات خود را دارند، می توانند در سایت همکاری در فروش ساز سپر مشغول به کار شوند. با کمک این وب سایت می توان فروشگاه اینترنتی خود دا راه اندازی کرد و یک کسب و کار اینترنتی موفق داشت.

بهترین سایت های همکاری در فروش,سایت های معتبر همکاری در فروش,سایت های همکاری در فروش

وب سایت توربین

یکی دیگر از سایت های همکاری در فروش توربین می باشد. این سایت تفاوت بسیاری با سایت هایی که در بالا معرفی کردیم، دارد. در واقع وب سایت توربین، یک مجموعه برای خرید انواع بلیط هواپیما، اتوبوس و… محسوب می شود.

با کمک توربین هم می توانید یک وب سایت در خصوص فروش انواع بلیط ها راه اندازی کنید یا حتی بلیط ها را با قیمت مقرون به صرفه تهیه و خریداری نمایید. توربین بهترین وب سایت همکاری در فروش برای انواع بلیط ها محسوب می شود که سابقه نسبتا زیادی هم دارد.

بهترین سایت های همکاری در فروش,سایت های معتبر همکاری در فروش,سایت های همکاری در فروش

وب سایت بیمیتو

اگر می خواهید که در خصوص انواع بیمه ها، خرید، فروش و… فعالیت داشته باشید، حتما سری به مجموعه بیمیتو بزنید‌.

بهترین سایت همکاری در فروش برای انواع بیمه ها، بیمیتو می باشد که کاربران هم می توانند شرکت خود را معرفی کنند و یا حتی از خدمات دیگری مثل فعال کردن بیمه و… بهزه مند شوند. جالب است بدانید بهترین نرخ بیمه ها در سایت بیمیتو قرار داده می شوند.

بهترین سایت های همکاری در فروش,سایت های معتبر همکاری در فروش,سایت های همکاری در فروش

وب سایت ایران سرور

مجموعه ایران سرور با استفاده کردن از متخصصین و افراد مجرب در خصوص هاست، دامنه و وب فعالیت دارد. با استفاده کردن از ایران سرور می توانید به راحتی کسب و کار اینترنتی خود را درست کنید و حتی درآمدی از این طریق به دست آورید.

از آنجایی که امروزه استفاده کردن از انواع سایت های اینترنتی می تواند درآمد بیشتری نسبت به شغل های قدیمی داشته باشد، بهتر است که حتما برای شروع از طریق مجموعه ایران سرور یکی از سایت های معتبر همکاری در فروش اقدام کنید.

بهترین سایت های همکاری در فروش,سایت های معتبر همکاری در فروش,سایت های همکاری در فروش

وب سایت مدیر سبز

یکی دیگر از بهترین سایت های همکاری در فروش، مدیر سبز است. این سایت می تواند به شما در خصوص کسب و کارهای اینترنتی، بازاریابی، فروش و… خدمات یا به نوعی آموزش دهد.

نکته مثبت و بارزی که در خصوص مدیر سبز وجود دارد، این است که می تواند با معرفی بقیه افراد به مدیر سبز، درآمد هم کسب کنید. اگر هم که به بازاریابی و کسب درآمد از این طریق آشنا نیستید، بهتر است که حتما از متخصصان این مجموعه کمک بگیرید.

به نظر شما بهترین سایت همکاری در فروش ایرانی کدام است؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

1 دیدگاه

  1. سلام ممنون بابت مطلب خوبتون،

    من هم قصد معرفی یک سیستم همکاری در فروش دارم، سیستم همکاری در فروش رسانه آموزشی لیموناد

    لینک صفحه همکاری در فروش لیموناد:
    about.limoonad.com/affiliate

    با تشکر از سایت بست فارسی درصورت تایید برای معرفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا